Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 18. 04. 2024. 04:38

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Pravilnik Art Corner-a
PostPosted: 13. 07. 2005. 16:14 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
S obzirom da vidim kako ovdje novi clanovi vole doci, odgledavsi jedan film, procitavsi jednu knjigu i odmah postaviti temu o tom istom.
Ja se nadam da ste dovoljno razumni da mozete shvatit na sta bi sve ovo licilo kad bi svako malo neko dolazio i otvarao temu za svaki film/knjigu/sliku posebno.
Zbog toga, ladies and gentlemen, imate teme poput Umjetnost (geeralno), Knjizevnost, Filmska Umjetnost, Poslastice, Top 10 (da ne nabrajam dalje) i nadam se da cete jednom za sva vremena skontat da NE OTVARATE NOVI TOPIC ZA SVAKU NOVU KNJIGU/FILM/SLIKU/FOTOGRAFIJU KOJU VIDITE.

Ako Thy Light i Ravager imaju jos nesto da dodaju, slobodno, a ja mislim da je to sve od mene sto se pravila tice.Znaci, drzite se ovog jednog i svima ce bit dobro ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 07. 2005. 17:57 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
ma cmok :)

ali neki besmrtni stvaraoci/djela ipak mogu biti iznimka...right ? :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 07. 2005. 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
Pa dopustila sam recimo Star Wars, nisam li?
Jer ipak stvari poput toga imaju pravo odvojenu temu jer su svojevrni kult, osnova pop-kulture, film koji je uveo pojam "filsmki efekti" i svasta nesto, a jos ih je i 6 ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 07. 2005. 13:14 
ajoooj zatvorila mi smitha jednog od najboljih redatelja današnjice,pa daj ono nije smith ko svaka pizda ....


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 07. 2005. 04:50 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
recimo da ne smatram ovaj dio foruma najznacajnijim dijelom RP foruma pa ako cete iskreno niti bitnim dijelom foruma prevashodno namijenjenom muzici... medjutim malo reda ne bi skodilo

posto se ovo inace svodi na cisti odabir strana recimo prosto ovako: slazem se s naidom, sharan je nedefinisan i antiprotivan po obicaju dok je lady g. prosto uvrijedjena sto je bas njena tema bila kap koja je prelila casu za pisanje art corner pravilnika :wink:

po meni pravila su jasna... ne shvatam to nekom tiranijom, ali kako sam ja niko i nista na ovom (pod)forumu od volje vam je sve :)... medjutim ne vidim zasto ne biste mogli makar malo promisliti prije nego napisete nejasan komentar (npr. porediti smitha s pickama?!? ovaj... kojim to?) ili blatiti forumasa koji je vise od dobrih godinu dana rockplanetovac nego ti sharane :wink: vjerujem da bi tako bilo vise rasprave bilo na samom art corneru nego na hebenom pravilniku :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 07. 2005. 13:45 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
Kao sto vidite vecina postova je izbrisana jer ova tema u startu nije bila zamisljena kao rasprava na ovaj pravilnik.
Ocigledno, on smeta samo dvjema osoba pa ne vidim zasto bih ga mijenjala?
Ravager nema nis protiv, Thy Light takodje mislim (ako imaju nek rade sta hoce s pravilnika, al smatram da se ovim moze uvest neki red).
Necu komentarisat uopce vase postove jer me ne zanimaju (uglavnom su samo napadi bez valjanih argumenata osim"slobode"), a Lady Godivi bi savjetovala da koristi EDIT button da ne odleti s cijelog foruma (jer se moze i to desit).
Da ne ispadnem "tiranin" prevelik na kraju, ako Dijana, Ravager ili neko od administratora smatra da ovo moje uredjenje pod foruma ne valja neg popravlja ;)

P.S. Temu zatvaram jer, kao sto rekoh, nije namijenjena raspravi nego ako neko od modova ima da doda nesto u pravilnik neka doda.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group