Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 03:25

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 22:04 
Offline
User avatar

Joined: 13. 06. 2004. 14:13
Posts: 1016
Location: sin factory
S vremena na vrijeme odem na aerobik :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 22:22 
Offline
User avatar

Joined: 22. 10. 2004. 22:43
Posts: 930
Location: Tuzla
nula poena :)
al imam teg..moglo bi se to malo sad na ljeto pokusat..znojit dopunski


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 22:25 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
jebes bildere


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 22:53 
Offline

Joined: 20. 09. 2004. 20:26
Posts: 427
Location: Valhalla
3 tjedno treninga, 1 tekma na tjedan (kosarka)...

sad smo izgubili 4 razlike, vodili smo tri cetvrtine, dali smo dusu i nemogu ti opisat kako se osjecam :( nakon sto sam doso doma zakleo sam se udarnicki se kaznjavat brutanim serijama doma od 1 h svaki dan...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 23:52 
Offline

Joined: 08. 06. 2003. 02:14
Posts: 388
Ne bavim se sportom. Ne opterecujem se misicnim masama. Samo pazim na odrzavanje kilaze. Prosle zime (2003-04) sam se zajeb'o i dos'o na 110 kg, hahaha. Medo. Onda sam ljetos za 2 mjeseca skin'o 20kg i od tad drzim na 92 (visok 192) uz variranje +- 4kg :D Jedina rekreacija mi je redovno ispaljivanje na okolna visocka brda.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Samopostovanje
PostPosted: 07. 04. 2005. 23:59 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
KoldVoid wrote:
Kolko vas trutova, lenjivaca i ostalih ide redovno u teretanu ili se bavi fizickim vjezbama kod kuce?

Vidim bojleri se pustaju lijevo desno i u sredini...imal ko da misicne mase nabacuje?


redovno radim sklekove svaki dan i dižem pomnalo tegove, imam malu škembu otprije i nesmeta mi, ionako sam poprilično u formi, više nego neki bez nje!sklekove radim ko moj avatar, zato sam ga i stavio :lol: :lol:

a ti?kolko se sjećam tebi visi bojler ko u moje babe sise! :lol: :lol:

fizičke vježbe nemaju veze sa samopoštovanjem, barem ne toliko kod većine.kod evećine bildera-debildera stvaraju komplex više vrijednosti pa se umisle i hoće tuć sve i svašta.ali nisu pet svi takvi.imam jarane bilder pravi, izgleda ko jedan jedini mišić, cijelo tijelo mu puslira, ali ma i soli u glavi i trenira đudo; to je više samodisciplina kod njega!

samopoštovanje stičeš kad postaješ svjestan svoje osobe, kada spoznaš da nisi ni manje ni više vrijedan.kad te boli kurac, kad imaš svoj pravac i svoje mišljenje!postoje ljudi koji mješaju samopoštovanje sa umišljenošću!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 00:06 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
znam ja sta je samopostovanje, ali tebi nikako ne ide od ruke da se uklopis u kontekst teme :roll:

samopostovanje u ovom slucaju se odnosi na tjelo...elem, osim ako tvoje tjelo i ti niste dio jednog sklopa...za bildere me boli kurac. Idioti.

Digi...yous a hoe...:D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Samopostovanje
PostPosted: 08. 04. 2005. 00:08 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Androphagous wrote:
a ti?kolko se sjećam tebi visi bojler ko u moje babe sise! :lol: :lol:


bojler je jos tu, mora, udaram po kapacitetima jebiga. No bojler=no kvlt


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 00:09 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
ja uvijke kažem - bojler je dokaz staža, bez bojlera nemože se!
A kad piješ moraš imat maloi bojler svakako, a pojede se svakako!
A ima treba koje vole male bojlere!six pack-no thnx!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 00:55 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
Uvijek pješačim, dnevno otprilike po 10 km u prosjeku kad se sve sabere, nikad mi nije teško ni mrsko, baš mi godi, pogotovo kad je lijepo vrijeme.
I idem na aerobik. I plešem za svoju dušu :)
Nemam problema s kilažom, ali se uvijek osjećam dobro i zdravije kad sam aktivna. Mrzim bildere i inače tipove i cure opsjednute tim vježbanjem, ali sve u granicama normale je extra, pravo se dobro osjećaš i naravno da je lijepo da vodiš računa o sebi.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 01:03 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Ah prije sam bio u puno vecoj formi dok sam jos trenirao i posjecivao teretanu.. ali eto.. nisam ni sad u nekoj katastrofalnoj formi, premda nemam vise zivaca u teretanu ici.. ali zato sam svaki dan na igralistu, ono malo nogomet ili basket plus jednom tjednom dvoranskog malog nogometa, to je intenzivnije malo vec.. i tako to.. u biti volim biti u formi za razliku od vecine beer + metal + lazyness = rules, metalaca.. :) Jednostavno se bolje osjecam..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 01:05 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
ljudi uvijek neki kurac seru protiv bildera, ko, glupi su, kreteni i tako dalje, al hajde molim vas, koliko ljudi dobro znate da su bilderi?i koliko njih znate da su kreteni!?nisam bilder, al znam da nisu svi oni koji redovno vježbaju svoje tijelo glupi bilderi!i redovno vježbanje svog tijela vam omogućuje da u starosti ostanete barem malo u formi i da ne srete odmah kad idete uz stepenice, ako budete uopšte migli da se krećete!
znam da ima glupih bildera, i da ima onih koji nisu takvi.većinom jesu, al znam njih koji nisu!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 01:25 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2004. 01:45
Posts: 1225
Location: APS
kad je lijepo vrijeme trudim se sto manje koristiti prevodnim sredstvima :lol:
svuda idem pjeske :D :lol: :lol:
dosta od mene
ali sve i da hocu ne mogu, jer imam sjebano koljeno pa ne mogu ni trcati ni skakati ni nista, tak da mi samo ovo preostaje :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 21:23 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
El Foxinho wrote:
ništa jebiga, čak ni tjelesni na faksu.
zamahnem triput sjekirom i gotooooooooov sam, nemogu ustat.


