Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 17:35

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 401 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2004. 11:18 
Offline
User avatar

Joined: 27. 10. 2003. 15:26
Posts: 120
koliko god oni predsuda imaju prema nama tako imi imamo prema njima :twisted: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2004. 12:02 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
stara i prezvakana tema


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2004. 13:43 
Offline

Joined: 27. 03. 2004. 22:45
Posts: 12
Location: Sarajevo
Maah, nije poenta u tome da se ja lose osjecam ili da mene extra pogadja sto drugi misle o meni.................Samo me to nerviraaaaaaaaa A i meni samoj je cool biti drugacija, mislim svako moze biti plastificirana sminka, al malo teze je imati osobnost. Za sve svoje jarane i jaranice metalce a bogme ih je puuunoooo, mogu reci da je IMAJU. Za onu drugu raju.........Pa sad, ne bih bas rekla(sheep sindrom)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 04. 2004. 01:37 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
Pocahontas wrote:
koliko god oni predsuda imaju prema nama tako imi imamo prema njima :twisted: :wink:


svaka grupacija ljudi je uvijek "tipizirana".nogomenasi, manekenke, metalci, plavuse...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 04. 2004. 02:54 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Gia wrote:
Pocahontas wrote:
koliko god oni predsuda imaju prema nama tako imi imamo prema njima :twisted: :wink:


svaka grupacija ljudi je uvijek "tipizirana".nogomenasi, manekenke, metalci, plavuse...


Ne slazem se, ipak svi oni koje si nabrojala na kraju se svrstavaju u iste. Dok Metalci ipak imaju drugacije stavove koji ne tako cesto smetaju i nogomenasima,manekenima,plavusama... i drugim "istim".
Ne znam dal si primjetila, al metalci i nisu bas tako ordinarna skupina kao ovi drugi.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2004. 01:32 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
acronian wrote:
Gia wrote:
Pocahontas wrote:
koliko god oni predsuda imaju prema nama tako imi imamo prema njima :twisted: :wink:


svaka grupacija ljudi je uvijek "tipizirana".nogomenasi, manekenke, metalci, plavuse...


Ne slazem se, ipak svi oni koje si nabrojala na kraju se svrstavaju u iste. Dok Metalci ipak imaju drugacije stavove koji ne tako cesto smetaju i nogomenasima,manekenima,plavusama... i drugim "istim".
Ne znam dal si primjetila, al metalci i nisu bas tako ordinarna skupina kao ovi drugi.


pa same predrasude o njima ti govore koliko su metalci takodje tipizirani.ja se slazem da su dosta drugaciji i sve to, al u ocima jednog, recimo, hip-hpera to sve dodje na isto.nazalost...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2004. 02:34 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Gia wrote:
pa same predrasude o njima ti govore koliko su metalci takodje tipizirani.ja se slazem da su dosta drugaciji i sve to, al u ocima jednog, recimo, hip-hpera to sve dodje na isto.nazalost...


Jest samo sto je biti hip-hoper danas u trendu. Dok je svakom cudno to kako metalci jos uvijek postoje. Sto znaci da samo nekom ko nema pojma o zivotu metalac moze biti nesto sto je tipizirano,obicno,normalno...
Al jebiga, izgleda kako ovi mladji metalci misle da je metal u trendu i da ga treba furat. To im je velika greska i dokaz njihove maloumnosti, te da su tu samo zato sto im je to sad "cool", a sutra su sa samar frizurom u nekom gotivnom kaficu sa svim ostalim koji ne vole misliti i vole biti "isti", jer to je lakse.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2004. 12:31 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
acronian wrote:
Jest samo sto je biti hip-hoper danas u trendu. Dok je svakom cudno to kako metalci jos uvijek postoje. Sto znaci da samo nekom ko nema pojma o zivotu metalac moze biti nesto sto je tipizirano,obicno,normalno...
Al jebiga, izgleda kako ovi mladji metalci misle da je metal u trendu i da ga treba furat. To im je velika greska i dokaz njihove maloumnosti, te da su tu samo zato sto im je to sad "cool", a sutra su sa samar frizurom u nekom gotivnom kaficu sa svim ostalim koji ne vole misliti i vole biti "isti", jer to je lakse.


Bravo! That's it!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2004. 13:57 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
jebo ja ovu temu i sve slicne. pa zar ne vidite ljudi da ste potpuno isti kao i ovi koje pljujete?? imate svoju grupicu ljudi istog opredeljenja i onda kenjate o ljudima drugacijeg opredeljenja jer vas "omalazavaju" ne primecujuci pritom da i vi njih omalovazavate time sto svakog ko ne slusa metal smatrate seljakom i sminkerom. jedina razlika izmedju vas (nas) i njih je u tome sto je njihov nacin razmisljanja sad popularan a nas (vas) nije. metalci su pametniji? kurac su pametniji. sve je to isto. kazem, to je generalno govoreci, da niko ne shvati licno, jer ni za koga ovde ne smatram da je glup ili bilo sta drugo, ali ja odem u rock klub u gradu (jedini) i tamo vidim isto sto vidim i kad udjem i tamo gde pustaju narodnjake. odeca je malo drugacija, ribe su mnogo lepse kod narodnjaka, ali je ponasanje sasvim isto. razliku u kvalitetu muzike necu komentarisati, ali ako slusas kvalitetniju muziku to uopste ne znaci da si ti pametniji, bolji... znaci samo da si (u nedostatku boljeg izraza) "punjena guska" ako tako mislis.
sad, da predjemo na oblacenje. ako se oblacis kao ratnik iz doba vikinga, nemoj se cuditi kad te ljudi gledaju na ulici. furaj svoj fazon, boli te kurac za njih, ali nemoj se odmah zaliti kako seljaci ne kapiraju tvoj fazon i sad ti padas u depresiju zbog "debila" koji ne mogu da shvate da je izaci u koznoj jakni sa 5 kila celika na sebi u sred jula bas cool.
Quote:
A jee...vidis, poenta je da se ja u svojoj crnoj kozi i kilerima osjecam toliko iznad prosjecnog proletarijata da mi godi kad sam im gadan. Pitanje je koliko dozvolis kajmakusama i sumnjacima da ti utjecu na samopouzdanje.

