Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 00:07

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message
 Post subject: Re: Moribund Oblivion
PostPosted: 02. 09. 2011. 13:18 
Offline
User avatar

Joined: 08. 04. 2008. 01:14
Posts: 357
kktz wrote:
ajd daggerspawn ne budi jeftin. guilio iz kriplova ti super, a ovo je kao drugacije. ako to toleriras kod "svojih" onda barem ne kenjaj drugima, jer zna se sta si onda. et bar priznaj. men osobno vise tolko ne smeta ako neki hrv bend ima patriotske textove, zaboli me kom smeta kom ne. problem je sto svi ti "patriote" puni velikih rijeci su prvi kad treba pokrast vlastiti narod, a sirotinja ce uvijek biti sirotinja, cija god bila. no cesto ni "antifasisti" nis nist bolji.
neg, nije vam nest ovaj bend, cemu tolka tema, radimo im sam besplatnu reklamu.


meni je CB vrh bend a Djulio je ok lik, svakako preteruje kada se radi o nekim stvarima i da, gledam na obe stvari isto

vec sam rekao da nemam nista protiv patriotizma u bosni, ili hr od strane njihovih bendova, to mi je normalno, mislim, svako ima prava da misli i voli sta zeli.... bitno mi je da se ne mrzi jer mi to vec dodje patologija\

a za sirotinju..da ..sirotinja najebe uvek tako je...

u pravu si za to sto kazes, dzaba pravimo reklamu bendu za koji nikad ne bi ni cuo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Moribund Oblivion
PostPosted: 02. 09. 2011. 13:23 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ok, ipak smo razumni ovdje, ma ljudi smo, niko nije savrsen, stvar kolko ce ko daleko ici, nema potrebe za dramu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Moribund Oblivion
PostPosted: 02. 09. 2011. 16:03 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
MIslim da su i Giulio i ovajiz Moribunda zapravo pravi skolski primjer velikopatriota iz dijaspore kakvi se svaki dan kote npr. na Sarajevo-xu i prosipaju lafinu. Suvisno je uopste i govoriti koliko imaju zaporavo pojma o prilikama na balkanu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Moribund Oblivion
PostPosted: 02. 09. 2011. 20:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
kladim se da i giulija i ovog ekrema (jah bahadira neznam ja ta turska imena samo ova arapska i perzijska :mrgreen: ) zaboli kurac za djecu u soma, ovaj srbiji i bosni.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Moribund Oblivion
PostPosted: 02. 09. 2011. 21:44 
Offline

Joined: 31. 05. 2011. 13:40
Posts: 551
Lee B Yatz wrote:
kladim se da i giulija i ovog ekrema (jah bahadira neznam ja ta turska imena samo ova arapska i perzijska :mrgreen: ) zaboli kurac za djecu u soma, ovaj srbiji i bosni.


Ezela jarane :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Moribund Oblivion
PostPosted: 03. 09. 2011. 07:40 
Offline

Joined: 14. 05. 2006. 18:13
Posts: 917
gogi_the_bastard wrote:
MIslim da su i Giulio i ovajiz Moribunda zapravo pravi skolski primjer velikopatriota iz dijaspore kakvi se svaki dan kote npr. na Sarajevo-xu i prosipaju lafinu. Suvisno je uopste i govoriti koliko imaju zaporavo pojma o prilikama na balkanu.


da, oboje žive tisućama kilometara od tih zemalja u koje se kunu, što je ok, ali nije ok što izigravaju veće srbe/bosance od onih srba/bosanaca koji žive u srbiji/bosni.
pa jebo me pas ako ja nisam veći srbin, i bosanac od obojce. a inače sam slavonac.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Moribund Oblivion
PostPosted: 04. 09. 2011. 13:07 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
a u p, spavas li ti uopce? :mrgreen: slavonija iber ales :twisted:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group