Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 15:31

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 02. 02. 2011. 00:16 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
Bez muke nema nauke :mrgreen: :mrgreen:
Elem, poceo sam citati poslje arbajta, dosao do svadje misa i macke, sad odo spavat. Al sto je ona macka drolja jebemu misa :razz: :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 02. 02. 2011. 00:17 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
Bez muke nema nauke :mrgreen: :mrgreen:
Napisem uskoro kratak izvjestaj o otkrovenju ovih nesvetih papira. :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sabrana nedjela SektaÅ¡a Selvera
PostPosted: 03. 05. 2011. 18:44 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
TVOJ PRVI KOMÅ IJA

1.

Popović je ušao u ordinaciju doktora Levajna blijed kao da je već dva puta umro. Prije tačno sedam dana stari doktor mu je uzeo uzorke krvi, mokraće, urina, stolice, limfe, govana, pišake, povraćotine, znoja, pljuvačke, suza i sukrvice, a jutros ga je nazvao u pola osam i sasvim ozbiljnim glasom mu rekao: „Bojim se da biste me trebali posjetiti u deset sati u mojoj ordinaciji.“
Popović je osjećao da je stvar ozbiljna, mnogo ozbiljnija nego što je do tada držao, i sada je samo čekao zvaničnu potvrdu iz starih usta doktora Levajna. Sestra ga je uvela u doktorov kabinet, a on s vrata povika: „Pobogu, doktore, šta mi je?“
Stari doktor Levajn nije okolišao. Dugogodišnja praksa ga je načinila santom leda koja je kadar da potopi i sam Titanik. Bez traga emocije na licu, doktor reče: „Bojim se da je ovo akutno.“
Popovića presječe u grudima i on se skljoka na stolicu kao da nema kostiju. Doktor Levajn je bio spreman na ovakve situacije. Prije nego stiže uzdahnuti, Popović dobi u ruke dupli sixteen years old very special cognac. „Pi'!“, zapovijedi mu stari doktor, i dobro učini s time, jer Popović bi inače veoma lako mogao doživjeti otvoreni nervi prelom.
Nastade pauza ispunjena ledenim užasom.
Malo mrtav, malo živ, Popović jedva izusti: „Doktore, ima li mi lijeka?“
Stari doktor odgovori: „Bojim se da sam rekao da je akutno.“
„Znači, nema?“
„Bojim se da nema.“
Popović zagnjuri lice u šake i ostade tako. Nakon par časaka očajničkim glasom reče: „A protetika? Da li bi pomogla protetkika?“
„Bojim se da bi, al' u kurcu.“, sasječe ga doktor Levajn u korijenu i otpi gutljaj sixteen years old very special cognaca.
Popović se snuždi kao da mora po zvizdanu pješke otići sa Baščaršije do Sokolović kolonije.
Godine iskustva su od doktora Levajna načinile iskusnog doktorskog vuka. Činjenice su činjenice, tu pomoći nema, a njega čekaju vremena još mnogih drugih pacijenata koje je imao obavezu liječiti prema zakletvi koju je položio Hipokratu. Osim toga, on se u zadnje vrijeme osilio u bančenju, tako da je svakoj kurvi u gradu dugovao bar sto maraka.
„Bojim se da se radi o akutnom mikrokitisu. Bojim se da je to citosys minimal. Bojim se da se ne može ama baš ništa učiniti po tom pitanju.“, reče glasom grobara koji taj posao radi zato što hoće i voli i ne bi se mijenjo ni sa direktorom banke za njega.
Popoviću se učini da će se onesvijestiti. Glasom olupine od čovjeka, on otpoče ovakvu besjedu: „Moj bože... Šta sada da radim? Stela će me sada sasvim sigurno ostaviti... Već je tri mjeseca zavravam, izmišljam razloge da ne bi vodili ljubav, a sada je sve gotovo... Nema više smisla da je lažem, ja sam MIKROKITAC, i takav ću i ostati... Ooo, sudbo kleta! Nikada neću saznati kako je to turiti ga, za mog pijevca vagina će ostati vječita nepoznanica! Mon cherie je Faust, a vulva je ono što svijet drži na okupu, ali nema tog đavola koji bi mi dao kakvu-takvu puškicu, sve i da mu potpišem i sve pare što imam, a imam ih mnogo, mimo duše! Ooo, kuku mene! Ooo, majko moja! Svi moji drugari odavno krstare drumovima spolnoga saobraćja! Voze svoje duge limuzine i kamione, a dame trče da im otvaraju svoje garaže! A ja, pogledajte mene! Ja nemam čak ni fiću! Nemam ni moped! Čak je i bicikl s motorom suviše velika riba za ovo što meni bog dade! Moj 'rac, to je davno osvijetljeni film koji ni sama braća Kodak, Polaroid i Fuji ne bi uspjeli razviti! Ooo, sudbo kleta!“
