Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 18:04

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 16 posts ] 
Author Message
 Post subject: Sephiroth (BiH)
PostPosted: 23. 02. 2007. 02:51 
Offline

Joined: 04. 02. 2007. 21:16
Posts: 33
Nakon osnivanja mnogo dobrog Thrash sastava PERISHMENT u Doboju, osniva se novi Thrash/Death band pod imenom --SEPHIROTH--

Clanovi banda:

Nikola Jovicic-vocal/guitar ex-Faith Of Crime (Hannover)
Dinko Starcevic-guitar ex-Puppets
Srdjan Popadijic-bass ex-Otpor
Mirza Aljic-drums Perishment

bivsi clan : Srdjan Jokic-lead guitar ex-Psychotorn

Band zvuci nesto izmedju Sepulture,Vadera,Kreatora...........
Trenutno se radi na novim pjesmama i moguce je da se u skorije vrijeme snimi demo materijal koji ce biti dostupan siroj masi.Ujedno ce te ovdje biti obavjesteni o novostima banda.Uskoro ce biti i svirka pa eto svi su pozvani.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 02. 2007. 17:46 
Offline
User avatar

Joined: 30. 06. 2006. 03:26
Posts: 49
Location: Doboj
Sephiroth kicks ass ! ! !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 03. 2007. 21:21 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2006. 02:33
Posts: 6
Location: Sarajevo
imao sam priliku cuti momke,mislim da imaju super svirku,bas ono sto nam svima treba.
Nikad necu zaboravit trenutke kada smo Dinko i ja krocili u zivot metala i pronasli ono sto nas cini ovakvim kavi jesmo,samo naprijed buraz whoooooooo!!!

zelim vam puno uspjeha i sto bolje svirke!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 03. 2007. 21:22 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
razory wrote:
imao sam priliku cuti momke,mislim da imaju super svirku,bas ono sto nam svima treba.
Nikad necu zaboravit trenutke kada smo Dinko i ja krocili u zivot metala i pronasli ono sto nas cini ovakvim kavi jesmo,samo naprijed buraz whoooooooo!!!

zelim vam puno uspjeha i sto bolje svirke!


hvala brate, nadamse da cemo uskoro zdit kakvu svirku.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31. 03. 2007. 20:52 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
evo jedna mala novost. kako stvari stoje band ce najvjerovatnije nastupiti sa bandom TYPHOID (death metal) u Sarajevu pocetkom maja.ocekuje se jos neke potvrde za svirku u tuzli alije jos sve neizvjesno.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2007. 19:19 
Offline
User avatar

Joined: 30. 04. 2004. 16:28
Posts: 919
Location: Vaasa (FIN)
volio bi cuti...cim se zovete SEPHIROTH mora to biti nest sjebano ;)
imal gdje sta skinut?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2007. 21:43 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Sephiroth_Modsognir wrote:
volio bi cuti...cim se zovete SEPHIROTH mora to biti nest sjebano ;)
imal gdje sta skinut?


jos ne. al nadam se da ce uskorobiti stagod uzivo sto se snimilio nadam se.vidjet cu ovih dana mozda da se sta postavi.ima vec par autorskih stvari takodaseima sta cut.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2007. 10:17 
Offline
User avatar

Joined: 05. 03. 2007. 11:43
Posts: 113
Location: mutilated womb
prvo, da rascistimo jedno... bend kao sto je Sephiroth na balkanu jos niste culi. death/thrash u svojoj najboljoj, najvise tehnicko doradjenoj, najagresivnijoj formi. mada sam ih gledao samo jednom uzivo, Sephiroth je jedan od rijetkih bendova koji su mi sjeli na prvo slusanje! (posebno zbog vokala, koji u dosta trenutaka posjeca na Behemoth-ov)...
da ne serem mnogo, jos bih samo da pozdravim cijeli Sephiroth, a posebno Nikolu i Mirzu, ljude koji trenutno odrzavaju u zivotu metal scenu (i metal muziku) srednje Bosne!

HAIL Terror Zone! :twisted:
hari


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2007. 10:37 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
xeper wrote:
prvo, da rascistimo jedno... bend kao sto je Sephiroth na balkanu jos niste culi. death/thrash u svojoj najboljoj, najvise tehnicko doradjenoj, najagresivnijoj formi. mada sam ih gledao samo jednom uzivo, Sephiroth je jedan od rijetkih bendova koji su mi sjeli na prvo slusanje! (posebno zbog vokala, koji u dosta trenutaka posjeca na Behemoth-ov)...
da ne serem mnogo, jos bih samo da pozdravim cijeli Sephiroth, a posebno Nikolu i Mirzu, ljude koji trenutno odrzavaju u zivotu metal scenu (i metal muziku) srednje Bosne!

