Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 21:12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 364 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 23. 07. 2004. 16:56 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Witch wrote:
Evo konacno sam dobila album. Sta da kazem? U Rippera sam uvijek vjerovala i znala sam da ce se dobro uklopiti sto i jest. Nek me ubiju pojedinci al mi bolje zvuci nego Barlow. Naj pjesme: Declaration day i Red Baron- Blue Max (valjda je ovako )


nije nego Red Baron/Blue Max :lol: :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 07. 2004. 03:22 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
Witch wrote:
Evo konacno sam dobila album. Sta da kazem? U Rippera sam uvijek vjerovala i znala sam da ce se dobro uklopiti sto i jest. Nek me ubiju pojedinci al mi bolje zvuci nego Barlow. Naj pjesme: Declaration day i Red Baron- Blue Max (valjda je ovako )

ma necemo te ubiti...upravu si ti,ima lik bolje glasovne sposobnosti,al mi(ili bar ja,ako niko drugi...)navikli na matta,i tesko je promjeniti,premda,moram priznati sto vise slusam,sve mi se vise svidja...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 07. 2004. 04:21 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 12. 2003. 23:21
Posts: 1599
Location: Burning Pits Of The Duat
sleeping_refuge wrote:
ma necemo te ubiti...upravu si ti,ima lik bolje glasovne sposobnosti,al mi(ili bar ja,ako niko drugi...)navikli na matta,i tesko je promjeniti,premda,moram priznati sto vise slusam,sve mi se vise svidja...

Potpisujem!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 07. 2004. 15:07 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Hanneman wrote:
sleeping_refuge wrote:
ma necemo te ubiti...upravu si ti,ima lik bolje glasovne sposobnosti,al mi(ili bar ja,ako niko drugi...)navikli na matta,i tesko je promjeniti,premda,moram priznati sto vise slusam,sve mi se vise svidja...

Potpisujem!


Evo i ja se slazem da je tehnicki bolji od Matta, ali NIKADA nece biti u stanju otpjevati recimo Melancholy onako emocionalno kako to samo Matt moze otpjevati ili one visoke dionice koje tako lagano i mocno otpjeva.. jebiga upravo zbog tog nacina pjevanja mi je Barlow najdrazi.. i bas radi tih live stvari ce mi i nedostajati.. budem li ih ikada live gledao naravno 8) :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 07. 2004. 20:00 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
Archangel wrote:
Hanneman wrote:
sleeping_refuge wrote:
ma necemo te ubiti...upravu si ti,ima lik bolje glasovne sposobnosti,al mi(ili bar ja,ako niko drugi...)navikli na matta,i tesko je promjeniti,premda,moram priznati sto vise slusam,sve mi se vise svidja...

Potpisujem!


Evo i ja se slazem da je tehnicki bolji od Matta, ali NIKADA nece biti u stanju otpjevati recimo Melancholy onako emocionalno kako to samo Matt moze otpjevati ili one visoke dionice koje tako lagano i mocno otpjeva.. jebiga upravo zbog tog nacina pjevanja mi je Barlow najdrazi.. i bas radi tih live stvari ce mi i nedostajati.. budem li ih ikada live gledao naravno 8) :)


pa to je ono...ima bolje glasovne,al nije TO TO!!!!!!kolko god ja htjela da prihvatim to da je ripper "bolji",srce nece!(jebi ga,postajem sentimentalna,kod ovakvih stvari)
a sto se tice live nastupa...ima sad negdje u njemackoj cini mi se...festivali razni ustvari,pa na jednom od njih(ne znam na kojem,samo sam kratko pogledala prospekt)bit ce i iced earth...al da hoce doci jos malo blize...malo juznije...haha...ja bih prva isla!!!!za njih ili sentenced sigurno!!!!ali,nemam trenutno mogucnosti da idem u njemacku...tako da...mogu samo sanjati...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 07. 2004. 22:18 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 12. 2003. 23:21
Posts: 1599
Location: Burning Pits Of The Duat
ma ajd,potrefit ce jednom i zagreb...al pitanje je kad,huh :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 07. 2004. 00:21 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
eh ovako.. mene matov glas malo iritira.. samo malo.. ponekad mi lici kao da pjeva dok sere i to ono veliko tvrdo govno kad se jede suha hrana :D

ripper je daleko bolji pjevac i da je on od pocetka bio u Iced Earthima i da je on bio na albumu something wicked this way comes, vidio bi ti kako bi ti izgledala melancholy :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 07. 2004. 01:47 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
Hell yeah, Ripper is the metal maniac :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 07. 2004. 14:52 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
riper kida od pocetka od kraja
isto ko u judasima

bas je lego na muziku iced-a


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2004. 01:23 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
rock wrote:
eh ovako.. mene matov glas malo iritira.. samo malo.. ponekad mi lici kao da pjeva dok sere i to ono veliko tvrdo govno kad se jede suha hrana :D

ripper je daleko bolji pjevac i da je on od pocetka bio u Iced Earthima i da je on bio na albumu something wicked this way comes, vidio bi ti kako bi ti izgledala melancholy :D


