Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 12:57

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 28. 06. 2008. 17:24 
Offline
User avatar

Joined: 23. 08. 2007. 21:07
Posts: 486
SapunKemal wrote:
Men se cini da covjek hoce para ocajno! :D. Daje smece ljudima da prave filmove i igrice!
A ja bih usput naravno rekao nesto zbog cega ce da me forumaska raja razapinje po forumu. Poserem se i na kinga i na barkera! :D
btw dok serete ne igrajte na kartu da nisam citao! ;) :D


bjaziiiiiiiiiiiiiiii prvo procitaj, haahhaah zejebajem se :mrgreen: :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 28. 06. 2008. 18:06 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
Ma shalim se malo ali mi se cini da su to ono licno svi takvi pisci ili mrtvi lovatorili ili ma ne znam jako nakaradne licnosti a onda kontam kome ja imam ista suditi al ponovo kad neko hvali hocu i ja da pokudim kad primjetim... a gust mi je odmoriti se uz jos mnoge sf kretene. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 28. 06. 2008. 19:00 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
SapunKemal wrote:
Ma shalim se malo ali mi se cini da su to ono licno svi takvi pisci ili mrtvi lovatorili ili ma ne znam jako nakaradne licnosti a onda kontam kome ja imam ista suditi al ponovo kad neko hvali hocu i ja da pokudim kad primjetim... a gust mi je odmoriti se uz jos mnoge sf kretene. :D


Deder preporuči šta onda. Ja samo neke Future imam a sad sam si kontao cyberpunk tematike zbavit.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 28. 06. 2008. 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
Artura klarka pa se odreko boga! XD! Cito cika ahmo cito! sala.. Ma zamka za snove, vreca kostiju i muslimansku milju od kinga barkera nista drzo u rukama nesto cito na netu i ostale stvari sto citam je sto dograbim neke magove i net! Hvala lijepo nisam rekao da sam veliki znalac al znam i ja pokoju o tome! A imam ti bem ti nest preporuciti al moram pitati jarana ne znam ja to kako se zove i ovo od kinga se jedva sjeti... dobro je nest... huh vidio sam da je bilo na proslom sajmu skoro sve od njega... to moram i ja sve procitati! Neg cyberpunk tematike za citati? Hmmm ajm konfjuzd! Btw ono mnoge na kraju posta zanemari zajebo sam se! Mislim nisam ali ne znam to nista ovako kad me pitas i vise volim stripove! Jel neko citao neverwhere?? (vid sto mjenjam temu)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 01:18 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
eh dobro spomenu klarka. on je genijalac.... ko voli tematiku x filesa toplo preporucujem misterije svijeta, knjigu koju sam jos ko malac "gutao". tu pise o, kao sto naslov govori, misterijama svijeta jel, nlo, razna bica koja su fotografisana iz daljine, crtezi po opisu monstruma iz morskih dubina isl.... fino za zabavit se malo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 01:26 
Offline
User avatar

Joined: 23. 08. 2007. 21:07
Posts: 486
Addi wrote:
eh dobro spomenu klarka. on je genijalac.... ko voli tematiku x filesa toplo preporucujem misterije svijeta, knjigu koju sam jos ko malac "gutao". tu pise o, kao sto naslov govori, misterijama svijeta jel, nlo, razna bica koja su fotografisana iz daljine, crtezi po opisu monstruma iz morskih dubina isl.... fino za zabavit se malo.


to trazim odavno, ak ko zna gdje ima u rajvosa neb pive stedio ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 09:43 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
thrashtilldeath wrote:
Addi wrote:
eh dobro spomenu klarka. on je genijalac.... ko voli tematiku x filesa toplo preporucujem misterije svijeta, knjigu koju sam jos ko malac "gutao". tu pise o, kao sto naslov govori, misterijama svijeta jel, nlo, razna bica koja su fotografisana iz daljine, crtezi po opisu monstruma iz morskih dubina isl.... fino za zabavit se malo.


to trazim odavno, ak ko zna gdje ima u rajvosa neb pive stedio ;-)


Ja ti imam Svijet zagonetnih sila, nešto o fenomenima - duhovima, telekinezi, vanzemaljcima, dosta interesantno. Ako hoćeš javi. A ove Misterije svijeta i ja tražim isto.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 14:55 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
imam ja al nedam ni za kakve pare :-D
al nebi to bio problem nac ba, po antikvarnicama malo se zadajte. vidite u onoj antikvarnici sto je pored basketa kod neša tamo. trebalo bi da ima. vrijedi u svakom slucaju, najbolje sto sam procitao i prelistao od njega. i inace jedna od najzanimljivijih knjiga.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 15:01 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Addi wrote:
imam ja al nedam ni za kakve pare :-D
al nebi to bio problem nac ba, po antikvarnicama malo se zadajte. vidite u onoj antikvarnici sto je pored basketa kod neša tamo. trebalo bi da ima. vrijedi u svakom slucaju, najbolje sto sam procitao i prelistao od njega. i inace jedna od najzanimljivijih knjiga.


