Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 18:29

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 5011 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 251  Next
Author Message
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 02:57 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
sjoooo, nide veze...pa ostavi ih uvijek spustene, bas kao i zavjese :-). ako se sjetis pomaknut zavjese (ako su bile razmaknute), onda ces se sjetit i spustit roletne... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 03:09 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
o čemu ja raspravljam :lol:

zavjese su mi navučene cijelo vrijeme, jerbo živim u jednosobnom stanu i fuj mi je pomisao da me neko gleda pri bilo kojoj radnji.

aaaaaaaaa idem spavat


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 04:36 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
a aktivnosti svakojakih... evo igro igrica, pregledao 3 epizode x filesa, odo malo bildat pa spavat :lol: that's life :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 08:15 
bloodflood wrote:
@artredis - pa ja da zivim sam, ne bi mi na pamet palo da stavljam zavjese, a kamal da ih perem, a jos vise kamal (valjda se ovo vako kaze, kad ono hocu da bas naglasim nesto) da ih peglam...

e ja vala necu spremat kreveta.nikad mi nije bilo jasno sto ljudi spremaju krevet kad ce opet u njeg lec i opet ce ga rastelembecit.


Top
  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 08:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
bloodflood wrote:
de Saussure wrote:
bloodflood wrote:
@artredis - pa ja da zivim sam, ne bi mi na pamet palo da stavljam zavjese, a kamal da ih perem, a jos vise kamal (valjda se ovo vako kaze, kad ono hocu da bas naglasim nesto) da ih peglam...


dobro moraju se prat prašina i te pizdarije...al peglat :| ja imam manije što se čišćenja tiče al ovo je i meni too much :|
+ zavjese treba! isprobano. : ((((


ma bjezi ba... pa ja kad budem sam zivio, sve cu svest na minimalu od poda do plafona...kakvi cilimi, zavjese i p***e materine... al i to sto kazes, ako se vec mora prat, stas ga peglat... :) al dobro, mozda coek trazi kakvu "dobrovoljku" da to odradi umjesto njega... :razz: :lol:


Ma nije to ništa teško, ako voliš da ti je čisto, još ja navikao održavati tako da se kad mi neko prvi put uđe u stan komentar je: "pa ovo uopšte nije studentski stan" :mrgreen: . A neke stvari, kao što de Saussure kaže, jednostvano moraš čistiti i peglati (mada je samo zavjese i nekad hlače neke kulturica). Ja tražim dobrovoljku da podjelimo poslove, a nije mi mrsko raditi ništa tako da joj neće biti neki problem. Čak i ako ne zna neke stvari što je čini "lošom domaćicom" nije neki problem. I'm the man of 21 century baby :mrgreen: :arrow:

Bathory Aria wrote:
artredis wrote:
Eto Bathory (i ostale) - perem, peglam, čistim, kuham i... samo da znaš s čim se suočavaš :mrgreen:


Nek' si ti oprao ves, da znas da mi je to palo na pamet danas, fakat, haha :mrgreen:
Prosto sam zadivljena, ja ovo jos uvijek ne znam, ocito sam miljama daleko od dobre domacice :mrgreen:


Nije frka bona ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 11:25 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
dronevil wrote:
ne mogu, frustrirana sam :mrgreen: spam spam


idi vezi goblene.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 12:01 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
idi u ćošak igraj se.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 12:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
haha jebale vas zavjese, neki dan sam ih namjestao dva sata posto ih je stara oprala i mrsko joj bilo da ih stavlja...aaaah pfff...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 13:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
dronevil wrote:
idi u ćošak igraj se.


idi u ćošak i stidi se dvije minute ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
artredis wrote:
Ma nije to ništa teško, ako voliš da ti je čisto, još ja navikao održavati tako da se kad mi neko prvi put uđe u stan komentar je: "pa ovo uopšte nije studentski stan" :mrgreen: . A neke stvari, kao što de Saussure kaže, jednostvano moraš čistiti i peglati (mada je samo zavjese i nekad hlače neke kulturica). Ja tražim dobrovoljku da podjelimo poslove, a nije mi mrsko raditi ništa tako da joj neće biti neki problem. Čak i ako ne zna neke stvari što je čini "lošom domaćicom" nije neki problem. I'm the man of 21 century baby :mrgreen: :arrow:

