Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 03. 06. 2024. 21:44

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 733 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 14. 07. 2006. 00:18 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Snoop Doggy Dog wrote:
to mala,xtra zaista...imas respektod mene 8)


:wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 07. 2006. 19:16 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
...only under 18...

Suočio se sa stvarnošću. Ništa od davno uklještenih stvari više nije bilo na svom mjestu. Ništa. Prljava soba. Prljavo tijelo. Prljav ja. Pokušao je napustiti neudoban stolac da ostruže pljesan sa zidova. I noktima i jeftinim sapunom staru umašćenu kožu sa kože. Puno duvana, ožiljaka, nekog starog karmina, mrvice od nezdravo tamnog horsa i ono što je zaista prljavo. Tuđe.
Pokušaj nije uspio.
Dva i po sata kasnije čuo je karakterističan zvuk na vratima. Brava je, kao i sve, bila u out-u i žitelj njegovog nedoma je morao snažno štekom gore, prema sebi, pokušaj, gore, prema sebi, pokušaj. Ključ je ušao do vrška.
Uspjelo je.
Brada mu je bila duga za dva dana uzgoja. Opipao je svoju. Paralisanim vršcima prstiju koji nisu odaslali nikakav taktilni signal. Sjeo je. Pokušao utvrditi dužinu brade koljenom. Dva dana uzgoja. Nemoguće. Žitelj je sjeo i počeo trijebiti ostatke horsa iz dubokog, užasavajuće dlakavog tepiha. Dlake su se njihale na povjetarcu duvanskog daha. Prsti su rovili dlake. Životni prah je bježao. Pridružio mu se. Uronio je u dlakavu stvarnost nekad vrijednog tepiha. Osjećao se kao kada se, nekoć, u rano jutro kupao u povećoj toploj lokvi vode na autoputu negdje do ostrva. Kišna voda je bila slana. Žitelj je nastavio. Srebro je bljesnulo. Njemu je bilo dosta.
Digao je poklopac sa rupe za tjelesne otpatke i pljusnuo lice.
Grrhgrrhgrrrrrrrrhhgrhhgrrrr
Izvorska voda je nagnala na impregnaciju. Samoiznjedravanje. Gledao je u svoj izbljuvak tragajući za vezama koje su činile sistem njegovog nekad, davno nekad uklještenog života. Vidio je crne nokte svog pretka kako prebiraju po janjećoj lopatici. I čuo je istinito proročanstvo tadašnje žetve. Izbljuvak je malo toga rekao. Žetvu, čak i neplodnu, nije mogao naslutiti.
Znao je šta ga sada očekuje. Život, negdje oko ahilove pete. I bol u šupku. Višegodišnji deal između njega i žitelja. Donatora. Čuo je poziv. Krenuo je. Usput bolno, da li namjerno? udario onaj istureni ćošak. Taktilni osjećaj ponovo spor. Stigao ga je tek u neudobnom stolcu. Donator je uradio sve. Pobrinuo se za njega. Udahnuo život. Vezao ruke. Izvadio šupalj rog. Premazao ga masnoćom. Zabio u smrdljiv šupak. Postavio nos. I mirisao. Mirisao. Okretao hrapav, probušeni vršak roga. Izazivao vonj crijeva. Ostatke nezdravih govana.
Nije znao broj puta istekle krvi. Kroz rog. U usta. Donator je halapljivo ždrao. Oblizivao. Ždrao. Šupak je imao taktilni osjećaj. Čak i kada je život kolao. Uvijek. Spustio se na drhtava koljena. Nije imao više vjekova saznanja da ponudi. Donator je insistirao. On nije imao.

**************

Patetično je zamolio. Deonator velikodušno pristao. Crna krv kroz zastore odlila se na dlake. Vršak roga je bio još šupljiji. Taman da u njega stane oko velikodušnog žitelja. Tako je i bilo. I drugo. A zatim prst koji se tako lako pod fizičkom zakonitošću poluge odvojio od zgloba. Drugi. Treći. Svi. Onda je mogao stati i tanjušni penis. Pa sve dok ivice šupljine na rogu nisu bile dovoljno oštre da probodu do mišića pumpadžije. Trebalo je samo nekoliko puta. A bilo je ukusno. Iznenađujuće grijalo zube i ozdravljalo jetru. Prolazilo kroz grkljan.
Vratio se u svoj neudobni stolac.' Sutra će uklještiti stvari na svoje mjesto.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 07. 2006. 22:23 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
osvetu nad sobom
nije moj uspjeh sto mi utopli misli
osvetu nad sobom
nije moj stil da ne znam gdje cu sa snovima
osvetu nad sobom
nije moj rat ukstat ljubavna koplja
osvetu nad sobom
nije moj nacin prositi rijeci
osvetu nad sobom
nije moj dom tvoje okrilje
osvetu nad sobom
nije moj gnjev tvoja briga
osvetu nad sobom
nije moj osjecaj tvoja evolucija

