Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 05:41

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: *Brujeria*
PostPosted: 03. 05. 2005. 23:09 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
Jebeni Meksicki teroristi i satanisti!!!
Death/grind metal jebenobozija devastacija...odlican bend
ja imam 2 njihova albuma(Brujerismo,Raza Odiada)...a ima ih jos 2 - 3 il 4 i par demo-a
po ovom sto sam do sad cuo....viva el satanismo!!!
Image






imal ko sta pored ova dva albuma...?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 01:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Imam od njih 3:Brujerizmo, Raza Odiada i Matando Grueros, i moram reć da su mi kita, iako onaj jedan nije tako ni loš, al nije ni blizu nekog death grinda, a svi ih tako hvale.čuo sam mnogo bolje i žešće bendove, koji deru pičku i skodaju junf mladim djevicama bez satanizma!

Brujeria...jebli ih guerille i satanizam...
Necrocide je bolji, mnogo mnog obolji!

Moje mišljenje! 8)
Ko voli nek izvoli!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 02:12 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
necrocide i brujeria nebo i zemlja...........al' et........moj ti.........

nego, vece karine od brujerie necuh poodavno......prebacujte ovo u thrash ili nesto drugo, jer ovaj bend nema nikake veze sa death metalom, a sa grindom tek.........aaaaaaahahahahaahahaaaa


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 12:16 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
nije bitan ritam koliko tekstovi...prvo pokusajte skontat o cemu ljudi pjevaju u pjesmama,pa onda serite po njima!!!!(poslusajte njihov prvi demo pa onda zakljucite kakvu vrstu sviraju i na cemu se temelje)
a to za satanizam,boli ih a i mene kurac za takve kao sto si ti...ljudi nesto postuju i u tome su odlucni i ustrajni(djeca Bentona)!
a to sto neki ne shvataju sutinu satanizma u death metalu(tipicno za sarajlije,iako ev kak vidim pojavljuju se i u tuzli ponekad)je kriv ovaj nas mentalitet religiska i nacionalisticka opterecenost ljudi posebno maldih koje veoma veoma zalim!

to Androphagous


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 14. 07. 2004. 19:49
Posts: 781
Mephisto wrote:
a to sto neki ne shvataju sutinu satanizma u death metalu(tipicno za sarajlije,iako ev kak vidim pojavljuju se i u tuzli ponekad)je kriv ovaj nas mentalitet religiska i nacionalisticka opterecenost ljudi posebno maldih koje veoma veoma zalim!


:lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 12:38 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
HajvanHo))) wrote:
Mephisto wrote:
a to sto neki ne shvataju sutinu satanizma u death metalu(tipicno za sarajlije,iako ev kak vidim pojavljuju se i u tuzli ponekad)je kriv ovaj nas mentalitet religiska i nacionalisticka opterecenost ljudi posebno maldih koje veoma veoma zalim!


:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 12:59 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
@ Mephisto

Jebo te satanizam!

Boli me za njega i za Brujeriu!
Jebe mi se za sataniste, vjerske fanatike, tvoje mišljenje o mentalnom sklopu mladih u Sarajevu, i inače, ZABOLI ME TAKI šta misliš!
Drž se ti Brujerie!I Antoinea Lafeya, i Aleister Crowleya!
Boli me za Bentona!

Rekoh da je ono moje mišljenje i iza toga stojim!
A btw:Muzika Deicidea je zakona, ali su mu textovi dječiji i nafurantski, i nikad nije ništa drugo napiso do sotonističkih sranja.tu se vidi koliko je on u kurcu ko textopisac!Deicide je meni zakon, ali textovi su im za malu nafuranu djecu koja vjeruju u Sotonu i ostala govna! :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 15:36 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
dure je za to sto ne gotivis satanizam...al ga care ne moras psovat i pljuvat...kak bi bilo da ja sad svim stovateljima boga(allaha) na ovom forumu porucim:
jebo vas bog jadni crknite svi redom :?
hajd dure je sad...necemo se svadjat radi brujerie


