Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 18. 04. 2024. 19:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 52 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 25. 10. 2007. 02:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2006. 15:14
Posts: 553
Location: tamo...
bio ja u ljubljani na ovom...šteta što su se impiety slupali, baš sam ih želio pogledati...nastup wataina dobar, ali ipak onaj prije tri godine ostaje u puno boljem sjećanju, previše novih stvari za moj ukus, a i prostor je bio jako mali tako da su jedva svi stali na binu :lol: ...ubo SttD digipack jer je taj jedini bio za kupit, trebalo je na nešto ojre slupat, a kupio se i watain upaljač :lol: slovenci su btw totalna karina, mislim da je bilo max 50 ljudi na koncertu, a kako grabe velikim koracima ka samoj eliti europske unije, zabranili su pušenje unutra što nisam ni znao tako da sam se lijepo iznenadio :lol: alkohola nigdje za kupit nakon ponoći :shock: i tako to...ali usprkos svemu, gledalo se watain opet tako da je ovo definitivno bio jedan kvalitetni izlet u trulu sloveniju 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 25. 10. 2007. 16:34 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ja slovenaca...

bezze pra'o...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 25. 10. 2007. 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
stari serator wrote:
a inace sam Frosta prvi put uhvatio u onom nezaboravnom monumentu alijenacije "Desert Places", ciji je odlomak nekako nasao put u omot Gorgoroth-ovog "Destroyer"-a. Kako je divno kad putem neceg naizgled "ratarskog" otkrijes pokoji dragulj iz skroz drugog filma ;)

Ah zaboravljam, bio je i onaj film sa Charlesom Bronsonom i Ruskim agentima spavacima koji se aktiviraju na pasus iz "Passing by..."


Hahahaha, e nek' je i Gorgoroth nekome posluzio kao otkrovenje... Uzivam ja u Frostu pravo dugo, al' dobro, ne bi ni valjalo da si ovakva uzaludna pekmezica ko ja :wink:
Nisam gledala taj film, mozda i jesam, ko ce ga znat, al' ne skontah... Valjda mislis na "Meeting and Passing"... Zna on, uf kako zna tim, povrsno gledano, previse banalnim i uopstenim mentalnim slikama zaokruziti preplitanja stvarnosti, tok, uvezati slucajnosti... A uvijek mizantropican, pun upitnika... divan je Frost.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 25. 10. 2007. 18:31 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
+Abigail+ wrote:
a fuck, ja bas gledala hocu te vidjeti medju publikom (veoma mnogobrojnom ahah), pa kontala da nisi ipak dosla (zbog nenadane mecave na dan puta il neceg drugog). ja sam provela 9ipo sati u putu za bege, u kanti od autobusa..cekala do 2 s nestrpljenjem, al onih sat vremena koliko je trajalo..izbrisalo je svaku minutu prije toga. cisto savrsenstvo. meni je ovo najlicnije dozivljen konc (mozda zato sto prvi put gledam jedan od 5 najdrazih bendova)..i da, sasvim drugo iskustvo u prvom redu, dobro si zamijetila onaj dio s polijevanjem. haha mislim da smo i mi (bar neki) i oni stvarno dali sve od sebe da atmosfera bude kakva je bila. onakva energija na stejdzu u 2,3 ujutro, nakon dnevnog cekanja na granici i dolaska u bege oko 10 navece, stvarno je nesto sto od rijetkih bendova mozes ocekivati.

bukvalno sam citav koncert od pocetka do kraja pratila 'pjevajuci' (rezultujuci u gubitku glasa) uz jako bliske kontakte s Mr. E.
i kao 'slag na torti', prilazi mi erik nakon koncerta i pruza ruku i zahvaljuje na podrsci i svemu sto ide uz to. i sad ide onaj dio sta si sve mogao reci, a nisi..mozda zbog umora, a mozda i zbog toga sto ima tako jebeno paralizirajuci pogled O_O
i sto se toga (kontakta s publikom) tice, u pozitivnom su svjetlu zablistali..za razliku od picki iz setheriala koji nisu zeljeli ni u kom slucaju da sidju iz backstage.a medju nas..'obicne smrtnike'.

ravencult sam nesto malo preslusala, lozionicke pjesme, nije lose. CC..jako dobro, mada ipak predugo, sasvim fin odabir stvari..
setherial sam preskocila u prici s drustvom (i tu te potpuno razumijem ceco, nemas pojma koliko se 'preporodjeno' osjecam nakon sto vidim odredjenu ekipu..) i Nh.om i ostalom ekipom, mnogo konstruktivnije i korisnije nego da sam njih gledala.

kao sto sam sebi i obecala..prvi red: mjesto tik ispod Erika...i onda ide nezaboravnih sat vremena (mada ne bih tacno ni znala vremenski odrediti koliko mi je brzo proslo)..koji mi jos nisu sasvim dosli do svijesti. mozda za koji dan.


