Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 11:40

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 16. 02. 2009. 22:39 
nekidan poslusah i procitah textove...
nisam trebo


Top
  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 16. 02. 2009. 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
SODOM wrote:
nekidan poslusah i procitah textove...
nisam trebo

stooo?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 16. 02. 2009. 22:41 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
SODOM wrote:
nekidan poslusah i procitah textove...
nisam trebo

:lol:

al u međuvremnu sam poslušao i ostalo ,ne mogu nać neku zamjerku...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 16. 02. 2009. 22:45 
morbid wrote:
SODOM wrote:
nekidan poslusah i procitah textove...
nisam trebo

stooo?

zato so treba bit lud i onako nesto snimat tj. zivit onako
immortalu se makar mogu nasmijat al ovo je vise strano jbt


Top
  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 17. 02. 2009. 10:36 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
pogreb

http://www.youtube.com/watch?v=X9XPawPKVrA


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 17. 02. 2009. 14:16 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
SODOM wrote:
morbid wrote:
SODOM wrote:
nekidan poslusah i procitah textove...
nisam trebo

stooo?

zato so treba bit lud i onako nesto snimat tj. zivit onako
immortalu se makar mogu nasmijat al ovo je vise strano jbt


misljenja sam da se blek metal treba slusati, a ne gledati na spotovima - immortal koristim kao dokaz za tvrdnju
uzivo je druga stvar


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 17. 02. 2009. 23:19 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
stari serator wrote:



buahahaha, bas je ono, strasan, kako neko uopce moze spavat nakon sto je slusao true BM :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 18. 02. 2009. 00:00 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ma lik je...pogotovo na poslednjem...semper fidelis...fura se da je marinac americki...bas, dilajla...i sad se oslovljava kao "ash" jer tako su ga "raja uvjek zvali" (mislim da su ga zvali KRETEN) i zato sto on mnogo voli evil dead...ma ono, za oplakat. Dani Filth ima muda od celika uporedi sa ovim. Vazda mi je bio sumnjiv al kad sam prije dvije godine ugledo to sranje bilo mi je jasno.

FANI HOBI AFTR SKUL sto rahmetli Euronymous reko...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 18. 02. 2009. 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
"that is a music like ääh i wouln't call this music (haha), it is guitar-thrashing and someone crys alot and if this and evening at 9 or 10 from the room next comes, i thing: shit, i have to move out!" cimer ist krieg!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 18. 02. 2009. 16:54 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
Ee ljudi ja jednu stvar ne shvatam.
Jasno mi je da se obuko ko debil , to je moje misljenje.Iskreno me stvarno ne zanima kako se ko oblaci.Dalje , jasno mi je da je kontradiktoran , da fura neku mizantropiju , da se generalno preserava.To radi toliko ostalih Black Metalaca tako da ovo nije nista cudno.
Licno pricam Njemacki i gledao sam ovo i prije ali nisam komentarisao.
Mislim ajmo analizirat ovu scenu , cimer je poceo srat po njemu i on ulazi u studio i cuje se kako mu se vecina ljudi smiju , zbog odjece i samog nastupa.
I sta on pocinje da prica i ljudi vide da je to ustvari obrazovan , elokventan i sasvim normalan lik?
I da negira sve one retardirane stereotipe koje su u sekundi stvorili njegov cimer i sva publika?
I zbog toga je ispao debil?
Koga cudi da on nije ustvari takav kako prica po interview-ima?
Jebe mi se sto je furac..
Nargaroth mi nije ni bog ni zakletva al necu zato sto se on pojavio u talkshou sad prestat slusat Herbstleyd i one stvari sto mi se svidaju.
A Sodome sto se tice textova , ne znam koje si citao al meni textovi sa Herbstleyda , Rasluke I i II nisu nimalo losi.A za ove blek metl ist krig i sl. Nemam komentara.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 18. 02. 2009. 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Necu ni ja ali nikako nemogu uzeti njegovu muziku ni priblizno zaozbiljno kao likova koji su crkve palili, u cuzi lezali zbog svakakvih ispada, tojest, Black Metal onim koji ga slusaju nesto znaci, nije "zajebanjcija" ni polje za lijecenje kompleksa. Rene je uljez, zalutao je u tu muziku, nije to za njega, i kompletno ostraciziranje koje traje vec dugi niz godina protiv doticnog je sasvim opravdano. On je kao Blek Metalac izasao na talk show da se raspravlja sa cimerom i pokazao da je inteligentan bla bla...to nije nimalo Metal. Trebo je cimera osinut po picci jer bi to i ja koji nisam nikakav mangup ucinio, ali ocito da je Reneu stalo do samo jednog, eksponiranja u javnosti, kako sa Nargarothom pa tako i sa tim pojavljivanjem na kurcevom talk showu.

Lik je lazov, pozer, bio bjen u javnosti i plakao kao pizda...mislim, sta dalje dodati?

Bio je i GG ALLIN i na Geraldu i na Jerryu Springeru. Al je jebo svima redom mater i bio GG kakav je bio vazda. Rene konstantno glumi, i nastavlja da glumi na sve gluplje i gluplje nacine. Pogledajte samo njegov vebsajt sa posebnim osvrtom na galeriju, myspace, i USMC sekcije...mislim, koji kurac?

