Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 09:17

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 16. 02. 2008. 23:12 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
dobro izgledaju, al ti nemogu nista rec za muziku, jer je NEMA :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 17. 02. 2008. 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 14. 11. 2006. 02:17
Posts: 337
Location: Tuzla
:shock: :shock: joj gotive, da nam je na vako nesto otic


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 19. 02. 2008. 01:03 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
moglo bi ovako i u tz biti,ok ne bas ovako ali slicno samo da se izvjesni ljudi malo potrude i dovedu KUGU iz srbije,mislim ljudi su uvijek spremni da dodju,i sviraju za dzabe malte ne al et jebat ga,vaznije je dovest neke korere!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 19. 02. 2008. 02:56 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
haha get juzd tu it jaro, Bosna nikad nece bit plodno tlo za muziku koju ja il ti furamo i vozdra...dok sami nekog ne dovedemo pa neku iducu generaciju nalozimo ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 19. 02. 2008. 13:48 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
ma ne mozes brate jbg da sam tamo pa hajd ,da imam vremena na pretek nemam,imam tih 5 sedmica i to je to,bez tudje pomoci nea nista,al jednom cu se zainatit,pa ovako nesto napravit i nek ide onda sve u kurac!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 19. 02. 2008. 20:00 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
napusti svabiju pa se tivra ciku pas moc sta os :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 21. 02. 2008. 16:54 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
cekaj ba nisam se jos nauruzo,evo 40 prisivaca doslo valja sad prsluk zavrsit,sve kvlt do kvlt-a :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 21. 02. 2008. 17:09 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Burnt iN Effigy wrote:
lord krvolok wrote:
ma ne mozes brate jbg da sam tamo pa hajd ,da imam vremena na pretek nemam,imam tih 5 sedmica i to je to,bez tudje pomoci nea nista,al jednom cu se zainatit,pa ovako nesto napravit i nek ide onda sve u kurac!!!!!


aj ba vamo nama, da skontamo "korisno" sta :mrgreen:


nego gledaj ti da u maju idemo u bg na legacy fest,ja i boro smo vec sigurni,ja evo godisnji uzeo za maj, vidjet ce mo hocel on uspjet kakav prevoz da organizuje,ako ne brijemo busem!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 08. 04. 2008. 03:46 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Odlicni....imam i violent mosh i chemical assault albume...produkcija nije bas naj bolje , ne znam jesu li tako htjeli il zbog nedostatka financija al u svakom slucaju ovo ce biti nova sepultura iz juzne amerike :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 08. 04. 2008. 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Morgoth1 wrote:
Odlicni....imam i violent mosh i chemical assault albume...produkcija nije bas naj bolje , ne znam jesu li tako htjeli il zbog nedostatka financija al u svakom slucaju ovo ce biti nova sepultura iz juzne amerike :)


bro sigurno su htjeli da im produkcija tako ispadne ,jer ipak je to bend iz juzne amerike 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 25. 05. 2008. 19:04 
Morgoth1 wrote:
Odlicni....imam i violent mosh i chemical assault albume...produkcija nije bas naj bolje , ne znam jesu li tako htjeli il zbog nedostatka financija al u svakom slucaju ovo ce biti nova sepultura iz juzne amerike :)

joj ba nemoj ih sa sepulturom poredit,vec im je i demo bolji od svega sto je sepultura snimila.
sto se produkcije tice,nije mogla bit bolja.ovo je savrsena produkcija i savrsen thrash.


Top
  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 26. 05. 2008. 15:18 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
SODOM wrote:
Morgoth1 wrote:
Odlicni....imam i violent mosh i chemical assault albume...produkcija nije bas naj bolje , ne znam jesu li tako htjeli il zbog nedostatka financija al u svakom slucaju ovo ce biti nova sepultura iz juzne amerike :)

joj ba nemoj ih sa sepulturom poredit,vec im je i demo bolji od svega sto je sepultura snimila.
sto se produkcije tice,nije mogla bit bolja.ovo je savrsena produkcija i savrsen thrash.


nemoj tako bolan,grehota je :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 26. 05. 2008. 15:29 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
nisu me raznijeli, ni iz daleka, nece zamjeniti persecution maniu na plejlisti uskoro...vrlo baj d nambrs stob ameri rekli. nema onog neophodnog "ludila".


