Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 22:34

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: IMPOSER
PostPosted: 09. 11. 2006. 15:36 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Da malo reklame napravim, nadam se da nije zabranjeno:
ako volite da je brutal, pa makar bila i dzigara :twisted: , skoknite na http://www.myspace.com/imposer i na http://www.impositionservant.tk , momci razvaljuju! Kazu da bi rado dosli svirati i na nase prostore nekad sljedece godine, pa eto, ako se uspije sta organizovat’, imate nekoliko mjeseci da se pripremite za totalni masakr!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 11. 2006. 16:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
A u pm...ima li neko da ga nisu kontaktirali? :P

Ja mislim da ti talijanski bendovi masovno kontaktiraju raju preko TomSpace-a, moram priznat dobra ideja :D

Možda na kraju izganjamo da nam svira više od jednong BDM benda u SA :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 11. 2006. 19:42 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
<[Grind Bastard]> wrote:
A u pm...ima li neko da ga nisu kontaktirali? :P

Ja mislim da ti talijanski bendovi masovno kontaktiraju raju preko TomSpace-a, moram priznat dobra ideja :D

Možda na kraju izganjamo da nam svira više od jednong BDM benda u SA :D


Hehe, nisu mene kontaktirali, gitarist (a sad i vokal) mi je dobar prijatelj, znamo se 100 godina...
Ja sam im i rekao da se metal slusa i u maloj Bosni, i da bi se mogla neka svirka sredit’. A ljudi su fakat dobri, pravo su cjenjeni na italijanskoj underground sceni, sljedeci album ce sigurno izdati za neki label, koji bi cak mogao biti i Relapse records! A kad malo prokontam na nasim prostorima i nemamo ovako brutalnih bandova, u BiH zasigurno ne, ima Sacramental u Srbiji, ali ovo je jos zesce i direktnije. Oni bi proveli 10-ak dana po bivsoj Jugi, idealno bi bilo kad bi mogli organizovat’ po jedan gig u Zagrebu, Saraj’vu, Tuzli i Beogradu... Ne traze nikakvu zaradu, samo da pokriju putni trosak sa 3-4 svirke...
Nek’ je brutal, pa makar i ofarbano... :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 11. 2006. 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Kako god, ovo je dobro, dobro...Sto rece iznad direktnije, ma kakvi direktnije, odlucno pravo!!! E, neka je i gej Italija 'vako sta porodila (cast rijetkim izuzecima)!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 11. 2006. 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Jhoj jest’ to meni glupo dole kod vas u Sarajevu, jednom spavas sa muskarcem i odmah si peder... :roll: Hehe, sala, iako nije italijanska scena gay, vjeruj mi. To je ovo sto se cini iznad zita, ali ispod zita imas hrpu dobrih bandova, za sve ukuse, u granicama death metala, naravno. Nazalost ove sminkerske grupe, kao Rhapsody (ne znam ko izmisli power metal, dabogda mu djeca na sprovodu Monstrosity svirala…) ili Lacuna Coil su poznate i izvan cizme, dok je death/thrash pretezno osudjen na underground scenu. Ali da citiram jednu meni dragu majicu (cuj, odkad se majice citiraju?!) : FOREVER FUCKIN’ UNDERGROUND. Navest’ cu par imena, ako koga interesuje nek potrazi: ko voli tehnicit’, nek’ pogleda Gory Blister, Valkyrian, Sadist.. Ako volite malo brutalnije, potraz’te Euthanasia, Parricide, Mutilated soul, Natron (ne, nisu iz Maglaja :mrgreen: ). Postoje cak i kult grupe, poput Necrodeath, koji su pravo poznati i u Ju Es Eju.. Ili npr. Extrema, za sve nostalgicare Pantere. Pa Allhelluja, skoro nastao band, ali meni su legende – pjeva im Bredahl iz Hatesphere. Mogu ovako u nedogled, ali dosta me je bilo, dosadan sam. Dulcis in fundo moram navesti Dismorf, koji su se nazalost raspali, ali su napravili jedan killer demo, Debt of blood, iako sumnjam da se to moze naci na netu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 11. 2006. 21:28 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
ja kultne grupe kao necrodeath a sta je sa bulldozer-a,imaju oni i dobrog blek-a (nefarium,handfull of hate,extreme spite wing)............ :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: IMPOSER
PostPosted: 17. 11. 2006. 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 30. 05. 2004. 14:27
Posts: 175
Location: Sarajevo
Hapa wrote:
Da malo reklame napravim, nadam se da nije zabranjeno:
ako volite da je brutal, pa makar bila i dzigara :twisted: , skoknite na http://www.myspace.com/imposer i na http://www.impositionservant.tk , momci razvaljuju! Kazu da bi rado dosli svirati i na nase prostore nekad sljedece godine, pa eto, ako se uspije sta organizovat’, imate nekoliko mjeseci da se pripremite za totalni masakr!


Da već smo kontaktirali bend i napravili smo dogovor za Sarajevo i Tuzlu sljedeće godine dakle za nekih 4-5 mjeseci,a vidjet ćemo možemo li izganjati još koji grad.Ljudi totalno razvaljuju i biće ih užitak gledati na našim prostorima :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 11. 2006. 13:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Ode after Litany wrote:
Kako god, ovo je dobro, dobro...Sto rece iznad direktnije, ma kakvi direktnije, odlucno pravo!!! E, neka je i gej Italija 'vako sta porodila (cast rijetkim izuzecima)!