Doktor Levajn je dugo u igri, i kod njega neke stvari jednostavno ne prolaze. Taj mračni gospar ordinacije podiže visoko u zrak svoj tanki mršavi prst i reče:
„Istina, bojim se da vam vaš alat može koristiti koliko i zidaru patent-olovka...“
Popović se usudi da ga prekine kukavnim glasom: „A i ptice na grani znaju da bez alata nema zanata! Jooooj!!!“
Ali dugogodišnji doktor praktičara Levajna tada razvi svemoćan smiješak od uha do uha i upravo jezivim glasom reče: „Gospodine Popović, bojim se da je tačno da bez alata nema zanata, ali vi zaboravljate bojim se da vi ipak imate neki alat! Istina, bojim se da činjenica da ste atomac u pogledu najvažnijeg muškarčevog dijela tijela ne djeluje ohrabrujuće na vaše nerve, ali to ipak ne znači da ćete izgubiti i rat, iako ste ovako uvjerljivo izgubili bitku.“
U Popovićevim očima sjevnu tračak nade.
„Doktore, ne okolišajte, hoću iz kože da iskočim! Kazujte, šta imate na umu!?“
Decenije prakse su naučile starog doktora kako da se vlada u svim medicinskim situacijama svijeta, te on sada sa lakoćom dokorača do prozora i zagleda se kroz okno.
Popović, napet kao struna na harfi, reče prvo što mu naumpade, samo da prekine tišinu: „Doktore, da mi ne mislite prišiti zgodan mali pičić umjesto ove formalnosti što imam?“
Doktor Levajn se lecnu, jer je Popović očigledno zaboravljao na njegovo iskustvo, te se i suviše opustio.
„Bojim se da ste nepristojni...“, reče stari doktor i zaškilji kao da mu ga je neko bacio preko očiju.
Popović uze da se izvinjava i pokuša da gurne doktoru pedeset maraka u džep, a doktor reče: „Bojim se da to ne biste trebali činiti...“, i izmače se tako da mu džep zinu kao čarapa na peti.
Pustio je još koji časak da se Popović muči, a onda progovori dostojanstveno i sigurno:
„Bojim se da vi nikada niste čuli za club Ardent Cognee?“
„Nisam, doktore, prvi put čujem.“
„Eee... Vidite, bojim se da je to mjesto u kom je vaš spas...“
Popović se zainteresira kao mahaluša za ručak svoje komšinice.
„Molim vas, doktore, budite određeniji!“
„Bojim se da vi ne poznajete ni jednu mravaku?“
„Mravaku? Šta je, dođavola mravaku!?“
„Bojim se da je to vaš spas.“
„Spas!?“
„Bojim se baš tako. Ako mislite da ga igdje uklopite, onda definitivno trebate otići u Ardent Cogne...“
Popoviću ništa ne bijaše jasno. Stari doktor otvori fioku i izvuče iz nje vizit karticu na kojoj je pisalo „Club Ardent Cogne – cabaret i cuplerai“.
„Bojim se da otiđite tamo. Kažite da sam vas ja poslao. To će biti dovoljno.“
Popović je blenuo u vizitku kao tele u šarena vrata. Osjećao je neki nejasan strah, koji ga je istovremeno mamio i užasavao.
„Bojim se da smo završili, ja vam više ne mogu pomoći. Bojim se da je došlo vrijeme da poravnamo račune.“
„Da, da... Naravno...“, smeteno će Popović.
Kada ga je ispraćao iz ordinacije, stari prekaljeni doktor, kog su godine prakse načinile iskusnim, obrati se Popoviću: „I, Popoviću... Bojim se da se suviše uzrujavajte. Ne brinite se, viđao sam ja i težih slučajeva od vas, ali dokle god postoji club Ardent Cogne, svijet je dobar i savršeno funkcionira, čak i za takve delegate kao što ste vi.
Popović izađe na ulicu prožet stihijskim mirom u kom se malo po malo raspojasavala silovita oluja.
„Kocka je vraćena!“, pogriješi Popović i sigurnim korakom se uputi niz ulicu.

