Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 08:41

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: God Forbid
PostPosted: 14. 05. 2004. 10:23 
Offline

Joined: 14. 09. 2003. 08:47
Posts: 496
Location: MOSTAR/l.a.
Jeste slusali ikad?

Prvo da kazem da ako sam pogrijesio premjestite temu ali pise da bend svira Heavy Metal pa sam ih ovde stavio. Sinoc ja slusam neku ziku na Metal programu(takav kanal ima u Americi..heh..) kad njihova pjesma Force-Fed sa novog albuma "Gone Forever" i pravo mi se svidila. Album jos nemam ali cu potrazit i kupit sigurno. Eto i za mene su oni nesto novo ali je ta pjesma super pa pitam vas dali je neko sluso prije mene i sta mislite o njima.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: GOD FORBID
PostPosted: 14. 05. 2004. 17:11 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
megasmrt wrote:
Jeste slusali ikad?

Prvo da kazem da ako sam pogrijesio premjestite temu ali pise da bend svira Heavy Metal pa sam ih ovde stavio. Sinoc ja slusam neku ziku na Metal programu(takav kanal ima u Americi..heh..) kad njihova pjesma Force-Fed sa novog albuma "Gone Forever" i pravo mi se svidila. Album jos nemam ali cu potrazit i kupit sigurno. Eto i za mene su oni nesto novo ali je ta pjesma super pa pitam vas dali je neko sluso prije mene i sta mislite o njima.

ja nisam cula nista al bih voljela cuti.ime im zvuci skroz interesantno :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 05. 2004. 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 10. 05. 2004. 03:48
Posts: 2
Location: Sarajevo
Taj band je meni odron, ali zavisi ko sta voli.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: GOD FORBID
PostPosted: 14. 05. 2004. 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
megasmrt wrote:

...Sinoc ja slusam neku ziku na Metal programu(takav kanal ima u Americi..heh..) kad njihova pjesma Force-Fed sa novog albuma "Gone Forever" i pravo mi se svidila.


Metal program.. you bastard :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: GOD FORBID
PostPosted: 15. 05. 2004. 09:10 
Offline

Joined: 14. 09. 2003. 08:47
Posts: 496
Location: MOSTAR/l.a.
Archangel wrote:
megasmrt wrote:

...Sinoc ja slusam neku ziku na Metal programu(takav kanal ima u Americi..heh..) kad njihova pjesma Force-Fed sa novog albuma "Gone Forever" i pravo mi se svidila.


Metal program.. you bastard :twisted:


:lol: :lol: :lol: ...ok ok don't hate me because of that it's not fair..ahhaha..

eto ima program jebi ga....dodjite vamo pa cete i vi imat..hehe..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 05. 2004. 02:01 
Offline
User avatar

Joined: 22. 02. 2004. 07:59
Posts: 81
Location: Sarajevo
Jel to na kablovskoj imas ili hvatas na satelitu, kako se zove kanal i imaju li satelitsku "verziju"???Ako nista daj web stranicu njihovu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 05. 2004. 10:18 
Offline

Joined: 14. 09. 2003. 08:47
Posts: 496
Location: MOSTAR/l.a.
U mene na kablovskoj ti je to kanal 510. Znaci Metal je 510,Rock 511 a Power Rock 512. Nije da gledas bend ono live ili tako nesto nego ti stave recimo ime benda,albuma i pjesme i onda kad zavrsi ide drugi bend i sve tako 24 sata dnevno. Uz To vam pise info o bendovima i njihova istorija dok slusate ziku tako da je to super...ono nove vijesti o bendu i istorija normala. Vecinom te kanale prebacim i slusam na poluvremenu neke tekme ili kad bas ne mogu ove CD-ove sto imam smislit pa mi treba nesto novo..hehehehe. I tako svaki dan otkrijem neke bendove nikad cuo stvarno ali ovaj mi se svidio pravo i eto vama ga preporucujem pa sad bih stvarno volio da cujem misljenje nekog ko je isto kao i ja posluso ovaj bend prvi put. Eto to je to.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group