Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 00:29

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 54 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: METAL I FASIZAM
PostPosted: 19. 06. 2003. 15:34 
Offline
User avatar

Joined: 12. 06. 2003. 09:55
Posts: 26
Location: Bec, Austrija
Kad god ovdje kod nas u Austriji bude neki underground metal koncert, dolaze oni celavi klipani i rade sve ono sta sa metalom nema blage veze..... guraju se i udaraju se a kolko znam, to je tako na hardcore i oi koncertima, al stvar je u tome sto ovo nisu oi skinsi nego nazi skinsi i uvijek nam remete mir..... niko ih nemoze izbaciti, jer dodje ih oko 80 a mi metalci smo nejedinstveni...... neznam zasto ta gamad dolazi na nase koncerte, a kad vide jednog metalca na ulici, istuku ga :?

sta mislite o tome?... zadnji metal koncert je bio prije tri sedmice i naravno da sam bio tamo, svirali su dew scented, seeds of sorrow, revenants dawn, sprawl i shadowcast i tu skinsa hvala bogu nije bilo, samo sam jednog primijetio, al on je bio pjan i na njega niko nije obraco paznju


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: METAL I FASIZAM
PostPosted: 19. 06. 2003. 15:49 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2003. 00:48
Posts: 33
Location: ...
E i ja sam u AT i poznata mi je vrlo dobra ta situacija, i ti nazi skinski ustvari nemaju veze sa jednim pravim skinheadom, nego su oni Boneheads, a problem je u tome sto sada ima naprimer u Oi-sceni puno onih koji se ne nazivaju nacistima, ali su otvoreni prema tom nacinu misljenja i on im ne smeta, jednostavno ne razmisljaju o tome, pa zatim imas organizaciju ANTIFA, u kojoj isto mnogi iskoristavaju svoj polozaj i prebijaju svakog koje celav i koji izgleda kao skinhead, i tako prebijaju mnoge skinheadse, iako oni nisu nacisti, jer su neupuceni, al vazno je samo da imaju sta da udaraju. To mi se nesvidja kod antifa....
Nazlost je sve veci broj onih koji se vezuju za fasizam i koji slusaju recimo metal ili punk, i onda idu na koncerte i izivljavaju se....A da bi se protiv toga borili, stvorena je i organizacija GOOD NIGHT WHITE PRIDE, al sad koliko ona moze ili ne moze poboljsati stvar ko zna....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 15:53 
Offline
User avatar

Joined: 12. 06. 2003. 09:55
Posts: 26
Location: Bec, Austrija
zivis li u becu?.... jesi li mozda bila na monsters of death koncertu u planet-u??..... strava, tada su sprawl posljedni put nastupali i raspadaju se.... nisu losi, sviraju progressive black metal..... gitarista je bog, cuda pravi


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2003. 00:48
Posts: 33
Location: ...
Ma ja zivim malo u Becu malo u Bosni i sve tako, a na pomenjenom koncertu nisam bila...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Jebem ja svima njima mater fasisticku, pocrkali dabogda, gamad trula, dabogda ih za kozu objesili. Mudzahedini, ustase, cetnici, klasicni skinheadsi, moderni birokratski fasisti - svi su isti ! Sve je to stoka koju treba postrojiti na koljenima i napuniti im glave olovom...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 20:00 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
a ovo je stvarno miroljubivo rješenje,nema šta čovjek je pravi demokrata :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 20:11 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
BOMBER wrote:
a ovo je stvarno miroljubivo rješenje,nema šta čovjek je pravi demokrata :twisted:


Pa, da je bilo vise takvih demokrata, ja i ti bismo zivjeli u necem sto se zove Bosna i Hercegovina (a ne Federacija i Republika Srpska), Mr. Brownstone i ostali nesmetano bi mogli doci na Maidene ili kretati se bilo gdje drugo ovim regionima, i jos mnogo toga...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 20:16 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
o, pa bilo ljudi iz srbije na maidenima i bez tih tvojih predradnji


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 20:28 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Ali mnogi nisu mogli doci. To je samo primjer, poenta je nesto drugo...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 21:08 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
Ravager wrote:
BOMBER wrote:
a ovo je stvarno miroljubivo rješenje,nema šta čovjek je pravi demokrata :twisted:


Pa, da je bilo vise takvih demokrata, ja i ti bismo zivjeli u necem sto se zove Bosna i Hercegovina (a ne Federacija i Republika Srpska), Mr. Brownstone i ostali nesmetano bi mogli doci na Maidene ili kretati se bilo gdje drugo ovim regionima, i jos mnogo toga...



ne zivjeli bi u lepoj satorj yugoslaviji


skinsi hmmmmm i nekom smislu tim su mi tipovi ok dok u nekom su mi odvratni
:wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 21:12 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
[quote="eddie gunner"][quote="Ravager"][quote="BOMBER"]a
ne zivjeli bi u lepoj satorj yugoslaviji


m,da


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 21:15 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
U kom su to smislu skinsi OK ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 21:49 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
Ravager wrote:
U kom su to smislu skinsi OK ?


hm nebih sad da pravim sukobe i neke svadje vecih razmjera ali ev samo jedan primer ako se ko uvred unapred se izvinjavam

skinsi mlate sve redom otvoreno da vam kazem i ja bih mlatio one cigane koje i oni vrlo rado udaraju
jer ja ih mrzim ovde u gradu ima jedna gradjevina koje je tu vec gosdina i u zadnjih pra godina oni se tu uvijek iskupljaju i sire svije bolesti vozaju mercedese a dolaze od mene i drugih pola marke ma nebim dao radije bi je bacio u vrbas neg njima dati
:evil:

jos jednom ak se neko nade uvreden jebiga :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 22:49 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
E jebi se, fakat...kontam da ti smeta konkretno ta bagra, ali sad mrziti SVE cigane i zeljeti ih istrijebiti... :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 23:12 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
Ravager wrote:
E jebi se, fakat...kontam da ti smeta konkretno ta bagra, ali sad mrziti SVE cigane i zeljeti ih istrijebiti... :evil:


da uprav tak
mogo bih ja tu jos nest navesti ali nebih sad serem puno
sami da kazem nikad nisam bio nacionalista n iti sam sada jebe se mene jel verujes u boga ili aliene meni je svejedno
ali ima nekih stvari koji mi smetaju i u kojima se slazeme sa skinsima, ali ima onih koji NE


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 23:16 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
eddie gunner wrote:
mogo bih ja tu jos nest navesti ali nebih sad serem puno


Prije bih rekao da NEMAS ARGUMENATA.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 23:18 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
BTW, ne podnositi nekoga na osnovu njegovih vjerovanja gore je nego mrziti nekoga na osnovu rasne pripadnosti, jer za ovo prvo je doticni odgovoran, ali za ovo drugo uopste nije "kriv"...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 23:27 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
znam
ali jednostavno nepodnosi kad neko hoda po gradu i svaki put me pita za po marke ili ono ja sedim u u kaficu ono mi dolazi i trazi po marke i to nejdenom vec mozda tri cetiri puta dnenvo e pa jebga to mi starsno ide na kurac

ali nemoj sad me svatis pogresno ne smeta meni ono sto us oni romi tj cigai vec to sto dosadju svaki pet min
imas ti ovde roma koji normalno zive sljakaju da zarde sebi klopu i za zivot oni su OK ali ovi za po marke argh pa ja bi ih sve pobio bez razmisljnja
jesu oni ljudi jesu sve ali boli me kurac i on da moze uzeo bi ti zadnji dinar cash
meni nije zao dati pare tako ljudima sto prose ali dadnem onim za koje znam da nemaju normalne ljude koje sam vidjao po gradu za koje znam da su izgubili sve u ratu kucu porodicu zive na ulice jer nemaju nist koji cepaju pet metara drva za komad hljeba njima ok ali ciganima koji dodu s mercedesima ili kao neki dan u grad dosla tri folzvagenova kombija i to ne ona stra hippie kombija vec oni npovi i dva auta bmw i merc i nakon po sata dolazi meni romce daj mi po marke ma daj kurac bre :evil: :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 23:32 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Sta sad, svakog cigana kod sretnes treba da izmlatis, jer si imao lose iskustvo sa njima i nisi upoznao ni jednog normalnog? Ma daj, tipicna fasisticka posla


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 23:33 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
I ti mislis da su skinsi nekakvi djelitelji pravde sto napadaju samo te takve, a ostale Rome stede ?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 54 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group