Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 19:41

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 14. 05. 2007. 21:15 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2003. 00:24
Posts: 152
Location: Yield Point
dronevil wrote:
jesi dosadna


jEel ti kriivOoo :P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 12. 06. 2007. 08:18 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
mislim da sam stavio svoj top 10 u horrorima-no ajde,ako je riječ o komercijali onda bi to ipak bili:

1.Dvoboj-1971-Spielberg
2.Mad Max 1-1979
3.Ratnici podzemlja-1979
4.Prljavi Harry-1971-Don Siegel
5.Sredite Cartera-1971
6.Plavi Baršun-1985-Lynch
7.Isijavanje-kubrick 1980
8.Južnjačka utjeha
9.Prokletnici rata
10.Paklena Naranča 1971-Kubrick

+ još
Bathory,demoni,caligula,Vampirice lezbe...itd-ma puno je toga dobroga u komercijali bilo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 13. 06. 2007. 18:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2006. 03:12
Posts: 5
Location: Tamo gdje Sunce sija
Apocalypse Now x10


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 12. 07. 2007. 16:33 
Offline
User avatar

Joined: 11. 07. 2007. 14:28
Posts: 82
LOTR(2.dio)
MAD MAX(2.dio)
PAKLENA POMARANDZA
FREDY JE POPUSIO
DIZE SE DO KRAJA
BANDE NEW YORKA
KNJIZNICAR(1.dio)
INDIANA JONES(svi djelovi)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 13. 07. 2007. 09:10 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
davor wrote:
LOTR(2.dio)
MAD MAX(2.dio)
PAKLENA POMARANDZA
FREDY JE POPUSIO
DIZE SE DO KRAJA
BANDE NEW YORKA
KNJIZNICAR(1.dio)
INDIANA JONES(svi djelovi)

e da već kad si spomenuo knjižnjičara to je zaista odličan film novije produkcije-čudan i bajkovit-toplo preporučam taj fil svakome ko nije gledo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 17. 08. 2007. 00:17 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
e jebiga... nemogu filmove al evo ovo:
svi filmovi robert de nira i al pachina i vecina jack nicholsona
svi nastali po romanima stephen kinga i clive barkera
evil dead trilogija
saving private ryan
petak 13.
strava u ulici brijestova
arnold schwarzeneggerove zajebancije :-)
bruce willis
i tako to...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 27. 08. 2007. 23:17 
Offline
User avatar

Joined: 23. 08. 2007. 21:07
Posts: 486
1. evil dead
2. saw
3. friday 13
4. hellraiser
5. child's play
6. jaws
7. nosferatu
8. bal vampira
9. omen
10. house on the haunted hill
( neki su serijali, i nisam redao po tome koji mi je naj jer ova desetorka su svi na prvom mjestu)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 27. 08. 2007. 23:32 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
Hellraiser
Nightmare on Elm Street
Evil Dead
Dracula
Resident Evil 2
zajebancije s Leslie Nielsonom
Petak 13
Helloween

ugl horori


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 27. 08. 2007. 23:36 
Offline
User avatar

Joined: 23. 08. 2007. 21:07
Posts: 486
KUME nabrojo si ih 8 hahahaha


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 28. 08. 2007. 01:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
mah jebaji ga, valja sve napisati...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 30. 08. 2007. 12:23 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
heh, ovih dana sam malo obnovio coppolu, posto sam bio bolestan, pa se nisam mogao mrdnut iz kuce... hehe, apokalipsa dans, kum 2 i dracula... jedan od najvecih rezisera svih vremena...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 05. 11. 2007. 01:28 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2007. 19:01
Posts: 361
Location: sisak,hrvatska
meni se isto ne da rangirati,samo ću na prvo mjesto staviti
INTERVJU S VAMPIROM-predobar film s odličnim glumcima napravljen prema predobroj knjizi koji sam ja gledala barem 30-tak puta,a mogla bih još toliko :D
vrana-samo prvi dio!!!
queen of the damned-film je jednostavno fakerski s nenadjebivim soundtrackom
lord of the rings trilogy-ovdje je svaki komentar suvišan
donnie darko-bolesno...
american beauty-odlična tematika
glup i gluplji-najbolja komedija ikada koja je uvijek smiješna
kosa-također pogledala kojih 100 puta(kad sam bila manja gledala sam ga svaki dan),najbolji mjuzikl ikada,potpis miloša formana,dobra tematika s još ljepšom porukom
saw(1. dio)-odlična,neviđena ideja,originalno i kraj za usrat se od straha
egzorcist-klasik horor zbog kojeg nije svejedno vidjeti juhu od graška

i to bi bilo to...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 05. 11. 2007. 01:35 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
Krvava Å¡aka I
Krvava Å¡aka II
Krvava Å¡aka III
Krvava Å¡aka IV
Krvava Å¡aka V
Krvava Å¡aka VI
Krvava Å¡aka VII
Krvava Å¡aka VIII
:D
Eto možda budu još 2 dijela


