Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 11:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 10. 07. 2008. 13:18 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
evo ovako. vec duze vrijeme mi se mota po glavi ideja da napravim svoj fanzin. kao sto to obicno biva, zbog nedostatka vremena, a bogami ponekad i zbog lijenosti, nisam bio u prilici da ostvarim svoj naum, sve do prije nekih mjesec dana, kada sam sa prijateljem, inace fanatikom art filmova, nesto pricao oko toga, i on se slozio da mi pomogne. tako da sam, u prilicno kratkom vremenu, skupio 5-6 ljudi iz bosne i sire koji su bili spremni da rade na zinu koji ce tretirati zlatne godine filmske exploatacije, art filma te underground strip. do sad se vec nakupilo dosta recenzija, intervjua i kolumni, tako da bi zin mogao izaci krajem ljeta. naravno, ko god je zainteresovan da na bilo koji nacin pomogne, moze se javiti na pm, ili na mail ludilotz@yahoo.com. radna snaga je uvijek potrebna :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 10. 07. 2008. 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
PUNA PODRSKA!!! i... odlicna ideja. Pride, naziv zina, nadam se da ce ostati, bas u kost. Vremena nemam da se kreativno ukljucim (i hobiji mi se, lagano, pretvaraju u obaveze, ::NEDAM::), al' za odgovorno rasturanje istog po ulicama ove shithole i sire, tu sam. Nije mi se dalo na pm, sorry


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 11. 07. 2008. 01:08 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
ma nema veze, bitna je podrska, pa makar i moralna :mrgreen:
sto se tice naziva, jednostavno sam objedinio 2 faktora koja najvise volim kod takve vrste filmova, odnosno krv i ninje :twisted:
za raspacavanje, dogovorit cemo se jos oko toga, bitno mi je sad da zin uopste ugleda svjetlo dana ( ili noci,hehe ). svejedno, hvala na javljanju i podrsci, respekt.

p.s. ovaj post ce, nadam se, postati svojevrstran dnevnik na kojem cu objavljivati sve novosti vezane za 'crijeva i katane', pa naletite s vremena na vrijeme, u protivnom cete umrijeti u najstrasnijim mukama :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 11. 07. 2008. 12:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Da od te lijenosti, kako kazes, ne kasnite za zapadnim susjedima i istocnim komsijama jedno 5-7 godina?!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 11. 07. 2008. 14:59 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
a zasto bi kasnili? jednostavno zelim da radim ono sto volim, nije bitno sto je to bilo 'in' prije kao sto ti kazes '6-7 godina'. mislim da neke stvari nemaju rok trajanja, nesto ako je dobro bilo prije 20 godina dobro je i danas, pa tako i fanzini i exploatacijski filmovi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 11. 07. 2008. 15:01 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
ma stipu ga, vidis da samo provocira.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 11. 07. 2008. 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Ma ja to za tvoje dobro...


Ljudi u susjedno/komsijskim zemljama su se vec debelo isprofilirali u tim temama, pa bi mi samo bilo zao da se ponavljas ili nedaj boze kopiras nekoga... pa te ljudi ispljuju. A prateci forum vec godinama sam vidio da si dobra neka dusa i imas pametnih ideja.

Uzmi samo za primjer lika koji se odaziva na ime Velecasni Grgic (jebes ga, valjda mu nisam fulio pseudonim) i pise za Klik. Covjek je vec par knjiga napisao o ovoj oblasti u kojoj ti pokreces zine. Ustvari mene je i sam naslov teme pokrenuo da ostavim post, jer se i njegove knjige i clanci zovu na isti fazon "Znoj, krv, katane, laseri", "Bukakke i takve stvari" i td. i td.

I upravo... ono sto je bilo dobro prije 20-30 godina je vec toliko prezvakano... a svi koji se interesuju o tome su vec bili "bombardovani" sa tim informacijama od strane susjeda/komsija da zaista ne zelim o svemu citati ponovo jos jednom.

Mislim, zelim ja tebi puno srece... nemoj me pogresno shvatiti... bolje je da si aktivan u necemu nego da buljis u zid i kukas kako je sve oko tebe smor kao sto to eadi 90% omladine. Ali da kasnis, kasnis!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 11. 07. 2008. 17:06 
Offline
User avatar

Joined: 23. 01. 2007. 16:42
Posts: 477
Location: sa
Ukratko ko jebe jegulje grah i bukkake deri ti nesto svoje! Mozda bi mogao procitat ako ti dodje ruku da znas... ma u stvari samo ti deri svoje! I nek je sareno nek... sta ja znam... ak ti ja stagod mogu pomoci samo reci...!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 11. 07. 2008. 17:10 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
heh pa ja i derem nesto svoje :D
bez namjere da ikog kopiram ( znam za velimira grgica, on je usput jedan od osnivaca portala Zuti-titl, novinar i pisac. na helly cherry webzinu mozete naci moj intervju sa njim :) ), samo zelim da radim ono sto volim. sad koliko ce se to drugima svidjeti, jebi ga. jednostavno, vecinu svog zivota sam proveo gledajuci takve filmove i citajuci stripove, tako da zelim makar nesto slicno uraditi da bih se na neki nacin osjetio kao dio toga.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 11. 07. 2008. 17:52 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
jedino ti preostaje da osmisliš svoj pravac, pokret, revoluciju, antirevoluciju, pa nećeš biti prežvakan, a mi nećemo biti bombardovani starim dosadnim informacijama :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 'Crijeva i katane' Zin
PostPosted: 12. 07. 2008. 16:04 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
MOj provokatore, koliko su ljudi upoznati sa bilo čim u Bosni, da prepisujemo knjiga i knjiga, ne bi se načitali dovoljno. Samo udri, ko ga jebe, uvijek se nađe nešto što ne znam.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group