Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 04:22

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 120 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 21:59 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
utjeha je da se bar nas "par" razumije ovdje ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 23:07 
Offline

Joined: 02. 03. 2005. 03:30
Posts: 219
Location: sarajevo
[quote="Gia"]utjeha je da se bar nas "par" razumije ovdje ;)[/quote]

Vas par je ovdje jako mnogo.Dragi moji/moje razumijemo mi vas vrlo dobro,ali vi ne razumijete da ste pasivno u velikoj zabludi.Radi se o tome da agresivnu konotaciju emocija sa razlogom,smatrate krajnje sotonističkim odredištem,što inhibira dodatno vašu logiku da barem mikrosekundić realno promisli.Pitate se kakvi bi to ljudi bili kad bi mi kao ovi neljudi razmišljali.Otvoreniji,bez psihičkih blokada pri iznošenju stavova,hrabri da prekinu negativno djelovanje naslijeđa da bi ako ništa drugo oslobodili(čitaj pokušali osloboditi) ovaj napaćen prostor čukundedinim naslijeđem atavističkog upiranja prsta u komšiju,spremni (za dom)da se okrenu i izraze mišljenje ne razmišljajući o tome kako masa misli(čitaj kako joj je naređeno da misli na svim tim mozgoispirajućim skupovima)...Analogno skupovima,tako se obrazuju i unije.Istomišljenici. Pa sukob unija.I gdje je tu papa?Centrirao se hadžija i maše.Kao saobraćajac u svečanoj odori...Kold bi sad dodao nešto tipa"mahao kurcu",a ja se od toga fino ograđujem.
Žaleći tog čovjeka vi reagujete ljudski.Ja zamjerajući mu mnogo toga reagujem ljudski.Svako po svom iskustvu i nagonima.To nema zajedničkog imenioca.Moje neslaganje sa vašim mišljenjem mi nikad ne bi stajalo na putu da vam poželim dobar dan.To je tolerancija.Da li ste vi tolerantni toliko?
"Volim ljude kao iz vremena prije objave "svetih"knjiga."
Ja to mislim i mogu izgovoriti.To bi rekao papa Rajko. Papa Ivan bi se ugušio na pola rečenice.Ali pod ljudima ne mislim na Wickeda.Njemu ide kruh nasušeni i nisam baš siguran ni u ulogu baglame.Čovjek nije kompatibilan ni između drveta i metala.Ali to su Vatikanska vrata.Uvijek bila zatvorena.Onima otvorenoga uma.
POzdrav.
Hail!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ÄŒINJENICA
PostPosted: 04. 04. 2005. 23:18 
Offline

Joined: 02. 03. 2005. 03:30
Posts: 219
Location: sarajevo
[quote="Siva"]JA VOLIM HERETIKA RAJKA!!![/quote]

Siva ljubav.[quote][/quote]


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 23:25 
Offline

Joined: 03. 04. 2005. 23:49
Posts: 11
Location: BiH
Heretiče Rajko!
Ti mene uvijek iznova oduševljavaš :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 23:36 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
Jos da nauci citirati... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 23:36 
Offline

Joined: 02. 03. 2005. 03:30
Posts: 219
Location: sarajevo
[quote="Siva"]Heretiče Rajko!
Ti mene uvijek iznova oduševljavaš :)[/quote]

Za to je zaslužna moja nevjerovatna moć.Zove se "Debil u kvotanju,eto ga opet!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 23:55 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
heretik Rajko wrote:
Siva wrote:
Heretiče Rajko!
Ti mene uvijek iznova oduševljavaš :)


Za to je zaslužna moja nevjerovatna moć.Zove se "Debil u kvotanju,eto ga opet!"

:lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 00:52 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
heretik Rajko wrote:
...Ali pod ljudima ne mislim na Wickeda.Njemu ide kruh nasušeni i nisam baš siguran ni u ulogu baglame.Čovjek nije kompatibilan ni između drveta i metala.Ali to su Vatikanska vrata.Uvijek bila zatvorena.Onima otvorenoga uma...
Štovani moj Rajko. I k tome heretiče. U ovom slučaju zatvorenost i inkompaktibilnost osobnosti pokazao si samo ti, jer u prvom dijelu svojeg posta aludiras na toleranciju i međuljudsko poštovanje, da bi na kraju nasipao nešto slično vrijeđanju (ali to naravno, budući da si ti jako tolerantan, naočit intelektualac, ne može biti vrijeđanje nikako), samim time degradirajući postojanje bilo kakvog poštovanja prema tvojim stavovima. Ako se pitaš zašto ja tako smatram, eto moje je skromno mišljenje da se s nekim subjektom ne može ni u kojem slučaju voditi civilizirana rasprava o bilo kojim temama, bez da ih on poznaje barem koliko i ja sam. A onog dana dok detaljno proučiš Bibliju, i stari i novi zavjet, početnu institiciju Crkve, Crkvu u prošlosti i Crkvu danas - i to u svim aspektima, možda bi mogao i uvažiti neki tvoj komentar. Do onda slobodno se baviš svojim razmišljanjima o svemu skupa, jer su ona za mene potpuno inferiorna i infantilna u svakom pogledu. Ostaj mi dobro, tolerantni moj prijatelju. I dobar ti dan. :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 00:53 
Offline
User avatar

