Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 04:24

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 22:46 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
El Foxinho wrote:
ne sere mi se od knjige, već od FREAKOVA.
knjiga svaka čast, imam svih 5.


pogotovo od frikova koji za LOTR prije filma nisu ni čuli...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 22:51 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Hej zante šta, idete mi žestoko na tuki!To jel onaj koji nije 100 godina prije filma pročitao knjigu, al je gledo film i svidio mu se, nemože ocijenit ni film?I nesmije mu se sviđat film, i nesmije reć da je film sjajjan?Idete mi na kurac, jebite se sa svojim mišljenjem o TREW LOTRe sranjima.sve vam mora biti true jer vi očito niste :lol:
joj, dajte, ne swerite drugima, čitajte knjige, i manje Kenjara kafe!
I još nešto, ja za knjigu nisam nikad čuo prije filma i boli me kita, jer mi to nije uništilo ugođaj filma!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 22:52 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
@kold

dragi moj, hvala na lijepim savjetima koji necu nijedan prihvatit da ne bi kojim slucajem postala tvoja inacica, a ako te ko pita bolje ne sudi na osnovu par postova o osobi koju nikad niis u zivotu vidio, a kamoli prozborio dvije rrijeci.
cheers ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 22:55 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
par postova, ili par stotina?

Ne sudim ja ni o kome, nit me iko interesuje. Od mene moresh dobit samo odgovor, iliti repliku. Onog momenta kad pritisnem "potvrdi" tema postaje proslost, sto se mene tice.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 23:00 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
sve one cetiri stavke odnosile su se na tvoje nekakve zakljucke o osobi koju ne znas (pogledaj malo bolje previous page pa ces skontat sam)...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 23:04 
Offline
User avatar

Joined: 20. 06. 2004. 00:02
Posts: 1578
Location: Pobri
Film - dobar
Knjiga - debela u picku materinu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 23:05 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Gia wrote:
sve one cetiri stavke odnosile su se na tvoje nekakve zakljucke o osobi koju ne znas (pogledaj malo bolje previous page pa ces skontat sam)...


hahaha..:lol:

pazi, nisam ja od jucer pa da neznam sta sam otkuco prije par sekundi.

stavka a nigdje na tebe ni ne aludira, a kamoli da te spominje. Procitaj ponovo...Sad se pocinjem pitat jel uopce znas citat jebiga..b, je fakt. Nema tu nikakvih zakljucaka. To su CINJENICE. C isto...

D je moja preporuka i analiza. Stas sa tim uradit, bole me...

P.S. skini junf


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 23:10 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
vidi vak, zaista mi je bilo zabavno danas se raspravljat s tobom cijeli dan u nedogled (valjda zbog tog ove diskusije i sluze) i nijedno nije nista konstruktivno skontalo pa se mi cujemo sutra :D

jedan friendly tip od mene za tebe (ako te uopce briga); 3/4 stvari koje si rekao za mene vrijedi i za tebe, znaci ma koliko negirao nismo toliko ni razliciti ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2005. 23:34 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
KoldVoid wrote:
............................

b) Ne volim nikog nabadat.........


:lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 03. 2005. 01:15 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
ixxxa wrote:
KoldVoid wrote:
............................

b) Ne volim nikog nabadat.........


:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ccc...jeste vi nekako dvomisleni ljudi! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 03. 2005. 01:16 
E sta ispade od ove teme. Mogli bi ste se svi vi malo skulirati. Ovdje nekih varnica na sve strane. Hajde malo umirite se i da krenemo polakse. A ti Ulo, posebno se skuliraj i pazi sta pises. Ne razumijes se u ovo pa zato, ma znas vec! E da vas pitam jeste li slucajno culi kakve novosti o snjimanju Hobbita?! Kako se pricalo trebao bi P. Jackson snjimiti taj film kada zavrsi sadasnji projekt. To bi bilo ekstra jer je hobbit fakat super i ima puno dobrih scena. Ako ko zna nesto o tome neka pise!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 03. 2005. 01:27 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
hm... joj,cula sma ja za to,al ne znam nsita pouzdano...samo znam,da se meni inace niakd ne svidi to naglabanje,pokusavanje da dostigne neku vrstu "savrsenstva"... ono,ne znam sad dal kuzite sta zelim da vamm kazem,al fazon je u tome,sto se pomalo bojim da obradjivanje svakog djela knjige,u obliku filma,e nece skroz usraat... ne akzem d afilm mora ispast sranje,il enst...sta vise ima previs efanova,i ajckson je ipak i trilogiju do sad super odradio,al ipak... nekkao bih kontala da je to ko ono "daj da ja zgrnem sto vise love",da ne znam da je jackson i sam veliki fan,al ipak...
ne znam... ono,recimo gledanjem filma LOTR-a,nekako su se neke zamisli,ideje i iluzije izgubile iz moje glave,i sad kad citma ponovo(nekad)ne mogu vise sebi stvoriti sliku u glavi onako kako sma prije,nego su to sv elikovi iz filma...
ma joj,serem,ne znam kako d aobjasnim :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 03. 2005. 01:29 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
i jeboga vise kad cu ja prestat praviti ovoliko greska pri kucanju!!! :|


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 03. 2005. 01:45 
E Dioghan u pravu si! Ali meni se nisu izgubile moje mastarije dok sam citao knjigu nego su se samo pomjesale sa ovim scenama iz filmova! Puno bi stvari promjenio kada bi mi dopustili da promjenim u filmovima,ali... Mozda je bolje da nisu ni napravili filmove i svako bi imao svoju viziju svega i nebi bilo ovoliko fanova LOTR-a, to bi bila samo jedna odredena skupina ljudi koja obozava Fantasy zanr. Znam kako je bilo prije filmova! Malo je ljudi moje generacije uopce znalo za LOTR, a jos da su procitali,uhh...
P.S. Ima jedna igrica Middle Earth Online, da ne objasnjavam sada i o tome. Pogledajte na netu, raj za zaljubljenike u LOTR i uopce fantasy stvari. PRAVI RAJ! To je MMORPG zanr. Ma samo pogledajte, mora vam se svidjeti.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 03. 2005. 01:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Ah Juka, ti si jedan stari romantičar :)
Blago se tebi...
A sutra ću te ubit, onako iz dosade!
Imaš fakat problema!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 03. 2005. 01:59 
Ne znam ja ko ima problema!! Razmisli dobro!! I pazi da ti ne budes slucajno ubijen, ono samo slucajno!! HHAAHHAA


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 03. 2005. 02:33 
Me(n)tALaC wrote:
Film - dobar
Knjiga - debela u picku materinu...

E ovako ,,Knjige nisu debele , nego opsirne , a da ti izjava ne ode tek onako mozes reci slobodno ,,svinje su debele!!!''.
A sto se tice hobita filma procitao sam na ,,The Fantasy Forum''da je odlozen za 3 godine (sa cinjenicom da se mozda nece nikada snimiti)!!!

A LOTR - sta reci odlicno djelo , nema se tu sta lose pricati(bar sa moje strane)!!! :P


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 03. 2005. 00:05 
Elan Morin Tedronai wrote:
E ovako ,,Knjige nisu debele , nego opsirne , a da ti izjava ne ode tek onako mozes reci slobodno ,,svinje su debele!!!''.
A sto se tice hobita filma procitao sam na ,,The Fantasy Forum''da je odlozen za 3 godine (sa cinjenicom da se mozda nece nikada snimiti)!!!

A LOTR - sta reci odlicno djelo , nema se tu sta lose pricati(bar sa moje
strane)!!! :P


E tako, reci mu!!
A shit za Hobbita! Ostaje samo da se nadam da ce se jednog dana snjimiti, a uostalom i nemora. Dosta mi je sto sam ga procitao!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 03. 2005. 04:36 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
eh ovako, knjige nisam cito, nit namjeravam, prva 2 djela filma sam pogledo i.... jao majko pederluka :lol: i preseravanja..efekti i ono sminka su u dure,al' ostalo...ne znam kako ono neko moze gledat, a o citanju da ne govorim... ma pederluk mrtvi... [nadam se da sam ovim LotR fanovima digo pritisak :wink: ]


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 03. 2005. 05:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Spitting right into their faces!Spit in the face of the true believer!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group