Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 07. 06. 2024. 04:21

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 276 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 05. 01. 2005. 15:06 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
Emir (The Aebyss) wrote:
magladeath wrote:
...ja se nekako dvoumim izmedju chaos a.d. i arise za najbolji album sepulture....a sto se tice najgorih albuma tu sam u dilemi izmedju nation i against......roots mi je solidan i mogu ga slusati a posebno ROOOTSSS BLOODYY ROOOOTSSS!!...obozavam je...
..nego citam u njihovim intervjuima ,na pitanje koji im je album najbolji u karijeri : Andreas kaze Against, Paulo isto Against ,Derrick takodje Against , dok Igor je za Roots

...... :?: .......e to mi jasno nije da ga jebes... :roll:


ma Igor je na Roots-u imao posla preko glave pa je vjerovatno zadovoljan onim sto je uradio, a ove ostale ne kontam za ovaj Against nikako. sta valja na tom albumu ?


pjesme :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 01. 2005. 05:05 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
i fakat valjaju ? jel' ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 01. 2005. 15:32 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
ma najace pjesme! :P
nea se tu sta ba diskutovat kad znas i sam da je svima najgori album against, il nation... ja imam against majcu i to je jedino dobro sa citavog albuma heheh

ps ta tri debila to i govore zato da bude bar tri glasa na kugli za against... :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 01. 2005. 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 26. 06. 2004. 01:34
Posts: 74
Location: oslo
Quote:
ps ta tri debila to i govore zato da bude bar tri glasa na kugli za against... :


vjerovano da ima nesto tu .. :roll:
. i uz te glasove da Derricka malo dignu jer se na njemu on pojavljuje a djela sa maxom da nespomenu da bi publici postala draza nova sepultura....
..ja b volio da im se prikljucio Philip Anselmo kao Vocals...hm :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 01. 2005. 23:14 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2003. 16:02
Posts: 3906
Location: Shores Of Jadran
hm, to bi svakako bilo osvježenje :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 01. 2005. 02:15 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 12. 2003. 23:21
Posts: 1599
Location: Burning Pits Of The Duat
ne bi ih ni on izvuko,jebga


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 01. 2005. 15:14 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
sepultura je bila sepultura dok su max i igor imali ideje i dok su bili cista uma, jer sepultura se nemoze zamisliti vbez ovih ljudi. posto vise nije tako dzaba je sve talente dovodit u sepulturu kad t nije ono sto je prije bilo "Sepultura". baremc ja ttako thinkam...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 01. 2005. 15:23 
Offline
User avatar

Joined: 26. 06. 2004. 01:34
Posts: 74
Location: oslo
bice bolje....
brzo ce novi album..
a po mom nekom gledanju na ovom zadnjem-puno su bolji i melodicniji nego na predhodna dva..
nadati se slijedecem jos boljem..


Escape To The Void


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 01. 2005. 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2003. 16:02
Posts: 3906
Location: Shores Of Jadran
joj kud ces melodicnije od roorbacka...
taj album su usrali baš do srži... pazi obradit U fuckin' 2, jedna thrash legenda... di će ovaj svijet


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 01. 2005. 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 26. 06. 2004. 01:34
Posts: 74
Location: oslo
..ali u poredbi je bolji od nation i against.nije je remek djelo nikakvo nego ima razlike..za U fuckin`2-imas pravo - :roll: :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 01. 2005. 03:14 
Offline
User avatar

Joined: 22. 08. 2003. 17:16
Posts: 383
Location: Banja Luka
Trebali bi oni da zavrse isto kao i Megadeth. Ako imaju osjecaja kada su zavrsili sa poslom, onda ce ewentualno napraviti jos jedan audio ili video materijal i lagano se povuci.

Stvarno mislim da ce Sepulturin sljedeci album biti exXxtra! Ti ljudi su zaista majstori zanata, a pretpostavljam da ce ih silne kritike sirom swijeta natjerati ili da naprave bum album ili da sahrane bend!

