Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 21:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Kaamos
PostPosted: 19. 04. 2005. 14:07 
Offline
User avatar

Joined: 18. 11. 2003. 14:53
Posts: 3446
Location: 21.02.2009
Jesu vam dokurcili copy paste new breed of anything bendovi. Je li ima onih koji shvataju da pojam "stari deder" ne podrazumijeva one koji su poceli slusati death sa broken hope-om, je li vas spot Left Hand Path na SA 3 razvalio ko haubica onda davno, e onda je ovo za vas!

Lucifer Rising je poslije Breeding Death najbolji old school album uradjen dekadu nakon! Chaosbreed jes dobar pokusaj ali ovo je bolje i nije pokusaj! Za ove koji se prepoznaju gore ili bar nesto pogode nemrete fulati!

Kaamos - prvi album je ok ali ovaj zadnji Lucifer Rising fakat preporucam ljudima poput hate, neleta i seje ali i mladjoj ekipi, fakat se nemozete zajebat da cujete i ovu glorifikaciju stare "pape" koja nikada nije mogla sanjati da ce biti tako obozavana u vrijeme kad su mnoge druge zaboravljene!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 04. 2005. 15:22 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
sluso... prvo ime im je predobro (znaci 'tama' na nekom finskom dijalektu...)

drugo, ustvari prvo 1.1, najvise mi se svidja kod ovog benda sto vracaju onu tamu, morbidnost i sirovost (kao oprecno tehnickoj ispoliranosti i sterilnosti danasnjih non-stop blasting 'brutal' bendova).. death metal je TAMA...


p.s.
govorio sam ja borise i ranije, al ti mene napade... heh, valjda sto nisam imo staza na forumu :D, ajd oprosteno, hihi

p.p.s.
mogo si snimit pa nam poslat po neletu Necrophagista sta imas (na oluji)...

hail!

p.p.p.s
mozda si cuo roberto (infinitum obscure) ce svirat bass za incantation na nadolazecem touru... hehe, svijet je lopta sarena, ope'....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 04. 2005. 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 18. 11. 2003. 14:53
Posts: 3446
Location: 21.02.2009
jes jes, spominjo si him, ali evo ja nisam se nesto nakacio dok nisam cuo drugi album. bogte mazno kako sam se sjebo! **drooling**

p.s. cuj, imam oba necrophagista, koji te zanima? i da, trebao bi znati da imam reizdanje prvog, s mnogo boljim zvukom, posebno bubnja i bonus dvije pjesme. pa javi, nije problem dadnem hati ili neletu. a ti bi meni mogao poslati prvi immolation recimo? Imas li For God Your Soul... od Pungenta na cd-u...e to trazim deceniju jebenu?

p.p.s. jesam se sjebo za Roberta! :shock: eno frajer radi Dissection u Tijuani, gdje i Gorgoroth radio. Sve im dovodi bendove koji nemogu uci u US pa su raja u CAL poludila. Svirace i sa svojim bendom. Ali ovo za Incantation... :shock: pa upoznacu frajera onda, a fakat je institucija metala u CAL i Northwest Mexicu, super. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 04. 2005. 16:21 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
/*empty space*/

p.s.
snimi sve sto imas od njih na CD, rippuj ih u mp3, i nele to hoce pa taman...
snimim ti Dawn Of Possession with pleasure...

BURIAL GROUND!!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group