Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 17:42

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 408 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 19:42 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Nameless wrote:
dinko wrote:
Izvini covjek sto se uplicem u vas polulicni razgovor, ali da poznajes ovog covjeka ne bi nikad ovaj razgovor zapocinjao

Ne bi ni on stari moj, vjeruj mi :)


Bi bi, vidio sma ja tebe, popricao bi ozbiljno sa tobom :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 19:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
dinko wrote:
Nameless wrote:
dinko wrote:
Izvini covjek sto se uplicem u vas polulicni razgovor, ali da poznajes ovog covjeka ne bi nikad ovaj razgovor zapocinjao

Ne bi ni on stari moj, vjeruj mi :)


Bi bi, vidio sma ja tebe, popricao bi ozbiljno sa tobom :)

:lol: :lol:

Gle, ja sam ti ona sorta koja ce ti isto rec uzivo sto i na forumu..
Bahat, serator, arogantan, ogroman egotrip kakvih je malo..al se, oprosti, nikad nisam sramio sebe i svog stava, isto ko sto nikad nikome (ni starijem ni mladjem) nisam pusio kite nit htio to od nekoga. Ne mogu ti ja tih bratsko-sestrinskih odnosa sto vi furate po manjim mjestima, da svako svakom u cejf sere nesmetano. Barijera mora postojat sa obje strane, osim kod najblizih ljudi i koji se prepoznaju..

Ti si me vidio, mozda, ja tebe nisam no svejedno..vjerovatno bih ti isto ponovio sto ti i ovdje kazem. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 19:57 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Ne bi ni on stari moj, vjeruj mi :)[/quote]

Bi bi, vidio sma ja tebe, popricao bi ozbiljno sa tobom :)[/quote]
:lol: :lol:

Gle, ja sam ti ona sorta koja ce ti isto rec uzivo sto i na forumu..
Bahat, serator, arogantan, ogroman egotrip kakvih je malo..al se, oprosti, nikad nisam sramio sebe i svog stava, isto ko sto nikad nikome (ni starijem ni mladjem) nisam pusio kite nit htio to od nekoga. Ne mogu ti ja tih bratsko-sestrinskih odnosa sto vi furate po manjim mjestima, da svako svakom u cejf sere nesmetano. Barijera mora postojat sa obje strane, osim kod najblizih ljudi i koji se prepoznaju..

Ti si me vidio, mozda, ja tebe nisam no svejedno..vjerovatno bih ti isto ponovio sto ti i ovdje kazem. :)[/quote]


Oladi stari, možemo se našaliti nekad valjda, hehehehe. Ionako sma na poslu pa sam zao ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 20:09 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Normala ;-)
Nisam ti nista uzeo za zlo, no worries..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 20:24 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Ew ušlo 5 metalaca u netklub gdje radim i igraju kantera. Prvi put ih vidim, još ni na jednoj svirci, izmedju 19-22 godine. Alaj su pozeri teži, duge kose, uniforme i kul stavovi. E to su pozeri.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 07. 03. 2009. 20:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
dinko wrote:
Ew ušlo 5 metalaca u netklub gdje radim i igraju kantera. Prvi put ih vidim, još ni na jednoj svirci, izmedju 19-22 godine. Alaj su pozeri teži, duge kose, uniforme i kul stavovi. E to su pozeri.

Izmedju ostalog, da.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 00:34 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
razor_blade666 wrote:
Bonded_by_Blood wrote:
Image

ma jašta

2 GIRLS 1 SHIT


e jbg bas ga "usra" :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 00:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
fkt, nije to bila poenta slike hahahaha


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 00:56 
poenta slike je da su oove dvijjr lezbace zapravu nju briuderio


Top
  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 00:59 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Nameless wrote:
Ne mogu ti ja tih bratsko-sestrinskih odnosa sto vi furate po manjim mjestima


I tebe brate deru ovi kompleksi malih i velikih sredina. pa i sam zivis u najvecem selu u drzavi, gdje je nagrnuo skoro svaki drugi seljak iz drzave. nisi bas u poziciji da nekog prozivas ovde. ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 01:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
there there children, you must play nice...pozercine :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 03:11 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
@Avenger: siguran sam da na blogspotu ne fali albuma prepunih udaranja pesnicom u prsa i masizma/sovinizma koje jos uvjek nisi preslusao zato baci se na posao, ovo je METAL dio foruma...i sanjaj malo lloret del mar il makarsku rivijeru jer ti dalje neces nit mozes...

ostali internet ratnici, allah-i-manet, jebite se kako znate i umijete, posaljem vam pusu i razglednicu iz holivuda za koju heftu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 03:28 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
stari serator wrote:
@Avenger: siguran sam da na blogspotu ne fali albuma prepunih udaranja pesnicom u prsa i masizma/sovinizma koje jos uvjek nisi preslusao zato baci se na posao, ovo je METAL dio foruma...i sanjaj malo lloret del mar il makarsku rivijeru jer ti dalje neces nit mozes...

