Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 13:27

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Capricornus - Alone Against All
PostPosted: 06. 09. 2005. 11:17 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Razulareni hibrid najgoreg pitbulterijera i boksera pokazuje svoju oruzje pred martenkom na omotu i ja vec ocekujem totalni blek metal spas...krvav okrsaj betorijevog ritrna i anticimeksove pjanosti ranih devedesetih u super sejtanfasistickoj verziji najgoreg overdouza kapitalizma, depresije i zelje za krvlju...al kurac....u kifli s virslom kavijara nema...

capricornus, inace poznat nam iz svoje havarija karijere lupajuci bubnjeve svakako osim pravilno na albumima koji su i najvecim antifasistima medju blek metalcima kult, kao "Thousand Swords" i "Carpathian Wolves" ovdje iznosi svoj prvi zvanicni album solo projekta koji je osnovao nakon "isfuravanja" svog Thor's Hammer-a (ako se ko sjeca omota "The Fate Worse than Death", shvatate o kakvom se "umu" ovdje radi), koji se po ambalazi u svemu slaze sa imidzom pojedinca, al ako je ovo najbolje sto ima ponudit, sto se mene tice nemora se trudit.

U poredjenju s ponekad romanticnim al vazda fatalnim Ohtar-om (koji je, mogu reci, mrtva genijalnost tipicno Poljskog fasisoidnog Bleka) ovo je mrtva kaka. Totalni sablon i tipicni sobni projekt sa prejeftino iritantinim ritam masinama. Svaka pjesma se sastoji od dva tri rifa i jedne preglupe dizalice koja zvuci kao otpad sa "Thousand Swords"-a a ako vam nije prejasno na koga aludira sa "Bombing Certain Land" ono...shit, mozda vam i valjadne muzika...

Sve u svemu, kao i zadnjih tri-cetri Grejvlanda, mrtva zjevalica od nekadasnjih legendi dubiozne ideologije al genijalne muzike...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 09. 2005. 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 11. 04. 2005. 21:54
Posts: 134
Location: OS/HR
Iskreno,nije me niti zanimalo,jer me odbio taj Nazi stav i konstantno Sieg Heil jedenje govana.Thor's Hammer...prosjek prosjeka.Šteta što neki ljudi više troše vrijeme na "politiku" nego na mjuzu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 09. 2005. 07:04 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
politika je nekad jeben marketing


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Capricornus - Alone Against All
PostPosted: 05. 01. 2009. 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 04. 01. 2009. 23:30
Posts: 104
Location: Trapisti
Kapri je kralj...
Thors je sila...
3 sranja iz istog kurca...
Prejeben album...
INFERNUM,THOR'S,CAPRICORNUS,GRAVELAND (Zakon)...
Covjek je kralj...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group