Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 20:54

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 278 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Next
Author Message
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 20. 01. 2008. 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
With my Art I am the Fist in the Face of God :D :D :D

Hihihi.. :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 20. 01. 2008. 21:55 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hahahahaha, NENADJEBIVO!!!

Fakat, hvala na ovom podsjecanju, bas mi lijepo nesto sjelo sad...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 06. 02. 2008. 01:15 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Ja ću kao najveći laik sada samo da kažem: Libijac, izvini za sve negativne riječi koje sam ti uputio kad si pričao o Darkthroneu. Tvoje laprdanje i neumorno preseravanje su mi vratili nadu u metal. Slušam Darkthrone. Volim te (no homo).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 08. 02. 2008. 04:55 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
nema na cemu, volim i ja tebe :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 04. 03. 2008. 19:12 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Master Nocturno kaze (njegov MySpace blog http://blog.myspace.com/index.cfm?fusea ... =362876832 ):

"Darkthrone has completed 4 new songs for the new album, and will record a couple of new ones in a couple of weeks. Ah, and I have to tell you about the new box set from darkthrone, "Frostland Tapes". It really came along better than I hoped, it's nice actually. Three discs, containing all demos, including "Land Of Frost" of course. Rare original rehearsal tape, Goatlord, pluss live from Denmark, drumsolo by Fenrz (!) and so on. We can now, simultaniously grabbing our balls, say that after this box, we have no more "rare" stuff to offer. "Frostland Tapes" is all of our early history. It's the right timing for it as well actually, since some clever fella have started Gylve Records to release a demo, to put it mildly, the man him self is not very pleased of this shit. Well, talk to you all soon again, and thanks again for all your respons. Darkthr..metal going mad these days."

Ooo, kako ce se uzivati... Spremna sam da ubijem, skoro :mrgreen: , za ta originalna tri diska!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 07. 03. 2008. 01:07 
Offline
User avatar

Joined: 20. 01. 2008. 20:32
Posts: 50
too old....... too fucking cold.......

jarane hej onaj prije death metal, onaj black, a ovaj sad "black rock n roll" je neprevazidjen. trebas da poslusas kako motherpig svira too old too cold :D
snimit cemo nekako pa cu da ti posaljem, libijo, ekslkluzivno samo za tebe :D
kas doc pizdo :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 07. 03. 2008. 09:39 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ovi moji ovdje obradjuju Graveyard Slut redovno na koncertima...

kad cu doc? Neznam. Mozda nikad, mozda za koji mjesec...:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 26. 04. 2008. 19:18 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
eh, pored ovog DARKTHRONE ispadaju pussycats :mrgreen:

http://www.myspace.com/hllbll


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 27. 04. 2008. 16:48 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
opako bro,opako :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 27. 04. 2008. 17:56 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ne pomace me, cisti klon..."I wanna be like DarkThrone"


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 27. 04. 2008. 21:11 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
nebi reko, mislim da ih bas zaboli za Dark Throne, heh, vise briju na thrash nego to, al da ima slicnosti ima, uglavnom, zvuci mi uvjerljivije nego Dark Throne, pogotovo u smislu da Dark Throne brije neki fuck off stav a trpaju se za intervjue i svasta nesta ko prave sluts, hihi, ovi se tog bar drze, obecali mi poslat to kad izdaju :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 27. 04. 2008. 23:54 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
pa i ovi imaju nekakav fuck off stav nesto...ovo meni kao i 90% LatinoAmericke emulacije zvuci totalno neuvjerljivo, amaterski, smotano, prepuno klisea, zvuk je tu, al ne i filing, sve nekako na silu.