HAIL Terror Zone! :twisted:
hari


ej stari ,hvala.nikola mi je dosta toga pricao o tebi ( to kako imate skoro istu opremu ,heehehehe). cuo sam da radis na nekom novom bandu, prica se ,jebiga. hvala za pohvale uvezi sephirotha.nadam se da ce u skorije vrijeme jos vise ljudi cut za band. navrati na u tz na azazel,da se opicimi u prvom redu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2007. 12:25 
Offline
User avatar

Joined: 05. 03. 2007. 11:43
Posts: 113
Location: mutilated womb
dinko wrote:
xeper wrote:
prvo, da rascistimo jedno... bend kao sto je Sephiroth na balkanu jos niste culi. death/thrash u svojoj najboljoj, najvise tehnicko doradjenoj, najagresivnijoj formi. mada sam ih gledao samo jednom uzivo, Sephiroth je jedan od rijetkih bendova koji su mi sjeli na prvo slusanje! (posebno zbog vokala, koji u dosta trenutaka posjeca na Behemoth-ov)...
da ne serem mnogo, jos bih samo da pozdravim cijeli Sephiroth, a posebno Nikolu i Mirzu, ljude koji trenutno odrzavaju u zivotu metal scenu (i metal muziku) srednje Bosne!

HAIL Terror Zone! :twisted:
hari


ej stari ,hvala.nikola mi je dosta toga pricao o tebi ( to kako imate skoro istu opremu ,heehehehe). cuo sam da radis na nekom novom bandu, prica se ,jebiga. hvala za pohvale uvezi sephirotha.nadam se da ce u skorije vrijeme jos vise ljudi cut za band. navrati na u tz na azazel,da se opicimi u prvom redu


kad je????


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2007. 23:39 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
tuzna srca obavjestavam da je Srdjan Popadijic (bas) napustio band iz nama nepoznatih razloga. vijest mepogodila pravo ali sta ces.u svakom slucaju podrzavam njegovu odluku sta god da je u pitanju.jos je nepoznato kako ce ili dali ce band nastaviti sa radom.

hvala svima koji su nas podrzavali i koji nas podrzavaju i dalje


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 13. 08. 2008. 15:56 
Offline
User avatar

Joined: 20. 03. 2008. 14:30
Posts: 9
q


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 13. 08. 2008. 15:57 
Offline
User avatar

Joined: 20. 03. 2008. 14:30
Posts: 9
xeper wrote:
prvo, da rascistimo jedno... bend kao sto je Sephiroth na balkanu jos niste culi. death/thrash u svojoj najboljoj, najvise tehnicko doradjenoj, najagresivnijoj formi. mada sam ih gledao samo jednom uzivo, Sephiroth je jedan od rijetkih bendova koji su mi sjeli na prvo slusanje! (posebno zbog vokala, koji u dosta trenutaka posjeca na Behemoth-ov)...
da ne serem mnogo, jos bih samo da pozdravim cijeli Sephiroth, a posebno Nikolu i Mirzu, ljude koji trenutno odrzavaju u zivotu metal scenu (i metal muziku) srednje Bosne!

HAIL Terror Zone! :twisted:
hari


:lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SEPHIROTH (Doboj)
PostPosted: 13. 08. 2008. 17:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
hahaha, oplako sam Deviant, jesi lud jarane... :roll:


Nadam se da ce ekipa naci novog basistu i sredit pizdarije!
Pozdrav!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SEPHIROTH (Doboj)
PostPosted: 21. 08. 2008. 12:06 
Offline
User avatar

Joined: 05. 03. 2007. 11:43
Posts: 113
Location: mutilated womb
Vlado stari, povlacim izjavu koju si citiro...hehehe, ovo sam napiso poslije prvog hell awaits-a, dok je jos Mirza sviro, jebiga tad mi se svidjelo... sam znas da sam UVELIKO promjenio misljenje o doticnom bendu... :twisted: hail!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SEPHIROTH (Doboj)
PostPosted: 21. 08. 2008. 14:20 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
hehehehehe, ma hajd, bilo je davno, nego prijatelju moj po trbuhu, hajmo na predgrupinu temu, nismo dugo


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 16 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group