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 10. 11. 2007. 23:55 
Offline
User avatar

Joined: 29. 10. 2007. 04:45
Posts: 121
Sephiroth_Modsognir wrote:
1. The Shining
2. Saw 1,2,3
3. Hostel
4. Reservoir Dogs
5. Final Fantasy Advent Children
6. Death Note The Movie 1,2
7. 300
8. Kill Bill 1,2
9. h6
10. Spongebob Squarepants The Movie :lol:



uuu...300 ubrajas u 10 naj filmova ikad??? zbog stripa ili... :/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 11. 11. 2007. 00:15 
Offline
User avatar

Joined: 29. 10. 2007. 04:45
Posts: 121
jedan popis izrazito dobrih filmova, nije rangiran, jer to ne volim raditi - kad-tad cu pogledati i jos bolji film, pa to listu onda umije da sjebe.

1. andaluzijski pas (un chien andalou) - louis bunuel (dali takodjer potpisuje scenarij)
2. proljece, ljeto, jesen, zima... i opet proljece - kim ki-duk (sjajno upakovana zen pizdarija)
3. the dreamers (sanjari) - bernardo bertolucci (zato sto je to bertolucci i zato sto cu se jednom udat za louisa garrela .))
4. the hole in my heart (rupa u mom srcu) - lukas moodysson (cojk koji je sinonim za moderni evropski film)
5. waking life - richard linklater (nenadjebivi animirani igrani film - ne vjerujes? pogledaj)
6. a place on earh (mesto na zemle) - Artour Aristakisian (ruski neo-naturalizam)
7. repulsion - roman polanski (eeej, pa to je mizantropija)
8. the idiots - lars von trier (jebena dogma 95 - pokret koji je spasio evropsko filmsko podzemlje od propasti)
9. nepodnosljiva lakoca postojanja (the unbearable lightness of being) - sladunjava al prelijepa prica o ljubavi - po romanu milana kundere
10. the holy mountain - alexandro jodorowsky (e, ovaj film cu UVIJEK ubrajat u najdostignuca svih vremena - nadrealno, okultno, neocekivano)


Last edited by subverziv on 13. 02. 2008. 10:08, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Re:
PostPosted: 25. 11. 2007. 23:37 
Offline
User avatar

Joined: 30. 04. 2004. 16:28
Posts: 919
Location: Vaasa (FIN)
subverziv wrote:
Sephiroth_Modsognir wrote:
1. The Shining
2. Saw 1,2,3
3. Hostel
4. Reservoir Dogs
5. Final Fantasy Advent Children
6. Death Note The Movie 1,2
7. 300
8. Kill Bill 1,2
9. h6
10. Spongebob Squarepants The Movie :lol:



uuu...300 ubrajas u 10 naj filmova ikad??? zbog stripa ili... :/

of kors maj hors, vecinom zbog stripa mada se ova liste trebala promjeniti


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 28. 11. 2007. 02:19 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2007. 19:01
Posts: 361
Location: sisak,hrvatska
jao,zaboravih klub boraca...e,taj film je moćan :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 18. 12. 2007. 02:09 
Offline
User avatar

Joined: 09. 11. 2007. 20:41
Posts: 34
1. Shooter
2. Inside man
3. Telefonska govornica
4. Saving private Ryan
5. Hostel i Hostel 2
6. Final destination (sva 3)
7. Guardian
8. Oceanovih 11 ( i 12 i 13)
9. The grudge (oba)
10. Taking lives
.............................
ima jos masa filmova koji su mi se svidjeli a medju njima bih izdvojio vise puta pomenutog Clinta i Million Dollar Baby.......


uuuuuuuuu koje sranje!!!!!!!
pa zaboravio sam The hills have eyes, i Silent hill, pa Wrong turn, a i Rest stop je tu :S
malo je 10 majku mu :D :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 13. 02. 2008. 03:07 
Offline
User avatar

Joined: 06. 01. 2008. 18:00
Posts: 39
subverziv wrote:
jedan popis izrazito dobrih filmova, nije rangiran, jer to ne volim raditi - kad-tad cu pogledati i jos bolji film, pa to listu onda umije da sjebe.

1. andaluzijski pas (un chien andalou) - louis bunuel (dali takodjer potpisuje scenarij)
2. proljece, ljeto, jesen, zima... i opet proljece - kim ki-duk (sjajno upakovana zen pizdarija)
3. the dreamers (sanjari) - bernardo bertolucci (zato sto je to bertolucci i zato sto cu se jednom udat za louisa garrela .))
4. the hole in my heart (rupa u mom srcu) - lukas moodysson (cojk koji je sinonim za moderni evropski film)
5. waking life - richard linklater (nenadjebivi animirani igrani film - ne vjerujes? pogledaj)
6. a place on earh (mesto na zemle) - Artour Aristakisian (ruski neo-naturalizam)
7. repulsion - roman polanski (eeej, pa to je mizantropija)
8. the idiots - lars von trier (jebena dogma 95 - pokret koji je spasio evropsko filmsko podzemlje od propasti)
9. nepodnosljiva lakoca postojanja (the unbearable lightness of being) - sladunjava al prelijepa prica o ljubavi - po romanu milana kundere
10. the houly mountain - alexandro jodorowsky (e, ovaj film cu UVIJEK ubrajat u najdostignuca svih vremena - nadrealno, okultno, neocekivano)


