Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 26. 06. 2024. 06:18

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 16 posts ] 
Author Message
 Post subject: KLAPA DE ZBRKS
PostPosted: 05. 04. 2007. 16:51 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
Mi smo Klapa de Zbrks, ekipa koja snima parodije na filmove te ( uskoro ) samostalne trash uratke. ekipu za sad cini 6 ljudi: dino, dario, nino, ivana, jasa i gogi ( the bastard, hehe ). do sad smo uradili dvije kratke parodije, na film 'Kum', te na 'Mortal Kombat', a u pripremi je i malo duza ( nekih 30-tak minuta, ove ostale su skroz kratke, po 2 minute ) ekranizacija leoneovog kulta 'Dobar, los, zao', koji se u nasoj veriji zove 'Slab, otac, op'o', a nadovezati ce se na pricu iz nase ekranizacije Kuma.

Cilj ovog projekta je zapravo cista zajebancija, odnosno ismijavanje svih mogucih filmova kroz neko balkansko, da ne kazem seljacko, vidjenje istih. bitno je reci da smo uvezani sa Kucom Plamena Mira, koja nam je dala svu opremu i ostalu odgovarajucu pomoc, te im se ovim putem i zahvaljujem.
sto se tice daljnih planova, uskoro bi se trebali naci nasi uratci na youtubeu, pri cemu cete ovdje biti obavjesteni, a kada zavrsimo dosta skeceva, vjerovatno ce biti i uradjen dvd. takodjer, na ljeto ce se pokrenuti na kantonu i emisija Svjetla Strana, pa ce tu isto biti prikazani skecevi.
ko je zainteresovan za suradnju, i ima ideja koje bi pripomogle ovom projektu neka se javi na mejl mailto:ludilotz@yahoo.com ili ovdje preko pm-a.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 04. 2007. 16:00 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
evo novost:
krenuo je rad na nasem prvom 'ozbiljnom' filmu, radnog naziva 'Mrznja'. trajat ce otprilike 40-tak minuta, a sama prica se vrti oko toga koliko ima nasilja danas po skolama, i kako na kraju ta djeca, koja budu maltretirana pobudale, te na kraju uzmu psuku i pocnu ubijati sve redom ( eto, vidjeli ste sad prije neki dan sta se opet desilo u americi ). prica ce biti ispricana iz perspektive samog ubice, odnosno pokusavajuci uci u njegovu psihu cemo pokusati i shvatiti te ljude, sta se tada, u tim trenutcima zapravo desava u njihovoj glavi...
scenarijo je gotov, a film bi trebao biti gotov za mozda sedam dana. najvjerovatnije ce biti prikazan u kuci mira.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 04. 2007. 01:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
jebem te u dupe, kači to na jutjub.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 04. 2007. 12:19 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
hehe, polako, sad ce biti za dan/dva


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 04. 2007. 19:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
svaka čast na trudu, al...ovo 'mrznja' mi zvuci kao jos jedan trash klasik, mogu ga gdje vidjet/procitat scenario?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 04. 2007. 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
ma 'mrznja' je samo radni naziv, uzeo sam ga iz jednog francuskog filma koji tretira probleme imigranata u francuskoj. sto se tice scenarija, mogu ti ga poslati kad zavrsim film :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 04. 2007. 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
usput, jos jedna novost: skec ''slab,otac,op'o'' je zavrsen, samo ga treba montirati, pa cim to zavrsimo, i napravimo uvodnu spicu za skeceve, stavljamo na youtube. nego ,sharane jel ti stigao onaj cd vise?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 05. 2007. 00:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
gogi_the_bastard wrote:
ma 'mrznja' je samo radni naziv, uzeo sam ga iz jednog francuskog filma koji tretira probleme imigranata u francuskoj. sto se tice scenarija, mogu ti ga poslati kad zavrsim film :wink:


posalji da vidim, posto se bavim istim, a ne znam kakva ti je ekipa, posto meni treba jedna iskusna


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 05. 2007. 13:17 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
evo da se pohvalim da smo zavrsili nas prvi trash horror film ( tri minute ). radjen je u irskoj sa medjunarodnom ekipom, a iz bosne sam samo ja ucestvovao, i to je radjen po mojoj ideji ( skromnost na stranu, hehe ). u ponedjeljak ce irci staviti na youtube, pa ga mozete pogledati, samo ukucajte beheardandseen i idite na Violent Violet clip.osim toga, sada na stranici vec imaju i nasi drugi projekti, koje smo radili u Dublinu, pa ih mozete pogledati. prekosutra cim se vratim u TZ cu postaviti one ostale nase clipove na youtube.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 05. 2007. 14:47 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
evo film je na youtubeu, pa ga pogledajte. znaci ukucajte tobeseenandheard, pa idite na violent violet. komentari dobrodosli :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 05. 2007. 19:18 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
u pripremi je snimanje prvog tuzlanskog trash horrora, naziva
'razum u kurac: mrtvaci napadaju' za predstojeci festival trash filma u varazdinu. svio koji zele ucestvovati u filmu ( posto nam treba dosta statista kao zombiji ), mogu mi se javiti na mejl mailto:ludilotz@yahoo.com ili na pm ). ako nista drugo, zagarantovana je dobra zabava i poslje snimanja filma dobra old school pijanka!!
usput, ko god da je zainteresovan za taj festival, odnosno ima neki svoj amaterski film, ili ga planira uraditi u skorije vrijeme, moze se prijaviti na taj festival, sve informacije mozete vidjeti preko stranice trash.hr, pa zato ljudi, ako imate dobrih ideja, navalite! kao glavna nagrada se dobija zlatna motorka!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 05. 2007. 19:03 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
eh, zavrsena je prva noc snimanja, naravno okrubnisana dobrom piojankom :D
u nedjelju bi trebali da zavrsimo film, pa da ga saljemo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KLAPA DE ZBRKS
PostPosted: 04. 06. 2007. 16:48 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
jucer je film napokon zavrsen. rezultat: potroseno 4-5 litara umjetne krvi, 20 km potroseno za meso, par otkinutih nogu, jedna glava, par pravih masnica i jedan pravo slomljen nos, kila potrosenih zivaca i nekih 30 litara piva. ocemol rostiljat?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KLAPA DE ZBRKS
PostPosted: 07. 06. 2007. 00:43 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2006. 11:55
Posts: 42
Location: Tuzlae
Gogi, materemi nisi normalan, al ti se divim nekad.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KLAPA DE ZBRKS
PostPosted: 10. 06. 2007. 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
kume, ja bi da mi to koljemo..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KLAPA DE ZBRKS
PostPosted: 18. 06. 2007. 16:44 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
montaza je zavrsena, sve je gotovo napokon...
film ce, kao i "slab, otac, op'o " biti premjerno prikazan na A-festu. trailer za oba filma ce biti za par dana na youtubeu.
Uz to ce n festivalu biti prikazani i traileri za nase buduce projekte, medju koje i spada i petominutni mix ljubavne price i psihotrilera o manijaku koji kolje zene ( zlo i naopako )


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 16 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group