Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 05:17

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 31 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 25. 07. 2012. 23:56 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Preslušaj ti to malo bolje, Ado. Album stoljeća. :mrgreen: Zajebavam se, ali i meni je stvarno jedan od boljih u dvije i dvanaestoj. U nedostatku Immolation noviteta ove godine, odlična zamjena.

P.S. Odoše ovi tvoji na krstarenje, a ‘vamo k’o fol nešto pjevaju protiv krsta :mrgreen: : http://www.70000tons.com/ .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 26. 07. 2012. 09:30 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
hehehe pa djesi Hapa care sta mai? ma dobar je album al nije me toliko impresionirao kao prethodni, iako mi je gotiva ona silna sporina i zvuk je poprilicno dobar al men se cini da oni mogu bolje. A sad u 2012 ja cuo dva nova albuma pored d&q, Nile i Dying Fetus, pa ionako spada u najbolje dvije dvaneste heheheh....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 27. 07. 2012. 08:27 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Tu smo, živi i zdravi, što i vama želimo. :mrgreen: Možda se vidimo za par sedmica, biće neka ha-ce svirka, načuo sam. Pa da popijemo koju. :D

A slušao si ove godine garant i novi Asphyx, Cattle Decapitation, Coffins, Mgla, i tako te vrijedne spomena, nemoj glumiti nemetalca. :razz:

D&Q je u toj ekipi, ispunili su očekivanja, bar što se mene tiče.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 27. 07. 2012. 08:46 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
hahaha Asphyx nikad nisam volio hehe tak da nisam cuo novi, cattle decaptation sam cuo... Coffins, Mgla, poznata mi imena hahahahahah.... ne glumim baa ja sam tr00 u dusi :mrgreen:


hehe haje super, koliko ces biti ovjde?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 27. 07. 2012. 09:03 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
To za Asphyx si me razočar’o. :mrgreen: Poslao sam ti poruku, da ne začatavamo temu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 27. 07. 2012. 16:35 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
e ado ba dje nes gotivit asphyx. coffins isto prva liga. d&q mi je super. cattle d. nisam volio nikad.
i pozdrav za ovog misa italijanskog.
C'è Sartana... vendi la pistola e comprati la bara
:lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 27. 07. 2012. 17:51 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Haha, te spaghetti westerne ovdje prikazuju na niskobudžetnim kanalima, da popune rupe u programu. Tol’ko niskobudžetni da titra slika bez obzira što su u digitalnom izdanju. :lol: Svako malo nalete Sartana, Sabata, Django i ostala bagra. :D

Ja osim Machete Kills željno iščekujem i ovaj: http://www.imdb.com/title/tt2268419/ . Rourke i Trejo zajedno, i još pride western sa horror primjesama. :twisted:

Nisam ni ja nikad gotivio Cattle Decapitation, obično preslušam par puta album i to je to, ali ovaj zadnji mi je pravo sjeo, nemam pojma zašto. :mrgreen:

Pozdrav i tebi, drug.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 27. 07. 2012. 18:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2006. 15:14
Posts: 553
Location: tamo...
od noviteta valja Desecresy, et to je preporuka svakako http://youtu.be/DwjWB2NwCQU
i Ignivomous novi dakako...i tak, bilo je dobrih albuma


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 27. 07. 2012. 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Hvala za preporuku, odlično zvuči ovo. Finci, mora da valja. :D Evo nađoh linkove, ja već skidam.
http://darkport.org/2012/06/desecresy-the-doom-skeptron-2012.html


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 27. 07. 2012. 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2006. 15:14
Posts: 553
Location: tamo...
:D ma jes, ti finci su strašni, i za black i death, svaka im čast :) a i trebalo bi bit još odličnih stvari od tamo do kraja godine (Maveth, Stench of Decay, Krypts, Swallowed)...živi bili pa čuli...a i Convulse su ponovno aktivni...također i Purtenance, izbacili su novi EP koji još nisam poslušao...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Drawn and Quartered
PostPosted: 29. 07. 2012. 13:37 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Hapa wrote:
Haha, te spaghetti westerne ovdje prikazuju na niskobudžetnim kanalima, da popune rupe u programu. Tol’ko niskobudžetni da titra slika bez obzira što su u digitalnom izdanju. :lol: Svako malo nalete Sartana, Sabata, Django i ostala bagra. :D

Ja osim Machete Kills željno iščekujem i ovaj: http://www.imdb.com/title/tt2268419/ . Rourke i Trejo zajedno, i još pride western sa horror primjesama. :twisted:


e ja sam ti lud za tim da ne mogu bit vise, sigurno jedan od vecih fanova zanra. :D samo spaghetti. imam preko 250 naslova, haman sve sto nije propalo odma nakon izlaska. i prezirem vecinu amerckih westerna, pogotovo tih limunada iz tog perioda :D
al nisam znao za ovo sa rurkom i trejom. ovo ce da bude prva liga, cuj western. dugo sam iscekivao onaj cold day in hell, sa michael madsenom western. i nedavno se pojavi, skinem ga i izdrzim bukvalno 5 minuta. bez obzira sto sam i kolekcionar madsenovih filmova i svaki sam koliko toliko pregurao koliko god amaterski bio. al djaba, ovaj je toliko lose snimljen, ko da je neko snimao losim mobitelom raju u kafani. gluma standardno mizerna.

a machete kills. klasika jebiga. i ja to jedva cekam. tarantino i rodriguez su sigurno dvojica najboljih danas. i to upravo zato sto im je svaki film tribute za neki zanrovski film, bio to spaghetti il italijanski war il neki exploitation. genijalci, malo je rec.

izvinite na oftopiku, spomenuh jer htdjedoh pozdravit druga hapu, a na talijanskom znam samo fraze iz spaghetti western i macaroni combat filmova :lol:

dobar ovaj daq jes jes...
:lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 31 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group