Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 17:21

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 93 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 02:57 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
pa normalno..al bar priblizno..
ne znam... ja u korner NEKAD idem samo radi kikirikija... i to je to..
ostale opcije bar da rock neki svira..
jednostavno se ne osjecam ugodno kad su sminkeri oko mene


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 03:01 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
ma pravo da ti kazem, mene stvarno nije briga jesu li oko mene sminkeri, ili metalcine ili reperi ili...deseti neko. gledam da je mjesto kolko-tolko pristojno [citaj: da nema (previse) papanluka], da je usluga ok i to je to. muzika me toliko ne tangira...jebiga, jedino ne bih mogo trpit dzigeru i sl. al istini za volju, puste u korneru i meiden, metaliku, i tako ta sranja neka... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 03:05 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
kad ja otvorim kafanu, sviraće samo grind i punk, i ponekad denis i denis, piva će bit zidarska 2km, postojaće i razmuta, kisela, kafa, i raćije. eto, pa da znate.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 03:14 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
TO BORISEEE TOOO!! :mrgreen:

@blood. normalno..ali kad od justina ne cujem osobu pored mene.. to je vec problem..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 03:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
težak je život vas mladih...šta god da ste :lol:

ma nek svira štagod, važno da je Toma Zdravković 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 05:05 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
Striker wrote:
TO BORISEEE TOOO!! :mrgreen:

@blood. normalno..ali kad od justina ne cujem osobu pored mene.. to je vec problem..


to jest sranje...al sreca pa je tako samo petak/subota, valjda kad je "spica" :lol: , pa tad izbjegavam korner...al ajd, pusti sad to... kako bi na metal najtu, jel bilo raje? :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 05:48 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
odkad je dzastin hip hop? :-D
ja cu radije slusat pravi hip hop nego melodik power izbljuvotine. al opet sto cile kaze da se gleda muzika nebi nigdje izlazio, il bi iso samo u rut i pusto uzastopno johnny cash-a na jukebox-u :) dakle nigdje drugo nema muzike priblizne onoj koju slusam. samo ne kontam cemu ova rasprava? :-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 10:21 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
fajront u 12.. ja doshao u pola 12
pantera se pustala kad sam ushao.. poslije cradle..reko imash kakog det metala majke ti..kaze nisam sprzio..bice iduci put..
raja koja je bila.. nikog ne znam :mrgreen: al su u crnom


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 10:51 
jbg...zar vam nije dosta sto kod kuce slusate mjuzu...kad izadjete valjda izadjete da se zajebajete i pijete...jebat muziku

mi ispred doma imamo fin kahvic u koji navratimo vako kad je zima, a u njemu se pusta staaari rock sto je gotiva jbt, pa nekad pukne i ajs nigrutin a bogami se pusti i stare sepulture,dakle sve umjereno i ima svega za svakoga...
ne bi mijenjo ni za 10 metal slusaona.
ha ja,jebat taj izlazak ako cu cijelu noc provest narucivajuci pjesme koje i kod kuce slusam a koje pritom slusa jos jedna ili dvije osobe...

bolje parkici i domovi kultura uz hektolitre pivcuga i vina za male pare :mrgreen:

p.s. ako shitpifter otvori taj gra(j)nd kahvic,to ce biti najbrzi bankrot ikada :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 11:37 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
SODOM wrote:
jbg...zar vam nije dosta sto kod kuce slusate mjuzu...kad izadjete valjda izadjete da se zajebajete i pijete...jebat muziku

mi ispred doma imamo fin kahvic u koji navratimo vako kad je zima, a u njemu se pusta staaari rock sto je gotiva jbt, pa nekad pukne i ajs nigrutin a bogami se pusti i stare sepulture,dakle sve umjereno i ima svega za svakoga...
ne bi mijenjo ni za 10 metal slusaona.
ha ja,jebat taj izlazak ako cu cijelu noc provest narucivajuci pjesme koje i kod kuce slusam a koje pritom slusa jos jedna ili dvije osobe...

bolje parkici i domovi kultura uz hektolitre pivcuga i vina za male pare :mrgreen:

p.s. ako shitpifter otvori taj gra(j)nd kahvic,to ce biti najbrzi bankrot ikada :mrgreen:


jesul to city sad tamo prebacili??


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 12:30 
Aha.milina ba...jos je 90% konobara koji su radili bili prava raja jer su nam dopustali da unesemo cugu...a i gazdarica legenda jer malo malo pa lokalni bendovi zasviraju (bili oni rock il hip hop to nije bitno)...
tako da bi ja i ovi moji mogli na ljeto odzegat jednu pravu old skul thrash svirku :twisted: ,al otom potom,kad bude sve totalno navjezbano.


