Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 00:13

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ] 
Author Message
 Post subject: BRUTUS
PostPosted: 08. 11. 2004. 03:41 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
brutala na kvadrat, drljacina, koljacina......i ostala sranja........holandani.......dupla papa i kucanje......ubise ljudi, jako jako dobro za sve ljubitelje brutale......jel sluso ko?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 11. 2004. 03:54 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
ma glupost.. premonotono, stalno isto, jedva se razlikuje jedna pjesma od druge.. bez solaza.. a jos i pjevac pjeva na bloody nizozemskom.. mada se i onako ne da bas puno razaznati, ali eto.. ukratko nadrkavanje bez smisla.. ima puno boljih brutala.. IMO..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 11. 2004. 03:54 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
buraz, tebi je premonotono, kad slusas hammerfall i ostale pederluke... :wink: cu jedva se razlikuje jedna pjesma od druge...... :roll: :lol: joj sto ne mogu ovakvih likova...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 11. 2004. 04:03 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
btw, ovo je brutala, a ne MALMSTIN.......ako ti je do solaza i preseravanja onda slusaj njega i njemu slicne drkađzije


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 11. 2004. 10:05 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Heh.. jebo te hammerfall i ostali pederluci, pogresnom pricas.. ali ovo je brate glupost na n-tu potenciju.. :) ovo moze svaki wannabe metalac odsvirati u pola noci i nazvati glazbom.. nista vise.. ali eto.. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2004. 04:11 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
jarane, ti jednostavno "ne kontas" brutalu..... :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 03:47 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Archangel wrote:
ma glupost.. premonotono, stalno isto, jedva se razlikuje jedna pjesma od druge.. bez solaza.. a jos i pjevac pjeva na bloody nizozemskom.. mada se i onako ne da bas puno razaznati, ali eto.. ukratko nadrkavanje bez smisla.. ima puno boljih brutala.. IMO..


ma ja, upravu si ti, ima boljih, ne razlikuju se jedna od druge pjesme, sigurno si puno puta preslušo ovaj cd, pa možeš sudit!i poznavaoc si brutale.žao mi što ovo nisam ranije vidio.eto, pa kad misliš da je nadrkavanje bez sm,isla, smisli nešto bolje i idealnije!sigurno si poslušo jednom pjesmu-2 i onda skoto da je kita, i odusto od toga!meni je brutus zakon, skoro ga nevadim iz linije, samo ubija!zakon su, i pjesme su im raznolike, koliko to dsad može bit u brutali, s obzirom da su mimci sjajni u onome što sviraju, bubnjar je divota!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 03:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
bloodflood wrote:
jarane, ti jednostavno "ne kontas" brutalu..... :wink:

e vala ovaj ti je bio smješan,...
što se uopšte trudio da mu pojasniš, makes no sense!kad to svaku nu-metalac može odsvirat, nek mi on onda odsvira kad može svako!

Kad bude neko od vas mogo d svira ono, ja ću i njega pored brutusa slušat, al dok nemate pojma o tome, neserite kako je lako to svirat!joj, lako mu, pa kako onda tek lako skidaš Death, Suffocation, Cryptopsy i Vile?!Sigurno si talenat i po!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 18:34 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
:lol: Jes jes, ne razumijem ja tu brutalu u pravu si.. ma Brutus su zakon, izmislise ljudi brutalu.. nidje veze.. za debut album nista special.. smanji euforijju..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 22:35 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Archangel wrote:
:lol: Jes jes, ne razumijem ja tu brutalu u pravu si.. ma Brutus su zakon, izmislise ljudi brutalu.. nidje veze.. za debut album nista special.. smanji euforijju..


kako bi moj kolega bloodflood reko "Jednostavno se ne razumiješ u to, zato se ostavi!"

haj da si izostavio komentar da neznaju svirat, to bi i nekako razumio, al onaj komentar ti je dokaz da nisi ni preslušo, a već si srao, i da nisi nikad ni slušo tako nešto.teško da ćeš bilo koga ubjedit u suprotno. neznam zašto i uopšte ideš na teme o bendovima o kojima imaš izrazito loše mišljenje ili glupo i dekadentno, i uz to i ignorantno mišljenje!
Brutus ne voliš-ok.ali srat da nemaju pojma o sviranju i da svaki "wanna-be" metalac to može, to je bezobrazluk na kvadrat!Kad može svako to, zašto onda u Bosni nema nijedan molim te brutalan bend ko oni?kao da u Bosni ima ijedan PRAVO brutalan bend.neki se tako sami nazivaju kako bi privukli pažnju,ali su daleko od svake brutale!

