Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 15:50

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: METAL METAL METAL
PostPosted: 14. 06. 2003. 19:52 
Offline
User avatar

Joined: 20. 05. 2003. 20:03
Posts: 31
Location: Sarajevo
Moke Bosancero wrote:
Ima jedno godina dana kako samo slusam death, trash i black metal a pomalo i white metal :) mada me bog neinteresuje


hey sorry, ali eto ja nisam nesto cula za taj white metal :?: :roll: malo da objasnis, koji to bendovi sviraju white metal :?: :?: :!: :roll:
ako mislis na bendove koji u svojim lyricsima slave Boga i religijski su orjentisani, ne zove ti se to tako.
neki s pravom nastoje izdvojiti to kao neki pravac, ali pogledaj malo jos jednom i procitaj koji put u sebi pa ces vidjeti da glupo zvuci, a i rasisticki usput. tako da se odustalo od toga. to je koliko ja znam. ali mozda grijesim :lol: :roll:
vozda i tebi 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 06. 2003. 19:37 
Offline
User avatar

Joined: 12. 06. 2003. 09:55
Posts: 26
Location: Bec, Austrija
Imas ovdje nekoliko becki underground white metal bendova, a sto se tice poznatijih, imas Mortification, Whitecross, Obsidia..... nisam kod kuce, moram malo razgledad sta jos ima....al kazem ti, slabo je white metal bendova...hvala bogu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: METAL METAL METAL
PostPosted: 15. 06. 2003. 19:39 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2003. 02:34
Posts: 1667
Trinity wrote:
hey sorry, ali eto ja nisam nesto cula za taj white metal :?: :roll: malo da objasnis, koji to bendovi sviraju white metal :?: :?: :!: :roll:
ako mislis na bendove koji u svojim lyricsima slave Boga i religijski su orjentisani, ne zove ti se to tako.
neki s pravom nastoje izdvojiti to kao neki pravac, ali pogledaj malo jos jednom i procitaj koji put u sebi pa ces vidjeti da glupo zvuci, a i rasisticki usput. tako da se odustalo od toga. to je koliko ja znam. ali mozda grijesim :lol: :roll:
vozda i tebi 8)


btw. imam frendakoji svira u white metal bendu bubnjeve i pripada franjevačkoj katoličkoj mladeži... pjesme su im blage, s riječima koje podsjećaju na molitvu... i nije baš moj stil...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 06. 2003. 19:42 
Offline
User avatar

Joined: 12. 06. 2003. 09:55
Posts: 26
Location: Bec, Austrija
frances wrote:
cekaj malo.. jel ovo onaj isti bosanceros sa rnr foruma??! :shock: ne, nije moguce.. ovo se neko sigurno sega.. izgleda da je tebe neko ozblno nafuro? kako se ja sjecam ti si bio zakleti islamista, a i imao si jako "fin" stav o metalu.. a sjecam se dobro, jer ipak zato sam te i najvise podjebavala :twisted: :lol:


Kao prvo: Da, ja sam taj BosanceroS

Kao drugo: Odkud ti to da sam bio najveci islamista? Gospodjo frances, ja sam komunista.

Usput: Jebo te bog

A ti si kolko se sjecam ko fol bila neka metalkinja, toliko si se razumila u metal, da si samo uvelicavala cradle of filth koji sviraju zadnje sranje i na njihove koncerte idu samo djecurlija, nemogu da shvatim zasto samo slusate cradle of filth i dimmu borgir a toliko drugih black metal bendova ima.......

frances, ti mene nisi podjebavala, jer nisi mogla, uvijek si dobila po usima...doso sam da ovdje fino diskutujem a ne da gubim svoje vrijeme na tebe, ako nezelis fino raspravljat, onda idi pricaj s nekim drugim o cradle of filth i o danny-u...... bas cu svratit u srebrenik jer iz brckog sam pa da popricamo ako hoces, da bas vidim kolka si metalkinja :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 06. 2003. 16:17 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
krelac zapamti-nikad ne oslovljavaj damu sa "gospođo" ukoliko ti nije poznato da je dotična stvarno gospođa. :!:

ostalog što se tiče u vezi gospođice frances - izgleda da si sve u pravu :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 06. 2003. 16:55 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
ja sam komunista.


