Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 08:35

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 24. 04. 2008. 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
al fakat... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 24. 04. 2008. 16:57 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Burnt iN Effigy wrote:
Sperma je univerzalan pojam, i kao takva ima jasno odredjenje, da bi se na kraju dobio finalni proizvod - dakle dijete . . Finish je isti, dal ja prodavao okolo spermu za pare, ili namjerno vrsio proces determinizacije, ona ima istu svrhu, i u oba slucaja ce naci put do prave, ispravne destinacije . . Ta ista sperma, ce kasnije biti uzrok Status Quo stanja, minimalne validne vrijednosti odredjenog vremenskog perioda koji nuzno ne predstavlja vrijednost na pozitivnoj skali, nego je samo proporcionalan vremenskom periodu trajanja procesa . . Dolazimo do primjene kruznog procesa prirode, gdje su sve pojave neminovno sporadican utjecaj ustaljenih pravila i zakona . . . Dakle, ja posjedujem unutar sebe, materiju koju mogu iskoristiti na dva nacina, ali ni jedan ispravan, jer da nema te materije, ne bi bilo ni mene . . . Materija bez mene u praksi nije nista, ali opet s druge strane ja bez materije nisam "nista", tako da korelacija ove dvije odredbe je sudbinski odredjena . . .

Eh sad, oni prave muziku u kojoj "glavnu" ulogu ima gitara, njihova muzika bez zvuka gitare ne predstavlja nista, nema vrijednosti, samim time, poprima oblik nistavila . . Vrijednost njihove muzike, je odredjena vecinom jednim cimbenikom, koji opet vrsi obrnuti uticaj na muziku koju oni stvaraju, i osobe koji konzumiraju tu muziku na jedan sasvim drugi nacin, dolazis sebi na nos, jer subjektivizam, ja bih prije upotrebio termin "opca formalnost shvatanja", ima frontalni polozaj pri svakoj analizi mjuze koju prave, normativne vrijednosti odredjene globalnim zaglupljivanjem drustva, nisu ispravan nacin do spoznaje termina trOO ili laznog licemjerja, jer iza paravana je sasvim jedna druga prica, koja krije eliminaciju opceprihvatljivih globalnih analiza desavanja,pojmova, kao jedini ispravan put ka olakom shvatanju puta kojim luta njihova muzika do mozgova ljudi . . .

Jebga, ne mozes ispravno postupiti kada postavis pitanje, aj nemoj zajebavat da ne bi isto postupio, jer ne zavisis direktno od muzike koju pravis, nego obrnuto, zavisis od drustva koje prihvata i do kojeg dopire muzika, ne samostalno odredjene vrijednosti, logicnog promisljanja, nego prihvatanja drustvenih jebenih pravila, i utapanja u lazne ideale, jer pojedinac koji kapira drugacije pojave, u masi je samo beznacajni mrav, osim ako nije nadprosjecno nadaren svojstvom samoprosudjivanja . . .

Dal bi, il ne bi, ne mozes postaviti, dal je trOo il nije, takodjer ne mozes, jedino neutralisi sve navedene faktore, i onda cu ti odgovoriti veoma lako :razz:


I? I sta je logicno? ... 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 25. 04. 2008. 02:02 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
a ti boga.... jebo vas zivot....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 30. 04. 2008. 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Burnt iN Effigy wrote:
Sperma je univerzalan pojam, i kao takva ima jasno odredjenje, da bi se na kraju dobio finalni proizvod - dakle dijete . . Finish je isti, dal ja prodavao okolo spermu za pare, ili namjerno vrsio proces determinizacije, ona ima istu svrhu, i u oba slucaja ce naci put do prave, ispravne destinacije . . Ta ista sperma, ce kasnije biti uzrok Status Quo stanja, minimalne validne vrijednosti odredjenog vremenskog perioda koji nuzno ne predstavlja vrijednost na pozitivnoj skali, nego je samo proporcionalan vremenskom periodu trajanja procesa . . Dolazimo do primjene kruznog procesa prirode, gdje su sve pojave neminovno sporadican utjecaj ustaljenih pravila i zakona . . . Dakle, ja posjedujem unutar sebe, materiju koju mogu iskoristiti na dva nacina, ali ni jedan ispravan, jer da nema te materije, ne bi bilo ni mene . . . Materija bez mene u praksi nije nista, ali opet s druge strane ja bez materije nisam "nista", tako da korelacija ove dvije odredbe je sudbinski odredjena . . .

Eh sad, oni prave muziku u kojoj "glavnu" ulogu ima gitara, njihova muzika bez zvuka gitare ne predstavlja nista, nema vrijednosti, samim time, poprima oblik nistavila . . Vrijednost njihove muzike, je odredjena vecinom jednim cimbenikom, koji opet vrsi obrnuti uticaj na muziku koju oni stvaraju, i osobe koji konzumiraju tu muziku na jedan sasvim drugi nacin, dolazis sebi na nos, jer subjektivizam, ja bih prije upotrebio termin "opca formalnost shvatanja", ima frontalni polozaj pri svakoj analizi mjuze koju prave, normativne vrijednosti odredjene globalnim zaglupljivanjem drustva, nisu ispravan nacin do spoznaje termina trOO ili laznog licemjerja, jer iza paravana je sasvim jedna druga prica, koja krije eliminaciju opceprihvatljivih globalnih analiza desavanja,pojmova, kao jedini ispravan put ka olakom shvatanju puta kojim luta njihova muzika do mozgova ljudi . . .