Presto sam ja marit za intervjuima i medijskom eksponazom. Da se tu ima sta pametno procitat haj i ne kazem, al Metal muzicari nisu bas najinteligentnija sorta. Jebiga DarkThrone su nakon 20 i kusur godina zasluzili po naslovnicu u Terrorizeru il Metal Maniacsu godisnje. Ovi jos nisu dosli do nivoa da budu uvrsteni u "novi bendovi" rubriku...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 28. 04. 2008. 16:27 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
men ovo uvjerljivo zvuci, stajaznam, uvjerljivije neg dark throne zadnji album, tjst bolje su mi stvari, al kolko kuzim sa istim pristupom su imali vec nesto snimljeno za neki split 1999 sto je tek kasnije izaslo, al ok, nije nesto oko cega treba lomit koplja. sad, ko je sta zasluzio, men uglavnom nebitno, bitnije mi kako zvuci. mislio sam na to da ovi ne prave prijatelje i uopce ne traze neku pozornost, tjst mozes ih addati samo ako znas email ili pravo ime, profile je na private, al opet, nije nest za razbijat glavu, decki sviraju sta vole, zaboli ih za druge, i men ok. posluso malo i tih par stvari od FUNERAL MOON, stariji mexicki bend ciji je ovo u biti side projekt. da su norvezani il ameri vjerovatno bi bili "kvlt", al i bolje ovako. nisu bas klise, imaju i tih nekih meni bliskih "black noise" elemenata, al bolji mi HELL BELL. pissed off r'n'r, ulica, nema se tu sta filozofirat. takve su se stvari uvijek svirale, uglavnom ovako na marginama, nije to bas dark throne izmislio, heh.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 28. 04. 2008. 20:11 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
nema se tu sta lomit koplja, tebi dobri meni bezveze, jebiga, ukusi...

ne shvatam poentu blek metal mizantropa koji se izoluju od puka...na jebenom vebsajtu za drustveni networking...ali blek metal je poznato omiljeno igraliste svakakvih maloumnika i kupus-glava tako da nista ne iznenadjuje...

Mislim da tu negativno generaliziras po "zemlji porijekla". Sto je za Metal krajnji apsurd. Pogotovo ako se uzme u vid status jednog Sarcofaga recimo. Bilo je XXX sasvim solidnih bendova iz Norveske jos onda kojih se danas niko ne sjeca. I danas ih ima, pa niko ne obraca paznju jer smo svi uzeli zdravo za gotovo da je sve Norvesko poslije 97-e kita i trubadurija.

Americki BM bendovi tradicionalno prodju kroz vatreno krstenje drvljem i kamenjem, pa tek onda im neko pruzi sansu.

Ne znam bas sta je margina u tom smislu. Ne znam jesu li doticni djeca lovatora ili kokuzi. Realno, mogu biti svasta. Daleko je DarkThrone od toga, ne vidim nijedan Metal bend koji bi iz toga vukao bilo kakvu vrijednost. Bitna je muzika, i validna inspiracija...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 28. 04. 2008. 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
nije da se izoluju od puka, kontaktiraju samnom, samo ne zele biti dio cirkusa, draze im je poslat cd da bude recenziran na mom blogu na hrv. ebiga, ja sve vise cijenim takve stvari. za zemlje, FUNERAL MOON meni ovo na myspace zvuci bolje nego masa norveskih i americkih industrial / ambient / lofi / ovo ono BM bendova koji su sada trend, al to je stvarno stvar ukusa, valjda. btw, imaju HELL BELL u top friends INHARMONIOUS, isto na prvo slusanje meni dobar zenski death/thrash, nista originalno ali ima atmosferu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 28. 04. 2008. 20:29 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ma dobar je DARK THRONE ali sto je je i trendsetterski, mozda ne toliko svojom krivicom, al da vole biti u centru paznje vole, meni BM ipak mora imat neku dozu obskurnosti i izolacije, tako ga ja vidim.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 28. 04. 2008. 20:42 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
mada opet, VENOM, sta bi bilo da nisu bili tako dobri cirkusanti po uzoru na SEX PISTOLS i time zapoceli sve to ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 29. 04. 2008. 16:18 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ma jos od iskljucivijih hc/punk dana cijenim juznu ameriku po mozd i najboljoj muzici, dobra ova stvar od bolivijaca, pogledo sam im info na arhivama. thanx!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 30. 04. 2008. 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
kktz wrote:
eh, pored ovog DARKTHRONE ispadaju pussycats :mrgreen:

http://www.myspace.com/hllbll


Aaaa, MOCNO!!!, al' se, ipak, zanese u poredjenju, hahaha Jbg, 'oce to...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DARKTHRONE HOLY DARKTHRONE
PostPosted: 01. 05. 2008. 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ma dobro, utusio sam i zakompliciro sa objasnjavanjem, poanta je bilo da dobre mjuze ima i van centra paznje ;-) ono, sad bar na netu ima svega, znaci i izbor, meni nije izbor birati ono sto svi biraju, tjst izabrat da se ne bira, vec malo cackat, heh. tako sam uvijek naletio na svast men dobrog, treba koristit i taj net u edukativne svrhe :mrgreen: nisam mislio umanjivat utjecaj DARK THRONE, mada volim malo karikirat, no hard feelings.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 278 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group