ostali internet ratnici, allah-i-manet, jebite se kako znate i umijete, posaljem vam pusu i razglednicu iz holivuda za koju heftu.



jebo te holivud, željniji si ti jarane sarajeva i bosne, nego mi svi skupa tvog usranog holivuda. dabogda se smorio tamo ko niko kad si takav kloc. uzivo si baš super, a ovde si baš nikakav. :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 04:34 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
nisam ja nikakav, ali kad vidim kakav bazni primitivizam prosipate, kakve predrasude imate, i kakvim se sve glupostima opterecujete ne vidim nijednog razloga da se ikad vratim u jednu takvu sredinu, jer barem 75 od sto ljudi u tom gradu ionako nisu vrijedni ni baruta u metku, i kad cujem vas, satro neku alternativu/omladinu kako verbatim papagajski ponavljate sanerske maloumnosti, tesko je imati ikakvih rezervi...mislim sta to treba da mi fali, iskreno? ..burek i cevap, pa bolji sigurno mogu pojest u los angelesu nego na carsiji garant, ovdje bar imaju nesto sto se zove SANITETSKA INSPEKCIJA sto je na Balkanu nepoznanica od 89-e. one kurve bezobrazne iza svakog jebenog saltera ha ja bio gradjanin il musterija? jedino sto je valjalo u toj drzavi je ona elementarna sloboda da mozes sjest i popit pivo pod slobodnim suncem gdje ti kurcu cejf. posto je to vec drevna istorija mozemo i taj aspekt zivota prekrizit i zaboravit.

ovdje ljudi nisu ni priblizno osiljeni kao vi, ako neznaju, neznaju, priznaju, i ne sjede umisljajuci gluposti jer im je televizor usadio u mozak da je nesto "ovako" ili "onako"...jebo arape koliko vi duboko usadjenih kompleksa gajite, opustite se, nije u pitanju nikakva jebena trka, al sta ja znam, mozda vama kolektivno i jest, sto manja sredina to je veca potreba za dokazivanjem. posto vi vec sve al apsolutno sve znate o svakome i svacemu (u sta sam se u vise navrata uvjerio zadnji put kad sam bio), ovaj kao i svi moji prethodni postovi na ovoj temi nece imati ama bas nikakvog efekta. sve u svemu, ocjena=ocajno.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 06:57 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Acronian wrote:
Nameless wrote:
Ne mogu ti ja tih bratsko-sestrinskih odnosa sto vi furate po manjim mjestima


I tebe brate deru ovi kompleksi malih i velikih sredina. pa i sam zivis u najvecem selu u drzavi, gdje je nagrnuo skoro svaki drugi seljak iz drzave. nisi bas u poziciji da nekog prozivas ovde. ;-)

Krivo.
Fakat mi nije bila namjera vrijedjat tebe u bihacu, tuzli, travniku, gdjevec..samo su neke furke/kompleksi svojstvenije masi jedne regije, nego druge..u tvom slucaju taj čru pozeraj i "ja sam ded/metalkor/blek/dum metalac a ti nisi" furke..bila to sad tvoja forumska zajebancija ili ne..

Fakat necu da vrijedjam nikoga i svako nek prosipa svoje ma koliko dobro ili glupo bilo, al ono..

Nikad nisam smatrao nekog van sarajeva seljakom samo zato sto nije odavde.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 09:55 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
Acronian wrote:
I tebe brate deru ovi kompleksi malih i velikih sredina. pa i sam zivis u najvecem selu u drzavi, gdje je nagrnuo skoro svaki drugi seljak iz drzave. nisi bas u poziciji da nekog prozivas ovde. ;-)


to ti je mana glavnih gradova...dodje masa seljaka - dal turisticki ili da ostanu....ali prednost je u tome sto poslije dobijemo jos jedno prevozno sredstvo za njih....
elem - vidim da si se pravo nasiljio opet za medjugradsku raspravu....

a od kud znas da neki seljak koji je dosao nije sluso det i pestilens na kasetama osamdesetih ?

ovo ti govorim u ime citave ekipe iz sarajeva koju znam, i s kojom visim
mi nemamo nikakvih predrasuda prema bilo kom drugom gradu, niti mrzimo raju iz bilo kog drugog grada - koliko god ti to mislio, i tebi slicni...ta prepucavanja mozes zabiti gdje god mogu stati jer apsolutno ne zanimaju nikoga...a s njima neces nikoga ni uvrijediti...