ÄŒuj gej, ccc.... :lol:

Poslušaj samo Stench Of Dismemberment, tu nema ništa gej... 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2006. 00:10 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Slazem se ljudi, my bad, nisam bila dovoljno decidna iznad... Gay Italija u smislu teritorije i generalne furke, a ne metal scene.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2006. 00:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Ode after Litany wrote:
Slazem se ljudi, my bad, nisam bila dovoljno decidna iznad... Gay Italija u smislu teritorije i generalne furke, a ne metal scene.


Nije Italija toliko gej kao Francuska, sam San Francisco :lol:

Ma ko ih jebe, they're all gej!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 11. 2006. 04:09 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Par odgovora nabrzaka: Lord : Black scena je fakat zivahna ovdje, al' ja ti to slabo pratim, puno vise volim detcinu i tresinu, pa nisam od vel'ke pomoci.
Grind: naravno, smetn'o sam stench of dismemberment, a bas sam ih jutros slusao. Devastanti, sto bi ovdje rekli...
Ode: a ne, ne oprasta se tako lako takva uvreda, mislim mene je mama redovno prasila praskom protiv pederluka od malih nogu, da cuje ovo slagirala bi se... Stvarno sam frapiran... :mrgreen: Zato da se iskupis na sljedecoj svirci ces morat' otpjevat' erase/rewind od cardigansa i reci na kraju: "za koga? za hapu! h-a-p-a. hapa! hapa!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 11. 2006. 20:44 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Cardigans-a, you freaky nesto... Hahahahahaha, jel' to vracas uvredu?! Nemojte srat, u poredjenju sa nekim drugim zemljama slicnog geografskog polozaja Italija suck! Na prste dvije ruke nabrojat vrijedno, kada je rijec i o death-u i o black-u, a o trash-u da ne pricam...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 11. 2006. 00:24 
Offline
User avatar

Joined: 09. 02. 2004. 23:13
Posts: 1040
Location: Tuzla
<[Grind Bastard]> wrote:
A u pm...ima li neko da ga nisu kontaktirali? :P

Ja mislim da ti talijanski bendovi masovno kontaktiraju raju preko TomSpace-a, moram priznat dobra ideja :D

Možda na kraju izganjamo da nam svira više od jednong BDM benda u SA :D


HAHA, da da. Space je najjednostavniji nacin da budes u kontaktu sa bendovima iz cijelog svijeta.

HIDDEN THRONE ce uskoro krenuti sa radom, a jedan od glavnih ciljeva bit ce organizovanje koncerata UG Extreme bendovima u Bosni. IMPOSER je odlican bend i vjerovatno ce zasvirat kod nas . . .


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 11. 2006. 15:25 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
To ce biti gaze za pamcenje... Ja sam im obecao da ce u Tuzli doziviti nesto sto jos nikad nisu i da ce viditi jebeni masakr, pa eto da znate, pripremite par kanti crvene farbe, ako vec nema dobrovoljaca za krvarenje, iako takvih manijaka srecom uvijek ima u Gradu soli... :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 12. 2006. 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
al ste otisli u oftopik!
Ev da se i ja javim, ja sam po preporuci Hape cara potrazio ovaj bend i jopet se uvjerio da Italijani nemaju nikakve veze sa pederlukom!
Momci deru jednostavno guzove, ono cool brutala sa pun kurac kecine i brzih rifova, al nesto najdraze su mi oni brzi upadi na pocetku pjesama!
A meni najbolja songica je Gates of salton simply brutal!
Eto.
:D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 21. 05. 2008. 13:36 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Burnt iN Effigy wrote:
aaa Corpsefucking Art :D :D ,,, fakat italija ima jakuuu underground scenuu ,, sam sto malo ljudi je neupuceno ! ! !

e ako ti je "ono" jako.... :D
mislim na cfa :-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 21. 05. 2008. 17:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Insomnior wrote:
IMPOSER je odlican bend i vjerovatno ce zasvirat kod nas . . .


ahaaaa :D

šta ima! ovo je najveće smeće koje sam čuo (uživo i preko zvučnika). neam nikakve želje da poslušam taj neki album što su sad izdali. vidio sam maloprije na DMI, :lol: bože sačuvaj! dovoljno je bilo gledati ih uživo...pederluk ocam' :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: IMPOSER
PostPosted: 21. 05. 2008. 18:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ni mene nisu dojmili narocito.Zvucalo izvakano milion puta,al opet nisu bili ni za popljuvat.
Andrea je legenda :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: IMPOSER
PostPosted: 21. 05. 2008. 19:10 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
:lol:

pa jes' tebi dobar bend i muzika kad je poslije svirke bilo borderline-gej sranja :lol:

ko god kaže da ova zika išta valja, il' nema pojma o (death) metalu, i muzici generalno, il' je gluh i lood, il' je just gej...il' sve skupa :razz:

bjež' ba...ovo je najveći odron koji sam ikad čuo, a naslušo sam se baš svega...Azeotrop (oni švicarski bolesnici-profesori) su za ovo Mozart.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: IMPOSER
PostPosted: 21. 05. 2008. 19:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Jooo kloca :roll:
Pa nisam reko da valjaju samo da je lik car,a za bend sam napisao da su prezvakani milion puta.
Jbg ko voli nek izvoli..


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group