2.

Sljedećih sedam dana Popović bijaše kao lud. Njegovom egu nikada ne bijaše tješnje između suludog id-a, koji je divljački urlao da se ide u club Ardent Cogne, i gorostasnog superega, koji nije prestajao da učtivim svečarskim tonom upozorava na obraz, moral, dostojanstvo i sve ostale stvari koje čovjeka sprječavaju da se zajebava.
Njegov šef, gospodin Milišić, primijeti da se sa njim nešto čudno zbiva te da ni upola revnosno ne pečati obrasce i priznanice kao što je to ranije činio. Godine iskustva su od gospodina Milišića načinile istinskog profesionalca čijem oku ne izmiče niti jedna sitnica.
„Popoviću“, reče doktor Milišić, „godine iskustva su od mene načinile istinskog profesionalca čijem oku ne izmiče niti jedna sitnica...“
Tu Popović sa ogorčenjem pomisli kako se ova Milišićeva izjava ne odnosi na njegov top.
„Vi imate nekih problema, Popoviću.“, nastavi gospodin Milišić, „Uzećete godišnji odmor kako bi se odmorili, a kada se vratite sve će opet biti kao pre.“
Popović je znao da sa gospodinom Milišićem nema cile-mile. Zahvalivši se tankim glasom, on navuče svoj dugački mantil i ode iz firme.
Odlučio je da se prošeta parkom i još jednom razmisli o svemu.
Dan je bio vedar i topao, a Popović tmuran i hladan; vesela djeca su se po parku opijala i drogirala, a Popović je snuždeno sjedio i mislio na jad i bijedu svog usuda.
„Zaista, dobro pjesma kaže, nije u šoldima sve, šta mi vrijede pare i zlato kada kurca nemam ja? Eto, kada bih bio pobožan, nikada ne bih uspio zakucati na vrata raja, jer me ni sam Skaka iz najboljih dana ne bi uspio osunetiti.“, izgovori jadnim glasom, a niz obraze mu potekoše dvije krupne suze žalosnice.
Ulicom je prolazila kurvanjski sređena tinejdžerica koja je slušala najnoviji duet od Stoje i Dine Merlina putem mobitela. Mobitel u po frke zasvira drugu pjesmu, tinejdžerica ga privi na uho i kaza:
„Halo? Ej, evo me... Jesam... Bila sam... Ne, ne, samo sam mu popušila... A jebiga, nisam bila oprala pičić, a prije toga imala dvočas fizičkog, pa mi bilo ofirno da se žegam... Da? Hahahaha!“
Popović osjeti kako mu vrije krv i pada mrak na oči.
„Svud po svijetu se odvija, samo sam ja izopćen iz tog društva, asocijalni freak zovu me!!!“
Nakitio je on ovu svoju izjavu još svakojakim ružnim riječima, ali to ne dolikuje da se piše u književnost.
Ruka mu sama kliznu u džep i izvuče iz njega vizit karticu. Neki glas u Popovićevoj glavi je grubo insistirao: „Idemo odma! Odma! ARDET COGNE! ARDET COGNE!“
Samo što se diže da krene, kad će ti Popovićeva savjest: „Polako momče! Ti dobro znaš da se taj club nalazi u ozloglašenoj ulici Dražena Petrovića Čkalje! Urazumi se! Zar da kaljaš obraze blatom, zar da ti dostojanstvo ode u tri lepe? Popoviću, smiri strasti! Ponašaš se kao balavac!“
Onemoćali Popović sjede na klupu. Tada grubi glas zaurla: „Šta radiš to, monstrume jedan, bando, ološu!? Šta radiš to od sebe!? Zar da ti vijek prođe kao kakvom uškopljenom volu!? Šta si ti, neki evnuh, neki bečki dječak!? Ne budalesaj, Popoviću, već diži dupe i trkom u Ardet Cogne! ARDET COGNE!!!“
Popović usta i krenu, ali savjest se opet isprječi i stade navoditi svoje razloge koji su tako prokleto kočili Popovića.
Ali onaj grubijan u njemu je neki vješt tip: „Nacugaj se! Nacugaj se, Popoviću, nacugaj se i sahrani tog pedera koji ti ne dopušta da budeš muškarac! Nacugaj se, kupi Stock 84 i sjebi odma čitavu flašu! Sloboda, Popoviću, sloboda! Zar ti nije više dozlogrdila ta pustinja u gaćama!? Pij, Popoviću, pij i razvali se, a onda pravac ARDET COGNE!!!“
Trčećim korakom Popović stiže do prodavnice i pazari flašu štoka. Otvori je čim izađe iz radnje i sasu u sebe polovinu. Kad podiže glavu od šoka, to više nije Popović, to je neki demon!
Siguran u sebe krenu u ulicu Dražena Petrovića Čkalje na nesigurnim nogama. Bog stade zatamnjivati dan, kao da i on lično podržava Popovich barmy army.
3.

