Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 23:47

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 408 posts ]  Go to page Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 14:20 
mojne se izvlacit sad


Top
  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 14:22 
ne izvlacim se jarane
nego nisam ti ja tip koji ce ozbiljno reci, taj "VAS" metal
ovo sam se zajebavao cisto, jer za mene ne postoji VAS ili NAS metal
meni je new breed metal, nekim od vas nije, i s tim sam htio to sve karikirati
al je presmijesno ispalo u picku maternu :lol:


Top
  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Nije da se pravim neki sad tamo, ali ja fakat ne znam ni sta je taj New breed... Sto ne znaci da smatram da oni sto to slusaju nisu metalci... :D
A sto se old & new schoola tice:
"THERE'S NO OLD AND NEW SCHOOL, ONLY GOOD AND BAD DEATH METAL". (Anastasis Valtsanis - Dead Congregation). :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 14:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
:lol:
Brao acro i libijac...firstajl u sesnaest i prica o ekipi koju ne poznajete :)

koji troo metal warirosi :lol:

acro ja kad sam spominjao pozere i mislio sam djelomicno na ekipu koja to profura za koju godinu (a najvise je blekera i deathera u sarajevu iskocilo iz furke, ako cemo iskreno..nas malo sto je bilo ostalo je i rasirilo se), al isto tako i na ekipu s razmisljanjima tipa tvog. ne znam te i moguce si uzivo sasvim normala lik, al na forumu si brate fejl fejlova, sorry. cast vama i vasim godinama i "metal stazu" al pisete takve fejlove da to nije normalno :)


Last edited by Nameless on 07. 03. 2009. 14:35, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 14:34 
mir s vama braco


Top
  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 14:46 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
ma ovi breederi su ba pozercine prave to nije vidilo metala


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 14:52 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
NeXt1 wrote:
ma ovi breederi su ba pozercine prave to nije vidilo metala

:D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Nameless wrote:
:lol:
Brao acro i libijac...firstajl u sesnaest i prica o ekipi koju ne poznajete :)

koji troo metal warirosi :lol:

acro ja kad sam spominjao pozere i mislio sam djelomicno na ekipu koja to profura za koju godinu (a najvise je blekera i deathera u sarajevu iskocilo iz furke, ako cemo iskreno..nas malo sto je bilo ostalo je i rasirilo se), al isto tako i na ekipu s razmisljanjima tipa tvog. ne znam te i moguce si uzivo sasvim normala lik, al na forumu si brate fejl fejlova, sorry. cast vama i vasim godinama i "metal stazu" al pisete takve fejlove da to nije normalno :)


Hvala ti brate na savjetima. Morat cu odmah promjenit svoj nacin razmisljanja, stvarno. Gdje si bio ranije da me malo posavjetujes? Vidi se da imas dosta iskustva i tvoji savjeti mnogo pomazu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 15:06 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Acronian wrote:
Nameless wrote:
:lol:
Brao acro i libijac...firstajl u sesnaest i prica o ekipi koju ne poznajete :)

koji troo metal warirosi :lol:

acro ja kad sam spominjao pozere i mislio sam djelomicno na ekipu koja to profura za koju godinu (a najvise je blekera i deathera u sarajevu iskocilo iz furke, ako cemo iskreno..nas malo sto je bilo ostalo je i rasirilo se), al isto tako i na ekipu s razmisljanjima tipa tvog. ne znam te i moguce si uzivo sasvim normala lik, al na forumu si brate fejl fejlova, sorry. cast vama i vasim godinama i "metal stazu" al pisete takve fejlove da to nije normalno :)


Hvala ti brate na savjetima. Morat cu odmah promjenit svoj nacin razmisljanja, stvarno. Gdje si bio ranije da me malo posavjetujes? Vidi se da imas dosta iskustva i tvoji savjeti mnogo pomazu :)


Nisam te savjetovao uopce, ne znam iz kojeg si to konteksta izvukao. :)
Ne mijenjas se zbog mene, rekoh ti, mene ne jebe kako ti zivis/razmisljas, tvoj problem :) ostani ti tr00, ja cu ostat untr00 i to je to.. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Nameless wrote:
ostani ti tr00, ja cu ostat untr00 i to je to.. :lol:


ko kaze da sam ja tru? :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 16:41 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
Jebem ga al Dimmu Borgir se bas razvlace kad se sliKAVAJU!Ali nisam nesto osjetljiv zbog toga...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 16:42 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
Bogomilian wrote:
Jebem ga al Dimmu Borgir se bas razvlace kad se sliKAVAJU!Ali nisam nesto osjetljiv zbog toga...


POZER!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 16:48 
Offline

Joined: 19. 05. 2006. 01:38
Posts: 1177
Kontam se neko vrijeme da ostavim upis ovdje i nikako. Uvijek mi se cini da bi to moga na previse stvari rasirit, da nitko svakako nece skontat to ni oadavat ni izvuc nista pametno iz toga etc. I naravno, ovdje 2 ljudi kuzi o cemu je rijec i sta je metal.