Hahaha, do kraja je bilo upitno dal' cu stici... jebena Romanija. No u povratku je bilo mnogo bolje, uspjela sam se uvaliti kod jarana koji je morao u SA sredjivat neke papire. Hvala Bogu na mojih 57 kilograma :lol:

Aaaa, nisam znala za tvoj bliski s Erikom... Valjda je to razlog sto me kasnije ispitivao o sindromu balkanskih cura, hahaha Kaze cojek jedino na Balkanu srece ljepuskaste ribe da teze ispod 90 kila, a imaju tako bizaran taste :wink: Lik je bio odusevljen svirkom, energijom, samo im je bubnjar nesto tulio, cudno za njega... A ovo za Setherial... Hahaha, sve je to pozerastvo bilo, vjeruj mi, inace su skroz cool ekipa. Meni je koncert bio za 10, al' ipak VENOM drzi prvo mjesto u ovom smislu najlicnijeg dozivljaja...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 25. 10. 2007. 18:49 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Reci cu samo jedno: Na svu srecu imamo opozitan ukus, inace bi bilo chick fight!, chick fight! :wink:

...btw., sljedeci put se nadjemo i ostanemo do kraja zajedno (bice njih jos puta u BG-u), imaces svoju priliku da kazes sve sto hoces.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 25. 10. 2007. 20:48 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
jea ovdje su sve metalke omanje mjesalice...grrrozno...

stop eatin so much bacon bitch!

mada ne znam sta oni svedi imaju kenjat, njihove su ribe nedodirljive...ili mozda nisu norveske srece :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 25. 10. 2007. 21:01 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hahahaha, yeah, nedodirljive i nedodirljivo zajebane... iz licnog govorim. Brze postat hafiz nego to povalit, a da ostane na relativno stalnom osnovu. Samosvjesno, sta ces...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 25. 10. 2007. 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
stari serator wrote:
jea ovdje su sve metalke omanje mjesalice...grrrozno...

stop eatin so much bacon bitch!

mada ne znam sta oni svedi imaju kenjat, njihove su ribe nedodirljive...ili mozda nisu norveske srece :)


heheh fakat ovako nes slicno sam htjeo da napisem :D :D :D :D :D :D kralj


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 26. 10. 2007. 03:58 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
+Abigail+ wrote:
auf..u sloveniji bio digipack? lucky bastards..u begeu samo bio 'obicni' disk..al ako nista, potpisan je haha ja sam htjela uzeti Rabid i Casus, al sve rasprodano bilo na prethodnim datumima, pa sam se pocastila majicom s FtW toura (L)

u begeu je bilo stotinjak ljudi..znam da je nesto malo vise od 90 karata bilo prodano.


100 ljudi je LAKO moglo bit i u Rajvosa, uz kartu do 15 kerma :P

os se djorat za CL plocu, first pressing? :D

ako imas sta na crnoj plastici dab me moglo interesovat cire ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 26. 10. 2007. 03:59 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
lord krvolok wrote:
stari serator wrote:
jea ovdje su sve metalke omanje mjesalice...grrrozno...

stop eatin so much bacon bitch!

mada ne znam sta oni svedi imaju kenjat, njihove su ribe nedodirljive...ili mozda nisu norveske srece :)


heheh fakat ovako nes slicno sam htjeo da napisem :D :D :D :D :D :D kralj


fat girl, with her big ol' legs...
you know that bitch loves some bacon & eggs...

:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 26. 10. 2007. 20:09 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
des eura...od AkediA distroa (Terrorizt iz Merrimacka)

kad je izaso :D

(jebiga kupio SMRC i Kruzifixxion pa daj i CL)

Kad udaris na 666 od Katharsisa na ploci javi, dat cu ti jos jednu plocu po izboru bonus :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 09. 12. 2007. 10:34 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Znaci, prisivac je SAVRSENSTVO, stab' dala za jedan...

Image

... a poster...

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 09. 12. 2007. 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
joj vidi mu stomacica,slabo pije izgleda :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 09. 12. 2007. 11:58 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
taj prisivac me zestoko podsjeca na samoposluge po Romaniji...

loma kova, loma kona :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 09. 12. 2007. 12:42 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Znaci, taman za me ... sta cu kad volem mjeseceve povrsine ko romanije, miris balege i po koju rastrgnutu ovcu :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 09. 12. 2007. 13:09 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ma mislio sam na uvjek jebitacan koktel cirilice i latinice :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 09. 12. 2007. 13:21 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Jah, jebe me ovaj tvoj satrovacki...

Nego, Grole je sinoc bio uzdrzan k'o tranticica, 'ajd 'vamo da ga pokvarimo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 09. 12. 2007. 13:41 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Bas mi nesto on naumpade prije par minuta dok sam pusio cigaretu i konto na dalje staze...sarkoidoza je smrt svakog hasisara jebiga...

e jebi mater...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 09. 12. 2007. 14:08 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
'Ajd, dobro je, otici cu u kurac, ako nisam vec... Neznanje je majka, iju iju iju, hljeba i igara, pa dok traje, traje... 'Ajd take care tamo, ubih offtopicom, moderator ce mi izrec sankcionu :lol:

... bice to sve u redu, dok se zivahno.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: WATAIN
PostPosted: 29. 05. 2008. 21:16 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
e vala s ovim su kod mene definitivno i nepovratno otisli u vjecni rahmet Allahov.

Dabogda im Reis Ceric vodio kolektivnu dzenazu!

Image

IRON-FORGED DEATH


"The design of the belt-buckle is the Orbis Mortuus which through the years has become a central symbol within the Temple of Watain, and has been charged with much of it's power. It corresponds primarly with the two qliphas Thaumiel and Thagirion, Ascension through forbidden wisdom and action, the overcoming of mind over flesh, to enter the Nightside not with effort, but by Will."

"We are proud to present the first Watain belt-buckle, forged in iron upon the anvil of wrath and brought to this world by The AJNA Offensive, USA."


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 52 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group