Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 01:43

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 14. 01. 2003. 21:29 
Morphia wrote:
Death vokal je naveden u kontekstu sa albumima Icon i Draconian times, sto je totalni nonsense! Zadnji njihov album sa death vokalima je Shades of god....
I da, slusala sam Gothic, a i Lost Paradise...i slusam ih i dalje....


Gle, ak si ti tak shvatila kontekst to je onda tvoj problem i ne moras mi se odmah tu preseravati s prepucavanjem. I vidim da ih jako dobro znas i u pravu si, samo ih i dalje slusaj, bolje nego da me tu nepotrebno zajebavas.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 01. 2003. 19:34 
Offline
User avatar

Joined: 16. 01. 2003. 19:12
Posts: 2
Location: Rijeka
sqo wrote:
Morphia wrote:
Death vokal je naveden u kontekstu sa albumima Icon i Draconian times, sto je totalni nonsense! Zadnji njihov album sa death vokalima je Shades of god....
I da, slusala sam Gothic, a i Lost Paradise...i slusam ih i dalje....


Gle, ak si ti tak shvatila kontekst to je onda tvoj problem i ne moras mi se odmah tu preseravati s prepucavanjem. I vidim da ih jako dobro znas i u pravu si, samo ih i dalje slusaj, bolje nego da me tu nepotrebno zajebavas.



Cuj sta se odmah pjenis :twisted: ...cura je samo rekla svoje misljenje.Ne znam ja ko tu ima problema ali Morphia svakako ne, jer ono sto je rekla je tocno.. i to bi svako rekao ko ima imalo sluha 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2003. 00:01 
Xyz wrote:
sqo wrote:
Morphia wrote:
Death vokal je naveden u kontekstu sa albumima Icon i Draconian times, sto je totalni nonsense! Zadnji njihov album sa death vokalima je Shades of god....
I da, slusala sam Gothic, a i Lost Paradise...i slusam ih i dalje....


Gle, ak si ti tak shvatila kontekst to je onda tvoj problem i ne moras mi se odmah tu preseravati s prepucavanjem. I vidim da ih jako dobro znas i u pravu si, samo ih i dalje slusaj, bolje nego da me tu nepotrebno zajebavas.



Cuj sta se odmah pjenis :twisted: ...cura je samo rekla svoje misljenje.Ne znam ja ko tu ima problema ali Morphia svakako ne, jer ono sto je rekla je tocno.. i to bi svako rekao ko ima imalo sluha 8)


A sta se ti pjenis i petljas tamo gdje ti nije mjesto? Tko je tu u pravu a tko nije, to je relativan pojam i stoga se ostavi suvisnih komentara. Ako za tebe Holmes nikada nije pjevao death vokalom, onda se zapitaj imas li ti imalo sluha.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2003. 01:08 
Offline

Joined: 16. 01. 2003. 19:49
Posts: 3
Location: Ljubljana
A sta se ti pjenis i petljas tamo gdje ti nije mjesto? Tko je tu u pravu a tko nije, to je relativan pojam i stoga se ostavi suvisnih komentara. Ako za tebe Holmes nikada nije pjevao death vokalom, onda se zapitaj imas li ti imalo sluha.[/quote]


:roll: A na koju foru si ti dosao/la do zakljucka da je netko rekao da Holmes nikad nije pjevao death vokalom? Procitaj malo bolje, pa onda donosi zakljucke.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2003. 09:25 
Dobro, mislilm da bi bilo dosta vise s bahacenjem. Sve je naravno pocelo od moje greske sto nisam detaljno, ali doslovce detaljno objasnila da pod death vokalom nisam mislila iskljucivo na ona dva albuma, nego na opcenito. Onaj tko ima imalo soli u glavi, skuzio bi u cemu pricam, a i da nema, onda bi mi mogao bez bahacenja ukazati na "problem". Ono, fakat je zalosno da je velikoj vecini u interesu traziti tude sitne propuste i onda im to turati pod nos, ko da su ne znam sta lose napisali. A ja bas ne zelim biti budala i sada se ici dokazivati da sam slusala Icon i Draconian Times. Samo, bilo bi lijepo da ne budete egocentricni i hvatate druge za svaku rijec. Ono, fakat mi se digla tlaka i onda sam se jos i ja pocela bahatit. To je sve skupa totalno u kurcu.

Metal is our religion. United we stand.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2003. 15:37 
Offline

Joined: 16. 01. 2003. 19:49
Posts: 3
Location: Ljubljana
sqo wrote:
Dobro, mislilm da bi bilo dosta vise s bahacenjem. Sve je naravno pocelo od moje greske sto nisam detaljno, ali doslovce detaljno objasnila da pod death vokalom nisam mislila iskljucivo na ona dva albuma, nego na opcenito. Onaj tko ima imalo soli u glavi, skuzio bi u cemu pricam, a i da nema, onda bi mi mogao bez bahacenja ukazati na "problem". Ono, fakat je zalosno da je velikoj vecini u interesu traziti tude sitne propuste i onda im to turati pod nos, ko da su ne znam sta lose napisali. A ja bas ne zelim biti budala i sada se ici dokazivati da sam slusala Icon i Draconian Times. Samo, bilo bi lijepo da ne budete egocentricni i hvatate druge za svaku rijec. Ono, fakat mi se digla tlaka i onda sam se jos i ja pocela bahatit. To je sve skupa totalno u kurcu.

Metal is our religion. United we stand.


