Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 12:46

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Tomorrow's Eve
PostPosted: 12. 08. 2004. 11:49 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
Sumnjam da je neko cuo za njih pa evo malo upoznavanja - nijemci koji ne sviraju bas tako dugo (mozda 5,6 godina) a opet u to vrijeme su izdali dva dosta dobra albuma: the unexpected world (2000.) i mirror of creation (2003.). cuje se da se najvise loze na theater mada se ne moze reci da su cista kopija. prvi album najvise vuce na theater kako rekoh sa extra refrenima, dok je drugi nesto malo moderniji i sa boljom produkcijom

jako lijepa, tecna i neopterecujuca muzika koja bas zna da se uvuce pod kozu. posebno je zanimljiv vokal koji nije onako standardan prog pa ni nema neki preveliki raspon (mozda vise lezi klasicnom heavy-ju) al savrseno lezi onome sto eve radi :)

kako vjerujem da gotovo niko nije cuo za njih, evo par linkova za direktan download cisto da se informise ko zeli:)

http://www.tomorrows-eve.de/Success.mp3

http://www.tomorrows-eve.de/Conflict.mp3

obadvije pjesme su s prvog albuma i medju boljima su mada je "success" moj licni favorit 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 08. 2004. 20:17 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
Evo skino sam succes......eh, sta ja znam spada u grupu pjesama koje mogu cuti, al ne i slusati.....previse je spora za moj ukus, al opet ima nekoliko pravo zanimljivih momenata :roll: Nisam bas prevelik ljubitelj ove vrste prog metala :wink: al vidicemo kako je stanje nakon sto skinem i ovu drugu......


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 08. 2004. 20:53 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
Evo presluso i drugu, nesto je brza od one prve al je prva ipak bolja :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 08. 2004. 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
ehh pa da vidis zaboravio sam da volis power prog hehe a toga kod tomorrow's eve nema previse. :) al eto najbrza (sa cak malo thrasha) je live your dream pa ako ti se budes raspolozen za download probaj s njom mozda ti se i svidi ;)

bas su mi se oba albuma uvukla pod kozu i nenormalno ih puno slusam :) inace ovaj njemacki melodicni prog metal mi pravo lezi 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 09. 2006. 23:27 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
Novi album je grozno los, sjajan je primjer kako prog zna biti smijesan (kad ga se svako dohvati :?)

ovo smece zaobici i slusati neki od prva dva (The Unexpected World - odlican, Mirror of Creation - nesto slabiji od prvog, svejedno opasan CD)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group