Joined: 27. 10. 2004. 21:41
Posts: 1914
Location: The Coast Of Malabar (zagreb)
čestitam wick :wink: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 01:22 
Offline
User avatar

Joined: 19. 07. 2003. 01:31
Posts: 970
jebo vas bog kakva prepiranja i sranja,umro pošten i dobar covjek kao što ih je 100000000000000 umrlo,ja papu poštujem kao dobrog covjeka ništa više,jebo mater kakva sranja sam procito ovdje bezveze gluposti za ništa,nekima je intelektualnost na razini pare


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 01:47 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
alaj se nasraste :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 01:54 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
[quote]Žaleći tog čovjeka vi reagujete ljudski.Ja zamjerajući mu mnogo toga reagujem ljudski.Svako po svom iskustvu i nagonima.To nema zajedničkog imenioca.Moje neslaganje sa vašim mišljenjem mi nikad ne bi stajalo na putu da vam poželim dobar dan.To je tolerancija.Da li ste vi tolerantni toliko? [/qoute]
svakako,jer bar postuje princip-sto je na ovoj temi,ostaje smao na temi... apsolutno ne bih imala ralzoga da ti ne zazelim dobar dan na ulici.
i stoji sve to sto si ti rekoa u gore navedenom kvotu...ali te molim ko covjeka,ko ne znam ni ja,covjeka otvorenog uma...NAUCI SE KVOTATIIIIIIIIIII :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i evo ti za kaznu,nepravilno kvotano,d avidis kako je to :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 02:48 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Meni sad naknadno žao čove :cry: :cry: :cry: :cry:
bio je čovjek naroda... :cry: :cry: :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 05:34 
Offline
User avatar

Joined: 13. 02. 2005. 04:16
Posts: 45
Deder da i ja nesto kazem jer mnoge finte se nauche dok se radi na charshiji.falsfikovanjem,krivotvorenjem moze mnogo dobrog da se uchini,ali sve moze da se odbije o glavu.zato mladi treba da razmisle sta im je ciniti.Kradja je dobra kada uspije da se izvede do kraja uspjeshno.Mukotrpni rad je produktivan kad ne radish kod privatnika.Mnogo je ljudi poludilo u zadnje vrijeme.Sve je vishe i vishe takvih.Cijena nafte raste,voda je sve skuplja.Vazduh se josh ne placa,ali i on ce uskoro u neku ambalazu.Muzichka industrija je jebena, mnogo love se tu vrti.Ferari za sad u novoj sezoni pushi kitu.Protesti su svakojaki na svakojakom koraku.Nedopustivo je da se foke ubijaju sjekirom, valjda ih treba ubiti milovanjem.Milioni ljudi gladuje.U fudbalachkom savezu BH uzimaju pisharinu od igracha koji zele ili moraju da igraju za reprezentaciju.Mile josh uvijek nije umochio.Muamer vishe ne smrdi.Amina smrdi na kuhinju.Koldvoid je od sad koldshupchic.Probushen mi auspuh na avtu.Koko pipi.Florjanchic se zove Matijash.Kitan je Glinac.
Civare nemaju dva tochka.Organi su pojeftinili.Tsunami nam ne moze nishta.E ja umro papa .Pa pa, papa.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 06:54 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Vala Drale svasta sam vidio kako prosipas...al il sam ja previse ubiven il si ti fakat postavio jedan od genijalnijih postova u istoriji ovog foruma...u psiho-delijskom smislu. Ne zajebaem te sviju mi.

Pitam se sta je svima vama, i vasim zivotima bio Karol Wojtyla? Vala mogo je bit i mutant polu-slon sa cetri sise i kloakom a mogo je bit i bolja blizanka andzeline dzoli...meni ni iz dzepa ni u dzep....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 20:52 
Offline

Joined: 02. 03. 2005. 03:30
Posts: 219
Location: sarajevo
[quote="WiCkED"][quote="heretik Rajko"]...Ali pod ljudima ne mislim na Wickeda.Njemu ide kruh nasušeni i nisam baš siguran ni u ulogu baglame.Čovjek nije kompatibilan ni između drveta i metala.Ali to su Vatikanska vrata.Uvijek bila zatvorena.Onima otvorenoga uma...
[/quote]Štovani moj Rajko. I k tome heretiče. U ovom slučaju zatvorenost i inkompaktibilnost osobnosti pokazao si samo ti, jer u prvom dijelu svojeg posta aludiras na toleranciju i međuljudsko poštovanje, da bi na kraju nasipao nešto slično vrijeđanju (ali to naravno, budući da si ti jako tolerantan, naočit intelektualac, ne može biti vrijeđanje nikako), samim time degradirajući postojanje bilo kakvog poštovanja prema tvojim stavovima. Ako se pitaš zašto ja tako smatram, eto moje je skromno mišljenje da se s nekim subjektom ne može ni u kojem slučaju voditi civilizirana rasprava o bilo kojim temama, bez da ih on poznaje barem koliko i ja sam. A onog dana dok detaljno proučiš Bibliju, i stari i novi zavjet, početnu institiciju Crkve, Crkvu u prošlosti i Crkvu danas - i to u svim aspektima, možda bi mogao i uvažiti neki tvoj komentar. Do onda slobodno se baviš svojim razmišljanjima o svemu skupa, jer su ona za mene potpuno inferiorna i infantilna u svakom pogledu. Ostaj mi dobro, tolerantni moj prijatelju. I dobar ti dan. :wink:[/quote]


