Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 08:30

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 228 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Author Message
 Post subject: Re: Zombie
PostPosted: 02. 11. 2011. 17:09 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zombie
PostPosted: 24. 11. 2011. 15:21 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
gogi_the_bastard wrote:
Pogledao prve tri epizode novog Walking deada, i jednostavno, najkrace receno, ovo je jebeni vrh! :D
Iako prica ne prati bas detaljno strip (jbg ne moze svaka ekranizacija biti Sin City), sve se savrseno uklapa u koncept i ideju originalnog predloska, pa tako i sami likovi i ideje idu u tom pravcu, a opet nudeci nesto sasvim svjeze i originalno. Nekom ce mozda zasmetati sto su zombiji totalno usputni ovdje, al meni to nekako u Walkingu bas paše, jer kao sto je i svaki dobar horror prvenstveno drama, tako je i Walking dead iznad svega drama o medjuljudskim odnosima. Po meni, ove tri epizode imaju cistu peticu za ocjenu.



ma meni ova druga sezona sve veca pegla postaje, zadnja epizoda jebena ljubavna drama, bezee meni pravo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zombie
PostPosted: 24. 11. 2011. 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 19. 08. 2010. 16:47
Posts: 557
Location: Bihać
Immolation wrote:
gogi_the_bastard wrote:
Pogledao prve tri epizode novog Walking deada, i jednostavno, najkrace receno, ovo je jebeni vrh! :D
Iako prica ne prati bas detaljno strip (jbg ne moze svaka ekranizacija biti Sin City), sve se savrseno uklapa u koncept i ideju originalnog predloska, pa tako i sami likovi i ideje idu u tom pravcu, a opet nudeci nesto sasvim svjeze i originalno. Nekom ce mozda zasmetati sto su zombiji totalno usputni ovdje, al meni to nekako u Walkingu bas paše, jer kao sto je i svaki dobar horror prvenstveno drama, tako je i Walking dead iznad svega drama o medjuljudskim odnosima. Po meni, ove tri epizode imaju cistu peticu za ocjenu.



ma meni ova druga sezona sve veca pegla postaje, zadnja epizoda jebena ljubavna drama, bezee meni pravo...

Katastrofa brate, 45 minutes of my life wasted!
Jebena druga sezona osim sto ima milion kontradiktornosti sa prvom je obicno americko sranje sa konstantnim spominjanjem isusa, boga, molitvi a da ne pricam o tom nekom kodeksu ponasanja i etici koji oni laf i dalje gaje iako je jebena apokalipsa.
Jos kad kaze I know that you are right, but it's just not natural and I don't feel like that.
Bog te jebo u picku a zombie je prirodan?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zombie
PostPosted: 29. 11. 2011. 10:30 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
dobro je nisu sjebali do kraja seriju ima nade :D zadnja epizoda prvog dijela sezone je odlicna, necu nista govorit pogledajte ako vec niste...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zombie
PostPosted: 29. 11. 2011. 14:16 
Offline
User avatar

Joined: 23. 09. 2009. 12:17
Posts: 1263
Location: Konjic/Mostar
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zombie
PostPosted: 29. 11. 2011. 14:44 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
Immolation wrote:
dobro je nisu sjebali do kraja seriju ima nade :D zadnja epizoda prvog dijela sezone je odlicna, necu nista govorit pogledajte ako vec niste...


Epizoda vrh, a kraj je savrsen. :D Uf, sad valja cekat do februara nove epizode :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zombie
PostPosted: 29. 11. 2011. 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 19. 08. 2010. 16:47
Posts: 557
Location: Bihać
Slazem se da je zadnja epizoda prekucala i skroz iscupala prvi dio druge sezone.
Bila je spora, sladunjava i sve to ali eto na svu srecu zadnja je odlicno smisljena.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zombie
PostPosted: 05. 01. 2012. 21:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
PROVOKATOR wrote:
Axeman wrote:
Zombie Driver je izometrična akcija...zamisliti Flash Feast u svijetu Romerovih zombija.

Super zabavno.

http://www.youtube.com/watch?v=jzWYxZLZWOE



Ovo je losa kopija jedne prastare igrice Karmaggedon. Ako je nisi igrao, probaj...


Šta ba jesam li igro, Max Damage mi nadimak u osnovnoj bio :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 228 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group