Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 15:16

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 16. 07. 2008. 15:24 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
dobro bar se oko burzuma slazemo haha :evil: :evil:
burzum burzum burzum burzum!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 16. 07. 2008. 15:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Jarane ba sta je vama ,jestel vi normalni haha :lol:
Pa po vama je bilo koji utjecaj na danasnje metal bendove i generacije zavrsio jos prije nego se pola foruma i rodilo, halo ba?? :shock: :shock:

Burn My Eyes, Sipknot - MFKR, s/t, Kornovih par prvih, Deftones - Adrenaline, Around the Fur, White Pony su imali vise utjecaja na danasnje moderne metal bendove nego bilo kakav Possesed ili Mayhem, Possesed doduse jos i nekako, al Mayhem :shock:

LOL ba dajte, gledajte realno.
Ja prvi mrzim Limp Bizkit, a ne volim ni RATM narocito, svejedno su bar u instrumentalnom smislu imali jebenog utjecaja na pola modernih talme bendova danas, usprkos tome sto "rap metal" i NU METAL imaju istu muzicku podlogu i druge vokale.

Ne moze mi niko rec da nije tako pa bgtjb imam usi i cujem,a nalusao sam se vala sveg i svacega za ovih par godina da mogu donosit zakljucke bez pomoci wikipedije il starijih jarana kojima je metal zavrsio jos devedesetih...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 16. 07. 2008. 18:18 
istina je da je sa burn my eyes doneseno nesto novo u svijetu metala al fakat ne znam zasto je to tako nahvaljeno (ma znamo,..turneja sa slyerom ih je progurala)..jest da niko dotad nije svirao tako nesto ali jbt pa to ne lici ni na sta....a ljudi danas pljuju po lamb of godu koji isto pravi neke inovacije koje su 100 put jace od onih na burn my eyes...


Top
  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 16. 07. 2008. 18:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ko pljuje po LOG-u je samo debil koji nema veze sa zivotom, a kamoli s metalom. LOG jedan od najutjecajnijih metal bendova danasnjice, svaki new breed metalac ce to potvrdit, dakle ne da ja samo serem u prazno. A to moraju potvrdit i svi ostali, na stranu voljeli ih ili ne. LOG=svetinja!Ende und aus!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 16. 07. 2008. 22:04 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
Nameless wrote:
Nidje veze, svaki new breed metalac slusa i old schoola mnogo,pocevsi od mene pa nadalje.

A novijim generacijama ce npr. vjecno biti Triviumov Ascendancy, Darkest Hourovi Undoing Ruin,SSSS,Mark of Judas,Deliver Us, HSB-ov Antigone i Iconoclast, ABRB-ov Allegiance, Despised Iconov Ills of a Modern Man, Disturbedov Believe, Kornov prvi, Mudvayneovi LD50, The End of all Things to Come, Lost and Found, AILD-ov Shadows are Security, Fall of Serenityjev Bloodred Salvation, As We Fightov Midnight Tornardo, Fear My Toughtsov Vulcanus,albumi KsE-a, ATR-a, All Shall Perisha, Red Chorda, ...ima tu mnogo mnogo toga, al ovo su samo neki od najpoznatijih,izostavljeno je dosta toga...


i ja sam mislio ovo isto napisat :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 16. 07. 2008. 22:06 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
Riot wrote:
ide to sto sam svestran :twisted:


onda si možda i biseksualac? :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 16. 07. 2008. 23:46 
Burnt iN Effigy wrote:
SODOM wrote:
Nameless wrote:
Isti u koje se i danasnje kunu, plus masa novih, jebga uvijek dolazi nesto novo...

eh u pravo sam mislio na tu "masu novih" (naravno novih koji su izasli do sada).recimo moja zakletva danasnjice je The storm Before the Calm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (jbg ljudi al ovo je za mene remek djelo).
ove novije generacije ce sigurno teziti ka metal coreu pa u tom slucaju se ne bih bunio kada bi im zakletva bio resurrection (chimaira) :mrgreen: :mrgreen:
il mozda Sickness within (hatesphere) u ovo cisto sumnjam al...


Znas sta meni jesno kod tebe ? Kako ti je The Storm Before Calm, bolji od We Will Destroya, ne kontam ? Na Stormu-u je produkcija uzas u odnosu na We Will Destroy, ponajvise zvuk bubnja, i We Will Destroy je dosta direktniji, kao sto i treba biti . . .

kao prvo we will destroy je beton album koji je kopija starog kreatora,i ima dosta bendova koji su napravili nesto slicno -dakle-nista posebno ali ipak ubitacno,dok the storm before the calm ima spoj justice for alla,reign in blooda i master of puppetsa (dakle samo ono najbolje) sa jos nekim karafekama iz death metala,dakle nije kao sto svi tvrdite album na kojem se nema nista novo cuti.storm je savrsenstvo thrasha,jebacko pametni rifovi (justice for all) ultra brze i opet pametne solaze (spoj metallicae i slayera) fantastican vokal,dobro ime benda sjajan logo...ovo je bend u kojeg se zaklinjem...pogotovo u album storm before the calm koji je SAVRSENSTVO.
p.s.preslusao sam ga preko 1000 puta...