Ponavljam ti ponovo Wick...Sveopći poznavaoče svih zavjeta,nadmjeni krstitelju neprosvjetljenih i nesvjesnih...pozivam na toleranciju među ljudima.Tebe sam greškom isključio iz te kategorije samo zato da bih ti mogao nabacivati kakva kao vrijeđanja,jer ja ako se ne posvađam barem jednom dnevno preko foruma,načisto mi je propao dan.E,nije tako. Nego je ovako:Kao misaoni ekstavazat svog teološkog znanja bez praxe(što ti je zaista pozitivno,jer pokazuješ blaži stepen ovisnosti o vjeri,pa je i očekivati da si tolerantniji),dajući komentar ranije na ovu temu,lupio si nešto što me danima boli.A ja,kao nesavršeno,hrišćanski neuzdignuto,obično ljudsko obličje,koliko god se trudio da to prevaziđem,ne uspijeh u toj nakani.Pa te i uvrijedih.

"O mrtvima sve najbolje"? Zašto?

Možda si pogrešno shvatio:da smo bdjeli oko umirujućeg pape o.k.,zato što se čulo sluha zadnje gasi i zato što bi bilo kakva priča mogla "sjebat" onog što umire.Medicinski dokazano i praktizirano.

Zbog poštovanja njegovog vječnog stanja? Zašto?
Trebam čekati da se lik ohladi da bih mogao iznijeti svoje mišljenje?

To je kao da kažeš da dobročinitelj i zločinac imaju isti tretman postmortalno,jer nije lijepo komentarisati djela mrtvih osoba iz nekog neformalnog ali uobičajenog i rasprostranjenog,dominantno vjerski zastrašenog običaja,a u principu se dobija na vremenu da javna ličnost istakne svoje mišljenje koje će se masovno prihvatiti sa uzdahom"ah,da". Tako se diferenciraju pastiri i stado,sve ovce na broju...a šta se dešava u tom trenutku?Dobro se zateže još jedan čvor koji te približava masi po identifikaciji,a odaljava od individualizma.Koncept novog svjetskog poretka je koncept borgovske asimilacije,nimalo humaniji.Ali ako te to čini sretnim,to je svakako stvar tvog izbora.Uvijek sam bio ubijeđen da ovce bleje iz neznanja.
Dobar dan ti odzdravljam.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 20:53 
Offline

Joined: 02. 03. 2005. 03:30
Posts: 219
Location: sarajevo
[quote="diokhan"][quote]Žaleći tog čovjeka vi reagujete ljudski.Ja zamjerajući mu mnogo toga reagujem ljudski.Svako po svom iskustvu i nagonima.To nema zajedničkog imenioca.Moje neslaganje sa vašim mišljenjem mi nikad ne bi stajalo na putu da vam poželim dobar dan.To je tolerancija.Da li ste vi tolerantni toliko? [/qoute]
svakako,jer bar postuje princip-sto je na ovoj temi,ostaje smao na temi... apsolutno ne bih imala ralzoga da ti ne zazelim dobar dan na ulici.
i stoji sve to sto si ti rekoa u gore navedenom kvotu...ali te molim ko covjeka,ko ne znam ni ja,covjeka otvorenog uma...NAUCI SE KVOTATIIIIIIIIIII :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i evo ti za kaznu,nepravilno kvotano,d avidis kako je to :D[/quote]


Hvala lijepo.Primio k znanju.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 23:31 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
WICKED, SVAKA TI JE RIJEČ ZLATNA OVDJE! POTPISUJEM SVE!
A nešto se bojim da se ova tema ne bi tolerisala da je u pitanju neko drugi, što donedavno nisam ni u ludilu pomišljala.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 00:09 
Offline
User avatar

Joined: 15. 08. 2004. 22:24
Posts: 404
Location: on top
samo moram dodati wicked svaka ti cast, i sto se tice inkvizicije, krizarskih ratova, spaljivanja na lomaci i to..slazem se to su bila sranja i Crkva je tu totalno pogrijesila..ali naravno grijesiti je ljudski mada u ovom slucaju tu nije bilo ljudskosti,,ali opet to je proslost i papa Ivan Pavao II. je uradio ono sto nijedan drugi papa nije... izvinio se cijelome svijetu za sva ta sranja - MEA CULPA.
eto, toliko.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 03:54 
Offline
User avatar

Joined: 03. 04. 2004. 04:50
Posts: 870
heretik Rajko wrote:
Uvijek sam bio ubijeđen da ovce bleje iz neznanja.

hahhahahhahah
Znam da je ovo offtopic, al nisam mogla odoljeti :P :P :P


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 120 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group