Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 00:52

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 20. 04. 2008. 06:28 
Offline

Joined: 30. 09. 2007. 04:14
Posts: 160
Location: Iowa, USA
pereseravanje na nivou...sve su to kvalitetni thrash bendovi zajedno s evile-om bez sumnje...i bar naglasite kad kritizirate "moje licno" cijenjeno presaravacko misljenje je to i to.. ovako zvucite previse generalno :) sto nije uredu...previse je mozgova na ovom planetu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 20. 04. 2008. 13:49 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Morgoth1 wrote:
Rodila majka svoje kriticare...sta bi mi obicni smrtnici bez vas!?Mi nikad ne bi znali sta valja da nema vas....Mala zemlja al imamo strucnjaka za muziku za izvoz....steta niko od vas nije kolumnista u Metal Hammeru , Terrorizeru il Metal Maniacs-u...ako vam Evile ne valja koji kurac pisete uopste ovde...imate dosta drugih thrash bendova pa serite


Jaro, ovo je forum. Znaci, mjesto gdje se iznose misljenja. Misljenja mogu biti pozitivna, negativna, ili mozemo biti kompletno ravnodusni. Ako ne zelis citati kritike, nemoj otvarat temu, jednostavno.

Nije niko od nas kolumnista niukakvom casopisu jer koliko ja znam niko od nas nije zurnalista, niti ima zelju da bude.

Fala kurcu da imamo strucnjaka za izvoz. U svakom slucaju bolje nego da imamo publiku robota kojim sve sa distorziranom gitarom "valja". Ako nista, bar dokazuje da koriste par neurona kad odlucuju dal im nesto valja ili ne...

Cursed wrote:
pereseravanje na nivou...sve su to kvalitetni thrash bendovi zajedno s evile-om bez sumnje...i bar naglasite kad kritizirate "moje licno" cijenjeno presaravacko misljenje je to i to.. ovako zvucite previse generalno :) sto nije uredu...previse je mozgova na ovom planetu


Tebi jesu, meni nisu, bez sumnje.

Zasto naglasavati nesto sto je logicno, racionalno implicirano? Zbog straha da neko manjeg intelekta moze shvatiti ono sto je ocito subjektivno misljenje kao dokazanu cinjenicu? Takvi bi trebali odstupiti od racunara odmah, jer su u protivnom opasnost po sebe i okolinu zbg svih silnih licnih stavova i misljenja koje bi, ocito idiot, mogao pogresno protumaciti kao fakte.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 20. 04. 2008. 14:46 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Burnt iN Effigy wrote:
Ne mogu tipovi koji izderu farmerke od 200-300 funti, i nabace bijele tenisice samo ali samo radi furke, praviti dobru retro thrash muziku, to se nakon preslusavanja albuma vidno osjeti . . .

hahaha al i ti ga pretjera haveru dragi.... odkud ti znas kolko su im farmerke i kako nakon preslusavanja skontas da nose bijele tene radi furke hahaha
malo zeze nije na odmet :mrgreen:
kad se vec zakuhava gore...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 20. 04. 2008. 15:38 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
jo lika ba, sta ti ima da sumnjas i ne sumnjas, ja ti govorim zar ima veze kako se ko obuko s muzikom koju svira? nevezano za ovaj bend ti govorim, recimo da se slazemo da je to sve sintetika i neuspjeli pokusaj necega... sad ti mene zabrinjavas :-)
znaci erik nosi na koncertima zelenu majicu i sad je on debil... nemoj me bukvalno shvatit :-) drugo bi bilo da si ti reko da mrzis sad sto likovi pokusavaju izgledom vratit 80-te, mislim svi bendovi, ne ovaj samo. a vako ti nesto farmerke tolko funti nesto... :-) mislim bezze mi o tom pricat. kazes ne valja mi bend zbog toga i toga, sa muzickog gledista...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 20. 04. 2008. 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
btw. previse si zaludjen tim pronalazenjem i kritikovanjem "false retro" tresera :-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 21. 04. 2008. 03:00 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
kontam ja sta ti pricas al to nema smisla :-)
cisto sumnjam da ne vole to sto sviraju :lol:
aj ba, jebali te oni, znam da ih potajno slusas i pustas suzu na jastuk kad spavas uz njih....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 21. 04. 2008. 13:53 
Offline
User avatar

Joined: 13. 07. 2002. 08:30
Posts: 959
Location: Krapina, Hrvatska
Burnt iN Effigy wrote:
Ma zalibo me ko sta nosa, nek nosa i pinky majicu, nije to bitno . Ja sam naveo primjer ovih nesretnika, kada u svrhu promocije i marketinga lazno vracaju sjaj proslog vremena, ne zato sto vole, nego zbog upravo razloga koje sam napisao u proslom postu, a to se da lahko zakljuciti nakon preslusavanje njihove muzike . . . kontas li sad :razz:


jebote, pa ti mora da čitaš tuđe misli kad znaš zbog kojih razloga oni sviraju to što sviraju!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 21. 04. 2008. 23:05 
Offline
User avatar

Joined: 14. 11. 2006. 02:17
Posts: 337
Location: Tuzla
Quote:
Sto sve USA uradi sa covjeka, ne mozes vjerovati, postanes dio zaglupljenog kolektiva . . . Ne mogu tipovi koji izderu farmerke od 200-300 funti, i nabace bijele tenisice samo ali samo radi furke, praviti dobru retro thrash muziku, to se nakon preslusavanja albuma vidno osjeti . . .