Daleko bolji nije.. nadji i skini Melancholy live iz Long Beach-a ove godine pa ponovi ovaj post.. svaka mu cast na svemu ostalom, ali nema tu emocionalnost koja je potrebna da otpjeva Melancholy ili A Question of Heaven kako to Matt otpjeva i tocka..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2004. 01:32 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2003. 01:02
Posts: 559
Location: Visoko
rock wrote:
eh ovako.. mene matov glas malo iritira.. samo malo.. ponekad mi lici kao da pjeva dok sere i to ono veliko tvrdo govno kad se jede suha hrana :D

ripper je daleko bolji pjevac i da je on od pocetka bio u Iced Earthima i da je on bio na albumu something wicked this way comes, vidio bi ti kako bi ti izgledala melancholy :D


ako pogledamo novi album, Ripper i nije nesto kad se pjevaju emocijalni dijelovi pjesama. Matt je to bolje odradio. Ak ne vjerujes,provjeri A question Of Heaven :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2004. 05:24 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
Koji emocionalni dijelovi ba citav album govori o Americi :lol:
Pa When the Eagle cries je hajde recimo emocionalna i predobroooo je otpjevao, so ne kenjajte protiv Ripera.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2004. 16:39 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Witch wrote:
Koji emocionalni dijelovi ba citav album govori o Americi :lol:
Pa When the Eagle cries je hajde recimo emocionalna i predobroooo je otpjevao, so ne kenjajte protiv Ripera.


to mala, nek' si im rekla :D
sakom u chelo o'ma ko kaze drugacije :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2004. 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Witch wrote:
Koji emocionalni dijelovi ba citav album govori o Americi :lol:
Pa When the Eagle cries je hajde recimo emocionalna i predobroooo je otpjevao, so ne kenjajte protiv Ripera.


Ne govorim o novom albumu nego kako je otpjevao Melancholy i A Question of Heaven nedavno na koncertu (uostalom kao sto vec napisah skini i poslusaj).. A sad sto se tice When the Eagle Cries.. svaka cast Schafferu jest on patriot i sve to, ali necemo vise o toj pjesmi..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2004. 19:01 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Archangel wrote:
svaka cast Schafferu jest on patriot i sve to, ali necemo vise o toj pjesmi..


on je kurac, nacionalista zesci :evil: dobro su ga Flejmsi na americkoj turneji naprasili po tom pitanju. coek misli amerika, amerika i samo amerika, jeb'la ga amerika, da ga jeb'la


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2004. 21:21 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Snake wrote:
Archangel wrote:
svaka cast Schafferu jest on patriot i sve to, ali necemo vise o toj pjesmi..


on je kurac, nacionalista zesci :evil: dobro su ga Flejmsi na americkoj turneji naprasili po tom pitanju. coek misli amerika, amerika i samo amerika, jeb'la ga amerika, da ga jeb'la


To i ja zelim reci.. ali sta's.. barem zna svirat.. hehe :twisted: 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 08. 2004. 17:51 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Archangel wrote:
Snake wrote:
Archangel wrote:
svaka cast Schafferu jest on patriot i sve to, ali necemo vise o toj pjesmi..


on je kurac, nacionalista zesci :evil: dobro su ga Flejmsi na americkoj turneji naprasili po tom pitanju. coek misli amerika, amerika i samo amerika, jeb'la ga amerika, da ga jeb'la


To i ja zelim reci.. ali sta's.. barem zna svirat.. hehe :twisted: 8)


al sta jest jest, odlican ritam gitarista, a jos bolji kompozitor


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 08. 2004. 12:44 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
Iced earth je meni trenutno najbolji bend i nema se tu sta puno reci. Najbolja pjesma mi je svaka od albuma dark saga pa do horror show, iako ima tu i sjajnih pjesama sa ranijih albuma kao pure evil, stormrider, diary ... Schaffer je sjajan ritam gitarista a naravno i kompozitor dok ce Matt Barlow ostati najveca legenda Iced Earth. Svaki put kad cujem njegov glas odma znam da je ID u pitanju, mada neam nista protiv Tim Owens'a, jer Judassi su mi bili nekada najbolji bend. To je to. 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 08. 2004. 14:20 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
Opium wrote:
Iced earth je meni trenutno najbolji bend i nema se tu sta puno reci.


takodjer mi je omiljeni band i mislim da ce biti na prvom mjestu jos dugo vremena....Inace, i meni je naj album Dark Saga, ne znam je li zato sto sam to prvo cula ili mi je jednostavno najbolje "sjeo". Naravno i drugi albumi su sjajni :!: :!: :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 08. 2004. 00:29 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
Cista je istina kada kazes da su im svi albumi dobri, jer stvarno nemaju ni jedan album koji je razocarao sve, ukljucujuci i The Glorious Burde. Ko god njih nije slusao nek ih pod hitno nabavi. Cool su stvarno. 8)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 364 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group