hehe, poznato mi je to... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 05. 02. 2005. 23:34
Posts: 723
Location: Krk
Zeleni.Zub wrote:
sad smo izgubili 4 razlike, vodili smo tri cetvrtine, dali smo dusu i nemogu ti opisat kako se osjecam :( nakon sto sam doso doma zakleo sam se udarnicki se kaznjavat brutanim serijama doma od 1 h svaki dan...


ajd neznas kako je spusit 2 tekme za redom u produzecima sa pola kosa razlike


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2005. 22:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
KoldVoid wrote:
znam ja sta je samopostovanje, ali tebi nikako ne ide od ruke da se uklopis u kontekst teme :roll:

samopostovanje u ovom slucaju se odnosi na tjelo...elem, osim ako tvoje tjelo i ti niste dio jednog sklopa...za bildere me boli kurac. Idioti.

Digi...yous a hoe...:D


Čuj, ti svaki put imaš naslov temne, ali se udaljiš od toga, pa ljudi moraju da se jel ravnaju po tvojim postovima, a temu ko jebe.drži se teme koju si zado.

samopoštovanje možeš imat i pored tijela.moš imat biceps triceps i kurac-ceps, ali opet ne SP.moš imat i šlauf,i imat SP.to je tvoj stav prema svijetu, prema ostalim ljudima.to su tvoji principi kojih se držiš, i ako ih se držiš onda postižeš SP!neznam kako ti imaš SP, ali ako ti ovisi od tijela, trebo bi izgledat ko Švarci, a ne izgledaš!
SP je onno koliko imaš muda (ne kolika u dužinu) i kako se držiš prema drugima!Ako se ržiš ko miš, ode SP!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 00:01 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2004. 01:45
Posts: 1225
Location: APS
Androphagous wrote:
neznam kako ti imaš SP, ali ako ti ovisi od tijela, trebo bi izgledat ko Švarci, a ne izgledaš!


e ako se tjelesno samopostovanje mjeri po sarafcigeru, jao fuj, pa ono nije samopostovanje ono je samozlostavljanje
fuj fuj fuj :? :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 02:20 
Ne drzim ekstra do toga, niti serem na nekoga kome je to stalo. Pušim pijem, odigram fudbal katkada i eto tako. Kondicija mi je i više nego dobra, mjesto gdje imamo probe je na vrhu planine iznad grada...pa tako da...


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 03:32 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Androphagous wrote:

Čuj, ti svaki put imaš naslov temne, ali se udaljiš od toga, pa ljudi moraju da se jel ravnaju po tvojim postovima, a temu ko jebe.drži se teme koju si zado.

samopoštovanje možeš imat i pored tijela.moš imat biceps triceps i kurac-ceps, ali opet ne SP.moš imat i šlauf,i imat SP.to je tvoj stav prema svijetu, prema ostalim ljudima.to su tvoji principi kojih se držiš, i ako ih se držiš onda postižeš SP!neznam kako ti imaš SP, ali ako ti ovisi od tijela, trebo bi izgledat ko Švarci, a ne izgledaš!
SP je onno koliko imaš muda (ne kolika u dužinu) i kako se držiš prema drugima!Ako se ržiš ko miš, ode SP!


Ja postavio temu. Ja zao pravila. My Kingdom Biatch :D

Jel se to palis na muskarce sa zescom misicnom masom?

Ta ti je zadnja opaska zesci primitivizam. Samopostovanje ima malo vise veze sa individuom, ne samo sa "predstavom individue u drustvu". To su mahalsko-pozerske furke.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 12:52 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
hm...ja cesto hodam...puno hodam...lutam pjehe gradom...pgotovo kad je ljepse vrijeme...
ujutro i navecer su obavezno trbusni(posto sam nakon zime tek pocela,trenutno radim jadnih 15kratkih i 15 dugih,ujutro a nevecer po dvadeset...jbg... ne mogu trenutno vise,al polahko dok se zagrijem...) i sklekovi...idemo svako vecer(oko petice do osmice)rolanje ili voznaj bikeom,od my place to vrelo bosne,over ilidza(hoteli),back at my place... to vam ga dodje otprilike 3.5 km. nije puno al eto... subotom navecer se zato trci alejom... i evo vec dva mjeseca se kanim da pocnem ici na aerobik ili teretanu,al nece grom u koprive,[pa djaba...valjd bih trebala poceti ici od utorka...uglavnom,udebljala sam s eko stoka,samo sam zderala,a sad je napokon dosl na red i dieta... nazderes se ujutro,popodne uzinu malu,i ne jedes nista do sutra ujutro opet...najbolje za skidanje suvisnog sala na guzici...ak mi to ne uspije,roknut cu se,pa nije ni bitno...
eto,uh...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group