Ulica Dražena Petrovića Čkalje je bila jedna od onih koja se pominje sa jezivim zgražanjem. Reputacija ove ulice je bila takva da se u slengu nazivala Novim Babilonom. Za neke oaza, za neke rak-rana našeg grada, ulica Miodraga Petrovića Čkalje je živjela svojim poročnim životom mimo svih zakona, tiha i neugledna po danu, bučna i šarena po noći.
Popović u Dražena Petrovića Čkalje definitivno nije bio kao riba u vodi. On je svoju ličnost gradio na lojalnosti prema firmi i društvenom moralu, a sada je tumarao ozloglašenom ulicom mrtav pijan, ništa bolji od ostalih koji su tu bili skupa sa njim. Obasjan crvenom svjetlošću, podsjećao je na prokletog đavla. Jedan drogaš preko kog je prekoračio mu reče: „Kolega!“, od čega Popovića spopade napad gnušanja.
Od teških misli samo su gore teške misli u razvaljenoj glavi. Popović poče da se prekorijeva i da sam sebe vrijeđa, nazivajući se odmetnikom i probisvijetom. Noge mu bijahu teške kao da su od olova, i on morade sjesti, kao zadnja propalica, na pločnik da malo odmori.
Jedna otrcana kurva mu priđe i reče: „Sinjor, možda bi ste se odmorili malo? Imamo najbolje francuske ležaje u čitavom gradu, dođite sa mnom!“
Popović je pogleda kao Antihrista i reče joj: „Đavo da te nosi, bludnice! Ja nisam kao drugi, ja sam dobar čovjek! Šta me se interesuje tvoj francuski ležaj i tvoj buđavi pičić! Mani me se, ženska glavo!“
Kurva se lecnu i drskim tonom mu reče: „Da, vidim da vam više odgovara da se valjate na pločniku, pravi gospodin, nema šta!“, pa odlupa štiklama prema jednom bradatom koji je presipao iz šupljeg u prazno.
Kao da je kurva još uvijek pred njim, Popović progovori: „Ja sam jebao takve kao ti dok je tvoja mater razmišljala dal da te abortira ili ne! Kurvo, ne znaš s kim se zajebavaš! Ja sam... Jovanović! Čuveni jebač Jovanović! Šta je, usrala si se? Pojela ti maca jezik, a? A!?“
Pričao je on tu još koješta, sve vrijeme se lažno predstavljajući kao Jovanović. Onda ga iznenada obuze nekakva čemerna tuga, i Popović klonu, samo što ne zajeca. Čak je i stari olinajli pas Garov, nijemi svjedok najgoreg iz Dražena Petrovića Čkalje, u tom trenutku izgledao dostojanstvenije nego siroti Popović.
Skrhan i slomljen, Popović podiže oči ka nebu nebi li ugledao kakvo bolje sutra, ali sve što vidje bijahu zavodljivo razigrana crvena neonska slova: CLUB ARDET COGNE – CABARET i CUPLERAI.
Popović se zagleda u reklamu kao u sveca. Tihim, tihim glasom on izusti: „Ja sam... Jovanović... Osoba ogrezla u poroke, stalni posjetitelj ulice Dražena Petrovića Čkalje.“
Njegovo tijelo prosvijetli nešto čudesno i živo. Poskočivši na noge lagano kao da se čitav život bavio isključivo sportom, Petrović stade da urla kao Tarzan.
Nekakav mladić krupan kao gorila mu se obrati: „Gospodine Tarzane, dal' ste za ševu? Dajem se jevtino, skoro pa džabe!“
A Popović ga razvuče šakom preko labrnje.

4.