Intelekt i pametna besjeda ruse sve zidove kod intelektualaca koji bi se cudili tvom opredjeljenju. A za stoku ima treci prst...


bas ono sto hocu da kazem. znaci, ako zelis svoj stil onda stani iza toga. kretena ima i uvek ce ih biti a ti ih pusti da te mrze i da smisljaju price o tebi. ono sto mene nervira je to sto se javi ovako neka tema gde se svi izjadaju sto njih "kreteni" ne vole. ko ih jebe ako su kreteni. a onda krene prica oko toga kako smo mi metalci uzviseni i kako su svi ostali kreteni jer se ne oblace kao mi. i onda kad vidis devojku u mini suknji, izazovno obucenu ti je prozoves kurvom. i kad vidis coveka koji nije cuo za immortal ti ga prozoves seljakom.

na kraju se sve svede na isto. postoje predrasude prema metalcima. ali, isto tako metalci imaju mnogo predrasuda o ostalima. jer, zaboga, oni su metalci. nova arijevska rasa. najinteligentniji ljudi na svetu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2004. 21:04 
Offline
User avatar

Joined: 02. 02. 2004. 18:47
Posts: 455
...ovo je upravo bio jedan od pametnijih postova na ovom citavom forumu...predrasuda je na sve strane...ljudi se najvishe bave drugim ljudima...a najmanje sobom...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2004. 21:48 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
Brownstone, svaka cast na tom postu !!
Nisam htio nista da pisem na ovu temu jer me mrzilo objasnjavat sve sto mislim o tome, al mislim da si ti to sve obuhvatio a mozda cak i malo vise :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2004. 23:32 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Aferim, Mr.B!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2004. 02:13 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Svaka cast Brownstone.

Mada, moram reci, sve predrasude postoje iz nekih razloga, statisticarskih. Mainstreameri su krdo, ko mi garantuje da 99% metalaca nisu?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2004. 04:07 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Mr. Brownstone wrote:
ako slusas kvalitetniju muziku to uopste ne znaci da si ti pametniji, bolji...


Naprotiv, znaci da si pametniji i bolji, to je zapravo i jedini logican zakljucak koji se moze izvesti. Ako ti smatras folk muziku inteligentnom onda ne znam... nema ni potrebe da ti kazem ista na to.

Mr. Brownstone wrote:
oni su metalci. nova arijevska rasa. najinteligentniji ljudi na svetu.


Ovo je djelimicno tacno, mnogi ljudi koje poznajem i koji slusaju metal su zaista extremno inteligentni i to je cinjenica. A ove "druge" (folk i sl.) smatram totalnim kretenima upravo zbog njihovog intelekta koji je extremno nerazvijen u vecini slucajeva.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2004. 10:12 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
Quote:
Ako ti smatras folk muziku inteligentnom onda ne znam... nema ni potrebe da ti kazem ista na to.



hm, procitaj ponovo moj post pa kazi gde sam to napisao

Quote:
Mada, moram reci, sve predrasude postoje iz nekih razloga, statisticarskih


naravno. sve ima svoje razloge. dosta plavusa je zaista glupo, panduri obicno i nemaju neki istaknut IQ, i folkeri obicno nisu genijalci, ali je generalizacija veoma opasna stvar. i osnova za jos jednu podelu ljudi. bar ovde u kragujevcu, a verujem i na drugim mestima metalci (oni ortodoxni) prave zid izmedju sebe i ostalih ljudi. a to ne valja.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2004. 23:46 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
simpaticno je ovo da su "metalci arijevska rasa".cista ironija :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2004. 00:53 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Sto? Sodom i Destruction garant jesu :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2004. 01:34 
Offline
User avatar

Joined: 02. 02. 2004. 18:47
Posts: 455
KoldVoid wrote:
Sto? Sodom i Destruction garant jesu :D

...dobar fol... 8) 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2004. 02:26 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Mr. Brownstone wrote:
bar ovde u kragujevcu, a verujem i na drugim mestima metalci (oni ortodoxni) prave zid izmedju sebe i ostalih ljudi. a to ne valja.

Zanimljivo. Oni makar prave zid između sebe i drugih ljudi. U Sarajevu grupe metalaca međusobno prave zidove. :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2004. 03:31 
Offline
User avatar

Joined: 15. 09. 2003. 23:04
Posts: 361
Location: Đurđevac-ZG
ne doživljavam ljude oko sebe, neka misle što hoće, neka rade šta hoće, to im niko ne zabranjuje; ako oni ne smetaju meni, zašto bi ja smetao njima


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 401 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group