mir meni
i nema toplih misli
mir meni
i nema snova
mir meni
i nema ratova
mir meni
i nema rijeci
mir meni
i nema okrilja
mir meni
i nema briga
mir meni
evolucija

osvetu nad tobom
nije tvoj uspjeh sto mi utopli misli
osvetu nad tobom
nije tvoj stil da ne znam gdje cu sa snovima
osvetu nad tobom
nije tvoj rat ukrstat ljubavna koplja
osvetu nad tobom
nije tvoj nacin prositi rijeci
osvetu nad tobom
nije tvoj dom moje okrilje
osvetu nad tobom
nije tvoj gnjev moja briga
osvetu nad tobom
nije tvoj osjecaj moja evolucija

mir tebi
i nema toplih misli
mir tebi
i nema snova
mir tebi
i nema ratova
mir tebi
i nema rijeci
mir tebi
i nema okrilja
mir tebi
i nema briga
mir tebi
evolucija


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 07. 2006. 00:32 
Offline
User avatar

Joined: 17. 07. 2006. 23:49
Posts: 511
Location: Sarajefo, Trafnik
accused in prison
guilty
for comitting
a beautiful sin

guilty for people
not guilty for myself
tied with chains
not feeling their preassure
still feeling inocent
I'm feeling a desire
to do it again
and I'd do it
if I could

doing it over ennd
over again
would be my only
perfect confession

NES SAM SLABA S ENGLESKIM U ZADNjE VRIJEME

AK IMA KAKVIH GRESAKA
ISPRICAVAM SE UNAPRIJED
OSOBAMA SA SLABIM ZIVCIMA


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 07. 2006. 01:36 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
prekrasno.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 07. 2006. 01:39 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
koje nebuloze :-D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 07. 2006. 15:36 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Posjeta