(Ovaj 500-ti post je bio taman za spustit ga nekome :lol: 8) Uživo sam!!))


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 23:28 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Yah momcine sto se zapalio.. da mi ga spustis jel'..:lol: Ja tebe da ubijedjujem sta slusam ili sta sam cuo.. :lol: jarane ima pun kurac ovakvih bendova koji se furaju na ovaj stil, a da su bolji X puta, Brutus nista narocito nije.. a sad to sto se ti smatras nekim autoritetom za ovaj stil, tvoja stvar, moje subjektivno misljenje za ovaj bend stoji.. eno sad i Bosnu usporedjuje s njima.. ima Bosna pun kurac bendova koji ce uletiti na ovaj stil i fino se nafurati hajmo mi sad malo biti zajebani, svirati brutal death ili ortodoxni black, sto brze to bolje, bar smo zajebani ako nista.. nidje veze.. chill momak.. postoje stvari kao razlicito misljenje..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 23:40 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
hej pa naravno da postoje različita mišljenja, to nas čini individuama! :wink: :)

a autoritetom se ne smatram, nemam potrebe, imam svoju mjuzu,i to mi je dosta!
tvoj post da imaš masu takvih bendova i da nije Brutus ništa pord njih, to je dokaz da nisi ništa preslušo od toga što imaš!kako ne kontaš??! :roll: :shock: jel tako teško, ne želim te ubijedit u to da su oni yeah brutala i d akolju, to oni sami dobro mogu!
hoću da shvatiš da je tvoj komentar na njih bio iritantan, glup, infantilan, nezreo, hajvanski, kako god hoćeš.reci mi sad molim te jedan jedini bend u Bosni koji se napalio da postane brutala i da su barem malo toga dostigli!Barem da su brutalni, pored tehnike i izdržljivosti?majke ti, nema nijedan koji bi mogo da bude iole brutalan!
nije meni da ja tebe sad ovdje vrijeđam ili prosipam, kontaš, samo malo razmislim ili barem dobro poslušaj onon što komentiraš.
ja neidem na teme bendova koje neznam nit samslušo.to nije fazon.treba barem pokušat bit malo, malčice objektivan!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 23:49 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Eh.. objektivan sam ja.. znam covjece da su brutala, imam usi valjda.. moj komentar na njih je tebi mogao ispasti iritantan, glup itd. posto ih volis, postujes.. e sad, po meni nisu nista narocito jebiga, nizozemski newcomeri, mozda i bude nesto od njih na kraju sta ja znam, ali ovaj debi, nista brate posebno.. sad to sto se ti moras napaliti na drukcije misljenje ubijedjen da serem iz cejfa to je vec druga stvar, ali eto.. sad sto se tice komentiranja bendova koje ne znam ili nisam slusao.. heh, nadji to i dokazi da nisam hajd'.. sad da ti nisi to radio, e momak nije istina.. eto ako sam ja neobjektivan na ovu temu po tebi, odakle tebi genijalna ideja uletjeti na power forum (cini mi se), i iznijeti svoje objektivno misljenje da je to sve gay, da je sve to sranje, uvreda na par tema.. nakon cega su ti postovi izbrisani naravno.. jel' to tvoje objektivno misljenje kojim se toliko ponosis..? stoga ta teza ti ne stoji, zalim..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 00:29 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
samo pogledaj bend Mystic prophecy i vidi kako su našminkani i kako fino izgledaju, i kako ćeš onda poželjet da im ga šukneš sa leđa, hhaahmmm hoho!

