Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 18. 04. 2024. 21:13

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 5011 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 251  Next
Author Message
 Post subject: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 15:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
aj eo da ovo fino opet postavim(boro ne brisi ba, pogledaj pola ovih retardiranih tema, pa ces vidjet da je ovo bar zanimljivo za pricat malo)..
ooo happy day..ooo happy day :lol:
gotiva danas, kafa u hladu, samo sparinaaaa vaniii uhhh, al kao sto rekoh, tusiranje, spavanje, tekme :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 16:00 
dakle:glupan ne otidje na jezero ko ostali insani...gledo tenis,golf spavo jeo, pio (sok) a u aksam pijem (pivcugu i njegove jarane).jedva cekam da zahladni...ludim jebo te hljeb.cak sam se od dosade registrovo na dernek :oops: :oops: :oops:


Top
  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 16:15 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
sinoc je bila jedna od gorih noci u mom zivotu.

ima da je pamtim.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 16:34 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
SODOM wrote:
.cak sam se od dosade registrovo na dernek :oops: :oops: :oops:


bacio se u potragu za maloljetnicama :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 16:45 
hot_blood wrote:
SODOM wrote:
.cak sam se od dosade registrovo na dernek :oops: :oops: :oops:


bacio se u potragu za maloljetnicama :mrgreen:

hehehe.e jos kad dodas da pola ovih koje pisu da imaju 17 ustvari imaju 13-14 :mrgreen: :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 20:59 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
probudila se s bolovima u leđima. ošla se nać s muškarcem odnijet mu literaturu neku. ponijela dvije iste knjige jer sam samo zgrabila sa stola na kojem ih imam hiljadu.
umrla tri puta od vrućine. ode kući tramvaj bus pičke materine. oću kupit vodu, jedini bankomat u kvartu ne radi. uđem u smrdljivi mekdonalds kupit vodu karticom, neaju. kupim kolu odvratnu preslatku od koje mi se povraća. dođem kući, pod treći tuš ovog dana. učim. čekam 18.25 da pogledam nerona. otkazali nerona. jer se tenis odužio. na oči mi pada mrak prouzrokovan peemesom ter predispitnom histerijom. bacam daljinski u televizor. daljinski se raspada u komade koje mi se ne da skupit. idem po vodu u frižider i naravno da nagazim na jedan od njih. bol. zovem muškarca da se dogovorimo za izlazak čoporativni prije nego se svi rastepemo po terenima diljem lepe naše. oću da lijevam rakiju po očima. spičio se iz zg na nogomet. nabijam ga na trokurac i idem dalje učit. učim do sad. sad drkam po netu, jedem salatu ter predmnijevam histerični-ja-ništa-ne-znam-glupa-sam-nikad-neću-završit-faks napadaj poradi subotnjeg ispita.
zove kolegica, biće terenčenja. što znač i para. sve u svem, dan i nije tolko loš.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
tooo!!
super..
zajednicki dnevnik..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 21:07 
eh,odo da locem,da se otelembecim ko stoka :evil: :evil: :evil:


Top
  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 21:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Ustao u 7 ujutro, skontao koliko je sati, zaspao opet. u 10.35 dolazi SHitpifter, budi me i pomaže mi da iznesem hrpu stvari iz svoje sobe jer mi ugrađuju novi krovni prozor koji ima zaštitu od vrućine i kiše (da, kiše, jer je stari prokišnjavao, soba mi se raspadala, osjećao sam se kao pravi student koji živi u nekom govnetu). Postavljanje najlona na pod me preznojilo, psovanje Boga na sav glas. U nemoći zbog nemogućnosti konektovanja na internet u dnevnoj sobi pogledao sam dvije epizode Master of Horror serijala i odigrao koju CALL OF DUTYija 4. Instalirana mi igra otkako je izašla, ja je upalio nisam. OK je pucačina, ima dobrih zajebancija.

U frižideru ništa nema, tako da sam posudio cenera od komšinice i naručio pohovani sir + colu u limenci, koju su mi začudo i donijeli - u limenci.

Jedem, sretan.

Došao na radio, jebavao se sa skenerom kako bi napravio trashmageddon plakat, i završio ga. Mislio cijeli dan na jednu trebu koja mi se svidjela, čak joj i dvije poruke poslao. Ona meni nijednu...pih. U po frke zove Štuka iz DlanBeatza i reče mi da je kod Kontre (repera) neko cuganje da navrnem. Hoću vala. I eto, ja sad odoh na cuganje. Nadam se i nekakvom žensku, barem da se gleda, pun mi kurac mudonja bradatih...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 21:59 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2008. 22:02
Posts: 228
Location: Banja Luka / Bos D.(veoma retko)
Ma dan tamo vamo...
Ali zato u ovom trenu se gotivim do bola...
Vidite vrucina prestaje, zvezdano nebo samo sto nije, pustio Muziku iz filma kose nabaco opetha i starih klasika na listu(sabata, cepelina i dorsa), napravio sebi Vucije mljeko (Smjesa Vina i mljeka-nije za one slabog zeludca) u glavi mi prolazi misao da cu morati uciti a i vjezbati glas(zato i pijem ovu smjesu), mozda nesto i napisati, uzivam u letu sismisa iznad zute ulicne svetiljke koja me zbog nekih bizarnih razloga podseca na obeseno sunce, osetim da nocas opet nema sna ustajem pijem poslednji gutljaj Vucijeg mljeka, pisem ovo, kontam ici napraviti kafu, sjesti i uciti promjenuti listu... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 22:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Pu jebem ti veš mašinu - pere ali ne cjedi majku jebala svoju već drugu noć zaredom đaba što sam filter očistio. Još jedan od razloga zašto NE živjeti sam :evil: Da hoće biti sreće pa se popraviti stanje...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 22:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 09. 09. 2004. 00:32
Posts: 2445
artredis wrote:
Pu jebem ti veš mašinu - pere ali ne cjedi majku jebala svoju već drugu noć zaredom đaba što sam filter očistio. Još jedan od razloga zašto NE živjeti sam :evil: Da hoće biti sreće pa se popraviti stanje...


Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 22:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ako neće da cjedi nakon centrifuge sto posto je začepljena odvodna cijev ili tako nešto. Sad mi Calgon ne može pomoći (nažalost).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 22:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 09. 09. 2004. 00:32
Posts: 2445
Image ?






:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 22:57 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
pao na kladionici zakinuli me neki majmuni na koje je bilo 7 maraka kvota, jebavo bogove, kontam ocel sad kakav film da pogledam, dok mi se skida GTA vice city(beton igrica nisam je igrao 100 godina, a ne mogu da je nabavim :mrgreen: ) i tako...
jah, odoh po sendvic...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 23:19 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ljudi oprao mi se veš. Konačno, nakon mnogih pokušaja djelovanja na istu psihičkim i fizičkim iznurivanjem te raznim telekinezis naporima, uspjeh natjerat kuju da me sluša i - konačno iscjedi i centrifugira!!! Evo sad sam izvadio i prostro bijeli veš koji je sinoć bio opran i manuelno iscjeđivan po razvaljenom pelenijaru (otkinulo se 70% žica) i spazio da, iako lenor nije bio ni upijen, fino miriše, topal je na dodir a pogled privlači zanosna bjelina i rupe na čarapa i potkošuljama. Sutra peglanje zavjesa. Ipak je fino živjeti sam, samo nekad kriza jebiga (npr. prošle godine otišao na 15 dana a frižider sa puno riba se isključio - kad sam se tivrao prao sam ga i čistio ravno 5 sati te umalo crko od smrada ribe, bljah) .

Eto Bathory (i ostale) - perem, peglam, čistim, kuham i... samo da znaš s čim se suočavaš :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 23:22 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
zvao me frend sad, zaboravio mi ispričat da je sjedio sa najdražom nam profesoricom na kavi u veneciji na izletu zadnjem i da je pokušavo suptilno ispipat jel baš mora se sva literatura proć i kaže ona
Quote:
dajem vam tisuće stranica ispitne literature, jer tek kad to pročitate možete složiti trideset suvislih rečenica o klasičnoj arheologiji.


kakva žena! ode učit dalje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 23:31 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
artredis wrote:
Ljudi oprao mi se veš. Konačno, nakon mnogih pokušaja djelovanja na istu psihičkim i fizičkim iznurivanjem te raznim telekinezis naporima, uspjeh natjerat kuju da me sluša i - konačno iscjedi i centrifugira!!! Evo sad sam izvadio i prostro bijeli veš koji je sinoć bio opran i manuelno iscjeđivan po razvaljenom pelenijaru (otkinulo se 70% žica) i spazio da, iako lenor nije bio ni upijen, fino miriše, topal je na dodir a pogled privlači zanosna bjelina i rupe na čarapa i potkošuljama. Sutra peglanje zavjesa. Ipak je fino živjeti sam, samo nekad kriza jebiga (npr. prošle godine otišao na 15 dana a frižider sa puno riba se isključio - kad sam se tivrao prao sam ga i čistio ravno 5 sati te umalo crko od smrada ribe, bljah) .

Eto Bathory (i ostale) - perem, peglam, čistim, kuham i... samo da znaš s čim se suočavaš :mrgreen:


Nek' si ti oprao ves, da znas da mi je to palo na pamet danas, fakat, haha :mrgreen:
Prosto sam zadivljena, ja ovo jos uvijek ne znam, ocito sam miljama daleko od dobre domacice :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 23:36 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
ja sam danas samo sjedio i znojio se, prdio, jeo, pio i evo sav smrdim... fakat prelijep dan (ozbiljno), cini mi se da ce i noc bit slicna.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lijep dan/lijepa noc pt. II
PostPosted: 24. 06. 2008. 23:59 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
stopo oko 40 min za visoko po najvecoj vrelini, oko 15h, zagorio po licu max, skuho se..jbm ti fakultet, ko da sam u solariju bio, i onda mi demineri neki stali (svaka im cast) s nekim truhlim kombijem, jebo saunu kako je unutra bilo, prozori se ne mogu otvorit, hladjenje radi al ko da i ne radi..
grozan dan..
oceekuje me jos gora noc - moram ic ucit :mrgreen:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5011 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 251  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group