Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 03:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 24. 03. 2005. 13:00 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
bloodflood wrote:
eh ovako, knjige nisam cito, nit namjeravam, prva 2 djela filma sam pogledo i.... jao majko pederluka :lol: i preseravanja..efekti i ono sminka su u dure,al' ostalo...ne znam kako ono neko moze gledat, a o citanju da ne govorim... ma pederluk mrtvi... [nadam se da sam ovim LotR fanovima digo pritisak :wink: ]
Ma nisi. Samo si otkrio svoju latentnu gay stranu, s obzirom da te smetaju razni pederluci i slicno. A obicno su mrzitelji potisnuti gejevi, tak da... :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 03. 2005. 01:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2004. 00:44
Posts: 815
Location: on my throne in Minas Morgul
ovako:ja sam IN LOVE u lotr i zivim za te likove!!!zakon su!I mean,tolkien is fuckin' legend a lotr je masterpiece.....a tek filmovi.....a nisu dzabe dobili 11 oscara...peter rula!!!!!!!!!!!!! da je Bog jos dao da postoji onakav svijet...........mmmmmmmm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 03. 2005. 01:28 
bloodflood wrote:
eh ovako, knjige nisam cito, nit namjeravam, prva 2 djela filma sam pogledo i.... jao majko pederluka :lol: i preseravanja..efekti i ono sminka su u dure,al' ostalo...ne znam kako ono neko moze gledat, a o citanju da ne govorim... ma pederluk mrtvi... [nadam se da sam ovim LotR fanovima digo pritisak :wink: ]

Koga boli kita za tvoj bezvrijedni komentar!!!
:twisted: HAIL :twisted:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 03. 2005. 01:33 
bloodflood wrote:
eh ovako, knjige nisam cito, nit namjeravam, prva 2 djela filma sam pogledo i.... jao majko pederluka :lol: i preseravanja..efekti i ono sminka su u dure,al' ostalo...ne znam kako ono neko moze gledat, a o citanju da ne govorim... ma pederluk mrtvi... [nadam se da sam ovim LotR fanovima digo pritisak :wink: ]


Ma bas nekog briga sta ti mislis! Zasto bi se od tvog glupog misljenja nekom digao pritisak! Ne razumijem! Misli kako hoces, tvoje pravo!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 03. 2005. 01:37 
mOrtiCia wrote:
ovako:ja sam IN LOVE u lotr i zivim za te likove!!!zakon su!I mean,tolkien is fuckin' legend a lotr je masterpiece.....a tek filmovi.....a nisu dzabe dobili 11 oscara...peter rula!!!!!!!!!!!!! da je Bog jos dao da postoji onakav svijet...........mmmmmmmm

E pisao sam na ovoj temi ranije kako postoji igrica Middle Earth online, jos je u razvoju! Ko se moze pravo uziviti u igrice, a jos obozava LOTR, ma pravi raj. Cjelodnevna uzivancija sa jos brukom igraca iz citavog svijeta u Medjuzemlju! MMMM


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 03. 2005. 02:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Elan Morin Tedronai wrote:
bloodflood wrote:
eh ovako, knjige nisam cito, nit namjeravam, prva 2 djela filma sam pogledo i.... jao majko pederluka :lol: i preseravanja..efekti i ono sminka su u dure,al' ostalo...ne znam kako ono neko moze gledat, a o citanju da ne govorim... ma pederluk mrtvi... [nadam se da sam ovim LotR fanovima digo pritisak :wink: ]

Koga boli kita za tvoj bezvrijedni komentar!!!
:twisted: HAIL :twisted:


ha dobro, a onda koga briga šta vi jadni čemerni ******* msilite!!!!! :lol:
Ko vas jebe!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 03. 2005. 02:50 
E ulo ajd molim te nemoj vise davati komentare na ovu temu! Stvarno nemoj. NE vidim razlog zasto pises nesto na neku temu u koju se ne razumijes dovoljno! Postedi nas svojih komentara. Ako mislis da ces nekog iznervirati sto ti imas neka losa misljenja o LOTR-u, varas se! HEHe


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 03. 2005. 02:59 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Dobro kad ja nemam pojma o Lotru, al onda vas pola nebi smjelo davat postove na ovoj stranici, jer nemate blage o životu, a imate o lotru, jer je to važno, a nije !!!!!!!!!!!!!!!!!!1Jebe mi se više za ovo!Odoh gledat Cube!Ionako je stoput bolji od lotra, manje je košto a efekti su zakon!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 03. 2005. 03:58 
Kako god opet laici vratise na film!!!
Ama, u k.... sa tim vise!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 03. 2005. 01:41 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
Pomalo postaje dosadno...zar niste primjetili?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 03. 2005. 01:59 
Mephisto wrote:
Pomalo postaje dosadno...zar niste primjetili?

