Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 22:45

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 12:31 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2008. 16:44
Posts: 167
pu! nema mi nista gore neg kad dodje black metalac.. ufuran.. novopecen .. a pogoto djeca 13 .. 15 god i td.. i sad ono zna ti na brojat black metal bendove i govori kak su zakon .. ma bogovi nad muzikom .. kad bi mu spomenuo kreator ili slayer.. zna 2 pjeme samo od njih il neznan nijednu.. ono fkt samo nek je make up , nek se prica funeral , virgin rape i HAIL Satan fuck god i td.. ono -_-' kretenizam zesci.. nea sta BACK METAL RLZ tr00 metal
aurrgaurgg : O IM SO METAL

black metal su toliko usrali kreteni da mi dodje kao zla strana em0-a .. slicno em0 samo gluplje ufuranije i m0ar evil!!! \m/

no ofend ljudi al velik postotak BM-a SUCKS


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
213 wrote:
pu! nema mi nista gore neg kad dodje black metalac.. ufuran.. novopecen .. a pogoto djeca 13 .. 15 god i td.. i sad ono zna ti na brojat black metal bendove i govori kak su zakon .. ma bogovi nad muzikom .. kad bi mu spomenuo kreator ili slayer.. zna 2 pjeme samo od njih il neznan nijednu.. ono fkt samo nek je make up , nek se prica funeral , virgin rape i HAIL Satan fuck god i td.. ono -_-' kretenizam zesci.. nea sta BACK METAL RLZ tr00 metal
aurrgaurgg : O IM SO METAL

black metal su toliko usrali kreteni da mi dodje kao zla strana em0-a .. slicno em0 samo gluplje ufuranije i m0ar evil!!! \m/

no ofend ljudi al velik postotak BM-a SUCKS


:o :o :o :o :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 12:55 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2008. 16:44
Posts: 167
:razz: sa je? im free to speak whats on my mind, boli me qrac.. haj reci da nije tako kako sam napisao?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 13:04 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
213 wrote:
:razz: sa je? im free to speak whats on my mind, boli me qrac.. haj reci da nije tako kako sam napisao?


no comment:D a "DEMOKRATSKA" smo zemlja pa pisi: :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 14:00 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
ljudi
slusajte muziku...i nemojte bit' tr00

moj tata je bolji od tvog tate


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 14:08 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2008. 16:44
Posts: 167
slusam.. ne furam to tr00-anje .. samo sam reko sto je normalno .. jbg fkt morate priznat da ima glupiranja u bm-u. al et nevermind ne zelim sad da nastaje svadja..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 16:35 
Offline

Joined: 22. 12. 2008. 17:21
Posts: 13
kktz wrote:
ma zast se uopce opterecivat s tim sta drugi misle, metal i sl muzika se slusa zbog sebe, barem ja i ljudi s kojima se druzim, a ne da se mase time ko je veci metalac il stagod, takvi ce brzo zaboravit i stare, i nove bendove.


Eh to, o tome se radi!
Dosta danasnjih metalaca slusa nesto samo da bude drugaciji, ne slusa uopste zbog sebe...I onda nadje neki underground bend za koji skoro pa niko ne zna i govori kako su Maiden, Metallica, Megadeth etc. gay bendovi, mrtva komercijala, te da to nije pravi metal...


P.S. Cestit Bozic svima koji slave!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 16:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
morbid wrote:
213 wrote:
pu! nema mi nista gore neg kad dodje black metalac.. ufuran.. novopecen .. a pogoto djeca 13 .. 15 god i td.. i sad ono zna ti na brojat black metal bendove i govori kak su zakon .. ma bogovi nad muzikom .. kad bi mu spomenuo kreator ili slayer.. zna 2 pjeme samo od njih il neznan nijednu.. ono fkt samo nek je make up , nek se prica funeral , virgin rape i HAIL Satan fuck god i td.. ono -_-' kretenizam zesci.. nea sta BACK METAL RLZ tr00 metal
aurrgaurgg : O IM SO METAL

black metal su toliko usrali kreteni da mi dodje kao zla strana em0-a .. slicno em0 samo gluplje ufuranije i m0ar evil!!! \m/

no ofend ljudi al velik postotak BM-a SUCKS


:o :o :o :o :evil:


Pa upravu je covjek.
Nije cak ni toliko smece kao muzika (vecinski govoreci, jel), koliko je zbog ekipe i retarda koji su u tome i njihovih kretenskih stavova/ponasanja/price...
Nastranu nasi u Sarajevu, ali inace ono...ma daaaj... :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 16:59 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
kktz wrote:
men nema veze kolko je bend velik il mali, underground il komercijala, kad ga idem slusat, slusam glazbu, ak mi pase, svaka cast, ak ne, moze bit i IRON MAIDEN i DEATHSPELL OMEGA, i don't care. imam neki svoj ukus, trendovi nekad izbace i dobre glazbe, al i smeca, naravno. nekom je IRON MAIDEN bio trend, nekom je sad to DEATHSPELL OMEGA, who cares. daj dobre mjuze.


kktz wrote:
ma zast se uopce opterecivat s tim sta drugi misle, metal i sl muzika se slusa zbog sebe, barem ja i ljudi s kojima se druzim, a ne da se mase time ko je veci metalac il stagod, takvi ce brzo zaboravit i stare, i nove bendove.