Uglavnom, u meduvremenu moje misli i to su sazete u jednom postu (ima tu jos stvari za dodat i raspravljat, ali cemu, to je to uglavnom):

stari serator wrote:
ja sam ovakav kakav sam...

i kao takav sam bio na mjestima istorijske vaznosti i po muzejima od kojih 90% vas dragi moji haveri nece nikad vidjet ni turisticke brosure, pred dostignucima uma i duha cije dubine nemozete ni zamisliti koje veze s metalom nemaju, samo zato sto sam istetoviran, imam kosu do guzova i trista logotipa na mom prsluku ne znaci da sam narkomanski olos...samo se ne uklapam u vas konformisticki svijet supljih ideala i jos supljijih materijalistickih ciljeva, ja zivim za neke druge stvari, i ovakvih kao ja ima na svakom kontinentu, cigana, crnaca, azijata, nebitno...nisam poseban niti zelim biti poseban, samo zelim biti onakav kako se osjecam...

il to osjetis il ne osjetis, il ti je simpaticno ili nije, ako ti je smjesno, ako moras nekoga ismijavati zbog odjece ili odabira puta u zivotu, onda je to ogledalo tvog sopstvenog primitivizma i manjka intelekta...

meni su uvjek bili simpaticni ljudi koji su se predali nekom specificnom imidzu, bili oni modsi u uskim odjelima ili ebm-eri sa izolir trakom preko bradavica, naravno nekima je to bio bjeg od okrutnog odrastanja, nekim put u neko odredjeno drustvo...ali mnogi od njih su svojim izgledom pruzali tihi protest suludom konformizmu vremena, ali vidim da je objasnjavati neke takve pojmove ljudima nizeg nivoa inteligencije suludo...


Eto ga cijeli jos jedanput, pa procitajte i pokusajte skontat. Super je kako nitko nema pojma, o cemu se prica ovdje :lol: .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 17:08 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
http://www.youtube.com/watch?v=o0fIugBx0JE


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 17:23 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Acronian wrote:
Nameless wrote:
ostani ti tr00, ja cu ostat untr00 i to je to.. :lol:


ko kaze da sam ja tru? :razz:



Hahahahahaha, koja polemika. Nije ti ba nejmlese acronian troo, vidio sma ga kada je vozio registrovano auto i pio vino iz case, hahahaha.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 17:26 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
dinko wrote:
Acronian wrote:
Nameless wrote:
ostani ti tr00, ja cu ostat untr00 i to je to.. :lol:


ko kaze da sam ja tru? :razz:



Hahahahahaha, koja polemika. Nije ti ba nejmlese acronian troo, vidio sma ga kada je vozio registrovano auto i pio vino iz case, hahahaha.


nije istina, pio sam pivo. vino je za pozere :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 18:15 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Acronian wrote:
Nameless wrote:
ostani ti tr00, ja cu ostat untr00 i to je to.. :lol:


ko kaze da sam ja tru? :razz:

Pa normalno da nisi. Al ti je furka takva, meni smijesna. Mislim na stavove o metalu i ekipi koja je u tome, al vidim da ti, Libijac, Bekim i ta starija ekipa tesko razumije sta zapravo govorim..

Libijac je zadnjim postom u biti najbolje rekao, mada si sad mene zbunio, jer prvo govoris jedno zatim drugo, al ne da mi se raspravljat vise..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Nameless wrote:
Acronian wrote:
Nameless wrote:
ostani ti tr00, ja cu ostat untr00 i to je to.. :lol:


ko kaze da sam ja tru? :razz:

Pa normalno da nisi. Al ti je furka takva, meni smijesna. Mislim na stavove o metalu i ekipi koja je u tome, al vidim da ti, Libijac, Bekim i ta starija ekipa tesko razumije sta zapravo govorim..

Libijac je zadnjim postom u biti najbolje rekao, mada si sad mene zbunio, jer prvo govoris jedno zatim drugo, al ne da mi se raspravljat vise..




Izvini covjek sto se uplicem u vas polulicni razgovor, ali da poznajes ovog covjeka ne bi nikad ovaj razgovor zapocinjao


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 18:29 
Offline
User avatar

Joined: 12. 02. 2009. 22:08
Posts: 196
Bonded_by_Blood wrote:
Image

ma jašta

2 GIRLS 1 SHIT


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 18:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
dinko wrote:
Izvini covjek sto se uplicem u vas polulicni razgovor, ali da poznajes ovog covjeka ne bi nikad ovaj razgovor zapocinjao

Ne bi ni on stari moj, vjeruj mi :)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 408 posts ]  Go to page Previous  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group