power metal nije just gay, oni su zajebali i ostale gey ljude!a to je nepošteno!ostavite gay fazone pederima,i skontajte svoje neke fazone!
power metal je kita!to nije objektivno - to je subjektivno!nemoj zamjerit što nemogu objektivno srat o pauer metalju, a ti očito slušaš i power i death i ostale kurce palce, pa možeš pravo dobro da zaključiš na sve!Čuj, mene ne zanima nešto pored onog što slušam, a slušam mnogo, ali opet uvijek uspijem iznjet neki fakt!sad ćeš ti nešto srat kako ne mogu da iznesem, i to ti je pravo tvoje.bilo bi fino da možemo da zaključimo da NEMAŠ pojam, :lol: :wink: sad se šalim.ok, mojnemo više o ovome.brutus je dobar bend od kojeg će i bit nešto, jer imaju potencijala, imaju znanja i znaju svirat!bili su svugdje na svitu, biće od njih!

ahh, mila majko, ne gadi mi se power, mislim ne gadi mi se samo! :wink: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 00:49 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Ma koristim samo kao primjer.. :) ali eto.. svasta se slusa, no samo kazem.. ocito necemo do konsenzusa doci pa eto.. budemo vidjeli na sto ce Brutus da ispane na kraju..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 01:33 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
brutus će bit jebač pravi i veliki kad nareste :wink: :lol:

kao i svi ostali bendovi Unique Leader etikete...sjajni bendovi i sjajna muzika...sama brutala i tehnika!Deeds of Flesh rulz!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 02:48 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
Androphagous wrote:
brutus će bit jebač pravi i veliki kad nareste :wink: :lol:

kao i svi ostali bendovi Unique Leader etikete...sjajni bendovi i sjajna muzika...sama brutala i tehnika!Deeds of Flesh rulz!


brutus je vec deracina picke, a to sto su archangelu nista posebno.......njegova stvar...al' obruko si se sa onim kad si reko: "ovo moze svaki wannabe metalac odsvirati u pola noci i nazvati glazbom..." . heh ovim si dokazao koliko si kompetentan da uopste dajes neki komentar na ovaj bend i na brutalu uopste... :wink: volio bih onda samo cut sta je to njemu dobra brutala???

haj Ž!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 04:58 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Eh.. :) a hajde brate.. eto, mozda je malo previse reci za njih da bi ih svatko bas mogao odsvirati, vidim za to si se uhvatio, ali svejedno ne vidim ni po cemu su nesto narocito posebni.. ili po cemu to sto se meni ne svidja Brutus automatski znaci da ja kao 'ne kuzim' brutal ili nisam kompetentan da sudim o njima.. :? nidje veze..
dobra brutala, meni tj. = devourment, disgorge, brodequin, malignancy, vomit remnants, deeds of flesh, hajd recimo carnivorous cadavre kao malo vise tech nastrojeni.. subjektivna misljenja, naravno.. Ž i ti..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 10. 2006. 15:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Jedna nimalo vesela novost za sve ljubitelje žestokog zvuka i nehumanog pristupa bubnjevima:

"RIP Maarten Luysterburg (Brutus / Goddess Of Desire) Just got the news that Maarten Luysterburg aka Der Knüppelmeister aka Ploegbaas from Brutus, who also used to play in Goddess Of Desire, killed himself on Tuesday.
He was finally identified today, after he jumped in front of a passing train on Tuesday. Apparently, longtime depressions, together with medication and drugs were the cause. The cremation will be on Monday in Breda, the Netherlands. He will be dearly missed..."

Mene iskreno žalosti, jer sam već odavno isčekivao nešto novo od njih... :?

Od mene jedna iskreno RIP za Ploegbaasa.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BRUTUS
PostPosted: 18. 07. 2010. 01:54 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2005. 20:58
Posts: 1085
Location: Vratnica,Visoko,BiH
At long last... six years after the devastating debut "Slachtbeest" comes the highly anticipated new album by Dutch Steamroller BRUTUS. Incubating for over 4 years, "Murwgebeukt (Total Loss)" is the ferocious 2nd album, now taking intensity to an even higher level. 16 tracks, 50 minutes of highly aggressive blast-beat-ridden bottom end brutality. The lyrical concept deals with a man facing life as a debt to death, and is conceived by the band's late drummer 'Ploegbaas', who took his own life shortly after drum recordings. The morbid, almost hymnic riffing and hateful outcries are hammered down your throat by the ever-pummeling percussion and will take you through the depths of a burdened man and leave you deprived of joy. Lyrical translations are supplied in a 16 page booklet with sick art by Toshihiro Egawa. Street date to be announced soon! Tracks can be previewed here


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group