Top
  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 17. 07. 2008. 02:51 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
ZAboravih i najbitnije!Lamb Of God!!
Sve!Posebno zadnja tri.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 17. 07. 2008. 10:07 
Nameless wrote:
ZAboravih i najbitnije!Lamb Of God!!
Sve!Posebno zadnja tri.

Tacno ,ee..Sacrament je presjajan :mrgreen: ...
prvi nisam volio ovaj bend jer sam posjedovao samo prvi album i nije mi bio nis posebno...vec naredni deru guzove...


Top
  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 19. 07. 2008. 19:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
Shadows Fall - The Art of Balance, nadam se


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 12:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. 11. 2003. 02:53
Posts: 391
Location: Zeljo city
Paa buduće zakletve će bit ja mislim iste ko i ove sad, oca mi, Allaha mi, sestre mi, Želje mi, Ramele mi, Amininog mi života... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 15:32 
IZUDARAGA wrote:
Paa buduće zakletve će bit ja mislim iste ko i ove sad, oca mi, Allaha mi, sestre mi, Želje mi, Ramele mi, Amininog mi života... :lol:

The storm begore the calma-a mi,ti nisi zdrav :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 16:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. 11. 2003. 02:53
Posts: 391
Location: Zeljo city
6


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 17:32 
Carcass ce se uvjek slusati, At The Gates, Death, Morbid, Cannibal Corpse i jos puno old schoola ce se slusati i za 50 godina, a budimo realni, od "maldjih bandova" ce u vrh glave ostati 5 (mozda cak i 10) bandova koji ce se slusati uvjek - Korn, Slipknot, Machine Head (kolko god vam to bilo nejasno), All shall parish, Trivium, Dillingeri, ATR, KSE, AILD, DH, HSB i Caliban... ostalo ce sve otici u zaborav, osim kod pravih breedera, ali ono, mozemo samo pretpostavljati cime ce se kleti buduce generacije


Top
  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 17:49 
Moondust wrote:
Carcass ce se uvjek slusati, At The Gates, Death, Morbid, Cannibal Corpse i jos puno old schoola ce se slusati i za 50 godina, a budimo realni, od "maldjih bandova" ce u vrh glave ostati 5 (mozda cak i 10) bandova koji ce se slusati uvjek - Korn, Slipknot, Machine Head (kolko god vam to bilo nejasno), All shall parish, Trivium, Dillingeri, ATR, KSE, AILD, DH, HSB i Caliban... ostalo ce sve otici u zaborav, osim kod pravih breedera, ali ono, mozemo samo pretpostavljati cime ce se kleti buduce generacije

nemoj mi ba Chimairu izostavljat :evil: :evil:


Top
  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 17:51 
SODOM wrote:
Moondust wrote:
Carcass ce se uvjek slusati, At The Gates, Death, Morbid, Cannibal Corpse i jos puno old schoola ce se slusati i za 50 godina, a budimo realni, od "maldjih bandova" ce u vrh glave ostati 5 (mozda cak i 10) bandova koji ce se slusati uvjek - Korn, Slipknot, Machine Head (kolko god vam to bilo nejasno), All shall parish, Trivium, Dillingeri, ATR, KSE, AILD, DH, HSB i Caliban... ostalo ce sve otici u zaborav, osim kod pravih breedera, ali ono, mozemo samo pretpostavljati cime ce se kleti buduce generacije

nemoj mi ba Chimairu izostavljat :evil: :evil:


ma slusace se ba i ona jebo ga ti :lol: (vidis ba da nisam zaboravio) :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 17:56 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
E, ti Periši, Trivijumi, Rimejnsi, Čimajire i kite ce se bas slusati za 50 godinica... Daj, ba, fabricka traka ode dalje ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 18:01 
~°~ wrote:
E, ti Periši, Trivijumi, Rimejnsi, Čimajire i kite ce se bas slusati za 50 godinica... Daj, ba, fabricka traka ode dalje ;-)


ove sam svjesno nabrojao jer ima jos milion bandova koji zvuce bas kao ti Periši, Trivijumi, Rimejnsi, Čimajire i kite ali se zna da ce ovi ostati, a to za 50 godina sam bubnuo :lol: spalite me na lomachi :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 18:05 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Jok, muci se sad tako :twisted: Dovoljna ti je KAZNA slusanje te mjuze... Ma, ne, ozbiljno, pusti mene, to ja svoje misljenje iznosim, nek' svako fura svoj film.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Buduce Zakletve???
PostPosted: 29. 07. 2008. 18:07 
~°~ wrote:
Jok, muci se sad tako :twisted: Dovoljna ti je KAZNA slusanje te mjuze... Ma, ne, ozbiljno, pusti mene, to ja svoje misljenje iznosim, nek' svako fura svoj film.


haha pa upravo i furamo :lol: samo nastojim na neki nacin potkajlati svoje misljenje ;-)


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group