Idealno, Black Metal se pravi sa dozom anonimnosti i tisine, bez prevelikog skretanja paznje na sebe jer je to vec jednom sjebalo ovu muziku (Norveska 94) i trebalo je brat bratu deset godina da Metal mejnstrim uopste prizna kvalitete same muzike i poruke, daleko od toga da je ozbiljno shvati. Rene je tu vazda bio da stvori oko sebe nekakav kult licnosti...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 18. 02. 2009. 17:44 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
stari serator wrote:
Necu ni ja ali nikako nemogu uzeti njegovu muziku ni priblizno zaozbiljno kao likova koji su crkve palili, u cuzi lezali zbog svakakvih ispada, tojest, Black Metal onim koji ga slusaju nesto znaci, nije "zajebanjcija" ni polje za lijecenje kompleksa. Rene je uljez, zalutao je u tu muziku, nije to za njega, i kompletno ostraciziranje koje traje vec dugi niz godina protiv doticnog je sasvim opravdano. On je kao Blek Metalac izasao na talk show da se raspravlja sa cimerom i pokazao da je inteligentan bla bla...to nije nimalo Metal. Trebo je cimera osinut po picci jer bi to i ja koji nisam nikakav mangup ucinio, ali ocito da je Reneu stalo do samo jednog, eksponiranja u javnosti, kako sa Nargarothom pa tako i sa tim pojavljivanjem na kurcevom talk showu.

Lik je lazov, pozer, bio bjen u javnosti i plakao kao pizda...mislim, sta dalje dodati?

Bio je i GG ALLIN i na Geraldu i na Jerryu Springeru. Al je jebo svima redom mater i bio GG kakav je bio vazda. Rene konstantno glumi, i nastavlja da glumi na sve gluplje i gluplje nacine. Pogledajte samo njegov vebsajt sa posebnim osvrtom na galeriju, myspace, i USMC sekcije...mislim, koji kurac?

Idealno, Black Metal se pravi sa dozom anonimnosti i tisine, bez prevelikog skretanja paznje na sebe jer je to vec jednom sjebalo ovu muziku (Norveska 94) i trebalo je brat bratu deset godina da Metal mejnstrim uopste prizna kvalitete same muzike i poruke, daleko od toga da je ozbiljno shvati. Rene je tu vazda bio da stvori oko sebe nekakav kult licnosti...


Tu se slazemo , vazda je patio da bude Varg numero 2.Al napravio je tolko vecih sranja od ovog talkshou-a.Mislim jebe mi se , da ti iskreno kazem reko ti nije mi neki faktor.
Uopste mu nije trebo nikakav shit i pricuse pored stvari kao sto su Herbstleyd sto dovoljno same stoje da ga etabliraju u te neke Blek metal krugove i bez njegovih preseravanja.
Ma da , kao sto si rekao uvijek je tezio ka tome da bude kult licnost.
I zato je i opravdano da se sere po njemu koliko toliko.
Ma da je meni licni favorit ona prica o macovanju sa Rob Darkenom.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 18. 02. 2009. 18:06 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
nisam bas BM insider, ali slozio bi se sa onim o dozi anonimnosti, mada i to zna postat parodija samog sebe, kad se ide na onu foru ko onaj neki jado sto je objavio da je polomio preostale ploce svog projekta, jer ju je neko ripo i stavio na net, a sto je napisao na istom tom netu, tako nesto. svi mi ipak imamo ego, ne treba se samo zapetljavat u vlastite zamke.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 30. 09. 2009. 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
http://rapidshare.com/files/284903201/N ... CRY_BR.rar

Evo novi album, Jahreszeiten.
Sve u svemu mi najviše liči na Geliebte Des Regens,preslušao sam ga samo jednom, ali i ovako me nije nesto impresionirao.Prosjek, u prevodu preskoči i pusti Rasluku Part II.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 30. 09. 2009. 18:05 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2006. 15:14
Posts: 553
Location: tamo...
al daj pazi one prve tri minute proljaća...priceless :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 30. 09. 2009. 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
Saiyajin wrote:
al daj pazi one prve tri minute proljaća...priceless :lol: :lol: :lol:


Haha, veselica. Al gledaj to sa pozitivne strane, makar su mi te tri prve minute iole bile zanimljive, iako ne nesto dobre, ali zanimljive da.Hah


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 02. 10. 2009. 18:47 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
danas mi je valjda dan loših albuma...
ne valja ni ovo, dok je počela fruhling slušam koji je ovo kurac ko parada neka... ima posle momenat dva al nevalja... abr na prvu... a misli mda neće ni na drugu. ako će je opće biti


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NARGAROTH
PostPosted: 03. 10. 2009. 11:55 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Skinuo i nisam preslusao jos. Onda vidim gro vasih komentara i na cmaru... sad nemam ni volju


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nargaroth (Njemačka)
PostPosted: 04. 04. 2011. 15:36 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
evo novi Spectral Visions of Mental Warfare

http://www.mediafire.com/?hors6epejo7ra17

Nisam ga jos preslusao skroz, ali meni do sada dosta lezi. Ambientalan rad uglavnom, ja svakako lahko padam na pristup.
Filosofem furka, neke stvari su bas ofirno na taj kalup kao "An indifferent cold in the womb of Eve", bas Gebrechlichkeit 1/1, al meni ne smeta.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group