Ok, slazem se s tobom.... :wink:
No, smisao ove teme je bio da izrazimo svoje misljenje o Paradise Lostu, zar ne?
Slusam ih dosta dugo (od shades of god), ali ovo sto sada rade, definitino nije ona glazba zbog koje sam ih zavoljela. Zadnji njihov cd koji sam kupila bio je Draconian Times, poslije toga mi je svaki sljedeci album bio samo jos jedno razocaranje. Na neki nacin me podsjecaju na ono sto se dogodilo sa Metallicom poslije Black-a (no, to je samo neka moja weird asocijacija,ok? :D ).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2003. 21:43 
Ok, slazem se s tobom.... :wink:
No, smisao ove teme je bio da izrazimo svoje misljenje o Paradise Lostu, zar ne?
Slusam ih dosta dugo (od shades of god), ali ovo sto sada rade, definitino nije ona glazba zbog koje sam ih zavoljela. Zadnji njihov cd koji sam kupila bio je Draconian Times, poslije toga mi je svaki sljedeci album bio samo jos jedno razocaranje. Na neki nacin me podsjecaju na ono sto se dogodilo sa Metallicom poslije Black-a (no, to je samo neka moja weird asocijacija,ok? :D ).[/quote]

Da, potpuno si u pravu. Ja sam ih aktivno slusala prije nekih cetiri godine. Otkad je izasao One Second, totalno sam se razocarala i na moju veliku zalost, odustala od toga da se vise trudim oko njih. Nekad su mi bili jedan od omiljenih bendova. Eto, stvarno mi je zao na to sto su spali. Ostaju samo izvanredni zapisi, albumi koji su ih opisiviali onakvima kavi jesu. Tj. kakvi su bili. Drago mi je sto ipak na neki nacin djelimo misljenje. :-))


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 01. 2003. 00:24 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Morphia wrote:
Na neki nacin me podsjecaju na ono sto se dogodilo sa Metallicom poslije Black-a (no, to je samo neka moja weird asocijacija,ok? :D ).

Ma i mene isto, ali eto meni su jos uvijek u dobrim uspomenama zbog pocetnih fenomenalnih albuma, za razliku od Metallice na koju se osipam kad cujem rijec...
Nego, htio sam vas pohvaliti sto ste rijesili na najbolji moguci nacin nesporazum koji je nastao i sto poznajete jako dobro ovaj meni jako drag bend. I slazem se sa sqo, METAL IS OUR RELIGION! UNITED WE STAND!
Peace metal brothers and sisters!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 04. 2004. 19:31 
Stvarno sz zajebali stvar sa albumom Host. Icon, Draconis Times i One Second su mi najbolji albumi ali Host im je sranje.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2004. 03:22 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
One Second je jedan od najfatalnijih preobrazaja u Metalu meni licno. Bio sam premlad da prozivim sok "Cold Lake"-a. Sjecam se ko danas...prije 7 godina ja trcim kuci, sav sretan pubertetlija sa kasetom nakoju je snimljen "One Second"...palim...stojim...cekam...ulecu one prangije gotherske ko u dipesh muda, i ja samo sjedam...i buljim u prazno dok me "Lydia" ne naganja da ugasim sranje i kasetu bacim kroz prozor.

Jeben je to momenat...kad se upoznas sa tim gadnim stvorom koji se zove "sellout".


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 06. 2004. 19:44 
Offline
User avatar

Joined: 11. 01. 2004. 20:12
Posts: 2360
Location: Vrhbosna
nikad ih nisam mogo svariti... al postujem...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 11:57 
Offline
User avatar

Joined: 14. 07. 2004. 19:49
Posts: 781
evo recenzije i novog albuma (http://www.theaebyss.com/recenzija.php?id=122), ne znam... meni je dobar, jebiga


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
poneses mi i ovaj cd ak slucajno budes dolazio u tz?
:D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 14. 07. 2004. 19:49
Posts: 781
znas da je piraterija ilegalna djelatnost... bojim se zakona o autorskim pravima ali pokusacu ti nekako dobacit :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 04. 2005. 14:03 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
cijeni se i to ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 06. 2005. 13:10 
Offline
User avatar

Joined: 01. 06. 2005. 23:31
Posts: 351
Location: Sarajevo
volim ih,cijenim,poshtujem...jedan od meni drazhih bendova:)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 06. 2005. 16:49 
Offline
User avatar

Joined: 16. 06. 2005. 18:51
Posts: 6
Location: ZE YORK CITY
super bend
best album im je host i icon
kompletni su za razliku od ostalih


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 06. 2005. 23:00 
Offline
User avatar

Joined: 17. 06. 2005. 22:55
Posts: 2
Location: KOSOVO
No COMENT


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 06. 2005. 00:12 
Offline
User avatar

Joined: 01. 06. 2005. 23:31
Posts: 351
Location: Sarajevo
ma skoro pa savrsheni:D:D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 01:28 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
Queen Of Darkness wrote:
ma skoro pa savrsheni:D:D


ako si mislio/la na studijska izdanja mogao bih se mozda i sloziti jer su mi zaista jedan od najdrazih bendova, ali poslije koncerta na kojem sam bio u Zagrebu mogu samo reci da ih se vise ne isplati gledati live jer nemaju sta da pruze kao ugodjaj. Holmes ne zna pjevati kao nekad, onaj Microsoft- uf pardon Mackintosh mi nekako ne svira kako bi trebao, svi kompletno ispadaju iz ritma kada im ide matrica sa dodatnim LIVE efektima...uh kako je nekad bilo...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group