Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 11:48

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Vitalij Kuprij
PostPosted: 20. 01. 2006. 14:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. 09. 2004. 12:55
Posts: 457
Location: Osijek
Nakon izdavalja 4 solo albuma
7 albuma sa Artension
2 sa Ring of Fire
te mnogobrojinih gostovanja na albumima vrhunskih svjetskih muzicara
Kurpij nam donosi totalno novi projekat
VITALIJ KUPRIJ'S REVENGE
na albumu sviraju
Gitara: Michael Harris
Bas: Randy Coven
Bubanj: John Macaluso
Pjevaju: Doggie White, Apollo Papathanasio, Goran Edman, Shawn Leahly, Joe Lynn Turner, Chris Catena
cuo sam par klipova na njegovoj stranici i jedva cekam da dobijem album. radi se o 100% kuprij muzici a mislim da ce se ovom projektu obradovat i neki fanovi Malmsteena i Arka!
http://www.vitalijkuprij.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 01. 2006. 05:03 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Cudo je Kuprij.. jedan od najboljih pianista/klavijaturista u metalu, po vecini i najbolji, meni osobno tu negdje, ima ih par koji zbog svojeg osjecaja za stvaranja atmosfere i savrsenog uklapanja u metal zvuk (sto treba stvarno pogoditi, inace mi izrazito ide na zivce kad cujem ofirno koristenje istih, i.e. Warman..) mi vise leze, ali Kuprij ne zaostaje nimalo, nema govora.. klasicno obrazovan i vidi se da zna i to obozava, sto mi je posebno drago bilo vidjeti, tj. cuti na Works Of Liszt And Chopin.. Cuda je uradio s Artensionom, imao stvarno meni par skroz mocnih i dragih sola u svom stilu, predobro.. al i solo radovi su mu cudo, a i u Adagio-u je bio cini mi se.. Uglavnom, ovo novo ce se morati cuti, ipak je o mr. Kupriju rijec, enough said, tko zna zna..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 01. 2006. 16:32 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
lik mene totalno ugusi (i gledajuci i slusajuci) ring of fire... dobro, za moje definitivno odustajanje od ovog benda ipak je "zasluzan" mark boals ali to je vec druga tema
artension nisam skoro slusao a solo albume nisam nikako pa ne znam kakava je tu situacija i da li bi mi se ista vise dopalo.
ne mislim nista lose, ko voli nek uziva. ovo uopste nije po mom ukusu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 01. 2006. 11:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. 09. 2004. 12:55
Posts: 457
Location: Osijek
ogi prijatelju, ako ti do sada nije sjelo nista od kuprija, slabo da ce ti ovo sjest.

novi album Revenge je bas po mom ukusu i jebeno mi se svida! sto se "zvuka" tice, obzirom da na njemu gostuju ljudi koji su radili s Malmsteenom najpribliznije poredenje bi bilo s nekim od malmsteenovih albuma s boalsom, recimo alchemy ili war to end all wars. a sto se muzike tice ovo je klasican "kuprij" album.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group