Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 10:02

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 13:07 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
is not meant to be funny.
ne da mi se uopće počet išta govorit za ovo

Quote:
Sto me nasmija, tako ti je to u mnogobrojnim slucajevima, prvo glume casnu sestru , pa su onda zesce kurve i na kraju postaju majke.


ne da mi se. ne da mi se. ne da. ne.

avaj


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 13:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. 02. 2008. 23:07
Posts: 521
sikter mala sikter ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 13:29 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
a dobro kad tako kažeš


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 14:00 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Jarcice, ne budi okrutna... Stedljivo to, ba, zatrebace :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
dobro dođe malo uz cedevitu za liječit mamurluk :mrgreen:

al kad kažeš to tako pada mi na pamet ona ćaćomaterska

eeee das taka kade treba ispite davat eeee :lol: :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hahaha :::praksa takva i u mene:::... fax je proslo vrijeme, al' jezik nije :mrgreen:

...nego, ok. je decevita, al' ponekad nista bez cjedjenog, ono, pola toga, pola vode.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 14:54 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
ma to im je onako, pro forma, roditeljska dužnost. najjače je kad odem tamo pa ćaća svoju deder indeks da vidim :mrgreen:

znaš kaj. mislim da ću fakat do dućana po limun il neš tak, pa aspirin pa xanax pa da sve pošaljem u kurac. nisam spavala dve noći plus smo se sinoć razbili ko pičke zadnje, oprala me kiša i ujutro sam jedva izbjegla smrt okliznuvši se u poplavljenoj kupaoni. gladna sam al se bojim radit si tofu burgere jer kak mi ide ovo dana eksplodirat će mi u facu. :x


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 17:14 
nemam ništa protiv djece i tko zna,možda ću jednog dana imati dijete ali zasad su mi planovi drukčiji.stojim iza toga da je ženama prirodno da barem jednom u životu rode (obvious znakovi su rak dojke,maternice,ciste,etc. i šanse za isto u slučaju da žena ne rodi),ali ponovno,vremena su drugačija,nismo isti kao prije 10 000 godina iako smo genetski još ovisni o tom sklopu.treba se uzeti u obzir činjenica da se muškarac dobivanjem djeteta odriče puno,puno manje stvari nego žena,i lako je reći,joj ja bi jednog sina/kćerku uskoro,ženicu doma,shit,samo vi dajte,al onda uložite koliko i žena i ne serite ako žena kaže ne djeci i takvom životu.jer što preostaje?biti socijalno zanemarena i vizualno većinom neprivlačna majka koja je majka 24/7 i propada psihički i fizički ili biti jedna od onih divnih majki koja trči za kurcem i kavama cijeli dan i dijete tura siterima i bakama,sjebavajući tako dijete nepovratno?jer takvih je doslovno 70%,barem u razvijenijim državama.u temu samohranih majki neću ni ulaziti.
+sve Å¡to je Saussure napisala.


ima divne djece za koju je užitak gledati kako se razvijaju u osobu al ima i jebeno glupe retardirane djece i jednakih glupih i retardiranih roditelja,pogledajte na plažu ljeti vidjet ćete o čemu pričam.nisu sva djeca razmažena i glasna i cmoljava i zasrana,to je problem roditelja.al dobro,treba i takvih.


Quote:
Zasto biras bas te hitlerske metode, zeno draga? Pa,na sta bi nam svijet licio ? To je tacno sto kazez da ima previse nezainteresovanih roditelja, gledam ih i ja svaki dan skoro na njemackom tv , ubijenu djecu, koju su sakrivena po friziderima, mrtvu novorodzencad koju majke kriju po saksijama za cvijece. Ali tu trebaju neke druge institucije intervenisat , nezam imali u Bosni nesto poput «Jugendamta»(Ako nisi sposoban da se brines za svoju djecu, ako si alkoholicar i tako ta sranja, onda mozez da se halalis sa djecom, jer idu u dom) Jeste da je situacija sjebana ali bolje i tako nego nikako .....


ne radi se o hitlerskoj metodi uopće,ako postoji toliko stvari na koje bi trebao imati pravo a ponovno moraš ispunjavati neke uvjete (srednja škola,fakultet,posao,..) zašto koji kurac ne bi postojali uvjeti za nove roditelje?na što bi nam svijet ličio?pa,eh,bolje?
i nije samo stvar mrtve novorođenčadi po smećima,nego djece čije mame i tate svaki dan gledaju svoju guzicu i traže načine da druženje s djecom svedu na minimum,također se međusobno kolju verbalno pred djecom koja su u startu sjebana i nema nikog da ih dovede u red.nema.tko će?dom?također tema koju neću ni otvarat.


falabogu ima i razumnijih ljudi na ovom svijetu koji uzimaju u obzir sve činjenice pa onda lijepe pečate po tuđim čelima,malo,al ima.

jebo ovo idem na joint,molim da me nitko ne citira i ne proziva jer mi se zbilja ne da.


Top
  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
de Saussure wrote:
ma to im je onako, pro forma, roditeljska dužnost. najjače je kad odem tamo pa ćaća svoju deder indeks da vidim :mrgreen:

znaš kaj. mislim da ću fakat do dućana po limun il neš tak, pa aspirin pa xanax pa da sve pošaljem u kurac. nisam spavala dve noći plus smo se sinoć razbili ko pičke zadnje, oprala me kiša i ujutro sam jedva izbjegla smrt okliznuvši se u poplavljenoj kupaoni. gladna sam al se bojim radit si tofu burgere jer kak mi ide ovo dana eksplodirat će mi u facu. :x


Ma, ja, pretpostavljam da je Sharan tu kumovao, bar donekle :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 18. 06. 2008. 23:40 
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM

:mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 21. 06. 2008. 18:47 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
jebo tu priču, ako vam nekad padne na pamet da imate djecu, uz prave uslove, imat ćete ih, sve što sada govorite može biti a ne mora, tako da...najbolje je začepiti i smijat se karikaturama ovim :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 21. 06. 2008. 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
a možda sam gej :|


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 21. 06. 2008. 19:32 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
de Saussure wrote:
a možda sam gej :|


A to opet ne mora značiti da ne želiš djecu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 21. 06. 2008. 19:33 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
ma znam
tako ja malo
sama sa sobom


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Kako se prave djeca?
PostPosted: 25. 06. 2008. 13:26 
Offline

Joined: 25. 06. 2008. 11:43
Posts: 8
jao.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group