Što me ne interesuje ne slušam. Hvala KKTZ-u što je sve moje misli sam napisao :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 22:31 
Offline

Joined: 13. 11. 2008. 19:36
Posts: 58
''metalac'' wrote:
BRINGER OF WAR wrote:
Z A Š T O ! ! ! . . . Zašto nikada nisam vidio letećeg medvjedića ? ? ? :(


Veoma zanimljiv odgovor...ono bas dubokouman...tjera me na razmisljanje...


Nije ovo nikakav odgovor, ovo je konstatacija upitnog karaktera. Al mislim da me je "bloodfood" shvatio...??


Last edited by BRINGER OF WAR on 25. 12. 2008. 22:33, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 25. 12. 2008. 22:33 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2008. 16:44
Posts: 167
Nameless wrote:
Pa upravu je covjek.
Nije cak ni toliko smece kao muzika (vecinski govoreci, jel), koliko je zbog ekipe i retarda koji su u tome i njihovih kretenskih stavova/ponasanja/price...
Nastranu nasi u Sarajevu, ali inace ono...ma daaaj... :roll:


sam' da se zna..nije da pljujem toliko na muziku.. ima dobre, ima. al do ljudi je. oni useru..
imate primjer na ovom forumu, threadovi " chileanski black metalac ubio svecenika " i "black metal u raljama modne revije "

i nemojte mislit da nisam nikad slusao BM. slusao sam dosta bendova onak da se razvijam u muzici da ne ostajem papak, da vidim sta je to.. da nadjem sebi sta dobro za usi... kopao sam duboko u tu scenu .. sve sto mogu reci je da mi se svidja STARI mayhem, ( deathcrush i de sathanas <3 ) immortala malo.. i koja pjesmica burzuma.. ( mada je bilo i u tim bendovima kretena.. )
ono fkt dovoljan samo demo deathcrush da podjede citavu ovu scenu danasnju koja je puna preseravanja i pederluka.. da ne pricamo o De Mysteriis Dom Sathanas.. toliko od mene ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 04:14 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
De Mysteriis Dom Sathanas, da. pa Burzum, ostalo pokoji dobar album. i puno drame. a opet, BM je to.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 10:23 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
korisnik 213: jel ti to neki blek metalac jebo curu, mamu, sestru?

mnogo si isfrustriran, nazalost nece ti pomoci tvoji ohrndali nosaci zvuka iz Svabije osamdesetih, shvatam da je tesko kad jedini thrash koji valja kurcu je neminovno polublack metal ili ga sviraju likovi koji su u biti blek metalci/pankeri, al jebiga, kad malo porastes, navuces se na zen budizam sve ce to imati savrsenog smisla.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 10:27 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
i usput da te podsjetim, slejer su dva ultradesnicara i jedan zakleti katolik.

ti ljudi nemaju nikakve casti niti sebe smatraju icim osim zabavljaca, a kako vide svoje "fanove" najbolje pokazuje njihov izbor intevrjuisanih "pratilaca" za war at the warfield dvd.

porediti tu ocitu mentalnu i dusevnu bjedu koja stoji iza nesumnjivo genijalnog benda sa ljudima kao sto su Bruce Dickinson je neizmjeriv lapsus.

ali davno sam ja prerastao tu potrebu da idoliziram umjetnike, ustvari toliko su mi nebitni da o njima ne mislim ni kad slusam njihovu muziku.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 11:06 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2008. 16:44
Posts: 167
stari serator wrote:
korisnik 213: jel ti to neki blek metalac jebo curu, mamu, sestru?


fkt jel ti bilo potrebno ovo?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 11:11 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
jel tebi bila potrebna tvoja brutalna generalizacija i tirada predrasuda?

poberi vocke koje si sam posijo ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 11:12 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2008. 13:04
Posts: 1804
dea ..... nema vrijedanja na forumu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 11:20 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
213 volis li ti prve albume SODOM-a i VENOM-a???


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 11:21 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2008. 16:44
Posts: 167
stari serator wrote:
jel tebi bila potrebna tvoja brutalna generalizacija i tirada predrasuda?

poberi vocke koje si sam posijo ;)


Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zasto?
PostPosted: 26. 12. 2008. 11:21 
Offline
User avatar

Joined: 14. 11. 2006. 02:17
Posts: 337
Location: Tuzla
stari serator wrote:
i usput da te podsjetim, slejer su dva ultradesnicara i jedan zakleti katolik.

ti ljudi nemaju nikakve casti niti sebe smatraju icim osim zabavljaca, a kako vide svoje "fanove" najbolje pokazuje njihov izbor intevrjuisanih "pratilaca" za war at the warfield dvd.

porediti tu ocitu mentalnu i dusevnu bjedu koja stoji iza nesumnjivo genijalnog benda sa ljudima kao sto su Bruce Dickinson je neizmjeriv lapsus.

ali davno sam ja prerastao tu potrebu da idoliziram umjetnike, ustvari toliko su mi nebitni da o njima ne mislim ni kad slusam njihovu muziku.


Fino receno, malo ko obraca pažnju na takve "ofirne" činjenice. Idealiziranje/idoliziranje ili NEidealiziranje je stvar izbora. Al neke poražavajuće činjenice slične ovima koje si naveo meni mnogo smetaju, ne što bend nije onakav kakvog ga ja npr očekujem, ili bilo ko drugi, već ne trebaju mi kao takvi. Muzika i sav rad - udure, al čemu na kraju kad to sve spada u kategoriju "Entertainment"? Disposable... al hajd da ne offtopicimo.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group