Top
  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 13:03 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
SODOM wrote:
Aha.milina ba...jos je 90% konobara koji su radili bili prava raja jer su nam dopustali da unesemo cugu...a i gazdarica legenda jer malo malo pa lokalni bendovi zasviraju (bili oni rock il hip hop to nije bitno)...
tako da bi ja i ovi moji mogli na ljeto odzegat jednu pravu old skul thrash svirku :twisted: ,al otom potom,kad bude sve totalno navjezbano.


znam tu zenu upozno sam je prosli puta kad sam dolazio,žiža je zovu il kako već??legenda je fakat,a barem da ima jedno mjesto u carsiji dje se mogu kako treba ljudi okupit,dobro je!! sta je sa MORTIPHER-a,hocel oni opet kad zasvirat?? i sto tu niko ne pravi metal night??znam da je jedno vrijeme nesto bilo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 13:14 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
SODOM wrote:
jbg...zar vam nije dosta sto kod kuce slusate mjuzu...kad izadjete valjda izadjete da se zajebajete i pijete...jebat muziku

mi ispred doma imamo fin kahvic u koji navratimo vako kad je zima, a u njemu se pusta staaari rock sto je gotiva jbt, pa nekad pukne i ajs nigrutin a bogami se pusti i stare sepulture,dakle sve umjereno i ima svega za svakoga...
ne bi mijenjo ni za 10 metal slusaona.
ha ja,jebat taj izlazak ako cu cijelu noc provest narucivajuci pjesme koje i kod kuce slusam a koje pritom slusa jos jedna ili dvije osobe...

bolje parkici i domovi kultura uz hektolitre pivcuga i vina za male pare :mrgreen:

p.s. ako shitpifter otvori taj gra(j)nd kahvic,to ce biti najbrzi bankrot ikada :mrgreen:


ne mogu ja ba propast, znaš ti kolko moj stari ima para, ja sam bogat pravo, bez zajebancije. ja ću to otvorit nako, kurcu mi ćejf.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 13:26 
@krvolok : jest ziza.Mortipher se jos od ljetos priprema ali nikako da se nakane.valjda Flasa stiso pa uci.ista situacija i sa Sacral Devastationom (nesin bend) a i on se zaposlio pa tako da nisu valjda jos spremni da izadju svirat.
a to za metal slusaonu nema sanse.
jer nije bas situacija sjajna kako neko misli.
ove starije metalce boli kurac za muzikom,ljudi piju i zajebaju se (pametno),ova djeca koja usput i cini 80%populacije pred domom je na Nirvani i Him-u a nas ajmo rec old skulera :mrgreen: ima 4-5 i htjeli smo da predlozimo tu slusaonu sto bi ziza i dopustila al onda smo skontali da nema smisla jer bi nas upravo toliko i doslo.

eno sinoc bila Dubioza kolektiv i djeca prave sutku (ulaz 7 km)...jebo te cevap a kad dodje neki metal bend onda se sjedi pred domom iako ulaz bude 2km...
al cinjenica ostaje da je Toxicdeath napunio City ko niko dosad (ni Laka ni Dubioza ni ostali kurcevi)

@shitpifter: pa kako necu znat da ti otac ima para kad radi za mog oca :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 14:12 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
to Å¡to si predpostavio je kolosalna glupost, nimalo pohvalna za tebe. :mrgreen:

ja bolan ustanem ujutru, kontam: "Joo, šta sad da radim!", i uzmem da pravim kolo od papirnih novčanica velikih iznosa.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 14:38 
E da tebi SODOM nesto preporuci (kao sto moj otac preporucuje tvom kako da zaradi desetinu plate koju ima moj otac)

Sutra kad ustanes, napravi kolo od novcanica velikih iznosa,zatim nekad poslije podne uzmi iz tog kola par novcanica i dadni ih onom liku sto vas je istjero pa da ponovo ubaci onaj tvoj bend kako bi svirali na onom koncertu :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 09. 11. 2008. 18:40 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
proklet bio :D

jebo svirku, to je svakako za pedere, pravi momci ne sviraju nikad


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 12. 11. 2008. 17:22 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
Hedon wrote:
Barhana i raja koja je bivala gore se nazalost nikad nece ponoviti...mada je bilo finih momenata i u Bocku a ovi noviji metal partiji su meni vise licili na neke private party-e...a isti me vise i ne interesuju


Potpisujem! S tim da bih dodala da su mi ipak bili najdraži oni u nekadašnjem Hard Rocku :)
Nego, šta fali, super da opet negdje ima metal-najt, pa zar je bitno toliko koje se grupe puštaju, samo nek je metal... (uostalom, meni te pobrojane grupe baš manje-više odgovaraju :mrgreen: )


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 13. 11. 2008. 11:35 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Prva stvar, Strikeru - justin nije hip-hop. Druga stvar, u Korneru nikad pravog hip-hopa nije bilo. Treća stvar, nemam ja stvarno ništa protiv Metal Nighta u Scotch Baru ni ljudi koji to rade jer ih sviju znam jako dugo, najmanje po 5 godina. Stvar je samo u tome što mi ne pada na pamet piti u kafani i furat se da mi je praaaaaavooooo dobro, a muzika me smara.

Uostalom...

KINO BOSNA
UTORKOM
DJ OSA - METAL/HARDCORE/CRUST/GRIND NIGHT!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Metal Night
PostPosted: 13. 11. 2008. 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
fulate poentu..

po toj logici ja necu doci u KB jer DJ OSA vjerovatno pusta blek metal stalno :mrgreen:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 93 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group