Jebga, ne mozes ispravno postupiti kada postavis pitanje, aj nemoj zajebavat da ne bi isto postupio, jer ne zavisis direktno od muzike koju pravis, nego obrnuto, zavisis od drustva koje prihvata i do kojeg dopire muzika, ne samostalno odredjene vrijednosti, logicnog promisljanja, nego prihvatanja drustvenih jebenih pravila, i utapanja u lazne ideale, jer pojedinac koji kapira drugacije pojave, u masi je samo beznacajni mrav, osim ako nije nadprosjecno nadaren svojstvom samoprosudjivanja . . .

Dal bi, il ne bi, ne mozes postaviti, dal je trOo il nije, takodjer ne mozes, jedino neutralisi sve navedene faktore, i onda cu ti odgovoriti veoma lako :razz:


Covjece, ovo je SVECAN trenutak!!! (u pozadini se cuju dva puhaca u rog, koji, sasvim slucajno, odlicno rade svoj posao). Dakle, vrijeme je da zamolis seratora da ti da nick u amanet :mrgreen: Fakat, steta takvog talenta...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 04. 05. 2008. 14:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Slušao sam album više puta, ali moram reći da od novijih thrashera mi je puno draži jedan Gama Bomb i jedan Bonded by Blood, ali Evile iza sebe ima toliko jebenu mašineriju da to boli.

A što se tiče teme koje ste se pijani ko plota uhvatila, a to je retro zvuk, pogledajte jebote oko sebe, danas su svi retro, svaki jebeni bend na MTV-ju ima basistu koji ima Rickenbacker...svaki drugi ima Ramones frizuru. Mislim, znate svi o čemu pričam. Stvar je samo u tome da ću ja prije slušati retro thrash (i kakav je to jebeni izraz - retro thrash? To je JEDINI thrash koji vrijedi, za razliku od ovih govana ala Trivium koji svako malo upakuju kakav clean da curice polude) nego bilo kakav drugi zvuk. Šta si slušao kroz odrastanje, to te poprilično određuje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 25. 05. 2008. 19:21 
e stvarno kad se pregledaju slike vidi se da noasju pantole od 300 funti :) ,al se fakat ne moze nista zamjerit albumu ma koliko oni bili antipaticni i sve to.
album je odlican samo bi mi vise godila malo sirovija produkcija.


Top
  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 23. 03. 2009. 00:37 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Thrasher :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 23. 03. 2009. 00:40 
Morgoth1 wrote:
Thrasher :lol:

ofirluk ba..fakat ih je Burnt prostudiro majstorski


Top
  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 03. 07. 2009. 10:30 
Offline

Joined: 26. 06. 2009. 14:08
Posts: 40
Location: California
Image

1. Infected Nation
2. Now Demolition
3. Nosophoros
4. Genocide
5. Plague To End All Plagues
6. Devoid Of Thought
7. Time No More
8. Metamorphosis
9. Hundred Wrathful Deities

September 21st, 2009


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 26. 09. 2009. 16:59 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Imal ko link za novi album?
Sudeci po novom spotu puno su tezi nego na prethodnom albumu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 26. 09. 2009. 18:27 
sta je bilo??? prejeli se?


Top
  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 26. 09. 2009. 18:37 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
:lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 06. 10. 2009. 20:24 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 23:11
Posts: 798
Location: sarajevo
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 06. 10. 2009. 20:55 
:shock: :shock: :shock: :shock:

koji kurac ba??

RIP


Top
  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 06. 10. 2009. 21:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 09. 09. 2004. 00:32
Posts: 2445
http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuse ... =513190597





RIP


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 06. 10. 2009. 23:05 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2007. 23:49
Posts: 1577
Location: Zenica
RIP..steta.. :?

btw.sjajan bend..jedan od drazih mi,od ovih novijih thrash grupa.. 8)

Bice nesto od njih 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 24. 10. 2009. 17:30 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Hocel iko postaviti link za novi album?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 24. 10. 2009. 17:38 
http://www.filestube.com/fde9a0f44a3c16c903ea/go.html


Top
  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 24. 10. 2009. 17:39 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Hvala


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Evile
PostPosted: 20. 09. 2011. 21:31 
Offline
User avatar

Joined: 09. 06. 2010. 22:13
Posts: 2797
Location: Tuzla
Image

Evile – Five Serpent’s Teeth (2011)
Genre: Thrash Metal
Country: UK
Quality: MP3, CBR 320 kbps [CD-Rip + Scans]

Tracklist:
01. Five Serpents’ Teeth
02. In Dreams of Terror
03. Cult
04. Eternal Empire
05. Xaraya
06. Origin of Oblivion
07. Centurion
08. In Memoriam
09. Descent Into Madness
10. Long Live New Flesh

Code:
http://www.filesonic.com/file/2079152234


Code:
http://www.wupload.com/file/195032708


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group