Joj kako meni ovo zvuci smijesno. Ni pet ni sest nego ja komunista. Isto ko kad onaj tip na nekom od topica napise 'ja sam pravi metalac'. Ne znam za ostale, ali meni ovo zvuci kao kad se dva klinca svadjaju pa jedan kaze: 'Moj tata vozi buldozer pa ce doci i zgaziti tvoga tatu'


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 06. 2003. 20:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2003. 02:34
Posts: 1667
vulture_man wrote:
'Moj tata vozi buldozer pa ce doci i zgaziti tvoga tatu


ali ja budem onda nazvao strica u ameriku i ponda bu on rekel stričeku bushu i onda budu došli po tvojeg tatu s avionima i tenkovima. aha, kaj buš sad?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 06. 2003. 22:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
Kitz ShadowLord wrote:
vulture_man wrote:
'Moj tata vozi buldozer pa ce doci i zgaziti tvoga tatu


ali ja budem onda nazvao strica u ameriku i ponda bu on rekel stričeku bushu i onda budu došli po tvojeg tatu s avionima i tenkovima. aha, kaj buš sad?


onda ce neko da zovne gosp bin ladean i taj ce da otme dva avionceka i srusi ih na busha :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 06. 2003. 23:38 
Offline

Joined: 25. 05. 2003. 21:48
Posts: 103
Location: Zadar
Pitanje za one koji imaju Puritanical majicu...da li je na originalu iza ljubicasti pentagram preko cijelih ledja? :?: (jer ja imam "ne-original", iza na sredini mi je bijeli pentagram)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 15:26 
Offline
User avatar

Joined: 12. 06. 2003. 09:55
Posts: 26
Location: Bec, Austrija
BOMBER wrote:
krelac zapamti-nikad ne oslovljavaj damu sa "gospođo" ukoliko ti nije poznato da je dotična stvarno gospođa. :!:

ostalog što se tiče u vezi gospođice frances - izgleda da si sve u pravu :twisted:


sta se sad ti javljas? ....... gdje je sad frances, nesto mi neodgovara opasna metalkinja.... sve zna o metalu.....na rnr online je godinu dana samo o danni-u pricala, toliko se razumije u metal...kad bi je pito ko je lord belial ili menhir, nebi pojma imala..... kad god dodjem na forum, sere bez razloga

Zamolio bi vas da mi nabrojite bh. metal bendove, interesuje me nasa scena!..... skoro sam samo sazno za uriel, serenity, silent kingdom, path beyond i incinerator....i to preko ovog sajta.....bio bi vam zahvalan!!

a sto se tice hrvatske, samo poznajem castrum :(


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 16:24 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
ja se javljam zato što je ovo mjesto za diskusiju,a pošto sam pametniji ili manje živčan od tebe,nebitno koje od to dvoje uputio sam te na pravila lijepog ponašanja i na kraju te podržao :!: :twisted:

e sad ako si ti konto ovdje rješavat neke svoje stare račune,sorry,neće proć bez mog uplitanja :twisted: :twisted: :twisted:

u ex-yu postoji i moćna srbijanska scena sa:may result,the stone,simargal,maroth,wrum,punished,abonos,alister,diluvium,vilajet,patological splatter,...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 16:27 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2003. 00:48
Posts: 33
Location: ...
Iako nisam imala mogucnost da ucestvujem u starom rnr-online - forumu, citala sam neke teme, i vidjela sam kako su se BosanceroS i frances ponasali jedno prema drugom. A mislim da je ovaj "novi" forum, mozda bas mogucnost da se kanite toga i da ne vrijedjate vise jedno drugo.....Fino novi pocetak..hehe...vazi....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
BOMBER wrote:
u ex-yu postoji i moćna srbijanska scena sa:may result,the stone,simargal,maroth,wrum,punished,abonos,alister,diluvium,vilajet,patological splatter,...

Kad smo vec kod toga, imas sta od pomenutih bendova ? Tesko ih je nabaviti u Sarajevu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 06. 2003. 11:39 
Offline
User avatar

Joined: 12. 06. 2003. 09:55
Posts: 26
Location: Bec, Austrija
BOMBER wrote:
ja se javljam zato što je ovo mjesto za diskusiju,a pošto sam pametniji ili manje živčan od tebe,nebitno koje od to dvoje uputio sam te na pravila lijepog ponašanja i na kraju te podržao :!: :twisted:

e sad ako si ti konto ovdje rješavat neke svoje stare račune,sorry,neće proć bez mog uplitanja :twisted: :twisted: :twisted:

u ex-yu postoji i moćna srbijanska scena sa:may result,the stone,simargal,maroth,wrum,punished,abonos,alister,diluvium,vilajet,patological splatter,...


hvala za ove bendove, interesuje me scena sa bivse jugoslavije....al kad mi navedes bendove, onda mi reci odakle su, iz bosne, hrvatske, srbije itd. a ne sa ex yu ....... hvala za one bendove, vise se razumijem u poljsku scenu nego u bosansku...ja bruke...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 06. 2003. 14:50 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
pa piše odakle su bendovi :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 06. 2003. 11:15 
Offline
User avatar

Joined: 12. 06. 2003. 09:55
Posts: 26
Location: Bec, Austrija
jebiga, dobro..... :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: METAL METAL METAL
PostPosted: 22. 06. 2009. 23:18 
ne zajebavajte covjeka :evil:


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group