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 15:38 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
A ovo za deicide ti je stvarno....fakat na kojem nebu ti zivis?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 16:52 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
Androphagous wrote:
Deicide
nije tu samo deicide....
65 % death metala ti se temelji na satanizmu :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2003. 16:02
Posts: 3906
Location: Shores Of Jadran
Mephisto wrote:
Androphagous wrote:
Deicide
nije tu samo deicide....
65 % death metala ti se temelji na satanizmu :wink:


ajoj provale... ajoj... ajoj.

jos ces rec da je i slayer sotonisticki bend


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 23:44 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
Mephisto wrote:
Androphagous wrote:
Deicide
nije tu samo deicide....
65 % death metala ti se temelji na satanizmu :wink:


nek si mu reko.....jadi moji.......eheheeheh, moj mephisto, jos ti pure moras pojest burazeru :roll: :wink: .......


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 23:51 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
Mephisto wrote:
nije bitan ritam koliko tekstovi...prvo pokusajte skontat o cemu ljudi pjevaju u pjesmama,pa onda serite po njima!!!!(poslusajte njihov prvi demo pa onda zakljucite kakvu vrstu sviraju i na cemu se temelje)


jarane, blago tebi ako su ti textovi bitni, a ne ritam (citaj muzika)... to znaci da je himzo polovina deather, ako ima satanisticke textove, jebo muziku i ritam ko da je to bitno...... :roll:

Mephisto wrote:
a to za satanizam,boli ih a i mene kurac za takve kao sto si ti...ljudi nesto postuju i u tome su odlucni i ustrajni(djeca Bentona)!


jarane, pa zaboli i mene kurac za tebe i to sto ti postujes (ako cemo vec tako),.....nide veze buraz...

Mephisto wrote:
a to sto neki ne shvataju sutinu satanizma u death metalu(tipicno za sarajlije,iako ev kak vidim pojavljuju se i u tuzli ponekad)je kriv ovaj nas mentalitet religiska i nacionalisticka opterecenost ljudi posebno maldih koje veoma veoma zalim!


pa haj nam onda ti matere ti objasni tu sustinu satanizma u death metalu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 05. 2005. 23:53 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2003. 16:02
Posts: 3906
Location: Shores Of Jadran
Baal (Mephisto) Image ? :D :D :P :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 05. 2005. 01:12 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Mephisto wrote:
dure je za to sto ne gotivis satanizam...al ga care ne moras psovat i pljuvat...kak bi bilo da ja sad svim stovateljima boga(allaha) na ovom forumu porucim:
jebo vas bog jadni crknite svi redom :?
hajd dure je sad...necemo se svadjat radi brujerie


Jebe mi se za Brujeriu.
Nešto ću ti reć sine, a to je to da znam milijun bendova, pored fucking Deicidea, koji rokaju po Sotonizmu, antireligionizmu, anti-deizmu, i anti-koješta kojem kurcu i tako dalje!Prvi Centurian, Morbid Nagel, neki, odnosno većina BM bendova kojima to postala furka radi love a ne kao istinsko mišljenje!Ona prva dva benda su najpoznatiji primjeri, a ima ih toliko da mi je mrsko da ih navodim a zaboli me!
Deicidea sam samo naveo jer se kod njih najviše to vidi, jebo te, pogledaj naziv, ako imaš imalo pameti skontaćeš štra znači odmah.
A za sotoniste, kojima smeta što ih neko vrijeđa:šta misliš kako je vjernicima kojima je odvajkada dopizdilo da ih Benton kara u pakaš :cry: ?šta misliš kako je njima :oops: ?hej, za mene sotonisti su komplet paket derpadi, jada, štovatelja nepostojećeg,tj. "nečastivog"!Hej, ako vjeruješ fakat u sotonu mogu ti samo jedno reć:reci mu ovako "SOTONA SPASI MEEEEEEEEEEEEEEE!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


muzika koja valja nemora bit il nebit sotonistička, ako se nekome svidi svirka ko mneni u Centuriana, a textove i pozadinu dobro znam, mene boli, jer mi je mjuza prva, pa onda sve ostalo!