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 26. 05. 2008. 21:27 
stari serator wrote:
nisu me raznijeli, ni iz daleka, nece zamjeniti persecution maniu na plejlisti uskoro...vrlo baj d nambrs stob ameri rekli. nema onog neophodnog "ludila".

nemoguce.
jbg ja sam ogroman fan destructiona tako da mi je ovo itekako leglo pogotovo ovaj twelve


Top
  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 26. 05. 2008. 21:30 
stari serator wrote:
nisu me raznijeli, ni iz daleka, nece zamjeniti persecution maniu na plejlisti uskoro...vrlo baj d nambrs stob ameri rekli. nema onog neophodnog "ludila".

nemoguce.
ma bend ubi brasno.
jbg ako te ovo nije raznijelo onda ti se bas i ne pise najbolje jer sto se danasnje scene tice pored dekapitatora su najjaci mada je tu negdje i bywar a municipali bi bili definitivno najbolji thrash metal bend da imaju solaze i pjesme od ,recimo, 4 minute.


Top
  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 26. 05. 2008. 23:26 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
municipali ove malisane mogu za dorucak pojest, a toxic holocaust pogotovo...

solaze od cetiri minuta? ako nije David Gilmour za kormilom ne zelim to da cujem.

Violator su bas stereotipikum, isti onaj usrani thrash iz osamdesetih, ni zehricu svoju nisu ubacili u proizvod, bas bezveze bend, stotinu boljih bendova je taj fol probalo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 26. 05. 2008. 23:41 
stari serator wrote:
municipali ove malisane mogu za dorucak pojest, a toxic holocaust pogotovo...

solaze od cetiri minuta? ako nije David Gilmour za kormilom ne zelim to da cujem.

Violator su bas stereotipikum, isti onaj usrani thrash iz osamdesetih, ni zehricu svoju nisu ubacili u proizvod, bas bezveze bend, stotinu boljih bendova je taj fol probalo...

ma ne solaze od 4 min nego da sloze pjesmu od 4 min u kojoj bi na solu oslo minut-minutipo.
jest ih stotinu probalo ali jako malo uspjelo...joj koliko je dobrog thrasha otislo u kurac radi glasova (cranium,brutaliator,skullbreaker...)
toxic holocaust mi ne lezi bas puno.negdje su mi na dnu liste (zajedno sa gore pomenutima ali oni gore isti prave bolju mjuzu).
a sad ta inovativnost.
ne valja kad neko pokusa unijeti inovativnosti (lamb,chimaira,hatesphere...) i tada se svi zale nije to old school,a kad se pojavi violator ili slaver ili pizda materina onda ne valja zato sto nema inovacija u muzici.ko ce vam ugodit jebo vas mewlood.
pa i gospodinu sifringeru se nije izlazilo svirat kad im je violator bio predgrupa.cojk je kazu bengo ko lud.


Top
  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 27. 05. 2008. 16:21 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Mogo sam ja i sta pojest, nove tene nakon godinu i po kupit. Jarane, nemam ni PREBIJENE. Prije neki dan platio jaranu 300 dolara za M-Audio interfejs koji sam prosle godine pokvario. Jos sam fasovo i upalu pluca prije par dana. Ma fantasticno.

@SODOM: Jarane, ukusi. Meni "taj" Thrash Metal o kojem ti pricas nikad nije nista znacio. Uvjek sam, i uvjek cu, vise voljet jedan DRI neg jedan Overkill. Kontas, to je za mene bio dobar Thrash, taj pankerski (kao Warfare, English Dogs npr.). Toxic Holocaust tu briljiraju i ne zvuce kao niko posebno. Fino vuku na GBH, na rani Sodom, al ima tu i moderne BM estetike u produkciji i pristupu. Shvatam kako se nekome ko se kune u Destruction mozda nebi svidjeli. Meni je sve od Destruction-a poslije Sentence of Deatha na silaznoj putanji...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 27. 05. 2008. 18:14 
ma hajd,makar se slazemo da je hellish crossfire bog od benda


Top
  
 
 Post subject: Re: VIOLATOR
PostPosted: 28. 01. 2009. 17:40 
evo moondust...napisi kako skaces po sobi i pjevas "priper for toxik det" :mrgreen:
i mlatis uz ordered to thrash :twisted:


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group