U onom času labilne samokontrole pred REM fazu pripremila je svoje noge za korake nemjerljivih proporcija za fiziku ljudski dogovorenih pravila. Čudno, cipele koje je obukla bile su klasične planinarske. Tog fetiša se nije mogla osloboditi u ma kom drilu, na ma kojoj fazi. Da oblači cipele pri pohodu. Obukla je svoju ranijim snovima izatkanu haljinu. Ukoliko bi slučajno došlo do susreta u šta je sumnjala. Um, duh i srce, te spoljna materijalizacija onog kojeg je pohodila nisu ostvarili sinhronost da bi odgovorili na njene pozive. Morala je preći dug put i izgubiti dosta snage. Nakon toga, znala je, spavaće čitav dan. Bilo bi mnogo lakše da je mogla letjeti, kao što je to činio njen guru. No, poroci njenog bita bili su odviše jaki. Morala je koračati. Koliko je put trajao to nije znala ocijeniti. Taj nivo kontrole putovanja radi tako niskog cilja još nije bila savladala. Došla je u zemlju planina. To nije očekivala. Nekako je ta činjenica iznenadila. Ulica u kojoj se isticala jedna crkva. A onda soba. Mirisi su se miješali. Jedni su bili poznati i voljeni. Drugi sumnjivog kvaliteta. Mora da su sobu ranije pohodile razne protuhe, no i to je valjalo saznati. Bila je zadovoljna zbog toga. Nije bilo rasističko-krvne politike. Došla je do željenog lica. Dugo je gledala. Ništa primamljivo. Nebitno. Davno je to prestalo da je interesuje. Zadah je bio jak. Ali ipak zdrav. Bar još uvijek. Mislila je da će to što su ostaci lakih droga još uvijek kolali po krvnim žilama i neuronskim sinapsama pomoći. No, prevarila se. Drugi organizam koji je boravio u prostoru bio je mnogo prijemčiviji za komunikaciju ovog tipa. Morala je pripaziti. Oprezno. Pokušala je sa šaptanjem. Često je palilo u ovakvim slučajevima. More pažljivih pitanja. Ali ne i odgovori. Nije imala mnogo vremena. Morala je da pokuša sa usađivanjem. Oduzimalo je mnogo energije. Rizikovala je. Možda neće imati snage da se vrati. Ali, bilo je najučinkovitije. Proces ulaska nije dugo trajao. Pomagalo je to što se osjećala kao u svom dvorištu. Ali i to što otpora nije bilo. Otpora uopšte nije bilo. To je nagnalo na dilemu da nešto što je tvorilo voljeno biće zna za posjetu. No, već joj je bilo svejedno. Uloženi trud je bio odviše veliki da bi se sad povlačila.
Odbrambeni mehanizmi na površini biti bili su intelignetno osmišljeni i ugrađeni. Nastali iz teških testova tokom odrastanja. Bilo joj je žao što voljeno biće nije moglo plakati koliko je trebalo. To je uzelo dio suštine. Zaprljalo je. Krivice je bilo dosta. To je i očekivala. Krivice zbog neispunjenih želja bića koje je rodilo. Krivice zbog tako groznog načina prema tako divnim očima ženke vrijedne pažnje. Izrazito istančane. Odličnog naslijeđa i krvne linije. Bilo joj je žao što voljeno biće nije završilo u okrilju te djevojke. Velika greška. Bilo je i bijesa prema ocu. No, znala je, to će se riješiti. Seksualni nagoni često su gušeni. Bilo joj je drago zbog toga. To je voljenom biću davalo moć. Voda je vladala voljenim bićem. Važni izvori još nisu bili zaprljani. To je tješilo. Svašta se rađalo u ovom kreativnom umu. To je fasciniralo. Destruktivnih elemenata je bilo mnogo, no to je samo pojačavalo saznanje. U jednom trenutku destruktivnost se oslobodila bez kontrole. To je doveo do samouništavajućeg nagona. Uspješno prevladano, bar za sada. Voljeno biće je znalo mnoga lica. Gubilo mnogo vremena na nebitna lica. To je bilo loše koliko i dobro. To je pokazivalo da je esencija dobrog itekako prisutna. Fizička spremnost organizma bila je loša. Tempo mobilisanja organizma stravičan. Osjetila je upozoravajuću viku organizma. Bila je slična njenoj. Sušenje udova, vapaj pluća, upozorenja želuca, masnoćom zakrčene krvne žile, srce sa nasljednom komponentom za infarkt. Na svu sreću ne putem linije dominantnih gena. Nadala se da će voljeno biće odlučiti da ta upozorenja ozbiljno shvati sljedeći put kada ih čuje pod uticajem droga. Nadala se. Inače mu se sprema isto što i njoj. Obišla je sva ta mjesta uspomena. Radikalno mijenjanje sredina. To je bilo dobro. A želje. Dosta se dječačkih očuvalo. To je fasciniralo.
Osjećala je da sve više tone u REM fazu. To nije smjela dopustiti jer će ostati zarobljena. Iako je to i željela. Ali, to bi bila zloupotreba prvog ranga. Znala je da se to ne smije. A željela je upoznati navike, fetiše, jedan dan, jednu noć. Koliko su svjesne misli u sukobu sa nesvjesnim. Guru ne bi uslišio molbu da je zamjeni za jedan dan i jednu noć. Strogo bi to odbio. A za zvanje drugih voljenih lica nije imala snage. Morala je poći. Proces odvajanja bio je bolniji nego što je očekivala. I za nju i za voljeno biće. Učinilo joj se da ga je to probudilo, ali nije bila sigurna. Put kući je trajao pakleno dugo. Koraci nisu slušali. Najmanje tri mjeseca neće moći ići u posjete, a i komunikacija sa voljenim bićima koja su je posjećivala biće oslabljena. Ali, vrijedilo je. Bilo joj je bitno da sazna da li je vrijedilo. Spavala je čitav sljedeći dan. Snove dugo neće imati. Samo će spavati.


Last edited by ~°~ on 23. 11. 2006. 20:32, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 07. 2006. 16:00 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
chnelita wrote:
accused in prison
guilty
for comitting
a beautiful sin

guilty for people
not guilty for myself
tied with chains
not feeling their preassure
still feeling inocent
I'm feeling a desire
to do it again
and I'd do it
if I could

doing it over ennd
over again
would be my only
perfect confession

NES SAM SLABA S ENGLESKIM U ZADNjE VRIJEME

AK IMA KAKVIH GRESAKA
ISPRICAVAM SE UNAPRIJED
OSOBAMA SA SLABIM ZIVCIMA


ovo je veoma gay.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 07. 2006. 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Shiteater black wrote:
ovo je veoma gay.


