Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 21:24

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 00:14 
Offline
User avatar

Joined: 15. 09. 2003. 23:04
Posts: 361
Location: Đurđevac-ZG
a ja bih to želio vidit...tj. čut...#Ahathoor# hoče li to..tj. ako već je, gdje se može čut :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 00:56 
Offline
User avatar

Joined: 10. 03. 2003. 03:21
Posts: 191
Location: Funtana Hrvatska
nisam jos za koji dan! i usput nesto se preise nadate nemoj te se toliko nadat nije nesto posebno bar meni!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 01:05 
Offline
User avatar

Joined: 15. 09. 2003. 23:04
Posts: 361
Location: Đurđevac-ZG
ja se radije sam uvjerim pa iznosim mišljenja, ali ču imat tvoje u obziru :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 13:08 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2004. 14:08
Posts: 33
u svakom slucaju MORA SE CUTI!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 15:14 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Kad budete culi pitacete se zasto... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 15:24 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2004. 14:08
Posts: 33
KoldVoid wrote:
Kad budete culi pitacete se zasto... :D


sta "zasto"?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 15:31 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
zasto ste morali cuti :D

bend je fakat ispodprosjecan


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 15:42 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2004. 14:08
Posts: 33
ok ok:)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 22:12 
Offline
User avatar

Joined: 10. 03. 2003. 03:21
Posts: 191
Location: Funtana Hrvatska
http://home.ripway.com/2004-2/72619/NIN ... SIMPLE.mp3

Pjesma je skarcena na pola zato jer mi se nije dalo upload-at
i tako Kold ima pravo nije to za prave funove blacka!
preporucio bi vam da je ni neskidate! :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 04. 2004. 22:27 
Offline
User avatar

Joined: 10. 03. 2003. 03:21
Posts: 191
Location: Funtana Hrvatska
KoldVoid:

aj mi kazi nesto o ovim grupama,trebam sada nabavit albume pa da vidim dali su vrijedni nabavljanja?:
Satanic Slaughter
Mustan Kuun Lapset
Woodtemple
Trimonium
Satanic Warmaster
Dark Fortress
Blessmon
Weltmacht
Raa Hoor Khuit
Calvarium
Camulos
Summon
Uhrilehto
Vargsang
Legion Of Sadism

ili ako bilo tko drugi zna... :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 04. 2004. 01:47 
Offline
User avatar

Joined: 15. 09. 2003. 23:04
Posts: 361
Location: Đurđevac-ZG
KoldVoid wrote:
bend je fakat ispodprosjecan


istina...ah dobro, morao se uvjerit :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 04. 2004. 02:15 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Satanic Slaughter...ovo je onaj Svedski jel? Zajebancija Martina Axenrota, jah...nista posebno, striktno za fanatike third wave BM-a na prva dva albuma...ovaj novi je los Haunted. Nepotreban bend.

Mustan Kuun Lapset - Imam njihov split sa Azaghal-om i da budem iskren nisu mi privukli paznju nesto specijalno ni sekunde. Ima puno boljeg Finskog Blacka

Woodtemple..ovo je onaj Austrianac sa No Coloursa ako se ne varam. Imam "Feel the Anger of the Wind" i ovaj novi. Momak pravo pati za Robertom Fudaliem (Darken aus Graveland) i to pogotovo za kasnijim radovima Gravelanda, ali ako vam ne smeta kloniranje ovaj novi album uopste nije los, dapace mozda i bolji od zadnja dva Gravelanda (koji su dosadni do bola)

Trimonium...necu lagat, za ove nit sam cuo nit sam ih sluso

Satanic Warmaster - E ovo je vec apsolutni kult, vakav BM treba da bude. Strength & Honour jest jedno za glavu iznad ostalih radova al svi su razliciti, u zadnje vrijeme radovi Satanic Warmastera malo vise vuku na depresivniju atmosferu, ali nista lose. Niposto zaobici...Inace Satanic Warmaster je umotvorina Satanic Warmaster Werwolfa iz Finskog Pesta, Blurache-a, koji je do prije dvije godine bio poznat kao vokalista Horne pod pseudonimom Nazgul von Armageddon.

Dark Fortress su nekima super...ja ovo jednostavno ne kontam. Svapski keyboard happy simfo BM sa nekim andergraunderskim smekom al puno tu fali da bi to bilo vise darkthrone nego dimmu borgir.

Blessmon? Sta je sad to?

Weltmacht...ko nije prosle godine sluso "And to Every Beast it's Prey" je imo pravo karinasku godinu. Album je za vene rezat. A sta se moze ocekivat od Akhenatena (Judas Iscariot) i Imperiala (Krieg) nego vrhunski BM u bilo kakvom ruhu. Ovo je jednostavno nenadjeban bend. I prvi album je dobar, a ni demo nije los, mada je "And to Every Beats it's Prey" olako jedna od najsvjetlijih tacki 2003-e. "Chained Beasts are Strewn" je apsolutna BM himna ako nesto tako moze bit.

Ra Hoor Khuit su oni umiveni Svabe jel de...ma kaka...moderni proser.

Calvarium u principu nije nesto los...jedan od njih je nesto sviro u Alghazanth-u koji je odvratan...tu je jos neko iz Behexena i naravno session bubnjar Satanic Warmastera. Onaj jedan album sto su izdali nije za batalit, ali onako, nista za pisat mami u razglednicu. Ako naidje poslusaj. Lomatat se nemoj.

Camulos je udure...yet another kraut bm band...ima boljih u samoj svabiji kamara.

Summon je USBM i to onaj stariji. Tesko mi je dati objektivno misljenje jer generalno ove Florida Blekere (kako ih ja zovem) fakat ne mogu. Ako je nekome cejf slusat s-b-b-k-b-b da su Immolation il Suffocation pokusali svirat BM onda bujrum. Ovo ide sa Thornspawnom, Blood Stormom i jos par bendova u korpu kod mene. Zadnji im je produciro James Murphy...jos jedan razlog za zaobilazak na kilometar.

Uhrilehto zaista nisam imao prilike slusati

Vargsang je nastavak jos neoplakanog Graven-a. Za one koji ne znaju Graven-ov "Perished and Forgotten" je toliko jebeno slican "Under a Funeral Moon"-u da se nije cudo zapitat da ovi svabe nisu zalutali blizanci Nocturno Culta i Fenriza. No zajebancija na stranu ako neko moze iskljucit mozak i sposobnost asocijacije na par minuta (sto ja nakon svakodnevnog overdosea DarkThrone-a nekad bas i ne uspijem) Graven je bio ekstra bend. Vargsang hrabro i sigurno prati tim stopama bez odstupanja. Under a Funeral Moon is the only law assholes!

Legion of Sadism je dobar bend...jos jedna grupa Svaba (ne znam koji se kurac toliko fiksirate na najgore scene u Evropi, Njemacku i Austrijsku, mane tu Sodoma...Sodom je otiso u Australiju, al et) koji se ne gnjave previse sa bodljama i propisnom zajebancijom al mozda i bolje. Opet nema razloga za neku euforiju, kao u slucaju Camulosa i Calvariuma, nije u pitanju nikakvo slamanje granica ni genijalnost.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 04. 2004. 21:49 
Offline
User avatar

Joined: 10. 03. 2003. 03:21
Posts: 191
Location: Funtana Hrvatska
Hvala, znaci vrijedi nabavit...?
sve u svemu moram priznat da su mi se po prve put svidjele tvoje kritike ! :roll:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group