:lol: :lol: haveru nije valjda da po forumu dajes neofirno oglas za zenu :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 15:15 
Burnt iN Effigy wrote:
Kad budem zivio u stanu, to nece liciti ni na sta, montirat cu kuhinju u WC, tako da kad mi je cejf da spavam u wc-u mogu zderat i gledat tv, nikakvi cilimi, na to sam alergican, ni namjestaj, mozda jedna fotelja za izvalit se i smrdit po ovakvom vremenu . . . .

Povremenu cu Adija zvati da mi ocisti malo po stanu :lol: i da gledamo Crnu Guju :lol: :mrgreen:

gejcino :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 16:03 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
vidis ti moj sodome ovih burnotvih nastranih namjera :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 16:08 
Addi wrote:
vidis ti moj sodome ovih burnotvih nastranih namjera :D

ma primjetio sam ja to cim sam vidio da lici na onog iz type o negativea :D :D


Top
  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 16:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Addi wrote:
artredis wrote:
Ma nije to ništa teško, ako voliš da ti je čisto, još ja navikao održavati tako da se kad mi neko prvi put uđe u stan komentar je: "pa ovo uopšte nije studentski stan" :mrgreen: . A neke stvari, kao što de Saussure kaže, jednostvano moraš čistiti i peglati (mada je samo zavjese i nekad hlače neke kulturica). Ja tražim dobrovoljku da podjelimo poslove, a nije mi mrsko raditi ništa tako da joj neće biti neki problem. Čak i ako ne zna neke stvari što je čini "lošom domaćicom" nije neki problem. I'm the man of 21 century baby :mrgreen: :arrow:

:lol: :lol: haveru nije valjda da po forumu dajes neofirno oglas za zenu :lol:


He he, ne za svaku ženu, samo za jednu posebnu...(pisalo je u postu koji nije obuhvaćen quote-om ;-) )


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 16:17 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Burnt iN Effigy wrote:
Kad budem zivio u stanu, to nece liciti ni na sta, montirat cu kuhinju u WC, tako da kad mi je cejf da spavam u wc-u mogu zderat i gledat tv, nikakvi cilimi, na to sam alergican, ni namjestaj, mozda jedna fotelja za izvalit se i smrdit po ovakvom vremenu . . . .

Povremenu cu Adija zvati da mi ocisti malo po stanu :lol: i da gledamo Crnu Guju :lol: :mrgreen:


Moj bivši cimer punx bi ti se mogao pridružiti ali šteta što je fulao 3 godine na faksu pa sad u rodnom gradu radi u piljari. A kad je on djelio stan sa mnom to je bila scena gora od ove kakvu si ti napisao.
P.S. - ovaj zadnji line je da crkneš od smijeha - looooolčina! :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 16:29 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
amere ajd posto vidim da je ovaj ljubomorko, ustupam njemu mjesto u tvom gnijezdu :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 18:40 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hmmm, sad zavrsila montazu priloga, cijeli dan se jebavala sa politickim direktorima Upravnog odbora Savjeta za provođenje mira i ovim nasim ki(p)/(T)arima... Malo gluvarenja po Net-u, pa kuci na joyu, dva, tri... Plaho se pozeljela :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 18:44 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Odvratno...Ljubljana sucks!Jedva cekam kuci...vucarat se po parkovima i kaficima s rajom,pit sarajevsko i barit picke koje slusaju metal a zapravo ne smrde na znoj i sedam dana staru menstruaciju...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hahaha, pa zar su sve takve slovenacke metalke, moj Andrej? Nego, 'aj ti nama kuci da belajisemo :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 25. 06. 2008. 19:00 
~°~ wrote:
cijeli dan se jebavala sa politickim direktorima Upravnog odbora Savjeta za provođenje mira i ovim nasim ki(p)/(T)arima

:shock: :shock: :shock:


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5011 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 251  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group