a druga je stvar sto sam ja bio u nesto duzoj vezi sa jednom lokalnom tuzlanskom kuckom pa sam iz prve ruke znao sta se to o sarajevu prica tamo...
a odavde nije bilo uzvratne vatre...toliko...

odo oprat' tenk


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 11:02 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
stari serator wrote:
nisam ja nikakav, ali kad vidim kakav bazni primitivizam prosipate, kakve predrasude imate, i kakvim se sve glupostima opterecujete ne vidim nijednog razloga da se ikad vratim u jednu takvu sredinu, jer barem 75 od sto ljudi u tom gradu ionako nisu vrijedni ni baruta u metku, i kad cujem vas, satro neku alternativu/omladinu kako verbatim papagajski ponavljate sanerske maloumnosti, tesko je imati ikakvih rezervi...mislim sta to treba da mi fali, iskreno? ..burek i cevap, pa bolji sigurno mogu pojest u los angelesu nego na carsiji garant, ovdje bar imaju nesto sto se zove SANITETSKA INSPEKCIJA sto je na Balkanu nepoznanica od 89-e. one kurve bezobrazne iza svakog jebenog saltera ha ja bio gradjanin il musterija? jedino sto je valjalo u toj drzavi je ona elementarna sloboda da mozes sjest i popit pivo pod slobodnim suncem gdje ti kurcu cejf. posto je to vec drevna istorija mozemo i taj aspekt zivota prekrizit i zaboravit.

ovdje ljudi nisu ni priblizno osiljeni kao vi, ako neznaju, neznaju, priznaju, i ne sjede umisljajuci gluposti jer im je televizor usadio u mozak da je nesto "ovako" ili "onako"...jebo arape koliko vi duboko usadjenih kompleksa gajite, opustite se, nije u pitanju nikakva jebena trka, al sta ja znam, mozda vama kolektivno i jest, sto manja sredina to je veca potreba za dokazivanjem. posto vi vec sve al apsolutno sve znate o svakome i svacemu (u sta sam se u vise navrata uvjerio zadnji put kad sam bio), ovaj kao i svi moji prethodni postovi na ovoj temi nece imati ama bas nikakvog efekta. sve u svemu, ocjena=ocajno.


haj dobro. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 11:14 
Offline
User avatar

Joined: 12. 02. 2009. 22:08
Posts: 196
NeXt1 wrote:
razor_blade666 wrote:
Bonded_by_Blood wrote:
Image

ma jašta

2 GIRLS 1 SHIT


e jbg bas ga "usra" :lol: :lol: :lol: :lol:

jbg mene na to asocira....XD


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 11:38 
@miseritenk

u pravu si...poznajem cojka od 40 god koji cuva ovce a gledo je uzivo hellera destructiona bombardera 80tih i tako to...

a da ste seljaci jeste vala...ovdje na selu se barem ne spominju nicije matere u zajebanciji ko kod vas...jebem vam furku


Top
  
 
 Post subject: Re: Pozeri
PostPosted: 08. 03. 2009. 12:06 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
_MisericorD_ wrote:
Acronian wrote:
I tebe brate deru ovi kompleksi malih i velikih sredina. pa i sam zivis u najvecem selu u drzavi, gdje je nagrnuo skoro svaki drugi seljak iz drzave. nisi bas u poziciji da nekog prozivas ovde. ;-)


to ti je mana glavnih gradova...dodje masa seljaka - dal turisticki ili da ostanu....ali prednost je u tome sto poslije dobijemo jos jedno prevozno sredstvo za njih....
elem - vidim da si se pravo nasiljio opet za medjugradsku raspravu....

a od kud znas da neki seljak koji je dosao nije sluso det i pestilens na kasetama osamdesetih ?

ovo ti govorim u ime citave ekipe iz sarajeva koju znam, i s kojom visim
mi nemamo nikakvih predrasuda prema bilo kom drugom gradu, niti mrzimo raju iz bilo kog drugog grada - koliko god ti to mislio, i tebi slicni...ta prepucavanja mozes zabiti gdje god mogu stati jer apsolutno ne zanimaju nikoga...a s njima neces nikoga ni uvrijediti...


a druga je stvar sto sam ja bio u nesto duzoj vezi sa jednom lokalnom tuzlanskom kuckom pa sam iz prve ruke znao sta se to o sarajevu prica tamo...
a odavde nije bilo uzvratne vatre...toliko...

odo oprat' tenk


Pa ne moram ti ja valjda iz Tuzle govorit koliko seljaka u Sarajevu ima. To valjda i sam vidis svaki dan. Od svih vecih gradova u zemlji i regiji to je postalo najneurbanije mjesto. Sjecam se ja Sarajeva i prije rata, kad je slika bila daleko bolja. Mada onih ulicnih sanercina ni tad nije nedostajalo :razz:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 408 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group