Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 09:01

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Corpsefucking Art
PostPosted: 18. 01. 2006. 05:31 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
ehh sad me interesuje ko ono rece Italijani picke, i da sam sviraju onaj power gey i neke laganice? hmm.... KURAC!!!
poslusajte ove likove, slomise sve pred sobom...
Ne sviraju tolko brzo, al sa rifoviama cupaju beton!
Imaju 2 albuma:
-Splatter Deluxe (2003)
-War Of The Toilet Gear (2005)
ja imam ovaj prvi al gledam da nadjem i zadnji definitivno!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 01. 2006. 19:09 
Offline
User avatar

Joined: 24. 09. 2005. 00:33
Posts: 116
Location: Beyond The Cemetary
Imam i ja ono pjesama sa sajta njihovog. fakat su ljudi extra...

Dosta fazona presvetog Suffocationa ali se zezaju ko konji, textovi ludi do bola, i sam cover albuma War Of The Toilet Gear...
Definitivno vrijedno poslusati...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 01. 2006. 15:48 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
imam sve njihovo, slučajno sam ih otkrio, i baš su mi trenutno u playeru. Sjajni su, onaj low bass profil, koji kida sve nerve...ko da lik pjeva iz hroe crijeva :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 01. 2006. 17:43 
Offline
User avatar

Joined: 18. 11. 2003. 14:53
Posts: 3446
Location: 21.02.2009
TO !!!
hahah bend sam spominjao po forumima prije nekoliko godina...niko zivi nije cuo..hajd bas mi je drago da ste ih otkrili jer u tom bendu pjeva moj jaran Max iz Rima. Dok sam tamo stanovao druzio sam se sa bendom i ufuravali su me na svirke Cannibala, Immolationa itd.
Eh da, Khasma, nisi ovo znao ali gledao sam Immolation 96. u Rimu sa Vaderima a ovi su svirali ko predgrupa :P
Uglavnom prebrutalan bend, sa muzicarima koji uopce ne slusaju DM, jedan je jazzer, jedan funky slusa a sviraju zemljotres od deda! :)

Pjevac radi u CD shopu Disfunzioni Musicali pored glavne zeljeznicke stanice u Rimu, Termini. U tom cd shopu svi brutal DM cd-i kostaju oko 16, 17 maraka. Oh slatki dani...fakat ste me sad podsjetili na dobrotu....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 01. 2006. 17:52 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
Uriel wrote:
TO !!!
hahah bend sam spominjao po forumima prije nekoliko godina...niko zivi nije cuo..hajd bas mi je drago da ste ih otkrili jer u tom bendu pjeva moj jaran Max iz Rima. Dok sam tamo stanovao druzio sam se sa bendom i ufuravali su me na svirke Cannibala, Immolationa itd.
Eh da, Khasma, nisi ovo znao ali gledao sam Immolation 96. u Rimu sa Vaderima a ovi su svirali ko predgrupa :P
Uglavnom prebrutalan bend, sa muzicarima koji uopce ne slusaju DM, jedan je jazzer, jedan funky slusa a sviraju zemljotres od deda! :)

Pjevac radi u CD shopu Disfunzioni Musicali pored glavne zeljeznicke stanice u Rimu, Termini. U tom cd shopu svi brutal DM cd-i kostaju oko 16, 17 maraka. Oh slatki dani...fakat ste me sad podsjetili na dobrotu....


hehe, jebo vader i sad bi oni bili glavni na touru al zna se ko je glavni kad padne mrak
:twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 01. 2006. 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 18. 11. 2003. 14:53
Posts: 3446
Location: 21.02.2009
Immolation-a se ne sjecam skoro...ali znam da su tad bili glavni na koncertu! Vecina raje je imala Immo majice.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 01. 2006. 05:36 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
Uriel wrote:
TO !!!
Uglavnom prebrutalan bend, sa muzicarima koji uopce ne slusaju DM, jedan je jazzer, jedan funky slusa a sviraju zemljotres od deda! :)

Pjevac radi u CD shopu Disfunzioni Musicali pored glavne zeljeznicke stanice u Rimu, Termini. U tom cd shopu svi brutal DM cd-i kostaju oko 16, 17 maraka. Oh slatki dani...fakat ste me sad podsjetili na dobrotu....


heee, I jesu ludi pravo :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group