Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 05:33

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Chastain
PostPosted: 26. 02. 2005. 14:31 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
Sluso neko?

Zakon heavy bend sa zenskim vokalima, imaju nekih 8 albuma, al ja imam samo prva 4 i svi su mi pravo dobri :wink: cuo sam da su posle tog 4. malo promjenili i stil, a posle 5. je dosla i nova pjevacica tako da pitanje na sta lice ti albumi posle, al mi nije ni bitno dok god imaju ova prva 4 :roll: Mastermind benda je gitarista David T. Chastain, koji je 'poznat' po jos nekim metal, ali i ne-metal projektima, uglavnom prilicno dobar gitarista, al mi se ustvari posebno svidja kako ova zenska pjeva, al nema bas onaj standardno cisti zenski glas, cak mi se nekad ucini ko da pjeva muskarac :wink: Sve u svemu, klasican heavy metal iz 80-ih, po muzici a i po produkciji....ma raj za usi :D

Mystery Of Illusion 1985
Ruler Of The Wasteland 1986
The Seventh Of Never 1987
The Voice Of The Cult 1988

For Those Who Dare 1990
Sick Society 1995
In Dementia 1997
In An Outrage 2004


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 02. 2005. 14:53 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
imam i ja taj drugi album... dovoljno je reci: 1986!

jest, cura stvarno mocno zvuci, no cheese here...
jedino je produkcija potanka (nekako daje onaj 'background' efekat) i muzika je mrvu presvijetla, pogotov refreni, al ok... nisam se jos nasluso se kako treba...

klasika, sto bi rekli....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 08. 2005. 10:00 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
heh jao a delegatu se ne svidja without warning :P
simpa heavy a cd koji hvalite mi se nesto ne svidja (sta cu nikad tru hevijanera od mena :oops:)... eh "the voice of the cult" mi je vec fino sjeo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Chastain
PostPosted: 28. 09. 2005. 00:18 
Offline

Joined: 28. 09. 2005. 00:12
Posts: 1
Elektron wrote:
Sluso neko?

Zakon heavy bend sa zenskim vokalima, imaju nekih 8 albuma, al ja imam samo prva 4 i svi su mi pravo dobri :wink: cuo sam da su posle tog 4. malo promjenili i stil, a posle 5. je dosla i nova pjevacica tako da pitanje na sta lice ti albumi posle, al mi nije ni bitno dok god imaju ova prva 4 :roll: Mastermind benda je gitarista David T. Chastain, koji je 'poznat' po jos nekim metal, ali i ne-metal projektima, uglavnom prilicno dobar gitarista, al mi se ustvari posebno svidja kako ova zenska pjeva, al nema bas onaj standardno cisti zenski glas, cak mi se nekad ucini ko da pjeva muskarac :wink: Sve u svemu, klasican heavy metal iz 80-ih, po muzici a i po produkciji....ma raj za usi :D

Mystery Of Illusion 1985
Ruler Of The Wasteland 1986
The Seventh Of Never 1987
The Voice Of The Cult 1988

For Those Who Dare 1990
Sick Society 1995
In Dementia 1997
In An Outrage 2004


Eh da je meni 4 albuma... ja nedavno cuo jedan album i oduzeo se... netko mi ga nasnimio na hard pa nemam pojma koji je album u pitanju...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group