Quote:
Osjetis covjece, nakon dvije secunde osjetis da je to jebena plastika, sintetika i da je odsvirano bez duse, s indicijama na megapopularnost, a sve zamotano u tzv "old skul" imidz, nastojeci pridobiti pristalice modernijeg zvuka i klince kojima je ful cool vidjeti bendove koji podsjecaju na fazu Bay Area 85-88, i to ti se moj Adi prodaje brze nego Coca-Cola . ..


eto reko si za mene ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 22. 04. 2008. 00:47 
Offline

Joined: 30. 09. 2007. 04:14
Posts: 160
Location: Iowa, USA
a jebga ljudi...moj komentar je bio s tehnicko muzicke strane..
i ovo sto si napisao plastika+prodaja ovo coca cola asocijacije..potpuno se slazem s tobom..ali to je vec logicno...klisej je postao razgovarati o tome bar u mojoj okolini..i to se vidi po mom misljenu odmah eto i po njihovom stilu oblacenja. ne trebaju mi te dvije sekunde..izgledaju previse clean..hehe trivium outfiti..ali et moderni thrash vrijedi poslusati..bez uzdizanja i suvisnih superlativnih komentara..sasvim ok bend..komercijalni thrash pa sta..jebga
kapitalizam ulazi u sve pore realnosti
slayer,destruction zakletva..a ovo cisto malo avanturisticki poslusati


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 22. 04. 2008. 01:51 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Znaci svi smo se slozili da Evile ubija jel tako heheheheh


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 22. 04. 2008. 02:07 
Offline

Joined: 30. 09. 2007. 04:14
Posts: 160
Location: Iowa, USA
Morgoth1 wrote:
Znaci svi smo se slozili da Evile ubija jel tako heheheheh


ma ni kreator im nije ravan :P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 22. 04. 2008. 11:45 
Offline
User avatar

Joined: 13. 07. 2002. 08:30
Posts: 959
Location: Krapina, Hrvatska
Burnt iN Effigy wrote:
Ne, ako se malo vise potrudis, logicno ces zakljuciti dal je to odsvirano radi para ili s dusom, osim ako si slab s logikom, a ocito jesi ;-)


ma zaboli me kurčina dal je odsvirano radi para ili s dušom sve dok mi je muzika dobra ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 22. 04. 2008. 14:05 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Odlican bend. Jest da je prenapuhano sve al nije ni cudo kad se radi o engleskom bendu. Ista kampanja kakva je bila kada se Carcass pojavio. Izgleda da su engelzi u marketingu nenadjebivi.
Nema potrebe srat previse o true/false glupostima jer i u 80.-tim je bila masa fejkera od kojih danas prave true kult.
Meni je ovaj bend "hljeb" i uopste me ne interesuje ko su i kakvi su. 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 22. 04. 2008. 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Acronian wrote:
i u 80.-tim je bila masa fejkera od kojih danas prave true kult.

ko i uvijek...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 22. 04. 2008. 19:14 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Burnt iN Effigy wrote:
Joj Adi nekad sumnjam u tebe, stvarno :mrgreen: . . . Osjetis covjece, nakon dvije secunde osjetis da je to jebena plastika, sintetika i da je odsvirano bez duse, s indicijama na megapopularnost, a sve zamotano u tzv " old skul" imidz, nastojeci pridobiti pristalice modernijeg zvuka i klince kojima je ful cool vidjeti bendove koji podsjecaju na fazu Bay Area 85-88, i to ti se moj Adi prodaje brze nego Coca-Cola . ..

I za kraj :

Image

Slijedeca turneja je zagarantovana i placena od strane jebackog Randalla, promovirajuci zajedno sa nekim vecim kradljivcima ( po mogucnosti opet, false retro thrash ludjacima), mocni zvuk istoimene firme, sa binom nezamislivog ozvucenja i opreme, pred publikom tinejdzera koji ne znaju ni gdje su dosli . . .


Hahahaha, ti to K'O NE BI? kao oni, samo da mozes... Daj, ba, nidje veze to tr00luk licemjerje, znas kako se dijametralno suprotno sere u dijametralno suprotnim uslovima :mrgreen:

Nego, samo da se shvatimo, podobro ti ostaju argumenti na mjestu kada je rijec o analizi mjuze im, al' ponovo solidno voza, dzaba :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 23. 04. 2008. 01:06 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ma ne bi kurac kad bi vidio tu opremu i kes, hoces da kazes da bi odbio? :)
de ba... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 23. 04. 2008. 21:01 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hahaha, evo, Addi ti rece...

Fino je sto ti ne bi umocio u zensku koja ti ne odgovara, nadam se da ces takav recept i zadrzati, al' kontam da bi spermića za dobru lovu dijelio okolo samo tako :mrgreen: O toj vrsti pokaznog licemjerja sam govorila...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 24. 04. 2008. 01:05 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 09. 09. 2004. 00:32
Posts: 2445
OMFG :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 24. 04. 2008. 02:13 
Offline

Joined: 30. 09. 2007. 04:14
Posts: 160
Location: Iowa, USA
haha


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 24. 04. 2008. 02:15 
Offline

Joined: 30. 09. 2007. 04:14
Posts: 160
Location: Iowa, USA
nije vrijedno jebo evile ..zao mi tastature sta joj radis :)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group