Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 17:47

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Dark Lunacy
PostPosted: 25. 01. 2006. 02:02 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
hmm dvoumila sam se gdje da stavim ovaj bend...al et posto mi se cini malkice vise death neg' gothic ja sam ga u ovaj kos strpala..ak ko zamjeri nek baci negdje drugo...

This self-labeled "dramatic death metal" band from Italy was formed in 1997, self-releasing an MCD in 1998 and later, after signing to a record label, two albums in 2000 and 2004 At its core, Dark Lunacy is a straightforward death metal band, not too technical or brutal but also not terribly melodic. This is complemented, though, with the incorporation of a string quartet and choired vocals, though the latter is rarely the chanted variety found in Therion and the like. The transitions from death metal to classical strings/choirs aren't always seemless, giving some songs the occasional disjointed feel, as if the band wrote a standard death metal tune and then felt the need to interject a violin interlude. However, this is offset with the originality and ambitions that this band possess..


sta da kazem...cim sam cula prvi rif...koji je slijedio nakon intro-a violinom..( :shock: ) znala sam da je to nesto dobro...da ne ponavljam...sve je navedeno gore...
jeb ga jako me fasciniralo to sto sam procitala 'dramatic death metal'
jednostavno sam to morala poslusati...i odusevljena sam...:D

khm, mozda se nece svidjeti muskarcima zato sto mozda nije dovoljno 'troo' al et vrijedi poslusati...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 01. 2006. 05:33 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Forget Me Not sam nedavno dobio na preporuku jednog melodeath zagrizenika uz rijeci 'svidjet ce ti se, nije ti to standardni stereotipni melodeath, poslusaj'.. i stvarno nije.. moram priznati da Dark Lunacy ima veliki potencijal s obzirom da je jos mladi bend, ali nacin na koji je Forget Me Not odradjen tesko da bi dao povoda da se nasluti da je rijec o poprilicnim new-commerima na sceni sa samo dva (cini mi se) albuma iza sebe.. u biti ono sto se meni svidja (upravo i jedino jer mi je vrlo bitna kvalitetna inkorporacija toga u metalu, inace gubi na vrijednosti raznim disipacijama izvedbom raznih kvazi-klasicara, sto ne zasluzuje..) je nacin interpretacije stringsa i piana koji su skoro pa savrseno ubaceni u ovaj vid muzike (tko je voljan i zeljan slusati to, naravno) i mogli bi sluziti kao primjer kako se to radi na inventivan i neofiran nacin.. Fragile Caress, Serenitiy, definite stand-outs.. osvjezavajuce, vrlo.. mozda je tema lakse mogla zavrsiti u gothic podforum moze i ovdje stajati, ipak je to svojevrsni melodeath..
E sad, uglavnom, mozda ja nisam dovoljno musko, il dovoljno 'troo', ali meni se takodjer svidja, bar gore spomenuti album..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 02. 2006. 22:36 
Offline
User avatar

Joined: 04. 02. 2006. 18:06
Posts: 597
Location: {Travnik}
ODLIIICNIIII SUUUU :lol: aj nek neko i njih postavi :lol: imam 3 albuma al mi je najbolji DEVOID..bend je zakon...trazila sam ih vec neko vrijeme,i tek sam nedavno uspjela..neam rijeci..za 10 :P posebno mi se svidja pjesma frozen memory.. i naravno,da ne zaboravim ni TEARS OF LIGHT,sa silent storma 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2006. 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
heheh mislila sam da ce tema brzo biti zaboravljena...ajde bas mi je drago da se i ovo nekome svidja...:D :wink:

et onda nabavim i preostale albume 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2006. 23:41 
Offline
User avatar

Joined: 04. 02. 2006. 18:06
Posts: 597
Location: {Travnik}
Black_Rose_Immortal wrote:
heheh mislila sam da ce tema brzo biti zaboravljena...ajde bas mi je drago da se i ovo nekome svidja...:D :wink:

et onda nabavim i preostale albume 8)


kad zbavish,jawi se :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 02. 2006. 03:09 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
tears of light wrote:
Black_Rose_Immortal wrote:
heheh mislila sam da ce tema brzo biti zaboravljena...ajde bas mi je drago da se i ovo nekome svidja...:D :wink:

et onda nabavim i preostale albume 8)


kad zbavish,jawi se :lol:


cemu taj smijeh?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 02. 2006. 03:14 
Offline
User avatar

Joined: 04. 02. 2006. 18:06
Posts: 597
Location: {Travnik}
Genghis Kahn wrote:
tears of light wrote:
Black_Rose_Immortal wrote:
heheh mislila sam da ce tema brzo biti zaboravljena...ajde bas mi je drago da se i ovo nekome svidja...:D :wink:

et onda nabavim i preostale albume 8)


kad zbavish,jawi se :lol:


cemu taj smijeh?


nije ovo sarkastican smijeh..ccc 8) samo sam se zajebavala,da kad nabavi,da i meni..

cekaj me ispred :x


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group