Benton kaže:fuck your god, ja kažem FUCK YOUR SATAN! :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 05. 2005. 01:37 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
bloodflood wrote:
Mephisto wrote:
Androphagous wrote:
Deicide
nije tu samo deicide....
65 % death metala ti se temelji na satanizmu :wink:


nek si mu reko.....jadi moji.......eheheeheh, moj mephisto, jos ti pure moras pojest burazeru :roll: :wink: .......
ja samo govorim cinjenice...a ti uzmi kakvu povecu hladnu metalnu sipku i gurni je sebi u anus ak ti se ne svidjaju,mozda ti bude lakse :? ....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 05. 2005. 01:55 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
bloodflood wrote:
Mephisto wrote:
nije bitan ritam koliko tekstovi...prvo pokusajte skontat o cemu ljudi pjevaju u pjesmama,pa onda serite po njima!!!!(poslusajte njihov prvi demo pa onda zakljucite kakvu vrstu sviraju i na cemu se temelje)


1.jarane, blago tebi ako su ti textovi bitni, a ne ritam (citaj muzika)... to znaci da je himzo polovina deather, ako ima satanisticke textove, jebo muziku i ritam ko da je to bitno...... :roll:

Mephisto wrote:
a to za satanizam,boli ih a i mene kurac za takve kao sto si ti...ljudi nesto postuju i u tome su odlucni i ustrajni(djeca Bentona)!


2.jarane, pa zaboli i mene kurac za tebe i to sto ti postujes (ako cemo vec tako),.....nide veze buraz...

Mephisto wrote:
a to sto neki ne shvataju sutinu satanizma u death metalu(tipicno za sarajlije,iako ev kak vidim pojavljuju se i u tuzli ponekad)je kriv ovaj nas mentalitet religiska i nacionalisticka opterecenost ljudi posebno maldih koje veoma veoma zalim!


3.pa haj nam onda ti matere ti objasni tu sustinu satanizma u death metalu...

1.ja nisam reko da mi ritam nije bitan,naprotiv...neg bas to je stvar brujerie ona je ono junik sto se tice njenog ritma...a opet reko ta tri albuma koja vi imate su blagi pokusaj priblizavanja njihove teorije ostalim gradjanima i sirenja njihove propagande!a zar ne pomislis nekad da je stvarno glupo slusat nesto a da nemas pojma sta je to ustvari? il stvarno je glupo slusat pjesmu koja glasi jebote bog a onda mu se zahvaljivat za rucat zahvaljivat na hljebu sto ti podari!?...i slicne stvari.

2.to je vec tolerancija...mene boli kurac za tebe,tebe boli kurac za mene...al jedva cekam da se vidimo preko nisana :wink: to je bio jedan od razloga izbijanja rata prije nekih 15 god.

3.nisam mislio na cjeli death metal vec samo na death bendove koji se temelje na satanizmu!
al opet tipicno ograniceno i glupo pitanje...
da nisi mozda iz sarajeva?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 05. 2005. 02:12 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
I na kraju svega ovog ljudi ...
PEACE
Image :wink: :wink: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 05. 2005. 19:52 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2003. 16:02
Posts: 3906
Location: Shores Of Jadran
obrisano je nekoliko debilnih komentara koji veze nemaju.
kao prijetnja meni da dođem u tuzlu :wink:

peace.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 05. 2005. 02:20 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
"Heic noenum pax"

mephisto jarane, jesam iz sarajeva sam.....a ti se provaljujes da to nije normalno, lupas ko maxim po diviziji....ja bih se fakat poslije ovoga sto si napiso zabrino da sam na tvom mjestu....


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group