Ma bit ce bolje!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 03. 2005. 03:12 
Koji su vam omiljeni likovi u knjizi?
OInako ukratko , mozda je glupo pitanje , ali cisto da se vratimo na temu!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 03. 2005. 02:10 
Offline
User avatar

Joined: 16. 05. 2004. 14:42
Posts: 141
Location: Cazin
Omiljeni likovi: Glorfindel i Bombadil :)

Inace film ima nekih sranja. Neki likovi su ispali totalni degeni (Faramir, Gimli...). A tek kad vidim onu glupost u sceni kad Boromir umire... ajjjjjj... (neznam jeste to primjetili, pogledajte opet tu scenu i obratite paznju na Boromirovu desnu ruku)
U extended verziji 3. dijela mi se skr0z svidja ona scena s Sarumanom na Orthancu auuuuuu

Vozdrav


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 03. 2005. 02:55 
Gimli je totalno djecije uradjen!!!
Ali , jebes film , hajde o knjizi!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 04:58 
Evo sredio sam da nam nas divni Administrator IcedFlame otkljuca temu jer je greskom bila zakljucana. Eto fanovi opet je tema tu! Enjoy!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 21:06 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
iako to nebih trebo reć, ali si mi Ti više dopizdio sa svojim sranjima, "Uživajte", "Biće bolje", pa jebi se bolan!ma jebo tebe i sve ostale LOTR u pakšu, proširio vam zjenice!nekontam te!Dovodiš me do toga da te u ponedjeljak ubiem ko mazgu!A biće vala tako, kad te ja i Đuro uhvatimo ubićemo te ko međeda!FUCK LOTR!Nikad više neću ništa o tome pogledat jer su mi ljudi ko vi zgadili sve svojim preseravanjem i laskanjem Peter jacksonu, a knjiga je karina, isto kao i sve ostalo od Tolkiena!Jadni patetici;
You live in darkness
Feed on their shit
You die graveless
Turning into shit

Poor little children,....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 21:12 
Pa jebo ga Ulo hoce li tebi ikada nesto doci do mozga. Dosta je tvojih sranja na ovoj temi, stvarno je DDOOSSTAA! Jesi ziva gnjavaza!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 21:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :lol: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, joj ,buraz, znao sam da ćeš ovako reagirat pa sam zato i napisao ono, samo da vidim šta ćeš izbacit!znam te bolan!Samo te provociram!hahahahahahahahahahahaha, joj, nasmija me ti pravo :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 04. 2005. 03:44 
Offline
User avatar

Joined: 16. 05. 2004. 14:42
Posts: 141
Location: Cazin
Eldarion_the_king wrote:
mOrtiCia wrote:
ovako:ja sam IN LOVE u lotr i zivim za te likove!!!zakon su!I mean,tolkien is fuckin' legend a lotr je masterpiece.....a tek filmovi.....a nisu dzabe dobili 11 oscara...peter rula!!!!!!!!!!!!! da je Bog jos dao da postoji onakav svijet...........mmmmmmmm

E pisao sam na ovoj temi ranije kako postoji igrica Middle Earth online, jos je u razvoju! Ko se moze pravo uziviti u igrice, a jos obozava LOTR, ma pravi raj. Cjelodnevna uzivancija sa jos brukom igraca iz citavog svijeta u Medjuzemlju! MMMM


Guild Wars je kewlira naveliko. Cim zbavim ADSL (ako taj dan ikad dodje) budem visio...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 04. 2005. 04:24 
Quote:
Guild Wars je kewlira naveliko. Cim zbavim ADSL (ako taj dan ikad dodje) budem visio...

Mozes i sa ISDN-om na oba kanala dobro uzivat. Al si jos zaboravio mjesecno izdvajanje cca. 50 KM a moza i manje za tu uzivanciju! Isplati se fakat za prave fanove ili pak one sa punim Ä‘epovima! MMORPG ce zavladati!


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group