Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 10:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 17. 01. 2010. 18:03 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2009. 12:33
Posts: 2005
Location: Tuzla
sto ba, bas je cojk fin... NOT hahahh


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 23. 01. 2010. 22:22 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2009. 22:42
Posts: 46
Location: Novi Pazar/Ankara
Dobra pesma, i sta, sad black metal treba vecno da bude underground, razmislite malo bolje. Da nije underground, mnogo bi bilo vise svirke, nego sto jeste dana. To je samo jedan od razloga!
Inace, black metalci gledaju ostati under kako bi (kao) sacuvali obraz, al mosa, eto ti ga na!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 23. 01. 2010. 22:56 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ma ja, sad ce se Krv prijaviti za suncane skale, malo za Davorina, pa polako Silent na Grand i tako to...nije fazon ostati underground fazon je ostati doslijedan sebi. Koliko god bilo simpaticno sto je Lordi osvojio tu nagradu, toliko sad postaje trend da zemlje salju "prikaze" da osvajaju nagrade, a kasnije ce opet ista ta drzava i njene religijske ustanove srati protiv "sotonisticeke" muzike. Nije stvar u kvaliteti pjesme, nego ovo je iskoristavanje, ajmo one sto drljaju poslati, vidis da su oni onda pobijedili pa ajmo i mi, mislis da ce ko jebat ovaj bend od "sire mase" nakon takmicenja, jos pogotovo ako ne ostvare neki plasman? ma oce moj kurac, ne budite glupi ovo je samo propaganda.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 23. 01. 2010. 23:01 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2009. 22:42
Posts: 46
Location: Novi Pazar/Ankara
nekrodemon wrote:
ma ja, sad ce se Krv prijaviti za suncane skale, malo za Davorina, pa polako Silent na Grand i tako to...nije fazon ostati underground fazon je ostati doslijedan sebi. Koliko god bilo simpaticno sto je Lordi osvojio tu nagradu, toliko sad postaje trend da zemlje salju "prikaze" da osvajaju nagrade, a kasnije ce opet ista ta drzava i njene religijske ustanove srati protiv "sotonisticeke" muzike. Nije stvar u kvaliteti pjesme, nego ovo je iskoristavanje, ajmo one sto drljaju poslati, vidis da su oni onda pobijedili pa ajmo i mi, mislis da ce ko jebat ovaj bend od "sire mase" nakon takmicenja, jos pogotovo ako ne ostvare neki plasman? ma oce moj kurac, ne budite glupi ovo je samo propaganda.


Mislim da nema sanse da naprave neki dobar rezultat, ali ce sigurno uci u usi vise od 50 hiljada vensera, i ostalih nekoliko hiljada ne artikulisanih!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 23. 01. 2010. 23:08 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
pa jedina dobra stvar ako se tako moze nazvati iz svega ovoga, sto ova muzika nece biti vise toliko nepoznata seljoberima, al niko ne kaze da ce im se svidjeti. osim toga ako to dovodi do neke popularizacije, nisam vidio da je Lordi ili oni Trasbetoni kako se vec zovu pune Wembley, ili sta ja znam stadione i te neke arene...budu malo simpaticni i onda padnu u zaborav...nije to to, kazem vam, kako je onaj Lordi pobijedio, svi pokusavaju pratiti recept i slati alternativnije muzicare iako mozda prekokurca, al vide da donose dobre rezultate jer su publici "nesto drugcije" za razliku od sablonskih eurovizijskih govana. Al to je cisto iskoristavanje i to bezobrazno iskoristavanje. mislim, za mene metal muzika nije za onakvog takmicenja isto kao sto Lady Gaga nije za Wackena...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 24. 01. 2010. 01:31 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
megadeth wrote:
Dobra pesma, i sta, sad black metal treba vecno da bude underground, razmislite malo bolje. Da nije underground, mnogo bi bilo vise svirke, nego sto jeste dana. To je samo jedan od razloga!
Inace, black metalci gledaju ostati under kako bi (kao) sacuvali obraz, al mosa, eto ti ga na!


cuvari kalesije su prestali biti blek metal...i svirati isti - pa de pokusaj da malo 'artikulises' svoje izjave koje generalizuju sve zivo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 06. 02. 2010. 03:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ne podržavam inače ovakve stvari, al pjesma je itekako metal (kvaliteta je tu diskutabilne prirode) i to poprilično ekstreman u neku ruku. Što da ne jebiga... bolje oni nego svi s Balkana ikad na Eurovizijama.

A iz moje perspektive, dal se radi o izdaji... da. Ipak, drukčije razmišljam o tom ja ovdje, drukčije oni u Norveškoj. Ima i toga u igri kad malo bolje razmislim...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 06. 02. 2010. 20:11 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
ma eurovizija je trecerazredno smece koje sam mi ovdje smatramo pojmom neceg. sprdacina.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 07. 02. 2010. 17:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
kktz wrote:
ma eurovizija je trecerazredno smece koje sam mi ovdje smatramo pojmom neceg. sprdacina.


Potpis.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 08. 02. 2010. 21:12 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2009. 22:42
Posts: 46
Location: Novi Pazar/Ankara
Nek se jebu, nisu prosli


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 08. 02. 2010. 22:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
jao tuge Bož' me prosti...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 08. 02. 2010. 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
joj andrej sto ti imas gadan problem sa balkanom to je havarija


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 09. 02. 2010. 00:53 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
You said it - JA imam problem. Prema tome...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KEEP OF KALESSIN u finalu norveÅ¡kog izbora za pjesmu euroviz
PostPosted: 09. 02. 2010. 01:30 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2005. 20:58
Posts: 1085
Location: Vratnica,Visoko,BiH
ne mogu da vjerujem da se rasprava ovoliko otegla :lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group