Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 09:37

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 31. 01. 2009. 14:34 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
et vidis da ne znas o cemu pricas, ali nema veze june ostaje june, bolje da to fino razjasnimo uzivo jer se na forumu ne mozemo sporazumjeti kako treba...
dalje, Deicide niko ne osporava, bar ne ja, kao bend koji je dao veliki doprinos u razvoju death metala, kako Florida scene(koja je za mene bog abdulah), tako i ostatku svijeta. Ali opet ti kazem, ima ljudi koji ne vole ove albume, tj, ovaj zadnji album. Ti ga volis, svaka ti cast, al to ne mora znaciti da je ostalima koji ga ne vole neka furka, ne valja nekome i gotovo bolan, koji se ti kurac imas dizati tu sta, valja ti, super blago tebi, slusaj ga kuci, al ne moras se sa svakim svadjati oko toga jebote album. i sad ispade mi glupi sto nam ne valja album...e sodome moj, u zadnje vrijeme si pravi debil, skontaj se malo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 31. 01. 2009. 17:50 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
nekrodemon wrote:
et vidis da ne znas o cemu pricas, ali nema veze june ostaje june, bolje da to fino razjasnimo uzivo jer se na forumu ne mozemo sporazumjeti kako treba...
dalje, Deicide niko ne osporava, bar ne ja, kao bend koji je dao veliki doprinos u razvoju death metala, kako Florida scene(koja je za mene bog abdulah), tako i ostatku svijeta. Ali opet ti kazem, ima ljudi koji ne vole ove albume, tj, ovaj zadnji album. Ti ga volis, svaka ti cast, al to ne mora znaciti da je ostalima koji ga ne vole neka furka, ne valja nekome i gotovo bolan, koji se ti kurac imas dizati tu sta, valja ti, super blago tebi, slusaj ga kuci, al ne moras se sa svakim svadjati oko toga jebote album. i sad ispade mi glupi sto nam ne valja album...e sodome moj, u zadnje vrijeme si pravi debil, skontaj se malo.



Da stanem prvo u odbranu sodomu. Kzes da ga ide slusati kuci, super, neka, onda i tu recenziju ostavi na svom racunaru kod kuce. Drugo, da stanem i tebi necro malo u odbarnu. Muzika se dozivljava subjektivno i zato razumijem zasto si spustio album u sami ponor.

Eh sada da vam obojici kazem, ako necete da fino razgovarate, da slusate zajedno dobru muziku( metal opcenito) da bangate jedan pored drugog na svirci i ako ne zelite da se borite protiv sljama koji se zove primitivizam( a ima ga fala bogu puno kod nas) onda se napusite kite i prepucavajte se do kraja zivota po forumima.Eto,...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 01. 02. 2009. 00:46 
nekrodemon wrote:
et vidis da ne znas o cemu pricas, ali nema veze june ostaje june, bolje da to fino razjasnimo uzivo jer se na forumu ne mozemo sporazumjeti kako treba...
dalje, Deicide niko ne osporava, bar ne ja, kao bend koji je dao veliki doprinos u razvoju death metala, kako Florida scene(koja je za mene bog abdulah), tako i ostatku svijeta. Ali opet ti kazem, ima ljudi koji ne vole ove albume, tj, ovaj zadnji album. Ti ga volis, svaka ti cast, al to ne mora znaciti da je ostalima koji ga ne vole neka furka, ne valja nekome i gotovo bolan, koji se ti kurac imas dizati tu sta, valja ti, super blago tebi, slusaj ga kuci, al ne moras se sa svakim svadjati oko toga jebote album. i sad ispade mi glupi sto nam ne valja album...e sodome moj, u zadnje vrijeme si pravi debil, skontaj se malo.

niste bolan glupi sto vam se ne svidja album (ovo ne govorim samo o till death...vec opcenito kada se raspravlja o nekom velikom bendu kada izbaci novi album) ali glupi ispadete izjavama tipa "to je govno od benda" isl.

napisite lijepo da vam se ne svidja i obrazlozite zasto, ipak su to legende koje i dan danas prosiruju granice svojih zanrova i treba ih postovati...govno mogu biti samo ovi novi majmuni sto dolaze i uopste ne doprinose sceni a ni ne mogu doprinjeti jer je manje vise sve dobro izmisljeno i odsvirano.

i to zestoko pljuvanje koje je pocelo od metalike a vidim siri se i na slejera te ostale, je postalo furka, i to je ocito.
prejadno .