Zamislite album u stilu Arise-a ali bolji jedno 2X!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 01. 2005. 05:51 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
AntiDope wrote:
Zamislite album u stilu Arise-a ali bolji jedno 2X!


To je apsolutno nezamislivo... To vrijeme je za njih vec odavno proslo. Danas je to obicna grupa ljudi koji su vec odavno bez prave inspiracije. Ja bi im preporucio da slusaju Slayer, pa mozda dobiju neko nadahnuce, inace... :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 01. 2005. 14:47 
Offline
User avatar

Joined: 26. 06. 2004. 01:34
Posts: 74
Location: oslo
Quote:
To je apsolutno nezamislivo... To vrijeme je za njih vec odavno proslo. Danas je to obicna grupa ljudi koji su vec odavno bez prave inspiracije. Ja bi im preporucio da slusaju Slayer, pa mozda dobiju neko nadahnuce, inace... :twisted:

ja nebih reko da je to nezamislivo..zasto?..dobri su to muzicari i nisu obicna grupa ljudi...ipak su zjedno 20 god. ..normala je da ima uspona i padova za sve te godine (uzmi metallicu za primjer)... :roll:

..sad su kuci, zavrsili s turnejom i rade na dvd-u sa turneje s møtorheadom-to ce da bude bumm... i do kraja godine ce izbaciti novi album.... ....ja se nadam da ce biti exxxtra i jedno i drugo.. :wink: .


SEPULTURA 4ever

Slaves Of Pain


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 01. 2005. 05:12 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
magladeath wrote:
Quote:
To je apsolutno nezamislivo... To vrijeme je za njih vec odavno proslo. Danas je to obicna grupa ljudi koji su vec odavno bez prave inspiracije. Ja bi im preporucio da slusaju Slayer, pa mozda dobiju neko nadahnuce, inace... :twisted:

ja nebih reko da je to nezamislivo..zasto?..dobri su to muzicari i nisu obicna grupa ljudi...ipak su zjedno 20 god. ..normala je da ima uspona i padova za sve te godine (uzmi metallicu za primjer)... :roll:


I jedni i drugi su imali svoje vrijeme uspona i samo jedan pad... Nakon toga su oba benda bezze... Oba su za mene zavrsili svoje karijere u ´91/´92 -oj...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 01. 2005. 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 26. 06. 2004. 01:34
Posts: 74
Location: oslo
Quote:
Acronian wrote:
magladeath wrote:
Quote:
To je apsolutno nezamislivo... To vrijeme je za njih vec odavno proslo. Danas je to obicna grupa ljudi koji su vec odavno bez prave inspiracije. Ja bi im preporucio da slusaju Slayer, pa mozda dobiju neko nadahnuce, inace... :twisted:

ja nebih reko da je to nezamislivo..zasto?..dobri su to muzicari i nisu obicna grupa ljudi...ipak su zjedno 20 god. ..normala je da ima uspona i padova za sve te godine (uzmi metallicu za primjer)... :roll:


I jedni i drugi su imali svoje vrijeme uspona i samo jedan pad... Nakon toga su oba benda bezze... Oba su za mene zavrsili svoje karijere u ´91/´92 -oj...




pa 93` su izbacili CHAOS A.D sta njemu fali,mislim da im je to jedan od uspona -
mojne jos da se u njih razocaram kao u fucking ANTHRAX svega t i... :)


ma nema shanse... :wink:



troops of doom


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 01. 2005. 20:35 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 12. 2003. 23:21
Posts: 1599
Location: Burning Pits Of The Duat
jebga,kad uporedis beneath i chaos ad,ko nebo i zemlja ba


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 01. 2005. 01:07 
Offline
User avatar

Joined: 26. 06. 2004. 01:34
Posts: 74
Location: oslo
Hanneman wrote:
jebga,kad uporedis beneath i chaos ad,ko nebo i zemlja ba



kako kome.... :) ...meni bolje sjeda chaos a.d...iskreno :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 01. 2005. 03:07 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
magladeath wrote:
pa 93` su izbacili CHAOS A.D sta njemu fali,mislim da im je to jedan od uspona...


