Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 12:04

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 11:24 
Offline

Joined: 22. 12. 2008. 17:21
Posts: 13
Zasto je sada u trendu pljuvati po svim poznatim metal bendovima, na prvom mjestu Iron Maidenu? Da li je to zavist nekih ljudi jer su pomenuti uspjesni, ili je to zato sto svako trazi neki ''svoj'' bend koji ce da slusa, samo da bi se razlikovao od drugih?? Eto, ja sam imao situaciju da pricam sa nekim likom, koji je lagano popljuvao po Maidenima, Kreatoru, Megadethu, al je rekao kako je Deathspell Omega vrh vrhova...Et, volio bih cut vase misljenje...
Pozdrav!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 11:56 
to je zato sto danas vise nije kul slusati mejdene ili metaliku....zato sto dijete od 12 -13 god ima majce tih bendova...pa i zato sto je za te bendove culo i mnogo fenseraske raje...

i ja mogu do sutra hvalit destructiona ili dekapitatora i u istom trenutku blatiti metaliku ali cinjenica je da je metallica najbolji bend ikada...bio i ostao...

sad je u modi pljuvati i slejera....najjaci thrash metal bend ikada...bio i ostao.

a pogotovo je smijesno kada neki klinci pljuju i govore "prodali se" il "nije to taj slejer" i time zele biti kao ovi stariji metal hedovi.

ne mozes ti ljudima od 40 god nesto pametovat.imaju staza u muzici duplo vise nego sto ti imas godina...
Load i re load npr se sere u 80% nekih true metal izdanja..al nece raja da konta... bajagi pametni i true...

ko ih jebe.


Top
  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 12:25 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
''metalac'' wrote:
Zasto je sada u trendu pljuvati po svim poznatim metal bendovima, na prvom mjestu Iron Maidenu? Da li je to zavist nekih ljudi jer su pomenuti uspjesni, ili je to zato sto svako trazi neki ''svoj'' bend koji ce da slusa, samo da bi se razlikovao od drugih?? Eto, ja sam imao situaciju da pricam sa nekim likom, koji je lagano popljuvao po Maidenima, Kreatoru, Megadethu, al je rekao kako je Deathspell Omega vrh vrhova...Et, volio bih cut vase misljenje...
Pozdrav!


Jarane to su gluposti. DsO stavit pred Metallicu, Mejdene i gro drugih, puno poznatijih, starijih i kvalitetnijih bendova je cisto preseravanje..
Ljudi pljuju i po Slipknotu, Kornu, SOAD-u, BFMV, Within Temptation, HIM i morem MTV bendova, a zapravo istu muziku slusaju samo kod drugih bendova koji se kao "nisu prodali"...

Kuces dalje kad mi je neku noc nekakav kvazi old skuler iz neke provincije u BiH rekao kako su At The Gatesi i Mejdeni gej bendovi :shock: al Kreator su zato najbolji :lol: :lol:

Ne mozes protiv takvih, papak je papak - bio metalac il nesto stoto...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 13:32 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2008. 13:04
Posts: 1804
zato sto je to u trendu daaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 17:08 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Nameless wrote:
''metalac'' wrote:
Zasto je sada u trendu pljuvati po svim poznatim metal bendovima, na prvom mjestu Iron Maidenu? Da li je to zavist nekih ljudi jer su pomenuti uspjesni, ili je to zato sto svako trazi neki ''svoj'' bend koji ce da slusa, samo da bi se razlikovao od drugih?? Eto, ja sam imao situaciju da pricam sa nekim likom, koji je lagano popljuvao po Maidenima, Kreatoru, Megadethu, al je rekao kako je Deathspell Omega vrh vrhova...Et, volio bih cut vase misljenje...
Pozdrav!


Jarane to su gluposti. DsO stavit pred Metallicu, Mejdene i gro drugih, puno poznatijih, starijih i kvalitetnijih bendova je cisto preseravanje..
Ljudi pljuju i po Slipknotu, Kornu, SOAD-u, BFMV, Within Temptation, HIM i morem MTV bendova, a zapravo istu muziku slusaju samo kod drugih bendova koji se kao "nisu prodali"...