...nemoj, ba, tako...otjeraces i ono malo curica sto su spremne in public objavit svoje ljubavne il' kakve god jade... :wink: ...sram te bilo...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 07. 2006. 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
Ugasli Životi

Krvava koplja na polju leže
Crvenilo krvi odrazi se na nebu
I sve oči vidješe
Sve oči plakaše....

Na koljenima držeći svoje voljene
Žene jecaše....
Al' bol tek kasnije dođe
Kao tinjali žar
Kroz svaku travku
Kroz svaku plahtu
Kroz sve sitne životne stvari....
Ne milosteći ništa....

Kroz dalji tok života
Žene pitaše zašto
Ostaše bez srca
Bez objeda u dvoje
Bez vreline u noći....

Koplja crvena opet legoše
Na ta polja
Ne prezajući ni pred kim
Ali ovaj put niko
Nije bio tu da pita zašto....
Zašto ljudi ugasiše živote....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 07. 2006. 23:52 
Offline
User avatar

Joined: 17. 07. 2006. 23:49
Posts: 511
Location: Sarajefo, Trafnik
Sion wrote:
Shiteater black wrote:
ovo je veoma gay.


...nemoj, ba, tako...otjeraces i ono malo curica sto su spremne in public objavit svoje ljubavne il' kakve god jade... :wink: ...sram te bilo...

sta tu ne stima

nidje veze ste svi


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 07. 2006. 23:56 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
stvarno sam se iznenadio, kako vas ima talentovanih...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 07. 2006. 00:03 
Offline
User avatar

Joined: 17. 07. 2006. 23:49
Posts: 511
Location: Sarajefo, Trafnik
???????????????????
yheh right


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 07. 2006. 00:30 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
chnelita wrote:
Sion wrote:
Shiteater black wrote:
ovo je veoma gay.


...nemoj, ba, tako...otjeraces i ono malo curica sto su spremne in public objavit svoje ljubavne il' kakve god jade... :wink: ...sram te bilo...

sta tu ne stima

nidje veze ste svi


e nek si ti s vezom :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 07. 2006. 00:31 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
bloodflood wrote:
stvarno sam se iznenadio, kako vas ima talentovanih...


:lol: :lol:
ima i multitalentovanih


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 07. 2006. 18:28 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
-šinakan it es kod ajilohnalem im eđorp ,š'oh atš juzak-
-ničan vakav' an atšin ućen ,ag ibej ,das ,e-
-jomen li icer ,iružop ja' ,?ničan vakak-
-?šanz ,'ćerzi okat ibruž u ot es ežom en-
-tačirp in atšin jomen adno-
-učirp o'bej ,orbod-
-aj ,am-


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 07. 2006. 20:22 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
chnelita wrote:
Sion wrote:
Shiteater black wrote:
ovo je veoma gay.


...nemoj, ba, tako...otjeraces i ono malo curica sto su spremne in public objavit svoje ljubavne il' kakve god jade... :wink: ...sram te bilo...

sta tu ne stima

nidje veze ste svi


ja se najdoblje ispričavam. za tvoju pjesmu sam napisao da je gay zato jer sam ljubomoran na tebe budući da si sposobna pisati tako eteričnu poeziju punu mistike koja je u meni pobudila neke čudne, nove emocije koje nisam mogao protumačiti. jebiga.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 07. 2006. 20:41 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
...'aj ne seri...cut' tu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 07. 2006. 20:59 
Offline
User avatar

Joined: 17. 07. 2006. 23:49
Posts: 511
Location: Sarajefo, Trafnik
hh?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 07. 2006. 21:02 
Offline
User avatar

Joined: 17. 07. 2006. 23:49
Posts: 511
Location: Sarajefo, Trafnik
varga wrote:
chnelita wrote:
Sion wrote:
Shiteater black wrote:
ovo je veoma gay.


...nemoj, ba, tako...otjeraces i ono malo curica sto su spremne in public objavit svoje ljubavne il' kakve god jade... :wink: ...sram te bilo...

sta tu ne stima

nidje veze ste svi


e nek si ti s vezom :roll:


MA NEK SI TIIIIIIII


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 733 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group