To je bio uspon za njih mozda, al za Metal scenu je to po meni bio katastrofalan album koji je potakao mnogobrojne muzicke neznalice poput Korn ili Coal Chamber koji su pokrenuli taj jedan najocajniji, najgori (nemetal) pravac... Ne znam ni kako bi ga okarakterisao... mozda kao smece il muzicki izbljuv...
Uglavnom za svo djubre od muzike koje se pojavilo od ´95 pa nadalje ja krivim najvise ovaj album koji je i imao najvise uticaja u to vrijeme...

A Sepulturi svaka cast, uzeli su pare al za mene kao njihovog diehard (dotadasnjeg) fana, oni su definitivno zavrsili karijeru sa izdavanjem "albuma" Chaos A.D.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 01. 2005. 03:36 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
Acronian wrote:
magladeath wrote:
pa 93` su izbacili CHAOS A.D sta njemu fali,mislim da im je to jedan od uspona...


To je bio uspon za njih mozda, al za Metal scenu je to po meni bio katastrofalan album koji je potakao mnogobrojne muzicke neznalice poput Korn ili Coal Chamber koji su pokrenuli taj jedan najocajniji, najgori (nemetal) pravac... Ne znam ni kako bi ga okarakterisao... mozda kao smece il muzicki izbljuv...
Uglavnom za svo djubre od muzike koje se pojavilo od ´95 pa nadalje ja krivim najvise ovaj album koji je i imao najvise uticaja u to vrijeme...

A Sepulturi svaka cast, uzeli su pare al za mene kao njihovog diehard (dotadasnjeg) fana, oni su definitivno zavrsili karijeru sa izdavanjem "albuma" Chaos A.D.


zalosno ali se moram sloziti sa ovom izjavom da je Chaos A.D. kraj Sepulture, sve ovo poslije je trebalo snimiti pod nekim drugim imenom. Recimo Roots je Max trebao izdati pod Soulfly, a ostali su trebali promijeniti ime jer su ga u vecini slucajeva samo ublatili.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 01. 2005. 18:13 
Offline
User avatar

Joined: 26. 06. 2004. 01:34
Posts: 74
Location: oslo
Emir (The Aebyss) wrote:
Acronian wrote:
magladeath wrote:
pa 93` su izbacili CHAOS A.D sta njemu fali,mislim da im je to jedan od uspona...


To je bio uspon za njih mozda, al za Metal scenu je to po meni bio katastrofalan album koji je potakao mnogobrojne muzicke neznalice poput Korn ili Coal Chamber koji su pokrenuli taj jedan najocajniji, najgori (nemetal) pravac... Ne znam ni kako bi ga okarakterisao... mozda kao smece il muzicki izbljuv...
Uglavnom za svo djubre od muzike koje se pojavilo od ´95 pa nadalje ja krivim najvise ovaj album koji je i imao najvise uticaja u to vrijeme...

A Sepulturi svaka cast, uzeli su pare al za mene kao njihovog diehard (dotadasnjeg) fana, oni su definitivno zavrsili karijeru sa izdavanjem "albuma" Chaos A.D.


zalosno ali se moram sloziti sa ovom izjavom da je Chaos A.D. kraj Sepulture, sve ovo poslije je trebalo snimiti pod nekim drugim imenom. Recimo Roots je Max trebao izdati pod Soulfly, a ostali su trebali promijeniti ime jer su ga u vecini slucajeva samo ublatili.





e jebiga...ne bih da se prepirem oko toga ...ali nemogu ni da se slozim sa vama da Chaos a.d nije dobar album.....vjerovatno ste slusali stvarke sa njega kao sto su: territory --slave new world --refuse/resist--amen...itd. kako za njih reci da nevaljaju... pa pogleajte samo spot- territory i slave new world....ubijaju..
ali svako ima svoje misljenje ...

ps. pogledajte njihov CHAOS DVD :wink:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 276 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group