Pretjerano okuražen, Popović uleti u Ardet Cogne u stilu razjarenog reketaša koji je došao po svoje, te s vrata freknu krvničkim glasom: „HOĆU PIČKE!!!“
Stara kurva koja je primala goste polako trepnu svojim dugačkim trepavicama i pohotljivo kaza: „Oh, izgleda da imamo dasu ovdje!“
Pijani Popović prihvati kompliment i oseknu se na pod da bude još gori.
Stara kurva stade da mu prilazi keslajući se opušteno i zavodljivo. Njeno tijelo više nije lijepo kao nekoć, njeno lice je slika našminkane smrti, ali u njoj i dalje ima onog kurvanjskog plama koji tjera muškarce na pokornost.
Popović je stajao ukopan i posmatrao je kako mu se približava, dok mu se u glavi kuhala opasna čorba pijanih iluzija.
Umislivši sebi da drži boga za muda, Popović stade ovako da govori:
„Kurvo... Jesi li sigurna da želiš da te tucam? Da li ti uopšte znaš ko sam ja!?“
Stara kurva je i sama bila van sebe, jer je već godinama niko sem grobara nije želio. Gladna životinjske strasti, ona zamahnu kao tigar šapom i reče: „Rrrr! Šta me briga ko si ti, ja sam tigrica!!!“
Raspamećeni Popović reče: „Ti si moj kurac, jebem ti familiju.“
Stara kurva se malčice trznu, jer to jeste bilo prljavo, ali ne na traženi način. Ipak, njen dugi post je ohrabri da pređe nijemo preko toga.
„Moj bože, što je tu vruće!“, reče ona i raskopča bluzu. Sise su joj bile kao dvije svinje u pelenama, ogromna mesnata tijela posuta staračkim pjegama. Kretala se senzualno i lagano, oblizujući se jezikom preko savršenih vještačkih zuba.
Popović je stajao smrknut i ukočen kao da treba da se pobije.
Prišavši mu na korak, stara kurva se pohotno maznu za svoju ćelavu pizdurinu i reče: „Oprostite, da li biste bili ljubazni da mi pomognete?“
„Spreman sam da ti jebem sve mrtvo i živo!!!“, odgovori Popović.
Stara kurva malčice prevrnu očima pomislivši kako je Popović preko mjere glup, ali žar između njenih nogu nije dao razumu da nadvlada. Otkrivši jednu bradavicu, upita Popovića glasom staaare kurve: „Mladiću, znate li vi sve što treba?“
„Znam!“, odvrati joj crni Popović.
„A, šta mislite, na šta ja mislim kada vas to pitam?“, reče kurva i isplazi šiljati dugački jezik koji je smrdio na cugu i pivu.
„Na to da ti serem sestri usta!!!“, opali ludi Popović.
Stara kurva sada ozbiljno uze razmišljati vrijedi li joj da se trudi dalje, a bijaše sigurna da ne treba kada Popović proširi svoj odgovor sa: „Da ti se poserem majci po pičci!“
Pogledavši u Popovića s dubokim prezirom, reče hladno i poslovno:
„Oprostite, pravila kluba ne dozvoljavaju zadržavanje na recepciji, izvolite preći u salu ili odlazite. Imamo mi ovdje preča posla nego da slušamo vaše gadarije.“
Popovićevo ludilo je upravo kulminiralo, pa on ovako odgovori: „Volim da ližem pizde mrtvih kurvi!!! Ceo svet visi o mom čeličnom kurcu!!! Najokorjelije lezbejke postaju ovisne o kurcu kada ga ja izvadim!!! Posraću se na svaku sisu u gradu!!! Real Madrid! Don fak vi mi, ju solomon bič!“
Stara kurva shvati da ima posla sa totalnim luđakom. Izmaknuvši se par koraka, ona pozvoni na malo dugme, kad eto ti nekakvog grmalja od dva i po metra visine i tristo kila brutalnih mišića.
Pogled ovog golijata učini da se Popović začas unormali.
„Rikardo! Gospodin se ponaša nepristojno, zamoliću vas da ga ispratite!“, reče stara kurva grmalju, na što ovaj zgrabi Popovića za mantil i podiže ga kao kakvu igračku.
„Praviš probleme, a?“, reče mu grmalj prijeteći.
Obamrli Popović se u zadnji čas sjeti:
„Šalje me doktor Levajn!“
Gorostas ga momentalno spusti, a stara kurva prokomentarisa: „Sad mi je sve jasno.“
Popović otpuhnu kao da je trčao deset kilometara.
„Gospodine...“, obrati mu se stara kurva.
„Jovanović!“
„Gospodine Jovanović, ovuda!“


NASTAVLJA SE!!!

666!!!

:twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group