najzanimljivija lista do sad.. zvone mi reditelji, mada im nismo isto gledali.. a htio bi viđet npr. tu rupu u srcu, privlaci me sam naslov.. i taj animirani.. to je od onog sto je radio before sunrise/sunset cini mi se.. i dazed&confused haha.. a joj otkad nisam nesto animirano pogledo.. zadnje cini mi se chihiro..u? kako vec od miyazakia, pa ako mu nije doraslo da ne kvarim? xD tULoB bi da mi ostane na knjizi.. malo ti zakazo ingliš - holy? i na blogu isto - valjda wordplay.. jebo mene i detalje, sori.. ne gumo spavat pa serem malo.. a i taj ruski bi da vidim.. pokupila ona moja ruskinja nakih dvdova tam pa cu to morat preshaltat.. morebit bidne i taj.. inace, zasad tarkovsky otamo vrh.. a jesam se nagledo.. njeg i ejzenštajna haha .. a ko ga briga uostalom? ahaha ej moj debilu.. aj idi spavat


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TOP 10 FILMOVA
PostPosted: 13. 02. 2008. 10:34 
Offline
User avatar

Joined: 29. 10. 2007. 04:45
Posts: 121
swtsln_ wrote:
subverziv wrote:
jedan popis izrazito dobrih filmova, nije rangiran, jer to ne volim raditi - kad-tad cu pogledati i jos bolji film, pa to listu onda umije da sjebe.

1. andaluzijski pas (un chien andalou) - louis bunuel (dali takodjer potpisuje scenarij)
2. proljece, ljeto, jesen, zima... i opet proljece - kim ki-duk (sjajno upakovana zen pizdarija)
3. the dreamers (sanjari) - bernardo bertolucci (zato sto je to bertolucci i zato sto cu se jednom udat za louisa garrela .))
4. the hole in my heart (rupa u mom srcu) - lukas moodysson (cojk koji je sinonim za moderni evropski film)
5. waking life - richard linklater (nenadjebivi animirani igrani film - ne vjerujes? pogledaj)
6. a place on earh (mesto na zemle) - Artour Aristakisian (ruski neo-naturalizam)
7. repulsion - roman polanski (eeej, pa to je mizantropija)
8. the idiots - lars von trier (jebena dogma 95 - pokret koji je spasio evropsko filmsko podzemlje od propasti)
9. nepodnosljiva lakoca postojanja (the unbearable lightness of being) - sladunjava al prelijepa prica o ljubavi - po romanu milana kundere
10. the houly mountain - alexandro jodorowsky (e, ovaj film cu UVIJEK ubrajat u najdostignuca svih vremena - nadrealno, okultno, neocekivano)


najzanimljivija lista do sad.. zvone mi reditelji, mada im nismo isto gledali.. a htio bi viđet npr. tu rupu u srcu, privlaci me sam naslov.. i taj animirani.. to je od onog sto je radio before sunrise/sunset cini mi se.. i dazed&confused haha.. a joj otkad nisam nesto animirano pogledo.. zadnje cini mi se chihiro..u? kako vec od miyazakia, pa ako mu nije doraslo da ne kvarim? xD tULoB bi da mi ostane na knjizi.. malo ti zakazo ingliš - holy? i na blogu isto - valjda wordplay.. jebo mene i detalje, sori.. ne gumo spavat pa serem malo.. a i taj ruski bi da vidim.. pokupila ona moja ruskinja nakih dvdova tam pa cu to morat preshaltat.. morebit bidne i taj.. inace, zasad tarkovsky otamo vrh.. a jesam se nagledo.. njeg i ejzenštajna haha .. a ko ga briga uostalom? ahaha ej moj debilu.. aj idi spavat


"rupa u srcu" - pa, ako nemas slab zeludac i ako si otvoren za malo ekstremnija filmska iskustva... "rupa u srcu" je za tebe.

"taj animirani" - jest, linklater je radio scenarij za before sunrise/sunset, al ooto nisam gledala.

miyazaki - imam problem s japanskim anime-ima (aha, straha rijec, znam). mozda ipak pogledam princezu mononoke - pricase mi mnogo o tom crticu.

"houly/worldplay" - :shock: :oops: sranje. lapsus. fala na ispravci. worLdplay? nenadmasno. uglavnom ispravljeno.

e vidis... ajzenstajn mi je ostao samo zvucno ime, al ga ne mogu povezat ni s cim, jer nisam gledala ni potemkin nit ista drugo. tarkovsky - dat cu mu sansu, i to jos danas. malo su me odbili njegovi tridesetomiutni kadrovi di snima jednu radnju. i snima, i snima...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group