Ma možda i imaju, ali i ta antikvarnarnica nema nekih starih i poznatih naslova, ja sam prije tamo znao ići svake hefte i po sat-dva se zadržati tražeći knjige. Ali ona iz Markala antikvarnica bi mogla imati tu knjigu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 15:07 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
SapunKemal wrote:
A imam ti bem ti nest preporuciti al moram pitati jarana ne znam ja to kako se zove i ovo od kinga se jedva sjeti... dobro je nest... huh vidio sam da je bilo na proslom sajmu skoro sve od njega... to moram i ja sve procitati! Neg cyberpunk tematike za citati? Hmmm ajm konfjuzd! Btw ono mnoge na kraju posta zanemari zajebo sam se! Mislim nisam ali ne znam to nista ovako kad me pitas i vise volim stripove! Jel neko citao neverwhere?? (vid sto mjenjam temu)


E druže Kemale, na sajmovima što su bili ovdje u Sa zasada je najviše prisutan serijal Mračne kule i možda po još neko novo izdanje, tipa Mobitel od Kinga, znači da je bogata ponuda pa i nije baš, eto ja ove godine nisam našao Crnu kuću od njega i P. Straubba, moguće je da je bilo pa se prodalo jer sam ovaj zadnji bio tek u subotu.
Vidiš ovo što sam podvukao, da ti ne objašnjavam samo ću ti spomenuti šta već znaš:
Nathan Never, eto ga. I ja tražim takve stvari mada mi jedan haver skuplja te stvarke hrvatskih izdanja pa ću tek na ljeto sad to uzeti da čitam. Nisam čitao Neverwhere, imaš li kakvu preporuku za online ili download tih stripova?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
Ma ja sam cyberpunk uvjek uzimao samo moguc u vizuelnim medijima ovo ono al et vazda se covjek zna zeznuti pa cu to malo prosnjuhati da mi neko posudi ak ima. Ma nathan je fin al od tih komercijalnijih kod nas dylan je bolji u jednu ruku. Neg neverwhere je prelud strip i stavicu ga kad bidnem mal vremena imao na rapidshare pa udri fakat ja dobar meni!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 23. 08. 2007. 21:07
Posts: 486
SapunKemal wrote:
Ma ja sam cyberpunk uvjek uzimao samo moguc u vizuelnim medijima ovo ono al et vazda se covjek zna zeznuti pa cu to malo prosnjuhati da mi neko posudi ak ima. Ma nathan je fin al od tih komercijalnijih kod nas dylan je bolji u jednu ruku. Neg neverwhere je prelud strip i stavicu ga kad bidnem mal vremena imao na rapidshare pa udri fakat ja dobar meni!


dere nathan dere !

uostalom jbg men je gust uzeti u trafici :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 29. 06. 2008. 16:23 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
Dje nije! Ev Neverwherea http://rapidshare.com/files/125855864/N ... e.rar.html uzivajte, broj 9 sam ostavio za nekad kasnije ako se nekom bas svidi jer mi nije mogao stati u ono 100MB ni sa kakvim kompresijama!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 30. 06. 2008. 01:35 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
HELLBOUND HEART I DAMNATION GAME SU NAJJEBENIJE KNJIGE!

Ne, sad da ne glumim fana nekog zaluđenog, ali meni je Clive kralj...samo opis Kockara u Igri Prokletstva na početku boooooli...

A o poređenju Clivea i Stephena - nebo i zemlja, ljudi, svaka usporedba je bespotrebna jer su dva različita svijeta - ako je nešto taggirano kao horror, ne znači da je isto, a ni slično.

EVIL DEAD - KULT
NEKO 2006 GOVNO - GOVNO


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 30. 06. 2008. 01:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Maximum Satan wrote:
HELLBOUND HEART I DAMNATION GAME SU NAJJEBENIJE KNJIGE!

Ne, sad da ne glumim fana nekog zaluđenog, ali meni je Clive kralj...samo opis Kockara u Igri Prokletstva na početku boooooli...

A o poređenju Clivea i Stephena - nebo i zemlja, ljudi, svaka usporedba je bespotrebna jer su dva različita svijeta - ako je nešto taggirano kao horror, ne znači da je isto, a ni slično.

EVIL DEAD - KULT
NEKO 2006 GOVNO - GOVNO


Jel ono bi Prag poslije drugog svjetskog rata? Fantastičan opis, ali pamtim cijelu knjigu i dan danas iako mi vizuelno ostala u glavi zadnja scena uništavanja živih djelova onog monstruma. Jes' vidio šta čiko uradi sa Goethe-om a?

Slažem se, nebo i zemlja, Evil Dead - kult.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 30. 06. 2008. 01:48 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Varšava, Poljska. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 30. 06. 2008. 01:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Maximum Satan wrote:
Varšava, Poljska. :D


Damnit, I knew it. Sovjetkski vojnici puni love bili a grad živa slika ruiniranog sivila. Vratile mi se slike.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Clive Barker
PostPosted: 30. 06. 2008. 02:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
SapunKemal wrote:
Ma ja sam cyberpunk uvjek uzimao samo moguc u vizuelnim medijima ovo ono al et vazda se covjek zna zeznuti pa cu to malo prosnjuhati da mi neko posudi ak ima. Ma nathan je fin al od tih komercijalnijih kod nas dylan je bolji u jednu ruku. Neg neverwhere je prelud strip i stavicu ga kad bidnem mal vremena imao na rapidshare pa udri fakat ja dobar meni!


Sad mi samo Johnny Mnemonic na pamet pada. Dylan nije cyberpunk već horor. Od Nathana ima ona mislim da je jedna između 5-10 epiziode od prije 10 ili više godina sa nekim naslovom pali anđeo ili tako nekako - o djevojci koja ima telekin. moći i anđeo je ali je thrasherka žestoka i sjećam se dobro zadnja slika - ona ulazi u podzemlje gore u tekstu piše da je anđeo a odmah iznad ulaza piše: to hell. E ta je cyberpunk na 10-tu potenciju.
Javim za Neverwhere kad skinem.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group