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 01. 02. 2009. 01:53 
dobar ba till death...
pogledacu tu recenziju, doduse, ja imam zamjerku na Sylosis recenziju, miscini da je isto nek s foruma pisao, sve je fino opisano, al nekako, fali ono nesto, album je sjajan ljubiteljima new breeda, fali euforije u recenzijii :razz:
ne vrijedi nikom pisati recenzije vise, nastupila je nova era (joj koja igra rijeci), artredis sve satra, a ja kad se nakanim, krenucu njegovim stopama :razz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 01. 02. 2009. 20:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ja sam radio sylosis, i mislim da je ok, rijetki nju brid da mi je posteno legao...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 01. 02. 2009. 20:50 
nekrodemon wrote:
ja sam radio sylosis, i mislim da je ok, rijetki nju brid da mi je posteno legao...


e to, jeste OK recenzija, al bas je u tom stos, kad velis rijetki nbom da ti je posteno legao, trebao si to jos malo usminkati malo ba, znas kako je ba ono, kad neko cita recenziju, pa recimo zna tvoj muzicki ukus i pomisli "e jbg kad se njemu svidio ovaj nbom band, pa onda bi i moglo valjati" :razz: :mrgreen: :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 00:20 
ne zelim glumiti ovna, ali meni je nelogicno da deter radi recenziju nju brid bendova...


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 00:25 
jbg jarane, al bi bilo glupo nekako da iskljucivo deatheri pisu recenzije death albuma, a gay breederi recenzije nbom albuma


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 00:54 
e jbg...nema smisla da zidar popravlja motor a da pekar baca rofix na dzamiju...radi ono sto ti ide...


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 09:24 
Offline

Joined: 21. 10. 2007. 15:54
Posts: 97
Moondust wrote:
jbg jarane, al bi bilo glupo nekako da iskljucivo deatheri pisu recenzije death albuma, a gay breederi recenzije nbom albuma

Ja slusam uglavnom death metal i cisto sumljam da bi mogao i preslusat jedan new breed kako ga vi zovete album, a kamoli da recenziju pisem. Meni je to u startu sranje


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 11:54 
Offline
User avatar

Joined: 20. 07. 2008. 18:34
Posts: 897
Location: Zenica
SODOM wrote:
ne zelim glumiti ovna, ali meni je nelogicno da deter radi recenziju nju brid bendova...


Jbg neki ljudi prate malo više scenu,ali kako god okreneš ja ne bih mogao zamisliti sebe kao recenzenta gothic i power bandova :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 12:08 
Pathologist wrote:
SODOM wrote:
ne zelim glumiti ovna, ali meni je nelogicno da deter radi recenziju nju brid bendova...


Jbg neki ljudi prate malo više scenu,ali kako god okreneš ja ne bih mogao zamisliti sebe kao recenzenta gothic i power bandova :lol:

aha, ali ja sam steko dojam da nekrodemon i ne gotivi bas nju brid...tako da nije ni bilo smisla da radi recenziju kad vec cini mi se imaju onog Riota koji detalljnije prati i razumije tu scenu...


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 16:32 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
ma ja sam na pauzi ovih mjeseci bio radi fakulteta, privodim ovo kraju pa cu se aktivirat, morao je necro..pratim ja scene sve u totalu ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 17:44 
nemoj mislit da te prozivam il sta vec, ali pratiti i poznavati odredjeni zanr nije isto ;-)


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 18:40 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
joj taj novi deisajd...bio u hot topiku (pozergejsopingcentarkorprodavnica) pikcr disk vinil za cetri dolara (fantastican uspjeh, dodirnuli su dno)...jebiga trebo sam uzet bar da grofu poklonim...ah jes on je sve svoje ploce utalio za prazne diskove!

ono, kad su ti ploce (albumi) jeftinije od nekih rep i tehno singlova...to je jebeni kraj!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 18:50 
stari serator wrote:
ono, kad su ti ploce (albumi) jeftinije od nekih rep i tehno singlova...to je jebeni kraj!

ne mogu vjerovati da se neko zali zato sto je album jeftin :lol: :lol: :lol:
blago tebi...


Top
  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 02. 02. 2009. 21:28 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2008. 13:04
Posts: 1804
OVO MAJKA JEDNOM POSERE :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 03. 02. 2009. 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
SODOM wrote:
nemoj mislit da te prozivam il sta vec, ali pratiti i poznavati odredjeni zanr nije isto ;-)

nemoj mislit da te vrijedjam al ja sam svoje odslusao i dan danas slusam po svim zanrovima nashiroko, i sigurno ih poznajem i ne trebaju mi predavanja niotkog, a pogotovo o izboru rijeci ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 03. 02. 2009. 17:21 
Offline
User avatar

Joined: 05. 08. 2008. 21:29
Posts: 1770
Location: Sarajevo
black wrote:
Moondust wrote:
jbg jarane, al bi bilo glupo nekako da iskljucivo deatheri pisu recenzije death albuma, a gay breederi recenzije nbom albuma

Ja slusam uglavnom death metal i cisto sumljam da bi mogao i preslusat jedan new breed kako ga vi zovete album, a kamoli da recenziju pisem. Meni je to u startu sranje


joj ovakav stav ne mogu nikako... :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Diskusija o albumima,recenzije i sl.
PostPosted: 03. 02. 2009. 17:49 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
nidje veze fakat:D breederi imaju prednost sto sve slusa vecina, i breed je sinteza dostadasnjih zanrova,i 100% provjereno sto se tice tehnicke spremnosti npr.breederi sad standarde pucaju[tipa faceless klinci itd]..nova generacija ubija..
a i dzaba mi brideri smo najbadass na forumu hahaha, slozni smo


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group