Kuces dalje kad mi je neku noc nekakav kvazi old skuler iz neke provincije u BiH rekao kako su At The Gatesi i Mejdeni gej bendovi :shock: al Kreator su zato najbolji :lol: :lol:

Ne mozes protiv takvih, papak je papak - bio metalac il nesto stoto...




daj ime i prezime i mjesto provincije :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 17:35 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
s obzirom koliko je inteligentan sigurno je iz neke donje pripizdine.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
nekrodemon wrote:
s obzirom koliko je inteligentan sigurno je iz neke donje pripizdine.


ma ja. inteligencija, inace, zavisi od toga, odakle si... i obrnuto...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 17:43 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ma ta kazes...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 19:39 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
men nema veze kolko je bend velik il mali, underground il komercijala, kad ga idem slusat, slusam glazbu, ak mi pase, svaka cast, ak ne, moze bit i IRON MAIDEN i DEATHSPELL OMEGA, i don't care. imam neki svoj ukus, trendovi nekad izbace i dobre glazbe, al i smeca, naravno. nekom je IRON MAIDEN bio trend, nekom je sad to DEATHSPELL OMEGA, who cares. daj dobre mjuze.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 20:11 
Offline
User avatar

Joined: 20. 07. 2008. 18:34
Posts: 897
Location: Zenica
Ako je dobra zika,zaboli me da li je komercijala ili mrtvi underground.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 20:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Pathologist wrote:
Ako je dobra zika,zaboli me da li je komercijala ili mrtvi underground.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 20:22 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2008. 13:04
Posts: 1804
i ja kazem :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 21:23 
Offline

Joined: 13. 11. 2008. 19:36
Posts: 58
Z A Š T O ! ! ! . . . Zašto nikada nisam vidio letećeg medvjedića ? ? ? :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 24. 12. 2008. 23:00 
Pathologist wrote:
Ako je dobra zika,zaboli me da li je komercijala ili mrtvi underground.

mislim da nije rijec o tome

rijec je haman o tome sto neko stavi npr Violatora koji ima jedan album ispred slejera koji ima dulum albuma i par duluma remek djela.


Top
  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 04:54 
Offline

Joined: 22. 12. 2008. 17:21
Posts: 13
BRINGER OF WAR wrote:
Z A Š T O ! ! ! . . . Zašto nikada nisam vidio letećeg medvjedića ? ? ? :(


Veoma zanimljiv odgovor...ono bas dubokouman...tjera me na razmisljanje...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 05:18 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
pa razmisljaj onda...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 05:19 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
ne znam odkud ti to da je to u trendu.... mozda jest, ne znam, nisam upucen... ja znam da ja oduvijek pljujem po nekim bendovima, vjerovatno cu i nastavit... a razloga je milion...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 09:19 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2008. 16:44
Posts: 167
hah, a neznam ljudi.. nisam fan maidena, al kad mi neko pljune po slayeru i kaze da su mejdeni bolji.. normala da pljunem i na njeg i na maidene i posaljem u 3 picke materne


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
moj tata je bolji od tvog tate - na ovo mi mirise rasprava

i slejer, i metalika i mejdni su obiljezili generacije metalaca - i danas ih obiljezavaju da se razumijemo...mislim da niko ko se dokopo violatora, dekapitatora nije mogao proci a da ne poslusa kreator, slejer, distraksn i sl. druga stvar je koliko ce mu to leci i sta ce mu se svidjeti

ista stvar je i sa mejdnom i metalikom - istina je da je nekim ljudima sad malo ofirno reci da slusaju metaliku - al ko ih jebe
i ne kontam zato maiden ljui stavljaju u komercijalne vode? - ono je gospodincovjek-metal


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 12:09 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ma zast se uopce opterecivat s tim sta drugi misle, metal i sl muzika se slusa zbog sebe, barem ja i ljudi s kojima se druzim, a ne da se mase time ko je veci metalac il stagod, takvi ce brzo zaboravit i stare, i nove bendove.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group